Szczepienie p/covid

 • 22 paź

  Generalnie gratki dla admina. Internet podobnie jak alkohol jest dla stabilnych emocjonalnie a nie do wylewania żółci i jadu. Słusznie zrobił, że usunął przecież tego wiadra nie dało się czytać - już czuje co się dzieje live :-)))

  Zaczepiam? Weź ...... przespałeś pod śniegiem 30 lat i teraz chcesz być na siłę kolegą Spyry z LO albo pochwalić się że go znasz, zapominając że to Spyra dobiera nie toksycznych znajomych. Robisz jakieś wrzuty biol-chem i kogo to obchodzi? Zabłysnąć chciałeś? I to w internecie? Bez jaj.....
  Później jakieś wylewy na temat mojego ojcostwa, też nie wiem co to miało być? Nie wiesz jak ojcem zostać i nim być? Pomóc Ci mam czy co? Jakieś poligony? .....yyyy kosmita?

  Teraz mam rozmawiać z jakimiś Bolkami, Dorotami czy Darionami tylko po co jak mam to gdzieś i w celu jakiejś identyfikacji? Znów po co? Przecież szkoda klawiszy i czasu ...... nieeee nooo nie ogarniam, kosmos na maksa. Co to za wpis ten wyżej? Przecież to jakaś równoległa rzeczywistość, dla mnie nie pojęta szukać jakiś ludzi pod nickami :-)))

  Dobrze, że admin czuwa. Toksyczne wpisy trzeba odseparować, toksycznych ludzi również. Powtarzam : internet i forum jest ludzi nie reagujących frustracją, szałem emocjonalnym, adrenaliną personalną, wiecznym atakiem, ciągłą presją udowodnienia (nie wiedzieć czego), tworzeniem guru (internetowego).
  Nara ja odpadam. Boksuj się sam z sobą. Nie wciągniesz mnie za sobą w to co robisz.....

  2 10
 • 18 paź
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  Otwórz OCZY

  *ironia i sarkazm

  Na to czekałem nie wtrącając się. Tym razem dość szybko nastąpiło. Zawsze jak zostaniesz zagoniony to kończysz w tym stylu. Żartowałem, sarkazmu nie rozróżniasz, to ironia była :-))) od zawsze w ten sposób się wycofujesz. Po drodze spersonalizujesz wpisy o kimś a potem foszek i cały ......strozaninek :-)))
  Ty się sam chłopie wykończysz, udusi Cię własna guma w gaciach. Poluzuj deko XD

  4 13
 • 16 paź
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  Byłeś w biol-chemie w Kościuszce to doskonale wiesz, że The Lancet czy The Science to pisma naukowe, recenzowane, a to co Luna podsyła to pisma/strony bez reputacji.
  Jak na takiego fana PiSu jakim jesteś powinna Cię też zmartwić antypisowska propaganda jaką ona uprawia na forum (no i strony które wrzuca, bo są to strony jawnie antypis) - wypadłeś z formy, dawniej orałeś antypis na tym forum. Czyżbyś zmieniał opcje polityczną i już PiS nie był idealny???

  Dziękuję, że się martwisz ale moja forma jest doskonała, raczej z powodu że od 20lat na nic się nie szczepię a tym bardziej nie przyjmuje niczego w fazie testów. Moja pompka działa, zdrowie psychiczne w doskonałej kondycji, płeć piękna kręci jak w LO raczej nie chcę tego wszystkiego zaprzepaścić obrastając tłuszczem nad The Lancet czy The Science :-))) a Ty rób jak uważasz.
  Rozważ takie dziwne sprawy jak to, że auto które użytkujesz nie jest prototypem, przy zakupie nie podpisywałeś dobrowolnej zgody na testy drogowe, a Twoja polisa na życie ma klauzulę jak wszystkie polisy na życie "Jakie są istotne ograniczenia ochrony ubezpieczeniowej? (....)udziału w eksperymentach medycznych"
  A może taki zapis znasz? Nie znasz? Nikt Cię nie poinformował? Nie napisali o tym w The Lancet? A to dziwne, nie sądzisz? "Zgodnie z art. 23c ust. 1 ustawy podmiot przeprowadzający eksperyment medyczny zobowiązany jest do zawarcia umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na rzecz jego uczestnika oraz osoby, której skutki eksperymentu mogą bezpośrednio dotknąć." Zawarli z Tobą jakąś umowę?

