SYLWESTER 2016: Zamiast fajerwerków i imprezy pod chmurką - noc filmowa w kinie

 • 12 gru 2016

  Kina w Krakowie pracują regularnie, jeśli chodzi o noc sylwestrową, a jakoś nikt specjalnie nie afiszuje tego na głównej stronie miasta. Repertuar jest jest oczywiście znacznie bardziej przychylny odwiedzającym.
  Nasi zrobili z tego wielkie "halo", bo lista filmów, zwykle zachęca do skorzystania z wieczoru przed TV.
  Przypuszczam, że rynek mimowolnie i tak tradycyjnie się zapełni, w oczekiwaniu na 00.00 , pomimo braku pokazu.

  8 9

UWAGA! - Komis, telefony - ul. Słoneczna

 • 13 kwi 2016

  Witam
  Mam wrażenie, że podobny temat pojawił się już kiedyś, ale warto odświeżyć problem w tym przypadku.
  Zakupiłem pewien produkt w owym komisie. Po powrocie do samochodu, od razu sprawdziłem przedmiot rozpakowując go (brak takiej możliwości przed zakupem). Okazało się, że jest on zwykłą tanią podróbką, pomimo całkowitych zapewnień ze strony sprzedawcy (z dwulicowym kolorem włosów) o oryginalności produktu.
  Niestety zwrot nie był możliwy, gdyż jak twierdzi sprzedawca, przedmiot został rozpakowany. Uważam również, że niska cena artykułu nie zwalnia z wydawania paragonu przy zakupie. Sprawa trafi na odpowiednią drogę. Ostrzegam kolejnych potencjalnych klientów.
  Pozdrawiam

  28 2

Gdzie tanio naprawić telefon?

 • 30 sie 2014

  Czy ekran dotykowy działa? Jeżeli nie to czeka Cię niestety wymiana "połowy" telefonu, to wyświetlacz wewnętrzny dotyk, koszt od 450 - 550zł. W praktycznie każdym myślenickim komisie odradzano mi naprawę ze względu na trudno dostępną część i koszty.

  2 2

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

 • 7 sie 2013

  Tutaj niestety podpiszę się pod koleżanką. Kebab u Valdiego był dobry w 1szych dniach. Jakiś miesiąc temu chciałem sprawdzić czy nadal utrzymują w miarę dobry poziom - ROZCZAROWANIE, kebab był kompletnie zimny, natomiast sos, który powinien być ostry był pomieszany z sosem czosnkowym co dało naprawdę niesmaczny efekt.
  Dzisiaj natomiast odwiedziłem wspomnianą konkurencję i uważam, że to jak na razie najbardziej zjadliwy kebab w Myślenicach. Bardzo czysty LOKAL z miłą obsługą. Kebab naprawdę duży ze sporą ilością mięsa i tutaj również duży plus bo sosy mamy typu Sambal i czosnkowy tak jak być powinno. Na szczęście nie ma przesady w ilości sałatek w stosunku do mięsa czy sosów ... Myślę, że ten lokal będzie miał powodzenie bo widać, że ktoś zwrócił uwagę na szczegóły i całokształt wyszedł na mocną piątkę :)

  4 4
 • 29 mar 2013

  Pan "dziad" aż zionie na kilometr trollingiem - gdybym nie czytał jego dotychczasowych postów - tak bym właśnie stwierdził.
  Bdb, że Kol. reklamuje się i robi wywiad dokładnie w ten sposób. Nie zaśmieca przynajmniej miasta pseudo-uloteczkami.
  Powiem więcej jego kebab nie odbiega znacząco od tego oryginalnego z Krakowa... Za Sambal w przyszłości kolejny plusik :D
  pzdr Kol.valdi

  Wesołych Świąt! wszystkim

  10 3

Mlekomaty w Myślenicachi okolicach

 • 28 lip 2013

  Bardzo dużo ludzi korzysta z tego mlekomatu, i b.dobrze bo to uczciwy i przede wszystkim zdrowy interes. Pozdrawienia dla Pana Zygmunta :)

  11 2

Pizzeria w myślenicach

 • 4 lip 2013

  "Smiechłem absolutnie gromko czytając te wypociny"

  Tak, właśnie to są moje typy pizzeri w Myślenicach :D , cieszę się, że przy okazji smiechłeś sobie, dzisiaj specyficzny humor to zaleta :)

  16 2
 • 2 lip 2013

  Japierdziu, ale od tego kolegi/koleżanki zionie reklamą :D Opis rodem od pracownika lokalu - "naklejeczki, które należy zbierać". Proszę Cię :D

  1. Camorra
  2. Chata
  3. Legendario

  17 9

Szukam znajomego -nagroda:)

Uwaga na komis z telefonami

 • 12 cze 2013

  Podpisuję się pod Kolegami, jeden z cwaniaczków który tam pracuje sprzedał kiedyś znajomej mi osobie telefon, którego nazwę zmienił na całkowicie lepszy model z tego względu, że osoba ta była po prostu laikiem, jeżeli chodzi o telefony.
  Bardzo nieładnie, na takim chamstwie nigdy nie będzie uczciwego i zasłużonego zarobku, ale bardzo dobrze, że już wyrobili sobie opinię i to się ciągnie jeszcze z czasów lokalu na miejscu dzisiejszego Armado.

