Praca w Cooper Standard - operator maszyn

"Dobra zmiana" PiS

 • 12 sie

  jaki ty biedny jesteś, a skrzywdzony, a miałeś czas POprzedznio 8 lat i do czego doprowadziłeś? Bida, brak pracy, praca za jakieś drzazgi na 2-3 etaty, pusta kasa, rozkradanie, rozprzedawanie no a teraz widzisz jaki ty biedny. Można by rzec, że masz kłopot bo jak się nie obrócisz dupa jest z tyłu :-)
  Mówisz, że ci jakieś krzywdy jeszcze trzeba naprawić? W mojej ocenie chyba już bez szans, raczej pozostaje tylko leczenie. Wiesz, że ja już nie czytam co klikasz. Mniej więcej się co trzeci post powtarzasz i co trzeci post trzeba cie ratować bo schodzisz z tego bólu społecznego :-)
  coś o korupcji teraz mówisz? POpatrzmy:
  http://www.grzechy-platformy.org/korupcja/

  lokalnie w temacie Raciechowic też sprawdź wątek pożyczek od ..... Magellana. Ten Magellan to też ciekawy trop do POprzedników. Poszukaj i poczytaj a nie klep jak dzieciak bo to forum się zapętla.

  2 1
 • 12 sie
  bono napisał/a:

  Taka mi się analogia nasuwa do Białorusi.
  Tam Łukaszenka boi się myślących inaczej niż on i im zabrania myślenia inaczej, i u nas goście rządzący z etykami z KUL, zabraniają myślenia inaczej.

  Ty to jak to z wami jest. Jak mamy myśleć inaczej to jesteśmy przeciwko UE. Jak nie myślimy sami to też źle. Nie za bardzo kreujesz nową rzeczywistość w razie zapotrzebowania? Chodź sobie na smyczy jakiej ci pasuje ale nie przeszkadzaj innym myśleć inaczej niż jak lewaki.

  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  To co piszesz jest żałosne i tak dziecinne ze głowa mała. To ciebie ekscytują fekalne-odbytowe klimaty bo się jarasz tym ze to coś będzie miało ścieżkę zdrowia we więzieniu. Heteroseksualny zdrowy mężczyzna nie jara się na widok dziury drugiego gościa.

  Był tu taki a może dalej jest który tutaj relacjonował live ataki na męską dziurę. To był/jest nick Stróżaninek ale nie wiem czy on był ze Stróży czy z Krzyszkowic, czy z Pcimia po prostu miał taki nick. Coś wiesz o tym? Coś szybko złapałeś te klimaty? Jeśli nie to poczytaj wpisy ciepłego, jest nad czym zapłakać. Z resztą styl wypowiedzi .....

  1 7
 • 6 sie

  punkt spotkań byłego KODu :-))) i taka sama retoryka XD

  1 5
 • 4 sie
  jon snow napisał/a:

  Vivaldi. Panie Waldemarze, czy nie wiem jaka tam Pana godność. Czy nie zauważył Pan, że Pana posty jakoś nie są mile czytane, przez czytelników forum. Wobec tego nie pozostawia to złudzeń, skoro same głupoty Pan piszesz. Bono Pana zjada rozumem, i trzeźwym myśleniem. Takie są fakty.

  Wcześniej wasza spółka nazywała się KOD a teraz to nie wiem co tam zjadacie i czy na trzeźwo myślicie. No i nikt nie powiedział, że będzie miło podczas czytania skoro ktoś punktuje bzdury pisane.
  Wróć, poczytaj wylewki bona i jego fakenewsów tutaj a później wróć. Z resztą wydaje mi się, że czytać nie musisz. Czytając ciebie widzę, że z tej samej opcji piszesz no to będziesz tak samo jadł i tutaj z ręki trolla?

  2 10
 • 4 sie
  bono napisał/a:

  Ile fałszu jest w tobie i zakłamania. Nie wstyd ci za siebie i za swoją sprzedajność?
  Można być fanatykiem, ale można pozostać człowiekiem. Ty się szmacisz.

