STRAŻNICA ZARABIE

 • Monika Jania 6 sie 2013

  Tam ma byc dom weselny !

No jak zbieramy podpisy ???? REFERENDUM ODWOŁANIA STRAŻY MIEJSKIEJ!!!!!

 • Monika Jania 12 lip 2013

  za, za , za działac ludzie beda podpisywac !

  35 7

Marsz dla życia i rodziny 2013 [WIDEO]

 • Monika Jania 1 cze 2013

  przepraszam za błąd *frekwencja

  1 2
 • Monika Jania 1 cze 2013

  skandalem jest taka mala frekfencja - miasto tchórzy ... kazek

  1 8

PARKING NA ZARABIU !

 • Monika Jania 29 maj 2013

  7 zł za cały dzien ! Jestem mieszkancem Myślenic jadac z dzieckiem na loda i spacer po zarabiu mam zaplacic 7zl za 1h czy nie mozna np za godzine 2zl zaplacic ! czemu nikt nie mysli o tym ! ciagle tylko płac i płac ...

  29

Inauguracja klubu Gazety Polskiej: Antoni Macierewicz w Myślenicach

 • Monika Jania 19 lut 2013

  Zacznijmy patrzeć a nie tylko krytykować ! Potrzeba zmian w tym kraju a nie głupich tekstów ludzi którzy są za PO.....bo PO to samo zło dla tego kraju !

  18 9

Inauguracja Klubu Gazety Polskiej w Myślenicach

 • Monika Jania 17 lut 2013

  Cieszy i napawa optymizmem spotkanie w starym kinie z Gazeta Polska i poslem Maciarewiczem !!! Myśleniczanie zaczynaja wychodzic z ukrycia ! Dzieki organizatorom !

  1 2
 • Monika Jania 13 lut 2013

  bardzo dobrze ! popieram działajcie !

  9 5

Trwa zimowa akcja urzędu skarbowego "Nie bądź jeleń, weź paragon"

 • Monika Jania 4 lut 2013

  APEL ! Niech sie wezmą za prace WSZYSTKIE URZĘDY , za stwarzanie warunków pracy i godne życie Polaków a nie wmawiaja ludzia glupoty nie badz jelen wez paragon! Pytam kto jest tym jelenien- KUPUJACY ? co to za debilizm w tym kraju! To sa problemy?! dzieci za granica sie rodzą coraz wiecej ludzi ucieka z tego kraju a oni bedą pierdoły wmawiac tym którzy ledwo koniec z koncem wiążą . Otwórz firme w tym kraju potem przyjdą i bedą Cie napastowac zastraszać kary dawac ! CHORY KRAJ ! DAJCIE SPOKÓJ TYM KTÓRZY JESZCZE TU ZOSTALI I PRACUJĄ NA WAS !

  4

PARKINGI W MYŚLENICACH

 • Monika Jania 11 gru 2012

  Po co komu pusty parking?! Ulice boczne po blokowane przy dworcu a cały parking na słowackiego pusty płatny ? To są takie proste sprawy a nikt nic nie robi dla mieszkańców Myślenic i przyjezdnych z gminy Myślenice! Oddajmy ten parking dla ludzi i odblokujmy zatłoczone zaparkowane małe uliczki ! ! !

  12
 • Monika Jania 11 gru 2012

  Czy Urzędnicy Miasta Myślenice nie mogli by parkować swoich samochodów na placu targowym a parking przy Urzędzie oddać petentom ? Urzędnicy stoją tam cały dzień zmuszając petentów do parkowania na placu targowym lub na płatnym parkingu ! Czy nie można by oddać tego parkingu dla petentów natomiast stojący cały dzień urzędnicy mogliby stawać na placu targowym!

  15 1

PALENIE i dym z kominów w Myślenicach

 • Monika Jania 7 gru 2012

  Ulicami Myślenic nie da się przejść gdzie jest Straż Miejska? APELUJE PRZEJŚĆ STRAŻY MIEJSKIEJ WIECZORAMI - ULICAMI MYŚLENIC śmierdzi i czarne kłęby zanieczyszczają powietrze ani przejść ani okna w domu otworzyć !

  4 8