  poczytaj szerzej https://www.pzu.pl/dla-firm-i-pracownikow/majatek-firmy-i-oc/odpowiedzialnosc-cywilna/obowiazkowe-oc-podmiotu-przeprowadzajacego-eksperyment-medyczny i zastanów się jakie trudności przynosi udowodnienie zakrzepicy po szczepionkach. Trafiasz na mur a The Science w tym nie pomaga. Nagle się okazuje, że "zakrzepice się zdarzają" :-))) może pomyśl w szczególności w kontekście Twojej pompy głównej, bo każdy zakrzep może Cię zaprowadzić do tunelu. Żartów z tymi testami med na żywych na prawdę nie ma. Dziwne zastraszenie zwłokami w ciężarówkach i niby kostnicami na lodowiskach, dziwna presja otoczenia, dziwne wyłączenia, dziwny brak odpowiedzialności, dziwny brak wymaganego ubezpieczenia, dziwne punkty szczepień, dziwny brak wiedzy z jakiego klucza choroba wybiera zarówno wśród zaszczepionych i nie zaszczepionych, dziwne podawanie placebo (to wymóg każdego testu medycznego) i kto je otrzymał, brak testów przed naturalnej odporności i dziwne brak testów kontrolnych po zatem co to za test bez kontroli wyników, dziwne przyjęcia do szpitali tych zaszczepionych leczy się na ciężką grypę a nie zaszczepionych na covid i znów dziwne statystyki itd itd.
  Nie ważne czy działa wszczep czy nie ale nie widzisz w tym za dużo dziwnych dziwactw NIGDY wcześniej nie występujących?

  I żeby nie było : nie jestem anty ale poczekam aż ktoś rzeczowo wyjaśni powyższe dziwne dziwności.

  6 14
 • 16 paź

  Podsumujcie : Anty jest na TAK szczepić się a uLuna jest na NIE nie szczepić .....zgadza się do tej pory?
  Anty jest na TAK bo naczytał się czegoś co ktoś napisał i uznał za słuszne i prawdziwe a uLuna jest na NIE bo naczytała się czegoś co ktoś napisał a uznała za słuszne. I teraz będziecie udowadniać która słuszność jest lepsza. Zgadza się do tej pory?

  A dlaczego nie porozmawiacie o czymś konkretnym zamiast o produkcie w fazie testów?

  Ja znam mało produktów a wręcz nie znam takiego który w prototypie testowym był udostępniony do sprzedaży i oficjalnej dystrybucji ;-) nawet na czarodziejskich suplementach diety nie ma wstawki "w fazie eksperymentu medycznego" :-)))

  Zdrowia życzę Wam obojga ....najpierw psychicznego XD

  5 19
 • 7 paź

  Luna Kreml Kremlem ale mamy i tu swoisty klucz własny. Kwestia kto na co jest chory jest sporna a zależy to od faktu na co kogo się leczy. Już nawet tajemnicą nie jest, że jak szczepiony to ma ostrą postać grypy (tak tak grypa wróciła w słownictwie) a jak nie szczepiony to leczony na covid. Zatem łatwo wskazać, ilu nie zaszczepionych leży w szpitalach......100% z przyjętych niezaszczepionych to covid :-)))

