Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 4 sty 2013

  Doktor Kocot jest miły prywatnie, trafny w diagnozach,W szpitalu udziela informacji. Nie traktuje swoich pacjentek priorytetowo, tylko oficjalnie. Tym nie należy się przejmować, tylko też traktować go rzeczowo.

  3 5
 • 12 gru 2012

  Do Kama79: Po Cc nie wolno wstawać , ani ruszać glową na boki przez ok. 8 godzin, wstaje się na drugi dzień, dziecko przywożą odrazu. Mąż może być na sali pooperacyjnej i dać dziecko na łóżko. Na tej sali leży się ok doby, później możesz wstawać i chodzić po dziecko na noworodki.Dziecko przez pierwszą dobę nie karmiłam bo nie miałam jak, nie moglam się odwrócić, później tak, ale na siedząco, na leżąco z reguły jest to bardzo bolesne. Każda z pań po cc inaczej dochodziła do siebie, mnie było cieżko zejść z łóżka ale z każdym dniem było coraz lepiej.Nie można wynająć osobnej sali.Pozdrawiam, na pewno wszystko będzie ok.

  2

Czarny listopad: Trwa seria potrąceń pieszych

 • 25 lis 2011

  wracając do wypadku w Rudniku, uważam, że to przejście jest w złym miejscu,jestem mieszkanką.Jadąc od strony myślenic jest przed zjazdem z górki lekko pod górkę, jak ktoś jedzie szybko, może nie widzieć, że ktoś jest na pasach, dopiero w ostatniej chwili.Poza tym, te światełka, chyba od dłuższego czasu nie działają.Jest to przejście też dla dzieci ze szkoly w Rudniku, które niestety z niego nie korzystają, gdyż droga na ulicę sloneczną skręca dużo wcześniej. Policji już dawno nie widziałam w tych okolicach.Samochody normalnie przez cały dzien jeżdzą jak na autostradzie,nawet gdy dzieci idą ze szkoly.przejście powinno być w innym miejscu, koniecznie progi zwalniające.Uważam, że w tej sprawie powinna interweniowac szkoła realizując swoje programy o bezpieczeństwie. Swoją drogą piesi chodzą jak chcą szczególnie w Myślenicach, panowie drogi!

  7 6