Myślenice: Kolejny płatny parking. Tym razem przy. ul. Słowackiego

 • eugeniuszkeruk 26 paź 2012

  Panie Burmistrzu!
  Zrób Pan coś z "sercem" dla ludzi nie dla kasy.
  Płatne parkingi produkują drobnych kanciarzy, oni nieustająco kombinują z biletami za parkowanie.
  Zbuduj Pan parking publiczny bezpłatny zamiast obnosić się z zamysłem wymiany dobrej nawierzchni w rynku.

  2

Ponad 1100 osób obejrzało dwa występy Ziemi Myślenickiej

 • eugeniuszkeruk 13 gru 2011

  [quote=eugeniusz] gość: gosc2 napisał/a:Nie będę wytaczał armat przeciw swoim przyjaciołom :) Przyjażń z interesem społecznym(który czasem trzeba wymuszać) da się pogodzić. Tylko w organizacjach mafijno-podobnych przyjażń jest w niezgodzie z interesem ogólnym [/quote]

 • eugeniuszkeruk 13 gru 2011

  [quote=gość: gosc2] Nie będę wytaczał armat przeciw swoim przyjaciołom :) [/quote]
  Przyjażń z interesem społecznym(który czasem trzeba wymuszać) da się pogodzić.

 • eugeniuszkeruk 11 gru 2011

  [quote=gość: gosc2] Eugeniuszu, zwróciłeś uwagę na ważny problem - ewentualnej ewakuacji. Dobrze, że zostało to poruszone.eugeniusz napisał/a:Ta niedoskonaść, nieudacznictwo organizatorów, świadczy o ich ignorancji, że nie powiem....pogardy dla zwykłych nijak nieuprzywilejowanych Myśleniczanach. Z Twojego postu wyżej nie wynika, abyś był ofiarą nieudacznictwa i ignorancji. Wysnuwam wręcz wniosek, że jesteś uprzywilejowany ;) [/quote]
  ...no tak, uświadomiłeś mi fakt, który popsuł mi samopoczucie. Proponuję połączyć inicjatywę i razem napiętnować organizację pozwalającą na tolerowanie uprzywilejowania. A jeśli trzeba będzie to wytoczmy armatę o większym kalibrze. Wszak stać nas na to! Co?

 • eugeniuszkeruk 11 gru 2011

  [quote=gość: jadzia] Wiem, że nie jest to jakieś hop siup i wymaga to wielkiego wysiłku, - ale powiedzcie ile było tych wejciówek ????????? Jakoś nie spotkałam się z informacją o koncercie Ziemi Myslenickiej i możliowści uzyskania wejściówek na taki koncert? Podejrzewam że większość rozeszła sie pomiędzy prominentami. "ludzie z Zespołu są amatorami i wiodą jakieś swoje życie poza grupą" - rozumiem to w 100%, nie chodzi mi o to by występowali co sobotę i niedzielę bo wiem ze zebranie tak dużej grupy jest dużym wyzwaniem, czasem wręcz niemożliwym do osiągnięcia ale odpowiedzcie mi na pytanie jaki cel obrała sobie Ziemia Myślenicka, po co istnieje? [/quote]

  Ta niedoskonaść, nieudacznictwo organizatorów, świadczy o ich ignorancji, że nie powiem....pogardy dla zwykłych nijak nieuprzywilejowanych Myśleniczanach.

  1 3
 • eugeniuszkeruk 11 gru 2011

  Zespół świetny, nie ustępuje zawodowym, stroje przepiękne, repertuar szeroki.
  Widownia przy pełnej sali owacyjnie żegnała artystów.
  Przy tej okazji zwracam uwagę, zatrwożony nieodpowiedzialnością, że nie można w warunkach zapełnionej sali, ok. 400 miejsc, utrudniać drożność ewakuacyjną i ustawiać przy drzwiach ewakuacyjnych sprzęt nagłaśniający lub nagrywający. W ogóle ewakuacja w razie nieszczęścia jest problemem, bo drzwi ewakuacyjne są zamknięte na zamki nieustępujące pod naporem od wewnątrz(sprawdziłem to osobiście).
  Apel do administratora sali, odpowiedzialnego za bezpieczeństwo zgromadzonych ludzi, niech się, czym prędzej uda na szkolenie do powiatowej straży pożarnej. Albo, jak woli, niech przygotuje forsę na mandat w wysokości 5 ooozł. z możliwością zamiany na pół roku więzienia.
  Katastroficznych wizji oszczędzę nieodpowiedzialnym, bo nieodległa historia dostarczyła wiele przykładów. Choćby hala widowiskowa w stoczni gdańskiej w 1994.

  1

Myślenice: Rondo im. prezydenta Lecha Kaczyńskiego

 • eugeniuszkeruk 30 lis 2011

  Miasto było spokojne, teraz chuligani będą zamalowywać tablicę z napisem.
  Samorządowcy umiom skłócać ludzi.
  Właściwie, po co nazwa ronda? Praktyczne to nie jest, bo przecież nikt nie zapisze sobie w dowodzie osobistym, że mieszka przy rondzie np. im. L. Kaczyńskiego.

  40 6