Przejście tak jakby jest, ale... od 3 lat go nie ma. Zostanie zamalowane

 • 21 gru 2019

  Nie tylko na wysokości Caritasu jest parking ( i to oczywiście prawda), ale generalnie parking jest w wielu miejscach na ulicy Średniawskiego. Samochody stoją w całości na pasie, łącznie z parkowaniem przed zakrętami. Natomiast nie rozumiem ostatniego zdania.."stronniczość" zgłaszających problem. Czyli, że słuszna decyzja Starosty?

  1
 • 14 gru 2019

  Cóż... Pan Starosta "ma na uwadze bezpieczeństwo"...bo sam na butach bynajmniej nie chodzi. Myśli, że zamalowanie pasów spowoduje, że ludzie nie będą w tym miejscu przechodzić. Młodzież idąc ze szkoły, czy Ci, którzy wyjdą z kościoła. Będą fruwać ...Starosta musi jeszcze w takim razie most zlikwidować.

  17 7

Chcąc zapalić grilla musisz dostać pozwolenie

 • 21 sie 2018

  Zdaje sobie też sprawę, że w sieci nikt nie jest anonimowy, ale ani bib nie urządzam, ani trawy nie wypalam, więc nic mi nie grozi. Różnym ludziom, różne rzeczy ładują baterie. Idę poszukać tego osiedla domków jednorodzinnych...

  9
 • 21 sie 2018

  Nieeee, nie chodzi o odymianie osiedla. Przypuszczam, że kryje się pod tym spalanie trawy na Plebańskiej. Tak daleko ode mnie nie widać, więc w tym temacie na bieżąco nie jestem.

  1 8
 • 21 sie 2018

  Jeśli temat zostanie uznany za bzdurny, zapewne zostanie usunięty. Są bardziej bzdurne.Czy jestem pi, czy czym innym dyskutować nie myśle. Pełna kultura. W tej okolicy raczej bloków nie ma, no chyba, że na najwyższym wzniesieniu JUŻ powstaje osiedle, tylko o nim nie wiem. Kiedyś ma być.Muszę sobie spacer zrobić wieczorem, zobaczę przy okazji czy ów Pan ma balkon. Jakiś "blok" chyba wybudował tylko niezbyt duży. Widać skoro straż odmawia, tych GRZECZNYCH rozmów musiało być ojjj...dużo. Ciekawe czy pojawi się tu ktoś kto napisze o jakimś ciekawym donosie. Bo tyle ich już było, że aż mnie zainteresowało, któż to jest ten Złośliwiec.

  8 16
 • 21 sie 2018

  To jest jakaś aberracja. Na Górnym niedługo trzeba będzie składać wnioski o pozwolenie na zapalenie grilla. Jest tu taki stosunkowo młody Pan "przyjezdny", który w kółko dzwoni po straż lub policję, jak zobaczy dyma. Już zaczyna się powoli chyba tym karmić, żeby zrobić komuś na złość. Nie znam go osobiście, ale widzę, że w sieci bez problemu można go poznać. Stosunkowo młoda twarz. Chore mi się to wydawało, ale i muzyka po 22 mu nie pasuje, choć raczej spać nie powinna przeszkadzać. No może chłopak ma "lekki sen" i spać wcześnie chodzi. Straż już odmawia wyjazdów, to na policję dzwoni.Trochę się mu dziwię, że nie myśli o sobie, że każdy kij ma dwa końce. Gdyby coś rzeczywiście się zapaliło, to na jego wezwanie już nie przyjadą. Wczoraj sprawdzam wirtualnie... no bez problemu można go poznać. Maila wprawdzie nie mam i jest to informacja raczej prywatna, ale proponuję składać wnioski przez fb. Najlepiej dzień przed planowaniem imprezy.

  11 16

Dostał ataku epilepsji za kierownicą. Policjanci wyciągnęli go z auta w ostatniej chwili

 • 9 maj 2018

  Rzeczywiście nie widzieli. No i artykuł w sam raz, żeby jeszcze ordery przyznać.

  1 1

Czy ktoś został oszukany w kurdeszu? Sprawdzajcie paragony!

 • 18 sty 2018

  Drugi raz w przeciągu krótkiego czasu? Poprzedni raz dobił sobie dwa jogurty Actimel. W przeciągu krótkiego czasu dość często sie myli...

  13 11
 • 18 sty 2018

  Hejże! Mam pytanie... drugi raz zdarzyło się moim rodzicom, że na kasie w kurdeszu zostali oszukani przez....faceta. To właściciel? Kto to jest? Dzisiaj o "dwa mleka". Ktoś miał taki problem? Kurdesz zdycha powoli, więc może próba "dopisywania numerów butów". Miał ktoś taki problem?