  6 17
 • 4 paź

  O co Wy się sprzeczacie? O coś co działa albo nie działa - generalnie nikt nie potwierdzi. Ja się na grypę 20 lat nie szczepię i nie mam z nią problemów klasycznie leczona trwa 7 dni a nie leczona tydzień, taka różnica. Wystarczy przeanalizować sprzeczności zaczynając od początku :
  1. nie wywożono w Lombardii żadnych ciał i to ciężarówkami - po co to było? - już wtedy zapalił się wykrzyknik o co kaman ?
  2. nie budowano na lodowiskach kostnic
  3. coś tak zjadliwego powinno nas położyć w kilka miesięcy, a tu nic i bez znaczenia czy w maseczce, szmatce, bez szmatki, z żelem na rękach i bez żeli.
  4. ludzie ludziom nakręcają panikę : a będą zwalniać z pracy, a paszporty, a Ty wejdziesz a nie wejdziesz. I jeden pajac w ufajdanej od brudu szmatce na twarzy piluje drugiego pajaca bo ten drugi miał pod nosem (jak większość).
  5 ....i wiele innych

  same szczepionki : no tu już większej tajemnicy ludzkości to nie ma. Nikt nie zna dokładnego składu i zasady przenikania białka. Wyciszone np amantadyna. Szczepionki transportwane na początku jak broń chemiczna w ścisłej kontroli. A dzisiaj już leży bądź gdzie, lada chwila w Żabce będzie ale najpierw na Orlenie na półce. Byle szczepionka wcześniej podawana w szpitalu, sterylnie, po kontroli temp i ogólnego samopoczucia, odmowa przy stanie podgorączkowym. Ta na covid dzisiaj podawana wręcz w McDonaldzie i innej galerii, bez jakiejkolwiek kontroli nawet przeciwciał choć być może ktoś przechorował, ma naturalne przeciwciała i jest szansa na burze cytokinową. Ale nie.... po co sprawdzać? O zakrzepicy cisza jak z amantydyną.
  I teraz wspomniane polio : nooo o ile wiem moja mama nie podpisywała zgody na udział w teście medycznym. Tu jest grubo, daje do myślenia najbardziej. Faza testu do 2024r jak pamiętam i nie wiem czy wiecie ale 30% podanych pustych - tego wymagają rzetelne testy.
  I taka dygresja : część populacji jest ubezpieczona na życie lub rozszerzone OC prywatne a w OWU na życie jak byk stoi, że nici z odszkodowania jeśli ktoś bierze udział w eksperymentach wszelakich w tym medycznych :-))) sprawdzaliście ten temat?
  Dalej : przy szczepionce klauzulka "....bez odpowiedzialności za skutki itd"
  To wyobraźcie sobie taką klauzulę przy odbiorze nowego auta : "generalnie hamulce świetnie działają ale mogą nie zadziałać w pewnych okolicznościach, np przy jeździe z dziećmi akurat stromym zjazdem" :-))) ile takich aut sprzedałoby się? Najciekawsze historie to te gdzie w jednym mieszkaniu na 4ch ludzi każdy inny wynik i nie wszyscy chorzy. Może czas zbadać klucz jakim się posługują sprzedawcy covid?
  Sorry ale za dużo niewiadomych. Nie twierdzę, że nie działa bo nie wiem. Ale jeśli ma być jeszcze naście dawek i mają na placebo zadziałać to niech działają .....na placebo.
  U mnie po dwóch latach bez maseczki, bez przeciwciał, bez żelów antybakteryjnych, z milionem kontaktów, brak przeciwciał, brak zakażenia (po testach), brak objawów, kompletnie nic.
  Chyba faktycznie ruch na powietrzu, czosnek, echinacea, śpirytus wewnętrznie :-) i kromka chleba ze smalcem działają :-) czego i Wam życzę.
  P.S. jak będę potrzebował polecieć do Edżiptu to sobie kupię test ale tam ponoć wszystkie wychodzą ujemne......da się? XD
  a u mnie każdy kto wprowadzi Kennkarte przegra -u mnie- następne wybory. Po prostu dość tego. Nie dajmy się zwaryjować, śmiech to zdrowie
  https://www.youtube.com/watch?v=x-w-aCP9Qfc

