ZAPASY: Tym razem zawodnicy Dalinu bez medali
Sport 5

ZAPASY: Tym razem zawodnicy Dalinu bez medali

W Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym w Radomiu uczestniczyło 145 zawodników z 27 klubów. Zapaśnicy Dalinu Myślenice wypadli lepiej niż rok temu, ale do domów wrócili bez medali

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 31 gru 2015

    Co się dzieje na Chełmie? Wczoraj zaczęli śnieżyć, a dziś pomimo że jest odpowiedni mróz wszystkie armatki nieczynne. Czy w pojeździmy w 2016 roku?

    1 1

Zapasy: XXV Turniej Zapaśniczy im. Władysława Ruska

  • 9 maj 2012

    Przyznaję, ze zdjęcie zostało wybrane niefortunnie, lecz nie dysponowałem innym, które by prezentowało wszystkich zawodników . Należy jednak dodać, że bez pomocy działaczy i sponsorów którzy bezinteresownie poświęcili swój czas nie byłaby możliwa organizacja zawodów, oraz ich odpowiednia oprawa. Osoby widoczne na zdjęciu od początku były obecne na turnieju, oraz uczestniczyły w dekoracji zwycięzców. Wielokrotnie obserwowałem zawody na których z konieczności dekoracji zawodników dokonywali trenerzy. Pełna lista sponsorów, osób i instytucji zaangażowanych przy organizacji zawodów, oraz pracy w sekcji znajduje się na stronie internetowej KS Dalin w relacjach z dorocznych turniejów im. Wł. Ruska. Zapraszam również do obejrzenia galerii zdjęć zamieszczonej na w/w stronie .

    6 3