  16 13

Myślenice: Trwa budowa Muzeum Niepodległości. Czy uda się je ukończyć przed 11 listopada 2018 roku?

 • 1 sty 2018

  Ważniejsze jest muzeum niż jakiś tam chodnik. I prośby, żeby ktoś coś oddał, bo będzie budynek, tylko pokazać nie będzie co. Żeby moje pierwsze zdanie nie zostało źle zrozumiane. Dom Grecki był super, a to co się z nim stało napełniło mnie taką niechęcią. Mam nadzieję, że ktoś lub coś wypierniczy Króla z tronu, bo jest rozpuszczony, wszystko mu wolno, nie boi się odpowiedzialności, bo jej nie ma, a my płacimy za jego pomysły. W Myślenicach brakuje nam ciekawej galerii, ale ten moloch???Chyba, żeby Królowi kasę napełnić i zapewne nie tylko jemu.

  7 4

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 26 gru 2017
  Konto usunięte napisał/a:

  Najgorszy jest dr Kocot. Miał robic mi cesarke ale 2 tyg przed odmówił. Twierdził ze jest nagrywany i jakies inne brednie. Obraził mnie kilkakrotnie i wyprowadzil z równowagi. I nie zapomnial skasowac 100zl za ta wizyte przy ktorej plakałam.

  Mam nadzieję, że wreszcie ktoś go nagra! Życzę Panu Doktorowi tego z całego serca w ramach życzeń noworocznych! Mam nadzieję, że więcej się nie spotkamy, bo sama bym to zrobiła już teraz. Ale tak działa Prawo Przyciągania. Gdy ktoś myśli o czymś w kółko i w kółko...etc... napewno się spełni, ja będę myśleć, bo jestem baaardzo pamiętliwa!

  6 6
 • 13 kwi 2017

  Dawno nic tu nie pisałam, po opisie mojej ostatniej "wizyty" na oddziale kilka stron temu. Panie ordynatorze! W każdej plotce jest ziarno prawdy! Po powrocie z oddziału stwierdziłam, że gdybym miała wybrać, to na chwilę obecną szpital myślenicki byłby ostatnim. Przypadek- może. Choć zachowanie Kocota po 10 latach przerwy raczej przypadkiem nie było. Cóż, Pan akurat miał urlop. Czytając wypowiedzi, pytania padające po raz kolejny te same, ale kilka stron dalej, a także gromadząc własne doświadczenia uznaję, że oprócz tego, że do zarabiania pieniędzy trzeba mieć talent, to prawie każdego niestety pieniądze zmieniają. Do wydawania trzeba mieć "klasę", ale też klasę w "kontakcie z klientkami/pacjentkami".Widzę, że także nadchodzi pokolenie młodszych lekarzy, którzy na wstępie nie mają "szerokich kieszeni". Kto ma szerokie dobrze ludzie wiedzą. "Szkalowanie oddziału"...może ta zazdrość dotyczy obu stron???

  11 34

ALARMUJECIE: Ruszył sezon grzewczy. Normy przekroczone nawet dziewięciokrotnie

 • 15 gru 2017

  W Krakowie problem ze smogiem. Bilboardy w stylu "przesiądź się na rower" etc. a bilety miejskie co raz droższe. W mojej opinii numer 1 jak zawsze $. Wszędzie tak jest.

  1

Zbierają na renowację nagrobków. W tym roku kwesta odbędzie się po raz piętnasty

 • 1 lis 2017

  Popieram, ale w tych inicjatywach dziwi mnie to, że nie ma zainteresowania "resztkami " cmentarza cholerycznego u stóp Dalinu. Teraz nie wiem co się z nim dzieje, ale parę lat temu były pozostałości w formie kilku nagrobków "porozrzucanych w lesie".

  3

Widzieliście ten projekt? Tak mógłby wyglądać myślenicki Rynek po rewitalizacji

 • 7 cze 2017

  "czyj pociotek z firmą brukarską która wykonałaby te prace za tym stoi???? "- idealne stwierdzenie.
  Wszystkie kocie łby są w naszym mieście idealne, z własną historią. Na szpilkach z głową do góry można przejść bocznymi częściami.

  3
 • 12 maj 2017

  Bruk jest moim zdaniem bardzo ładny. Fakt w szpilkach po nim to tylko pod rączkę, ale zastąpić go płaską nawierzchnią? Tylko po co? O wymianie kostki słychać już było bardzo dawno i o podejrzeniach kolejnego "smarowania" z tego tytułu. Jeszcze projektu rynku nie było. W każdym kłamstwie jest ziarno prawdy. Może jeszcze przypomniała się Naszemu Królowi "Via Regia"- trakt królewski podlegający bezpośrednio królowi, który biegł tędy i łączył Kraków z Węgrami. Tylko do Króla Kazimierza Wielkiego to mu daleko. Bliżej do Króla Popiela!