  25 9
 • 16 lip
  bono napisał/a:

  Nie wytłumaczę, bo aż taki mądry nie jestem.
  Zapytaj Europę i świat dlaczego nie wpuszczają nieszczepionych i tylko ze świadectwem negatywnym.
  Oni są w swej masie, mądrzejsi od nas obojga.

  bono spróbuj innego gówna, miliony much nie może się mylić ........ masakra z tobą

  9 23
 • 16 lip
  bono napisał/a:

  Ja zaryzykowałem i się zaszczepiłem, i żyję z prawdopodobieństwem zapalenia mięśnia sercowego. Mój kolega nie,
  i już go odprowadziliśmy w anielskim orszaku.
  Nie namawiam, ale nie chcę też aby bohaterowie antyszcepionkowcy, zarażali innych.
  I po określonym terminie szczepień,
  kuracja respiratorowa i pobyt w szpitalu zpowodu covid, powinny być płatne w 50 % przez niezaszczeoionych obywateli.

  cos tam kiedyś szczekałeś o podziale narodu, o skłóceniu, segregacji, paszportach, wpuszczaniu islamistów ale nie wpuszczaniu niezaszczepionych, niedyskryminowaniu LGBT ale dyskryminowaniu bez szczepienia itd itd? Weź się puknij w sagan.
  Wiesz, że zaszczepieni w równym stopniu zakażają baaaa nawet chorują? A mity, że mogą przejść zakażenie lżej od niezaszczepionych okazują się mitem. Ty dalej nie łapiesz, że w tej układance coś nie pasuje? Podniecałeś się wywozem ciał ciężarówkami z Lombardii a był to fakenews, pompowałeś się szmatkami na twarz które nie działają, a teraz produkujesz zbiorową hipnoze o złotych szczepionkach, przez nikogo poprawnie nie zbadanych, wchodzące w reakcję z kodem DNA i wywołujące prawie burzę cytokinową. Zadałeś sobie pytanie dlaczego nikt nie przedstawia testów wykonanych tuż po szczpionce? Dlaczego normalnie nie szczepi się jak jesteś przeziębiony a tu jedzie się bez względu na wszystko. A po co komu szczepionka jak jest ozdrowieńcem i ma od cholery przeciwciał. Też z nimi jadą równo. Przecież to jest wbrew wszelkim zasadom stosowanym do tej pory przy szczepieniach, jakaś zbiorowa odporność ........ na myślenie.
  Nie interesowałeś się tym? Dziwne, bo interesuje cię nawet cena pietruszki na Słowacji. Zainteresuj się....a to że Ty nie myślisz ale klepiesz odpłatnie jak papuga to my tu wiemy, jednak nie nakręcaj innych do bezmyślności.
  Mnie interesuje ta presja w zakładach pracy, naciski, szybkość że już i że trzeba. Dlaczego ludzie napędzają sami ten młyn?

  15 25

Radni przepytali prezesa ZUO. Ten nie prognozuje podwyżek za odbiór śmieci, a sytuację finansową spółki określa jako "bardzo dobrą"

 • 16 paź

  czy w obecnych czasach brak podwyżek to już sukces? Grubo....XXD

  7 2

Mieszkańcy zebrali się na myślenickim Rynku. Manifestowali pod hasłem „My zostajemy w Unii Europejskiej”

 • 13 paź

  A dlaczego nikt nie krzyczy KON STY TU CJA ? To mnie zastanawia, a to ci sami ludzie. Ciekawa sprawa.

  A tak na marginesie to my też zostajemy w UE więc kto z niej wychodzi? Lewaki krzyczą od 7 lat o Polexicie :-)))

  11 5

Lidl w Myślenicach

 • 7 paź
  carmen21 napisał/a:

  kiedy otwierają tego lidla? ktoś coś wie?

  którego? :-)

  1

Czy UMiG Myślenice jest prawy i sprawiedliwy?

