SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 9 sty 2013

  Najfajniejsza była BRZYDULA !!!!!! :)

  4 1

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

 • 9 lis 2012

  Najwyższy czas pojawić się na arenie politycznej :)

  1 12
 • 9 lis 2012

  "czytelnik" tutaj się z Tobą zgodzę, choć wydaje mi się że celowo pominąłeś kilka znaczących nazwisk ;)

  3 10
 • 9 lis 2012

  Racja Stanu? ... żeby nie odbiegać za bardzo od tematu. Mam pytanie retoryczne ;)
  Kto wybierając karierę polityczną się tym przejmuje?
  Oczywiście są osoby które mają tak zwane wyższe cele ... ale potem się to szybko weryfikuje ;)
  Pozdrawiam Wszystkich polityków ;)

  3 12
 • 9 lis 2012

  Choć z drugiej strony np: Rosjanie wszystko co mają złe tuszują, do żadnych błędów się nie przyznają! .... "czytelnik" .... może coś w tym jest ;)

  3 11
 • 9 lis 2012

  Wiarygodność urzędów państwowych bez podważania ZŁEJ pracy śledczych BŁĘDÓW prokuratury, BRAK ODPOWIEDNIEJ WIEDZY ministrów .... "czytelnik" żylibyśmy wtedy w bezkarnym Państwie w którym osoby na szczeblach śmieją się z nas wyborców skaczących sobie nawzajem do gardeł.

  3 9
 • 9 lis 2012

  Przyznaje "czytelnik" - Jarkowi tego brakuje ... i znów kłania się PR dzięki któremu tak zręcznie można zdobyć sobie zwolenników a którego Jarkowi K. brakuje.
  I jaka jest w tym przypadku "racja stanu"?
  .... taka że większość społeczeństwa już ma dość tego tematu? i skoro tak to nie szukajmy prawdy.

  2 14
 • 9 lis 2012

  Nie jestem zwolennikiem PiS , głosowałem na PO. Dziś jednak nie wybrałbym żadnej z tych partii.
  W całej debacie o Smoleńsku śledzę walkę i podział społeczeństwa i nie uważam że rozpętał to Jarek. Pomijając już walki partyjne. Podoba mi się to co napisałeś "Def Ibrylator" o wspólnej pracy międzynarodowej z dala od mediów. Tutaj muszą współpracować również media, by nie szukały sensacji.

  1 15
 • 9 lis 2012

  "Def Ibrylator" ... wyobraź sobie że Twój przyjaciel który traci brata jest przekonany że był to "zamach","morderstwo" i mimo iż nie ma jasnych na to dowodów jest też wiele niedomówień z których taka tezę można wysnuć!
  Co robisz w takiej sytuacji? ... uważasz go za świra?
  ... negujesz go i wyklinasz?
  ... czy w jakiś sposób wspierasz?
  ... również starasz się rozważyć taka opcję?
  Brakuje mi tu obiektywizmu i spojrzenie oczami ofiar dotkniętymi różnymi tragediami.

  Nie zawsze zachowanie przedstawicieli PiS jest feir ale "Def Ibrylator" ... czy zachowanie PO jest nienaganne w tym wszystkim ?

  4 14
 • 9 lis 2012

  Jak dla mnie zarówno PiS jak i PO są ofiarami a raczej marionetkami w matactwach Rosjan.
  Najbardziej dotkniętymi ofiarami ( nie mówiąc już o rodzinach tragicznie zmarłych ) są obywatele Polski.

  A co do sterowania ogółem przez partie. "Jesteś taki dobry jaki jest Twój PR"
  PiS - ma najsłabszy a mimo to ma sporo zwolenników.
  PO - świetny PR - doskonale opanowana manipulacja ludźmi.

  4 14
 • 9 lis 2012

  do"Def Ibrylator" Owszem. To wszystko co napisałeś działa w dwie strony. I zawsze są dwie strony medalu. Mnie najbardziej smuci przy temacie "Smoleńskim" to że zamiast ta tragedia nas wszystkich zjednoczyć ... doprowadza nas to zwierzęcej walki. Czy gdyby podobna tragedia stała się w w którymś z krajów muzułmańskich to czy "Oni" najeżdżali by na siebie?