  124 68

Cracovia

 • 10 cze 2013
  on21 napisał/a:

  ksgrzes napisał/a:GHost napisał/a:No to +6 ptk się szykuje dla Wisły :)z lechem, legią, zagłębiem, podbeskidziem? z kim sobie dopisałeś?Z wami cieniasami (pasami) ;D

  Zgadzam się, jak na razie to was możemy być pewni :D

  4 20
 • 9 cze 2013

  No to +6 ptk się szykuje dla Wisły :)

  5 4

Reklamacja

 • 7 cze 2013
  piękny maryjan napisał/a:

  GHost napisał/a: Podobną sytuację miałem ze słuchawkami, sprzedawca mimo zarysowań fabrycznych, nie uwzględnił reklamacji choćby dlatego, że cena słuchawek była wysoka.
  .A co ma cena do gwarancji ?

  Do gwarancji nic, ale do reklamacji owszem.
  Co do innych cytatów: Cieszę się, że znasz synonim od "sprostować", ponadto kupując jakikolwiek przedmiot czy to wysyłkowo czy bezpośrednio, sprzedawcę obowiązuje regulamin umowy którą zawarł tym samym sprzedając przedmiot. Przedmiot ten masz prawo zwrócić, tym bardziej jeżeli był uszkodzony fabrycznie.
  "Odwołać to się możesz od decyzji !"
  Oczywiście że ,,odwołać" możesz się od decyzji, a w tym przypadku dotyczącej reklamacji.
  "Skąd ty masz takie informacje"
  Tego typu info zaczerpnąłem z forum prawnego (odsyłam Cię tam, warto) jakiś czas temu więc ilość dni które podałem mogła się zmienić, niemniej jednak napisałem tego typu odwołanie uwzględniając wszystko co wcześniej napisałem i udało się, a dziwnym trafem problemów nie ma.

 • 6 cze 2013

  Tak, przy odrzuceniu reklamacji musi być sprostowanie. Zawsze możesz napisać odwołanie (warto jeżeli uszkodzenie jest z winy producenta). Podobną sytuację miałem ze słuchawkami, sprzedawca mimo zarysowań fabrycznych, nie uwzględnił reklamacji choćby dlatego, że cena słuchawek była wysoka.
  Jeśli uwzględnisz odpowiednie punkty, informacje i najlepiej podpis, pieczątkę osoby świadczącej to nie powinno być problemu. Jeśli sprzedawca nie odrzuci odwołania do bodajże 21 dni to już ma nieciekawie :) natomiast od zakupu można odwołać się bez podania przyczyny do 10 dni.

  1

Żmije

 • 23 maj 2013

  OK ostatnie zdanie w tym temacie: zanim panowie ekolodzy wypuszczą swoich jadowitych przyjaciół proponuję zasięgnąć opinii publicznej w jakiejkolwiek postaci - gwarantuję wam pozytywny wynik...

  10 15
 • 12 maj 2013

  Nie forumowicze tylko "odpowiednia grupa" która bacznie śledzi ten topic. Łatwiej jest zminusować niż pokazać swoje słabe argumenty bo i tak większość, która ma tutaj rację przebije te wyjątki, zauważ, że Ci którzy nie mając tutaj nic przeciwko wypuszczaniu żmij są splusowani :)
  Powodzenia, przypominam, panowie ekolodzy wyrabiacie sobie opinię społeczną, czekam na nagonkę :D

  15 36
 • 11 maj 2013
  pawcio napisał/a:

  jak to kto? ekolodzy nasi szanowni psia mać wypuszczją je np w kamienniku

  No żeby gatunek nie wyginął :D :D Masakra. Gdyby choć jeden z tych przyjaciół na wyginięciu ciupnął pana ekologa to przypuszczam, że populacja jednych i drugich osobników zmniejszyłaby się w moment.

  18 63

Co się tam wydarzyło przed CPN w Jaworniku???

 • 17 maj 2013
  alapatala napisał/a:

  bronkowska napisał/a:Co się tam wydarzyło przed CPN w Jaworniku???benzyne przywieżli i sie kolejka zrobiła

  Jak będziesz przyjacielu jeszcze po benzynkę to pytaj koło wejścia o fanty - wymienimy walutkę i nie tylko...

  2 2

Dzień Ziemi: Harcerze sprzątali brzegi Raby, a tam taśmy po zawodach, pralki, a nawet telewizor

 • 6 maj 2013

  Chodzi mu pewnie o to, że jest to tylko jedna taka akcja - a powinno to należeć do rutyny.... Dobrze, że jest taka akcja ale owszem powinno to być częściej.

  7 1

Zostały tylko zdjęcia... - o wyprawie do Czadu pisze Szymon Kowalczyk

 • 3 maj 2013

  Nie interesuję się fotografią ale te zdjęcia to mistrzostwo!

  6

Znaleźliście już siebie i swój dom w Google Street View?

 • 23 kwi 2013

  ale Trolling, masakra.

  39 4
 • 23 kwi 2013

  do adzygmunt - widać Kolego wejście na naszą trasę mokrego podkoszulka :D :D
  Przy okazji niezły zasięg - Osieczany, Łęki, Trzemeśnia, Brzezowa itd :)

  6 3

KATASTROFALNY STAN DRÓG - oceniacie, a dziur przybywa

 • 13 kwi 2013

  Tylko żeby naprawdę naprawili te kratery a nie wg. "spisku żarówkowego" - czyli zamierzonej po pewnym czasie nieprzydatności...

  13 2

Dolne Przedmieście: Powstanie ścieżka rowerowo-biegowa, chodnik i wodociągi

 • 2 kwi 2013

  adzygmunt będzie okazja odświeżyć trasę mokrego podkoszulka :D Ja się piszę w lecie :)

  2

Barwy biało - czerwone.

 • 26 mar 2013

  :D Najlepszego piłkarza meczu? Rozumiem, że miałem prawo wybrać też kogoś z drużyny rywali co w przypadku zestawienia obydwu ekip nie powinno być zaskoczeniem. Dla mnie porażka, a skandowanie ,,San Marino" powinno dać do myślenia, tyle.

  2 1