 • 10 wrz
  Obywatel C napisał/a:

  Witam, rozglądając się po Myślenicach i okolicach, co rusz można spotkać jakieś babole w wykonaniu UMiG'u. A to jakieś kuriozalne rozwiązanie, a to coś nie do końca zgodnego z przepisami, a to coś po prostu głupiego (na samym forum można też wiele wyłowić). Otwieram ten temat, żeby zbierać takie przypadki z całej Gminy, żeby je piętnować, wskazywać i w skrócie coś z nimi próbować robić, na miarę możliwości obywatelskich oczywiście. Jeśli jest zainteresowanie, piszcie proszę w komentarzach.

  zawsze powtarzam, że naprawianie świata należy zacząć od ......siebie :-)

  3 8

"Dobra zmiana" PiS

 • 29 sie
  KotekMamrotek napisał/a:

  Lempart już na granicy, zadyma gwarantowana. Ciekawe co chce powiedzieć imigrantom ? Może.. "wypier......." ? 😆
  https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-kryzys-na-granicy-polsko-bialoruskiej-strategia-tuska-to-wys,nId,5443860

  Jak to co? zapyta czy może na noc zostać :-))) ....ze względów bezpieczeństwa oczywiście, cokolwiek to znaczy XD

  3 9
 • 11 lip
  jaskokrakow napisał/a:

  ,< Dzisiaj przyciąłem u siebie żywopłot sam, oczyściłem i wymalowałem ogrodzenie, wymieniłem przęsła na nowe, podocinałem, poskręcałem, wymalowałem pokoje.>

  no bo to już klasa wyższa- Zosia samosia - ja biore fachowca i robi to , ja robie to co mi dochod przynosi wiekszy niż 2000 Euro
  -chyba że nie mam pracy to tak, biore sie sam i to robie .

  Cenna inicjatywa - popieram

  Widzisz, mam tak samo tyle, że weź czekaj na fachowców. A trafi Ci się taki bono z dwiema lewymi rękami albo jaki inny co drogi i czajkę budował......to ja już wolę sam :-) niechże ten żywopłot będzie prosto a nie w lewo będzie przycięty. Pieniądze to jedno ale fachowość to drugie. Albo poczekasz na fachowca sprzed czasów zamykania szkół przez kolegów Bono albo musisz zakasać rękawy i robić samemu i szybciej i lepiej. A i młodzież wyszkolisz, pokażesz co w życiu jest cenne a będzie coraz bardziej ;-) nooo bo widzisz z kikania tutaj bono na ogrodnika nie ma, sam bladego pojęcia i ...... i co dalej? Parę lat jeszcze i tyłka nie będzie miał kto podetrzeć, bo nie będzie wiedział jak i czym a apki nie będzie XD

  2 8
 • 6 lip
  Obserwator30 napisał/a:

  Świetne podsumowanie. KO powinna to nagłaśniać jak tylko się da.

  w erracie tylko trzeba podać ile wymagało pilnej naprawy, ile dróg nie posiada gwarancji wykonania, gdzie brakło dolomitu :-) , gdzie nie ma wymaganej warstwy asfaltu, ile mostów pęka lub zagraża no i wisienka na torcie ...... ile firm upadło jak PO budowała za pieniądze firm rodzinnych, ile zbankrutowało mając GWARANCJE od PO.
  http://www.grzechy-platformy.org/rekordy/most-marii-sklodowskiej-curie/
  http://www.grzechy-platformy.org/rekordy/drogi/
  temat dróg był tutaj, poszukać? Bono wtedy twierdził że po 10 latach otwarcia autostrady na Śląsk nic o tym nie wiedział - nie powiedzieli mu :-))) tam jest sporo takich ciekawostek
  np takich bardzo ciekawych:
  https://www.youtube.com/watch?v=yMnNKjuFT-s

