Kuchnia orientalna w Myślenicach

 • 14 kwi 2015

  Zawsze lubiłem chodzić na jedzenie "pod blachę" ale w ostatnią niedzielę, zachowanie i podejście kelnerki było bezczelne. (mówię o pani w blond włosach) Chcieliśmy zamówić obiad i usiedliśmy przy zarezerwowanym stoliku na godzinę do przodu bo nie było nigdzie miejsca, wliczając w to stoliki na zewnątrz. Pani kelnerka stwierdziła, że nie zdążymy zjeść w ciągu godziny u musieliśmy wyjść... nie zaproponowała nam innego stolika gdzie rezerwację były na późniejszą godzinę (co zauważyliśmy przy wychodzeniu) po prostu nic... już tam na pewno nie wrócimy!

  2 11

Zakład Utylizacji Odpadów Myślenice - co się dzieje?

 • 3 kwi 2015
  carna napisał/a:

  Co za zaszczyt zostać prezesem wysypiska. Druga sprawa to po co nowy prezes skoro wszystko zadłużone i się rozlatuje...Pamiętam jak kilka lat wstecz nie było na tym śmietnisku żadnych prezesów ,zastępców,dyrektorów ani kierowników i wszystko funkcjonowało normalnie, teraz śmietnisko ma same problemy.

  Dawniej nie było prezesów ,zastępców,dyrektorów ani kierowników bo było SKŁADOWISKO i kilka osób. A teraz jest ZAKŁAD i kilkadziesiąt osób i ktoś tym musi zarządzać.

  12 5