Wybory parlamentarne 2011: W Sejmie: PO, PiS, RP, PSL i SLD

 • 10 paź 2011

  [quote=gość: anty Palikot] Nie dziwię się dobrego wyniku Palikota,widocznie tyle ćpunów było gotowych oddać dla niego głos w zamian za legalizację narkotyków :-) [/quote]

  Nazywając osobę używającą marihuanę ćpunem, to tak jakbyś nazwał wszystkich pijących piwo i palących tytoń ćpunami...

  8 11

Endokrynolog prywatnie, proszę o pomoc...

 • 21 wrz 2011

  [quote=gość: mejk] w tej Kasinie nazywa sie Jacek Belowski.
  chodziłam do niego z córką (ale jest od dorosłych).sympatyczny doktor.
  dla mnie też nie jest blisko ta Kasina.ale jak wyżej ktoś napisał ze dok.Gołkowski bierze 150 za wizyte.,to i tak opłaca sie jechac do Kasiny płacąc nawet za paliwo i wizyte -50 zł.bo i tak wyjdzie mniej jak 150 zł.-bardzo drogi doktor ten Gołkowski.
  moge napisać ci nr.tel to mógłbyś spytać.

  pozdrawiam, [/quote]

  Dobrze, że piszesz imię i nazwisko, bo przynajmniej już wiem o, którego doktora chodzi...
  Leczyłem się u niego prywatnie, w Krakowie - klinika Osteomed, przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Cena za wizytę 100zł, czyli nie tak źle, na wizytę czeka się maksymalnie kilka dni, a już w poczekalni tylko 10 minut. Niestety zakończyłem współpracę z tym Panem, ponieważ nie dogadaliśmy się w kwestii przebiegu mojego leczenia. Oczywiście nie jestem lekarzem, i nie chcę się robić mądrzejszy od człowieka, który studiował tyle lat, miał staż za granicą i ma rangę specjalisty, doktora nauk medycznych. Jednakże jestem dorosły, odpowiedzialny i mam swój rozum, a Pan doktor Belowski tego nie przyjmował do wiadomości i jego metoda leczenia mi nie odpowiadała. Co prawda forum jest anonimowe (a przynajmniej na to liczę), ale i tak nie napiszę o co konkretnie chodziło. Dodam tylko, że jest to naprawdę świetny specjalista, od wszelakich problemów endokrynologicznych, mimo to szukam innego lekarza.
  Dziękuje jeszcze raz za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam.

  3
 • 19 wrz 2011

  [quote=gość: Mimi 7] Polecam w Telefonice DR TERESA KOBLIK z tego co pamiętam to przyjmuje tylko w środy! [/quote]

  Dziękuje za informację.

  [quote=gość: mejk] koło policji są terminy po nowym roku.sama potrzebuje i poszukuje endokrynologa (też prywatnie),bo nie mogę czekać tak długo .jest w kasinie wielkiej fajny doktor bierze 50 zł za wizyte,
  ale z myślenic to jest dośc daleko. [/quote]

  Cena bardzo przystępna, ale jakby doliczyć pieniądze za drogę + stracony czas, to wyjdzie prawie tyle co w Myślenicach. Jednak również dziękuje, zastanowię się nad tą opcją. Jeżeli możesz to napisz mi imię i nazwisko tego lekarza, byłbym wdzięczny.

  2 1
 • 19 wrz 2011

  [quote=gość: asa] Chyba jest jeszcze ktoś w telefonice- można dzwonić, zapytać [/quote]

  Dziękuje, rzeczywiście nie pomyślałem...

  [quote=gość: Rita] Endokrynolog przyjmuje na ul. Mickiewicza w pobliżu Policji [/quote]

  Tam wiem, że jest, ale to jest przychodnia i ma umowę z NFZ, nie wiem czy przyjmują poszczególni lekarze prywatnie. Jednak również dziękuje, sprawdzę to.

  Jednocześnie czekam na dalsze odpowiedzi.

  5 1
 • 19 wrz 2011

  Witam, potrzebuję konsultacji u endokrynologa w Myślenicach, oczywiście prywatnie [bez skierowania]. Z tego co kojarzę, to na ulicy Żwirki i Wigury, przyjmuje jedna Pani doktor, w domu, prywatnie. Byłem  tam kilka razy, dzwoniłem na domofon i nie można się tam dostać, a telefonu nie podano. 
  Mam prośbę, jeżeli ktoś z mieszkańców wie gdzie przyjmuje lekarz endokrynolog prywatnie, to proszę napisać, będe wdzięczny. Interesują mnie tylko Myślenice, bo nie jestem w stanie dojeżdżać do Krakowa.
  Z góry dziękuje za odpowiedzi.

  14 1