  oooo bono2 przyszedł. Nooo weź mi wyjaśnij to koloryzowanie twoje. Opisuje redaktor i przy okazji lokuje produkt Skody w art i opisuje jak to się ma z maseczkami przez Czechy, Austrię itd. Ty wpadasz i wypisujesz (znowu) farmazony o malutkim Państwie lokując swoje bzdety na forum. Redaktor tą samą trasą opisał 13 godzin ty niby jechałeś niby 7 godzin o czym kiedyś pisałeś koloryzując. Później udowodniłem Ci, że 7 godzin nie jest możliwe po czym zarzuciłeś mi kłamstwo :)))
  Redaktor opisał Ci jak wyglądają maseczki po drodze w Europie, ty bajki wypisujesz o przepraszaniu w jakimś małym państwie (chyba w google maps) i zarzucasz mi fałsz?
  Możesz to co napisałeś podesłać do tego redaktora?
  Przypomnę jątrzenie bono : Państwo niby ciebie nie zabezpieczyło w maseczki i był płacz. Miałeś zacząć szyć ale nie umiałeś i znów był płacz. Później był płacz na maseczki bez atestu, bo rozumiem, że te co chciałeś szyć byłyby z atestem :-) a teraz wpadasz z płaczem i opowieścią w kolorach że rzekomo byłeś w jakimś małym państwie i ciebie lub ty przepraszałeś :-)))
  Jak chcesz mogę pocytować to co pisałeś - wieczny płacz z każdej strony w temacie maseczek.

  4 9
 • 3 sie
  bono napisał/a:

  Byłem poza krajem w jednym z małych państw.
  Nie wejdziesz do sklepu bez maski.

  a ty bez ustanku bredzisz, mataczysz i koloryzujesz. Wymyślasz historyjki jak kiedyś 7 godzin jazdy na Chorwację. Tu masz o maseczkach przy okazji twoich bredni do naśladowania tym razem w małym państwie :-)))
  ale wiesz że to już jest nudne te twoje kolorki w głowie
  https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news-pojechalismy-do-chorwacji-oto-relacja-z-podrozy,nId,4647544#iwa_source=worthsee

  to pierwsza lepsza relacja
  a tu inny temat
  https://www.dw.com/pl/niemiecka-prasa-o-obowi%C4%85zku-noszenia-maseczek/a-54071077

  a ty jak się rozpłakałeś nt tych maseczek co to wtedy miałeś szyć ale nie potrafisz, przez aferrrę maseczkową bez atestów, tak buczysz do teraz :-))) weź się ogarnij

  2 8

Myślenicka patologia

 • 12 sie
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  Tak Waldku, Masakra z tym Twoim kaznodziejstwem na forum. Forum jest piękniejsze bez Ciebie.

  dlaczego używasz moich zwrotów? za krótko na coś własnego? :-)
  ja do ciebie kaznodziejo a ty do mnie kaznodziejstwo ..... nooo widzę kreatywność max XD takie na pilota

  1 5
 • 12 sie
  jon snow napisał/a:

  Vivaldi, w normalnym trybie, gdybyś ty komuś dał w pysk, musieli by Cię cheba zamknąć na 48, no bo jakie miałbyś mieć wytłumaczenie skoro tak bardzo kuje Cię w oczy postawa tych paru nieopierzonych ludzi?. Zgadza się przecież dostali mandat, może nawet znaku nie widzieli, też się zdarza. Wkońcu są z Limanowej. Mogli zwyczajnie zapomnieć, że tam wydnieje taki znak, jak "Zakaz zatrzymywania się". Alkohol?, jeśli nie pili go w miejscu publicznym to mogą go pić. Tak za obrażanie można dostać mandat. Jeśli tak bronisz funkcjonariuszy, bądz obiektywny i popatrz, ta Pani nie miała maski?, wobec tego dlaczego w ogóle podejmowała interwencję, na sygnałach była?. Powinna się wrócić do bazy założyć maskę, i wówczas wtedy podejmować interwencję, no cheba że są jakieś odgórne przepisy wobec których Strażników Miejskich, nie obowiązują restrykcje jak innych obywateli, ale to tym bardziej powinni się wytłumaczyć z braku maski, po zapytaniu ich przez ludzi.

  czy ty masz jakiś dokument na podstawie którego bredzisz?
  https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-obrazil-fotoradar-grzywna-1500-euro,nId,4661627
  ty popatrz, tu się nikt nie bawi w ceregielie przy obrażaniu urzędników. Obstawiam, że jakby tobie tak nawrzucali to albo byś na miękko podziękował albo w zbulwersowaniu prosiłbyś tych samych Strażników Miejskich o interwencje baaaa nie prosiłbyś tylko nalegałbyś i żądał wręcz na interwencji.
  Czytając to co wypisałeś mogłoby być tak: idzie jon i zwraca uwagę : "zatrzymał się Pan na zakazie, którego najpewniej Pan nie raczył zauważyć", tamten odpowiada: "sp***laj bo się w sądzie zobaczymy" na to jon : "a to uprzejmie przepraszam tak tylko chciałem zagaić" :-)))

