Gdy nie wiesz co zrobić w Twoim żuku lub Lublinie, pytaj kurbika on najlepszy w gminie....

Myślenice: Wiadukt na Zakopiance w połowie rozebrany

 • 24 cze 2016

  dla mnie to porażką w tym miejscu jest wyznaczenie dwóch pasów ruchu w kierunku na zakopane i fakt, że pachołki oddzielające oba kierunki ruchu nie są umieszczane na żółtych liniach tylko między biała a żółtą . widać to nawet na zdjęciu na początku artykułu. w rzeczywistości jedziesz i nagle masz słupek na środku lewego pasa.

  3 9

Wybory samorządowe 2014: Wójtem Pcimia Daniel Obajtek

 • 20 lis 2014

  gratulacje dla wygranych

  4 4

Stróża - Pcim: Odcinkowy pomiar prędkości w 2014 roku

 • 1 mar 2014

  Droga Redakcjo. inspektorat drogowy jest instytucją publiczną, w związku z tym, że ja jako podatnik jestem poniekąd ich pracodawcą proszę redakcję aby między innymi w moim imieniu zadała na łamach publicznych pytanie do ITD w jaki sposób ten odcinkowy pomiar prędkości wpłynie na poprawę bezpieczeństwa na drodze ekspresowej z bardzo długimi prostymi na Łuczanach ??? Na odcinku Stróża - Pcim nie ma przejść dla pieszych, skrzyżowań itp. wobec tego czy nie lepiej przeznaczyć pieniążki na przejście dla pieszych niekolizyjne np. w Gaju ???
  jeśli nie kto" wziął w łape " żeby właśnie na tym odcinku zamontować coś co tylko będzie nabijało kasę dla dziury budżetowej

  63 1

W aucie było ich 4. Policja dotarła do piratów drogowych z Zakopianki [WIDEO]

 • 19 lut 2014
  kotś8998 napisał/a:

  ,moze dowiedz sie wiecej info o tym zdarzeniu i wtedy pisz co kolwiek na ten temat a nie wymyślaj sobie bajeczek.

  chłopie o jakim zdarzeniu ty piszesz. czy oni jechali do pożaru, wypadku czy może do porodu??????? bo to dla mnie jest zdarzenie. a to co widziałem to wybryk i głupota. i ale ale aleksandra......
  zastanów się czy 19 letni i 22 letni koń powinien mieć choć ze dwa zwoje w mózgu czy nie. chcieli się zabić ich wola ale po co ryzykowali życie innych. zastanów się gdybyś to ty jechał z przeciwka lub ktoś z twoich bliskich i trafił na takich inteligentów inaczej.

  14 4

Strażacy z Pcimia najlepsi na zawodach w Szczawnicy

 • 18 wrz 2013

  gratulacje Panowie. pełny szacun:-)

  23

Lubień: Zaginęła Cecylia Pandyra

 • 10 sty 2013

  czy coś już się wyjaśniło po badaniach DNA????????????????

  20
 • 3 sty 2013

  witam. mam tą odwagę o której pisze bożena58 i też mi się wydaje że twarz z portretu jakby ta sama.i zadzwoniłem pod numer 126154442 ale włącza sie poczta jakieś archiwum x komendy kraków. czy rodzina Pani Cecylii życzy sobie aby dzwonić nadal do tego archiwum czy na komende do myślenic. wyrazy ubolewania z mojej strony dla rodziny.

  8 1

Dobry żart tynfa wart

 • 1 lip 2012

  wiecie państwo dlaczego reprezentacja Polski na Euro 2012 nie wyszła z grupy?
  odpowiedź jest bardzo prosta:
  gospodarzowi nie wypada wyjść w trakcie imprezy . hahahaha

  5 3

Podatek 2% od wartości zakupionego auta.

 • 10 maj 2012

  u mnie to nie przeszło babka powiedziala, że albo się zgodzę albo rzeczoznawca za 500PLN i wtedy może uznać inną wartość.

  4
 • 10 maj 2012

  witam. kupiłem samochód i postanowiłem opłacić podatek od kupna w kwocie 2%. na druku PCC wpisałem uczciwie tyle co zapłaciłem i tyle co widnieje na umowie. stojąc w kolejce do stosownego okienka w US byłem świadkiem jak "urocza urzędniczka" nalicza mojemu poprzednikowi w kolejce podatek od wartości auta o 8000PLN większej niż miał.  to samo spotkało mnie i nie pomogły tułmaczenia, że nie jestem handlarzem i że to auto, które kupiłem było wystawione na aukcjach internetowych za tą cene wobec tego nie zapłaciłem więcej a wisałęm do PCC mniej. Pani z rozbrajającą szczeroścą stwierdziła, że ona tu tylko pracuje i że możemy sobie na wiejską do warszwy pisać.
  wobec tego uważam, iż uczciwy człowiek jest jawnie przez US( państwo polskie) okradany i traktowany z góry jak oszust. w normalnym państwach winę trzeba udowodnić a u nas trzeba dowieść niewinnośći.
  czy ma ktoś pomysł czy warto i do kogo skierować moje żale.chętnie napiszę jakiś elaborat choćby i do ministerstwa finansów. podejrzewam, że ludzi takich jak ja znalazłoby się więcej bo każdy machnie ręką w US o te paredziesiąt złotych ale patrząc ilu ludzi kwitnie w Myślenickim wydziale komunikacji to daje nam ładną kwotę
  wydartą na nieuczciwości US w stosunku co do podatników.

  6 2