Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

 • 2 lis 2015

  Jak wyglądają zmiany w polplascie ?

  1 8

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 24 paź 2014

  Witam, poszukuję dobrego specjalisty który chirurgicznie usuwa zęby. Poszłam dziś prywatnie i dentystka nie podjęła się usunięcia 8-ki odesłała mnie z kwitkiem do "jakiegoś" chirurga... czy na nfz można gdzieś to zrobić? A prywatnie ile Was to kosztowało i gdzie robiliście?

  1 1

Skierownaie do Rabki

 • 4 cze 2014

  Bardzo chwalą ten szpital, ale tam są długie terminy. My akurat mieliśmy do wyboru Rabka albo medDiM w KrK (skierowanie na bardzo pilne pulmo-alergolog) wybraliśmy Krk. z tym że w Krk badania robiliśmy na własną rękę bo bardzo zależało nam na czasie a do Rabki wtedy dostaliśmy termin za 6 mies. W KrK Syna zdiagnozowali w 1-dzień. Chodzę z nim tam już 2-lata i chwalę sobie!

  1

Gdzie kupię buty profilaktyczno - korekcyjne dla dziecka???

 • 3 cze 2014

  Syn ma stópki badane komputerowo w Panaceum(M-ce). Badają i robią wkładkę a potem jedziemy tam z butami żeby wkładkę obrobili do jego wygody i butów. Oczywiście taką wkładkę najlepiej wsadzić do butów profilaktyczno - korekcyjnych. Z tym że z butami mamy problem. Oni w Panaceum maja bardzo mały wybór butów i juz wiem że nie dostane tam butów dla niego ( tj jego rozmiaru) i tak jak pisze mój poprzednik dzieci niechętnie chodzą w "ortopedach" (bo są po prostu wg.mojego 7 letniego syna STRASZNIE brzydkie). W internecie jest multum firm, modeli, kolorów itd. także jest w czym wybierać nawet są modele które synowi się podobają z tym że takiego buta trzeba przymierzyć . Stąd moje pytanie gdzie zakupię takie buty w sklepie najchętniej Memo lub Mrugały.

  1
 • 3 cze 2014

  Gdzie w Myślenicach/ Krakowie kupię buty profilaktyczno- korekcyjne dla dziecka. Chodzi mi o sklep (czy też dział na sklepie obuwniczym) w którym byłby dość duży wybór bucików.

  2

Sąsiad/ka

 • 11 cze 2013

  Idź na policję jest na to paragraf i do 3 lat w więzieniu...nagraj jej cudowne teksty masz dowód a ona dostanie mandat, kilka interwencji i da sobie siana zastrzeż żeby ja odwiedzili w godzinach np. wieczornych jak jej rodzina jest w domu, być może Oni nie wiedzą co ta wyprawia... masz prawo do prywatności i spokoju. Ja na Twoim miejscu bym się nie czaiła odrazu policja albo straż miejska i tak w kółko jak nie poskutkuje.Może Ona jest chora psychicznie??? U nas też są tacy "życzliwi" sąsiedzi i najwięcej zawsze mają do komentowania, tworzą plotki, obelgi, zwykle lekceważę głupie docinki ale bywa i tak że postraszę policją i paragrafem znam swoje prawa.

  8 2

Budowa domu

 • 11 cze 2013

  Jeśli chodzi o Firmę to firma musi znać się na rzeczy, poproś kilka firm o kosztorysy i zdjęcia z ich poprzednich realizacji albo linki do strony w necie poproś też o namiar na wcześniejszych klientów, zapytaj tez znajomych kogo polecają, może kogoś zaufanego Ci polecą. Solidna firma może być droższa ale za to jakość usług będzie lepsza! My budowaliśmy dom 2 lata temu i niestety pierwsza firma wyleciała z hukiem gdyż % lały się strumieniami Panowie chodzili bokami no i spartaczyli robotę, człowiek nie miał pojęcia co i jak a Oni sprytnie to wykorzystywali ... ale do czasu . Zainwestuj w porządne materiały na tym się nie oszczędza, pilnuj ekipy budowlanej, znajdź dobrego kierownika budowy, jest wiele forów na ten temat poczytaj popytaj...są też fora na stronach firm które projektują domy i wątki są poświęcane konkretnym projektom, możesz tam z innymi wymieniać poglądy pooglądać zdjęcia z poszczególnych etapów etc. Powodzenia!

  17 1

Sadzonki, rozsady gdzie kupię???

 • 11 cze 2013

  Wczorajszy grad zniszczył mi pomidory, dziś chciałam zakupić rozsadę ale pytałam w kilku miejscach i już nie mają. Ktoś wie czy gdzieś jeszcze maja na "stanie" pomidory, zwłaszcza koktajlowe???

  1

Tragiczny wypadek w Krzywaczce

 • 30 kwi 2013

  Wiadomo kto to zginoł????

  2 12