Gdzie kupić dobrą swojską kiełbasę

 • Raphaell 16 lip
  Konto usunięte napisał/a:

  starsze panie które sprzedają serki koło rynku , może tam trzeba popytać?

  Popytaj starsze panie które sprzedają jajka na "końskim rynku" o kiełbasę:) Nie dość że sprzedają jajka,które kupują za 40 gr po 1 zł to mogą skoczyć Ci do sklepu obok (do Skolarusa) i kupią Ci kiełbaskę ale nie po 28 zeta ale po 35 zł za kg:D Macie poczucie humoru.

  2

Gdzie w Myślenicach kupić euro ?

 • Raphaell 16 lip
  ziutek1 napisał/a:

  Kupował ktoś w ostatnim czasie euro ?
  Gdzie jest lepsza - korzystniejsza cena , nie chodzi o duże ilości ale tak około 500 euro .

  Ziutek?...Szukaj jakiegoś cinkciarza:D

  1

Wstęp na studzienki i do kapliczki zagrodzony

Jarosław Szlachetka bez wotum zaufania.Czy to pierwszy krok do referendum o jego odwołaniu? [SONDAŻ]

 • Raphaell 3 lip

  Takie publikacje kolego ukazywały się już od lat 2014-2015 więc to dla Ciebie nie jest zapewne nowość i doskonale o tym wiesz:)..Domyślam się też że już to słyszałeś i jesteś obeznany w temacie tylko jakoś dziwnie nie wiedzieć dlaczego nie chciałeś o tym wspomnieć w swych wcześniejszych komentarzach.Moim zdaniem obecnie rządzący jaki ich poprzednicy maczali palce w Skokach.Ręka rękę myje..tak to działa.Jeśli mamy pisać obiektywnie to takimi bądżmy.Wracając jednakże na nasze podwórko masz rację w 100 proc ale to też przenosi się na Kraj i tak powinno być-nieprawdaż? Pozdrawiam.

  1
 • Raphaell 2 lip

  Szczególnie SKOK Wołomin:) Prawda?

Radni przegłosowali dopłatę do wody. Jak będą wyglądać nasze rachunki? [WIDEO]

W mieście powstaje kolejne rondo. Tym razem na Zarabiu

 • Raphaell 16 cze

  Zależy gdzie chcesz jechać:)

  1
 • Raphaell 11 cze

  :-D do "małpiego" długo nie dojedziesz:) gdyż termin oddania to 30 listopad.Więc szukaj alternatywy:-D

Pirat drogowy jechał 171 km/h w terenie zabudowanym

Parkometry zastąpiły parkingowych. Za brak biletu postojowego zapłacimy 50 zł

 • Raphaell 24 maj

  Przy szpitalu to teren szpitala....:) Czynnik ludzki nadal trwa:)

  4 1

Czy lokalnym politykom uda się doprowadzić do budowy tunelu pod Zakopianką? [SONDAŻ]

 • Raphaell 17 maj

  :) Kto naobiecywał i NIC nie zrobił w tej kwestii? No kto.

  1

Zamiast postawić nową altanę, obcięto spaloną część i dostawiono kosze

 • Raphaell 9 maj

  Po pijanemu mi odpowiadasz bo ja już nie wiem?:) Nie rozumiesz czy może udajesz nierozgarniętego bo też nie wiem?...Tłumaczę Ci..."altanki zostały sfinansowane z budżetu miasta itd" Piszę Ci to po to iż własnie w 2013 roku pod tym artykułem się udzielałeś,więc domyślałem się,że o tym wiesz.Ty jednak uparcie piszesz jak wyżej że cyt Zorza....ubezpieczenie....zorza.....mieszkańcy bloku....etc.Dla jasności Ci powtórzę UMIG Myślenice:)....A aby było jeszcze jaśniej proszę...https://kmy.pl/smietnik-na-osiedlu-sprawdzamy/........przeczytaj UWAŻNIE.......M A G I S T R A T -to nie ZORZA:)

  1
 • Raphaell 5 maj
  Vivaldi napisał/a:

  Czyli albo Zorza nie miała ubezpieczenia i szuka pieniędzy albo miała prawidłowe ubezpieczenie ale ktoś tam za słabo pracuje, za wolno. Wyegzekwować lepszą prace mogą tylko płatnicy na SM Zorza.