  7 12
 • 9 lis 2012

  Moja ocena:
  Zamach ? ... nie sądzę.
  Błąd wieży? ... być może.
  Błąd pilotów? ... prawdopodobny.
  Matactwo Rosjan? ... zdecydowanie TAK.
  chowanie Ciał po łebkach przez Rosjan? ... zdecydowanie TAK!
  Ukrywanie wielu nie wygodnych faktów z zabezpieczenia miejsca tragedii przez Rosjan? ... zdecydowanie TAK!!!
  Olewanie i lekceważenie Polaków przez Rosjan? ... zdecydowanie TAK!!!

  i na koniec najsmutniejsze:

  Polak Polakowi WILKIEM? ... zdecydowanie TAK! :(

  4 16
 • 9 lis 2012

  Hey "Def Ibrylator" Czy myślisz że świat mógłby pozwolić sobie na upublicznienie dowodów zamachu? ... nie sądzę. Rosja jest zbyt dużym mocarstwem żeby z nią "świat" zadzierał. Wojna światowa z "powodu Lecha Kaczyńskiego"? ( cudzysłów - żeby nie urazić pamięci pozostałych ) ?... Głowy państw raczej będą na nie. Może nasze prawnuki dowiedzą się "prawdy". My na pewno tego nie dożyjemy.
  I choć nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych to nadal jest zbyt wiele niewiadomych wokół tej sprawy!

  3 14
 • 3 lis 2012

  Czy mi przeszkadza że ktos chce poznać prawdę? NIE!
  Czy przeszkadza mi że "komuś" przeszkadza że ludzie chcą poznać prawdę? TAK!

  ... nie ma dla mnie znaczenia czy ktoś jest z PO czy z PiS. Szacunkiem dla zmarłych jest dojście do prawdy! Brakiem szacunku odznaczają sie media bo dla nich ta "pożywka" jest studnią z kasą !!!! Dla nich ważniejsza jest sensacja!!!!

  10 1
 • 3 lis 2012

  Zdumiewa mnie cały czas jedno! Dlaczego tak bardzo "komuś" przeszkadza że ktoś walczy o prawdę?!!! Ludzie ogarnijcie się!! Gdyby ktokolwiek z Was stracił kogoś bliskiego w okolicznościach w okół których byłoby tak wiele nie domówień, chaosu, a nowo wychodzące fakty potwierdzałyby Wasze wątpliwości... czy nie chcielibyście poznać prawdy za wszelką cenę!!!?
  Chowając bliskich do grobu każdy z nas chciałby żeby w trumnie leżała osoba "X" a nie mieszanka osób "X,Y,Z" ... czemu ma koś odpuścić walkę skoro jest tak wiele zaniedbań w tak ważnych sprawach, gdzie koronerzy popełniają w "błędy" w identyfikacji zwłok? A potem ie potrafią tego wyjaśnić? ... Odwiedzając grób chciałbym byc pewny że odwiedzam "babcie, dziadka, mamę, tatę, brata czy siostrę" a nie szybko zlepione ciało na potrzeby mediów. Mówicie o szacunku , żeby zostawić juz ten temat i dać odejść zmarłym , że to ich nie wskrzesi. Ale czym jest szacunek ? .... walką o prawdę kiedy wszyscy w okół sa przeciwko Tobie czy poddanie się i przyznanie prawdy którą za wszelka cenę wciska Ci zupełnie obca osoba> Zastanówcie sie nad tym dogłębnie. Jesteście ślepi głusi bo widzicie tylko to co chcecie!!!

  9 1
 • 3 lis 2012

  Zdumiewa mnie cały czas jedno! Dlaczego tak bardzo "komuś" przeszkadza że ktoś walczy o prawdę?!!! Ludzie ogarnijcie się!! Gdyby ktokolwiek z Was stracił kogoś bliskiego w okolicznościach w okół których byłoby tak wiele nie domówień, chaosu, a nowo wychodzące fakty potwierdzałyby Wasze wątpliwości... czy nie chcielibyście poznać prawdy za wszelką cenę!!!?
  Chowając bliskich do grobu każdy z nas chciałby żeby w trumnie leżała osoba "X" a nie mieszanka osób "X,Y,Z" ... czemu ma koś odpuścić walkę skoro jest tak wiele zaniedbań w tak ważnych sprawach, gdzie koronerzy popełniają w "błędy" w identyfikacji zwłok? A potem ie potrafią tego wyjaśnić? ... Odwiedzając grób chciałbym byc pewny że odwiedzam "babcie, dziadka, mamę, tatę, brata czy siostrę" a nie szybko zlepione ciało na potrzeby mediów. Mówicie o szacunku , żeby zostawić juz ten temat i dać odejść zmarłym , że to ich nie wskrzesi. Ale czym jest szacunek ? .... walką o prawdę kiedy wszyscy w okół sa przeciwko Tobie czy poddanie się i przyznanie prawdy którą za wszelka cenę wciska Ci zupełnie obca osoba> Zastanówcie sie nad tym dogłębnie. Jesteście ślepi głusi bo widzicie tylko to co chcecie!!! Media nie powiedza Wam prawdy ... trzeba mieć własny rozum i sumienie.!!!!!!!!

  12 1