Który dostawca internetu?

 • wlodek 13 paź 2016

  Czy ktoś jeszcze ma internet z Arkady? Od 2 dni nie ma internetu, telefon wyłączony, zastanawiam się czy firma zbankrutowała.

  3

GALERIA MYŚLENICKA

 • wlodek 29 lis 2015

  InterMarche raczej nie będzie konkurencją dla dotychczasowych sklepów. Byłem wczoraj pierwszy i ostatni raz, nie ma po co. Ceny zaporowe. W InterMarche whisky J&B 0,7L kosztuje 65 zł, a w Tesco 40zł i do tego Tesco daje w prezencie buteleczkę 50ml Jim Beam. Ceny innych alkoholi i innych artykułów też wyższe niż w innych sklepach.

  12 6

Myślenicki Festiwal Lata 2012: W niedzielę wystąpiła Kayah [WIDEO]

 • wlodek 30 lip 2012

  Błotniste Dni Myślenic to już tradycja...

  33 5

Zmiana organizacji ruchu: Zbędne posunięcie, czy brak umiejętności kierowców?

 • wlodek 30 lip 2012

  Obawiałem się, że w czasie objazdu mogą być problemy z wyjazdem z Dąbrowskiego i Wybickiego na Kniaziewicza, ale jest dobrze. A na skrzyżowaniu Sobieskiego/Jordana jest lepiej i mogłoby tak zostać na stałe.

  1

Myślenicki Festiwal Lata 2012: W sobotę zagrał Happysad

Organizacja warsztatów?

 • wlodek 21 maj 2012

  Coś cienko z tymi warsztatami. Miesiąc temu nie było, w wakacje też nic nie będzie

Wasze zdjęcia Myślenic i okolic :)

 • wlodek 29 paź 2011

  [quote=adzygmunt] myśleniczanin55 tutaj się mylisz.[/quote]
  Ty też się mylisz adzygmunt:) W latach 60 tych ubiegłego wieku nie istniało takie pojęcie jak "panorama sferyczna", bo nie było jeszcze komputerów, a taka panorama może istnieć tylko w pamięci komputera. Chodziło ci o zwykłe płaskie zdjęcie-panoramę, ale przecież myśleniczanin55 nie mówił o takim zdjęciu, tylko o panoramie sferycznej. Ale myśleniczanin55 też się myli, bo ta panorama z wieży kościoła nie jest "sferyczna", tylko "cylindryczna", bo nie obejmuje całej sfery. Ale to już taki niuans techniczny:)

  17
 • wlodek 28 paź 2011

  [quote=gość: Kameron] gość: począkujący napisał/a: Widzieliście już panoramę Myślenic, którą zrobili z wieży kościoła Józek Błachut i Marek Kosiba?
  http://www.myslenice.org.pl/multires/panorama-myslenic/index.html
  Moim zdaniem bardzo słaba wsparta jedynie nowoczesną techniką. To nic innego jak tylko kolejny lans Józefa Stanisława Błachuta. Żadne cuda! [/quote]
  No to pokaż Kameleonie swoje zdjęcia Myślenic:)
  Lans, nie lans, w każdym razie nie ma drugiego takiego zdjęcia...

  22

Kaczyńscy na Wawelu

 • wlodek 29 paź 2011

  [quote=gość: zacofany]zamiast historii uczyć gier komputerowych[/quote]
  Twoja propozycja "zacofany" sięga zbyt daleko. Jeśli jesteś "zacofany", to ucz się gier w domu, a w szkole zostaw historię...

  1 2