  18 7

Gołębie i ich odchody na rynku

 • 7 cze 2017

  Właśnie wiecie co mnie zaskoczyło? Byłam niedawno w Pradze i widziałam tylko trzy gołębie w tym jeden "umrzyk". Nie trzeba uważać i chodzić slalomem, mało tego- jest czysto. Tylko co zrobić, jeśli są dokarmiane przez babcie które nie mają co robić i dzieci które "robią dobrze" ptaszkom. Wystarczyłoby trochę ograniczyć możliwość ich rozmnażania :] Syf i malaria. Jedyne zwierzęta których nie cierpię. Od czasu jak jeden w Krakowie miał takiego cela, że osrał mnie z tyłu nogawki :D!

  1

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

 • 20 kwi 2017

  Moja opinia dwukrotna po przerwie 10 letniej...niekulturalny, niegrzeczny, ordynarny, wywyższający się, traktujący kobiety na porodówce jak krowy które mają się ocielić. Na wizytach prywatnych posługujący się dziwnymi tekstami.Jeśli miałabym napisać więcej z chęcią na priv. Opis moich wrażeń wrzuciłam w sieci w każde możliwe miejsce do wystawienia panu doktorowi opinii. Jeśli jeszcze przy okazji znajdę miejsce z chęcią się zarejestruję i za pozwoleniem admina dodam. I niech Pan Kocot mnie sądem nie straszy, bo nie ma podstaw, czy też nie robi ze mnie kobiety której przewróciło się w głowie po poronieniu. Widzę coś nowego! Pan Doktor ma stronę i miejsce z opiniami- no ale na swojej stronie tylko pozytywne- logiczne :). Pozdrawiam te mega zadowolone Pacjentki! I nie otwierać buzi przy Panu K. tylko kiwać głową potwierdzająco.

  4 10
 • 18 kwi 2017

  Przez kogo ten temat został założony tak się zastanawiam...Badanie opinii publicznej? Po moim ostatnim spotkaniu z doktorem, wystawiłam mu opinię na każdym portalu gdzie się reklamuje. Poczytaj...

  5 8

Zabawa karnawałowa, gdzie można się wybrać?

 • 6 lut 2017

  Jest organizowana gdzieś jakaś ciekawa zabawa karnawałowa? Nie "dyskoteka" i nie "kabaret starszych panów i pań" , tylko dobre miejsce do potańczenia dla młodzieży 30+ 40+..... Może coś się znajdzie godnego polecenia...

  4 2

Muzeum Regionalne przeszło do historii. Przy ul. Sobieskiego działa teraz Muzeum Niepodległości

 • 1 lut 2017

  No jak to nie ma!Dla Niego ma! Ale spokojnie, Króla Popiela myszy wreszcie zjedzą. Tylko wcześniej podniesie jeszcze raz ceny wody, posprzedaje co możliwe, zadłuży miasto na ile się da, ale dla siebie zawsze $ znajdzie, bo już się do koryta przykleił chyba...

  24 11

Maciej Ostrowski: Nie będzie podwyżek taryf za wodę i ścieki

 • 31 sty 2017

  A cóż Król tak zarósł? Czy ja dobrze widzę? W Tłusty Czwartek pączka z cukrem pudrem podać na srebrnej tacy... Napewno jeszcze "na potem" zostanie....

  30 6

Podwyżki cen wody i wywozu śmieci w 2017 roku - podziękowania dla Burmistrza i jego radnych

 • 15 gru 2016

  Wyborcy Mrocznego Lorda Sithów- cenę wody musiano by chyba podbić jeszcze dwukrotnie, żeby kubeł zimnej Was otrzeźwił w następnych wyborach. Pytanie czy się ktoś znajdzie chętny na wspaniały tron, bo chyba nikt go zająć już nie chce. Widzieliście przedruk zużycia wody w ostatnim Sednie?

  17 3

Agencje towarzyskie w naszym mieście

 • 15 gru 2016

  Tu się wszyscy znają, wieści szybko się rozchodzą, bo to małe miasto. Namiary same przyjdą, a poczta pantoflowa to najlepsza forma reklamy ;P

  13 5

Tak wygląda Kamil Nosal mistrz kulturystyki z Czasławia. "Taka forma to był mój cel"

 • 13 sie 2016

  tragedia

  21 23