Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

 • 9 lut 2014

  TRAGEDIA!

  12 3

Tydzień z Powiatowym Urzędem Pracy w Myślenicach: 21-24 stycznia 2013

 • 21 sty 2013

  Pierwsze staże mają ruszyć w tym lub przyszłym tygodniu

  3 3
 • 21 sty 2013

  A na stronie internetowej jest też coś takiego jak "PROPOZYCJE SZKOLEŃ". Jeśli osoby bezrobotne nie wypowiedzą się w temacie to urząd nie zorganizuje tych szkoleń, które one chcą. A zainteresowanie standardowymi szkoleniami, np. na wózek widłowy jest ogromne więc oferta szkoleniowa taka bezsensowna nie jest.

  3 2
 • 21 sty 2013

  Co do tego wynagrodzenia. Pracodawcy składając ofertę pracy w PUP zawsze podają najniższe wynagrodzenie ze względu na to, że jest to wymagane by oferta mogła być wgl przyjęta. Rzadko zdarza się by podali konkretne warunki zatrudnienia. Nie jest to wymagane więc tego nie podają...

  1 3
 • 21 sty 2013

  Pracodawcy od 1 stycznia mogą składać wnioski o zorganizowanie stażu. Wymagane jest by po stażu pracodawca deklarował zatrudnienie. Urząd Pracy w ciągu 30 dni od daty złożenia wniosku przesyła wnioskującemu decyzję co do realizacji stażu. A jeśli Ktoś nie ma pracodawcy, u którego mógłby odbyć staż może korzystać z tych wniosków, które nie mają wskazanych kandydatów. Takie oferty widoczne będą na stronie internetowej PUPu.

  1 3