  2 6
 • 6 lip
  bono napisał/a:

  Za 18 lat też nie dogonimy, bo np. w Niemczech na euro inflacji nie ma, a w części produktów jest deflacja

  Szukają Gastarbeiterów do zbioru szparagów, bo Polacy już na ichniejsze stawki nie jadą. Pomóc Ci się spakować i wsadzić do busa? Nie te stawki, nie ten przelicznik. Pieprzysz trochę o tym "niedoganianiu" ..... ale w sumie taką masz tu rolę. To wiadomo od dawna. Za Tuska to było inaczej, i szparagi smakowały inaczej :-)))) weź się ogarnij.

  bono napisał/a:

  Ceny galopują. Firma ogrodnicza, przed pandemią ścinała żywopłot za 500 zł a ta sama wczoraj powiedziała mi za to samo
  2000 zł.
  Strach coś robić. To samo z malowaniem, remontem domu czy budową.
  Pieniędzy trzeba się jak naszybciej pozbyć i ludzie wydają na co się da, bo jutro już za nie tego samego nie kupisz..

  No i widzisz? Mówiłem, że dążymy do handlu wymiennego. Tyle jesteś wart ile naklepiesz na tym forum. Wycenili Cię i ogrodnik i malarz. Dzisiaj przyciąłem u siebie żywopłot sam, oczyściłem i wymalowałem ogrodzenie, wymieniłem przęsła na nowe, podocinałem, poskręcałem, wymalowałem pokoje.
  W temacie maseczek zapytałem cię czy uszyłeś choć jedną, a jak pyskowałeś w pandemii że z głodu przymierasz to zapytałem czy potrafisz chleb upiec.
  Przyszły czasy kiedy matka natura wspaniale zweryfikuje ile jesteś wart na prawdę. Podziękuj ogrodnikowi i ucałuj w rękę bo ja bym cię skasował 2000 ale EURo :-)))

  2 7
 • 2 maj

  Ale wiecie że już nikt nie reaguje? Gadacie w trójkę a lewaki poniżej 3% :-))) ....spoko, to ja nie przeszkadzam XD. Dobra robota tak trzymać

  2 5

Fontanna na Rynku - skandal!

 • 6 lip

  Jak można zrobić gównoburzę (to chyba trafne słowo bo cięzko wodą nazwać) o fontannę? Dzieci są dziećmi a rodzice też kiedyś nimi byli. Wolno czy nie wolno - nie da się wszystkiego okroić nakazami, zakazami zwłaszcza jak ktoś ma nie ma własnego mózgu czyli nie jest w stanie wytłumaczyć dziecku, że w nocy ktoś lub coś wyszczało się i nasrało do fontanny.
  Wszyscy wiedzą, że niedostosowana prędkość do warunków na drodze zabija a nie raz przekraczaliśmy prędkość, celowo lub przypadkiem wyprzedzaliśmy w niewłaściwy sposób itd itd. Kto z nas nie wypił alkoholu lub nie zajarał fajki? Nie jadł tłustego, nie skosztował śmieciowego jedzenia, nie otwiera chipsów przed TV. Sami święci się tu zebrali.
  Edukacja i informacja a nie forumowe burmuszenie się na dzieci które mają niewyedukowanych rodziców. Cóż...... taka selekcja naturalna. Nie potrują się znaczy mają silny organizm. Będą mieć biegunkę dwa dni to może przemyślą a organizm się naturalnie wzmocni. Trudno. Ich wybór.
  Coś dla dzieci i niech się bawią jak mają durnych rodziców :
  https://www.youtube.com/watch?v=86SsiAAHM5Q
  https://www.youtube.com/watch?v=7-QgaGdIK2M
  https://www.youtube.com/watch?v=ztolH-LuxKY

