Zapowiada się wzrost opłat za wodę. Spłacamy długi

 • 2 mar 2015

  Prezes od dawna żeruje na pospólstwie, są to kpiny z odbiorców wody i ścieków. Mam nadzieję,że zostanie wywieziony na taczkach. Dlaczego nie sprawdza się szczelności szamb co tak szumnie zapowiadano i nie zmusza się do podłączania do ścieków. Wszystkie nieszczelne szamba zanieczyszczają wody gruntowe. Kraków powinien dotować kanalizację jak chce mieć czystą wodę. Ciekawe Spółka Miasta a Rada Miasta nie ma nic do gadania. B.........l!.

  17 3

modernizacja drogi w Osieczanach

 • 11 lut 2015

  Drogowcy malując pasy zapomnieli dociągnąć je do drogi z nowego osiedla zwanego "Manhatanem" i od strony kościoła. Powinna tam być linia ciągła a wcześniej zakaz wyprzedzania. Szaleńcy rozpędzają się na prostej i w tym miejscu doszło już do kilku poważnych kolizji. Drogowcy czekają chyba na śmiertelny wypadek.

  14 2

Złodziej drzewek owocowych w Osieczanach

 • 1 gru 2014

  Między 28- 29 .11. 2014 r. z mojej posesji , ogrodzonej, pilnowanej przez psa skradziono 6 szt. drzewek owocowych 3 letnich. Pikanterii sprawy dodaje fakt, że w tym czasie byłem prawdopodobnie w domu i żałuję tylko ,że nie wypuściłem ujadającego psa bo nie przyszło mi nawet do głowy,że z taką bezczelnością można pokonać ogrodzenie podczas obecności właścicieli w domu. Drzewka zostały pięknie wyjęte z ziemi, miejsca po mich pięknie wyrównane, nawet paliki podtrzymujące te drzewka po kradzieży zostały ponownie wbite w ziemię.Proszę o komentarze jeżeli ktoś miał podobne zdarzenia .

  15 2