  A Wy chłopaki dalej swoje:)....Nic Was nie przekona ani nie przegada więc proszę "Altanki zostały sfinansowane z budżetu Gminy Myślenice, co według ustawy nie było jej obowiązkiem. Jednak chcąc odciążyć finansowo spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, gmina zdecydowała się na opłacenie wykonania całości altanek co łącznie stanowiło koszt ok. 500 000 zł. W gestii zarządców spółdzielni/wspólnot leżało jedynie przygotowanie posadzki pod altanki, czyli dorobienie fragmentu podłogi do tej która już istniała"...art z roku 2013 na miasto-info:)....I dziwię Ci się Vivaldi bo pod tym artykułem się udzielałeś i tego nie wiesz? Eeeee:)xD

  2 1
 • Raphaell 5 maj

  Odpisałem Ci na ten post ale wolność słowa jest dyskusyjna na tym portalu....coś komuś się nie spodobało i wykasowano.Miłej niedzieli.Pozdrawiam.:)

 • Raphaell 5 maj

  Czy to nie wszystko jedno jak Ci już szumi?:)

  1
 • Raphaell 4 maj

  9 lat temu było tak samo.w Czarnym Lwie...Wiesz...to już historia.Lepszy numer jest z browarami na dniach Mc:)...Pierwsze idą w całości a kolejne...rozrzedzane są wodą.Tymi 5- tkami Żywieckimi :) Jak Ktoś jest pod wpływem to wszystko mu jedno już wówczas.Wiesz ile palet przywoziliśmy na Zarabie pod namioty tej wody??..gdy pracowałem w jednej z hurtowni spożywczych?:) To się nazywa "zaradność":D

  2
 • Raphaell 4 maj

  Jasne.Każdy lokator ma klucz do wiaty.Dwa...jeśli nie będziesz widoczny dla kamer i ludzi z bloków- ryzykuj:) tylko wcześniej przeprowadź ten remont może:)...I skąd możesz mieć wiatę pod domem jeśli nie jest to teren osiedla aczkolwiek altana śmietnikowa (zamykany obiekt o powierzchni do 35 m2, obudowany niepełnymi ścianami), może zostać wybudowana w oparciu o zgłoszenie właściwemu organowi.Więc ....buduj i Ty:) lub sprzedaj dom przeprowadź się na osiedle...jest ten plus że otrzymasz........klucz do wiaty:)xD

  3 1
 • Raphaell 4 maj

  Może czytaj ze zrozumieniem?? Tiaaa mieszkańcy bl nr 8 bl nr 16 i bl nr 17 będą składać się na nową wiatę bo jakiś pajac szedł i podpalił.Wiaty należą do UM tak samo jak ich ewentualna konserwacja czy remont.Nie wiem czy wiesz bo chyba też nie że mieszkańcy powyższych bloków płacą już za śmieci od lat:)...naprawdę Twoja inteligencja nie ubliżając Ci powala....to tak jakbyś kazał mieszkańcom Zarabia remontować ławki w parku bo jakiś kolejny małolat sobie po nich "poskakał" i połamał.Nie jest to logiczne.Natomiast SM Zorza nie jest na ten dzień od wiat na śmieci.

  8

Rewitalizacja Centrum Myślenic: Teren wokół kościoła odnowiony. Jak wam się podoba? [SONDAŻ]

 • Raphaell 30 kwi

  Widzisz Ty zajmujesz się polityką za 2 zł od wpisu i tym się różnicie,lecz życie się nadal "kręci" ha ha ha:)xD

  1

Pierwszy etap rewitalizacji Rynku zakończony

 • Raphaell 30 kwi

  To dlaczego nie wygrałeś przetargu?:)...może wykonałbyś prace za free:)..Jednostki samorządu terytorialnego z zasady nie sfinansują remontu kościoła lub utwardzenia parkingu na parafialnym gruncie. Gmina, powiat lub województwo mogą inwestować tylko we własne nieruchomości. Wyjątek to finansowanie prac przy zabytku w trybie art. 81 ust. 1 ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami. Ponad połowa samorządów, w tym wszystkie województwa, przewiduje udzielanie dotacji na ten cel. Beneficjentami są najczęściej obiekty sakralne.Pokrycie części lub całości kosztów remontu obiektu z dotacji jest możliwe tylko w odniesieniu do zabytku. Zabytek musi być ponadto ujęty w rejestrze prowadzonym przez właściwego wojewódzkiego konserwatora zabytków a zapewne nie twierdzisz że Kościół pw NNMP nie jest zabytkiem:)....pzdr

 • Raphaell 30 kwi

  Napisałem Ci " bono" odnośnik.....pominąłeś więc przeczytaj:)...Nie rozumiesz faktów.Ponadto jeśli chodzi o kontenery przy cmentarzach to na Sienkiewicza jest :) cały czas identycznie jak i na Stradomiu:)...Konkretne i zwiększone ilościowo kontenery były od lat na Stradomiu na dole obok wejścia głównego -jak tablica ogłoszeniowa-i dołożony drugi na Sienkiewicza podczas dni 1-2.LISTOPADA..Twoje twierdzenie więc,iż "miasto nam nie płaci"....uważam za wymyślony pusty frazes:).Tak na marginesie sprawy....dawno byłeś na cmentarzu?:) Pozdrawiam.

  1