Myślenicki Festiwal Lata 2018: Kto powinien zagrać i co zmienilibyście w tej imprezie?

 • 16 sty 2018

  IRA !! Wyczekiwany przez wielu zespół :)

  27 32

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 21 wrz 2016

  Ósemka właśnie usunięta :) Więcej strachu niż wszystko warte. Na fotelu siedziałam może 5 min. Z całego serca polecam dr Sobieraja . Umie znieczulić i wyrwać totalnie bez bólu. Chętnie i już bez nerwów pójdę wyrwać kolejną.

  19 8

Butelki, puszki, reklamówki a nawet koce i namioty. Tak imprezowicze zaśmiecają "Dalin"

 • 27 sie 2016

  Ogrodzenie terenu nic nie da :) będzie jeszcze bardziej kusilo

  16

Ogólnopolski Turniej Futbolu Stołowego w Myślenicach

 • 7 paź 2013

  Proszę pokaż Ty, co potrafisz. Ograłaby Cię jedną ręką .

  5 1

Wybór szkoły Rej vs. Kościuszki

 • 18 lut 2013

  Tego roku zdaję maturę i 3 lata spędziłam z LO Kościuszki. Nie mam nic do zarzucenia. Trafiłam na świetną kadrę nauczycielską i naprawdę czuję się dobrze przygotowana do matury;) Poza tym atmosfera to jest coś niezapomnianego. Dodatkowe zajęcia prowadzone przez szkoły wyższe (UJ, AGH), możliwość zaliczenia zerowych roków studiów, gruntowne przygotowanie pod studia. Wyrażam swoją opinię: Dla mnie rewelka ;) Ale decyzja należy do Ciebie. Czy wystarczy ci tytuł technika? Czy chcesz iść na studia? Jak tak to jakie? Co Ci będzie potrzebne, matura z jakich przedmiotów? patrz też pod tym kątem. Kościuch ma co roku blisko 100% zdawalności matury. Popatrz też troszkę w przyszłość choć nawet wstępnie. Zastanów się, co chcesz robić i która szkoła spełni twoje wymagania. Pozdrawiam ;) Jak chcesz dodatkowych innformacji jak to wygląda już pod koniec to napisz;)

  16 21

RONDO ŚRÓDMIEŚCIE: Jakie nadać mu imię?

 • 8 gru 2012

  Proponuję "RONDO IM. MIESZKAŃCÓW MYŚLENIC" w hołdzie dla nas wszystkich i zadośćuczynieniu za to ze przez tyle czasu musieliśmy "objeżdżać" miasto na około :)

  3 8

Myślenice oczami mieszkańców: Czy rondo w śródmieściu powinno nosić jakąś nazwę? [WIDEO]

 • 8 gru 2012

  Według mnie rondo to powinno się nazywać :
  "Rondo im. mieszkańców Myślenic" w hołdzie mieszkańcom naszej małej ojczyzny i w zadośćuczynieniu za to, że tyle czasu musieliśmy "objeżdżać" całe miasto żeby wrócić do domu. :)

  4 3

Myślenice w "Interwencji" czyli sprawa zakładu pogrzebowego...

 • 25 lip 2012

  Witajcie. Pewnie wielu z wan widziało dziś w "Interwencji" sprawę Myślenic a raczej działającego przy szpitalu zakładu pogrzebowego "Korona". Nie do pomyślenia, że tak można w chwilach żałoby i smutku obedrzeć ludzi z pieniędzy. I oczywiście nikt o niczym nie wie. . . Porażka, a przecież z usług tej firmy korzysta bardzo dużo ludzi.

  55 6