  I coś dla rodziców tych sterylnych i nie sterylnych, świadomych i nieświadomych :-)
  https://www.youtube.com/watch?v=5bs-k3b1lUs
  https://www.youtube.com/watch?v=v89rZmfKU40
  https://www.youtube.com/watch?v=v8asMVIeARU

  https://www.youtube.com/watch?v=8AEKVLFR6Os

  Wstawić tablice z zagrożeniami (jak na paczce papierosów) i zostawić wybór. Nie popadajmy w jakąś paranoję społeczną. W stanach na woreczkach foliowych jest napis "nie zakładać na głowę"......czy podobnie na głowę upadniemy jako społeczeństwo lokalne?
  Podejrzewam, że i bawiące się dzieci i ich rodzice jedzą w tej samej nieświadomości śmieciowe jedzenie więc dwudniowa sraczka po fontannie może działać na ich korzyść i okazać się zbawienna :-)))

  11 8

Czy można żyć blisko Boga i daleko od kościoła ?

 • 20 cze
  bono napisał/a:

  Nasz kościół te nauki papieża odrzuca.
  Polski Kościół jest sam dla siebie autorytetem.
  To inni błądzą.
  Nasz kardynał , małej postury i wzrostu ok 155 cm , wie lepiej, co dla Polaka jest dobre.

  a ten dalej ......ty masz jakąś niesprawność że trollowaniem tylko zarabiasz na płatnej smyczy? Tzn niesprawność to na pewno masz teraz kwestia jaką tzn jak głęboką :-)))

  2 5

FORUM PODRÓŻNIKA

 • 20 cze

  Ło matko a ten dalej pianę bije. Idźże pociąg 20tą kartę o ojro za i przeciw.

  bono napisał/a:

  Kalkulację gdzie jechać pozostawiam .

  Ty i tak znów nigdzie nie pojedziesz tylko pozostaną koloryzowane opowiastki z mchu i paproci, jątrzenie i marazm :-))) ....... ja jadę w tym roku nad morze i to jedno i drugie :-))) a Ty sobie tu z sobą dyskutuj XD

  1 3

Polski Ład

 • 27 maj
  Obserwator30 napisał/a:

  to czekają nas ciężkie czasy.

  Ło matko ...a tu ciągle w kółko to samo :-))) ....... jak te "ciężkie czasy" mają nadal tak wyglądać jak do tej pory to ja znów zagłosuje na PiS :-))) a wy nadal tu będziecie biadolić, czołg czołgiem zostanie a bono zrobi wszystko żeby mu było dobrze nawet się sam przenicuje XD

  1 13

Niebezpiecznie na zjeździe z Zakopianki. Dwa dachowania dzień po dniu

jak się wam żyje w czasach zarazy?

 • 2 maj
  bono napisał/a:

  Szczepią już ci z Brzeszcz na Zarabiu?

  pytasz żeby coś napisać?

  1

Remont ul.Kniaziewicza

 • 27 kwi
  Kemicz napisał/a:

  Zasadniczo to kierowca powinien mieć wzrok skupiony na jezdni podczas jazdy, a nie na pierdyliardzie krzykliwych świecidełek.

  "Less is more."

  masakra jakaś, ciemno źle, doświetlone ledami źle, mało miejsca do parkowania źle, dołożyli postojowe źle, na tej ulicy za szybko źle, za wolno źle, brak przejścia źle, przejście z wysepką źle. Co za naród.

  2 14
Kawalerka Kraków Dębniki

Kawalerka Kraków Dębniki

Witam. Do wynajęcia kawalerka w okolicy Mateczny/Kapelanka ul. Rozdroże. Mieszkanie około 20m.kw z antresolą. Bardzo ciche, suche, spokojna okolica, dużo zieleni. Umeblowane. Ogrzewanie miejskie, ochrona, bardzo mały czynsz i opłaty (średnio 250zł). Koszt wynajmu 1300zł z możliwością negocjacji uzal...

1 300 zł Kraków 12 godz.