  7
 • 12 sie

  już? popuściłeś? tzn popuściło cie po Kurskim czy nadal niby należysz do zbulwersowanej części owieczek? Poczytaj swoje wywody co kto powinien i Kurski i co ja powinienem. Coś jeszcze kaznodziejo za "dwapińdziesiont"? :-) ostatnio już oceniłeś i skazałeś : "na stos, na stos" :-)
  Ale tak ogólnie to mam wrażenie, że pouczasz wszystkich w zasięgu wzroku narzucając im swoją wizję zbulwersowania i zgorszenia XD weź sięcofnij do tego jak byłeś roztrzęsiony Kurskim szukając aferrry ....tutaj :-)
  MASAKRA

  8
 • 12 sie

  Pajacujcie dalej jeden z drugim ...... XD ...... jeden z drugim co po chwila tutaj dyktuje, gardłuje co kto kiedy i jak powinien, tacy strażnicy moralności a teraz obrońcy "wrzutek od ch#ji". Jeden i drugi kat i sędzia w jednym, moraliści za 5zł. Niestety lewaki mają to do siebie, że są jednopalczaści.
  Coś tobie ma Strażnik Miejski tłumaczyć? Może cie zaproszą jako świadka skoro tyle wiesz o sytuacji to im wytłumaczysz a oni tobie.
  Ale wiesz gdzie mają wasze roszczenia a ja te złote rady? :-)
  Gównoburze robicie tutaj i to jest waszym celem: pisać jak najwięcej, fejkować, wylewać trolowe fekalia, moralizować, nauczać, żądać .......ejjjj ale tutaj? Trole coś chyba wam się pomyliło.

  9

Wychowanek Orlików Myślenice zagrał w sparingu pierwszej drużyny Wisły Kraków

 • 12 sie

  Jak się ma do tego skostniały i zdrewniały Dalin? Niesamowite to jak Orzeł inwestuje długofalowo w młodych dając im i sobie szanse. Jedno miasto dwa kluby i dwa światy. W jednym inwestuje się kasę w rozwój i atmosferę w drugi utrzymuje się przy życiu jakieś stare, zbladłe, niedoszłe gwiazdy. W jednym dobra inicjatywa idzie na światło dzienne w drugim każda inicjatywa jest .....zwalniana. Gdzie są młodziki Dalinu?

  8 3

Przeklinają strażników miejskich. Gdzie leży granica takiego zachowania? "Nie ma i nie będzie zgody na ataki kierowane wobec funkcjonariuszy"

wybory

 • 12 sie
  jon snow napisał/a:

  Dobra, ja bym chciał poznać konkretne dowody na rozgrabnienie Polski przez byłych sekretarzy i komunistycznych pociotow typu Bolko.

  http://www.grzechy-platformy.org/rekordy/

  wiem wiem zaraz będziesz tu płakał na ramieniu. Poczytaj najpierw to forum tam już masz wszystkie odpowiedzi od : "piniendzy nie ma i nie będzie" po temat Raciechowic.
  Wszystkie tematy są na tym forum poruszone ale wy w kółko to samo jak trole katarynki.

  a tak na szybko to bono zapytaj gdzie jest domolimt spod dróg tylko nie wiem czy będzie wiedział bo on do 2010 roku do Katowic jeździł lokalnymi drogami, Tusk mu nie powiedział że autostrada jest co prawda najdroższy odcinek na świecie ale to też do bono pytanie dlaczego http://www.grzechy-platformy.org/rekordy/drogi/ kiedyś tu nawet tłumaczył dlaczego PO budowała najdroższe i zarazem najgorsze drogi w Europie, takie bez gwarancji wykonania i po roku do remontów. Dlaczego trzeba było mosty rozbierać?

  Bono ci też odpowie dlaczego najdroższa oczyszczania na świecie gówna wylała do Wisły a Rafałek drapał się raz po głowie raz po dupie i zastanawiał się którą taśma to skleić?
  http://www.grzechy-platformy.org/rekordy/oczyszczalnia-sciekow-czajka/
  być może Bono wie gdzie jest reszta z tych pieniędzy noooo chyba że już "ich ni ma i nie będzie"
  Takich tematów jest miliony, ale trole moraliści znów zaczynają od katarynki : ale co ? ale pokaż mi? ale ja nie wiem? ale nie widziałem, ale tamto to trzeba odciąć i żyć do przodu.
  A gdzie byliście pilnować standardów wtedy skoro teraz was uruchomili?
  oj trole, trole.....

  3
 • 9 sie
  bono napisał/a:

  Słyszałem , że budują dwie wyspy na Bałtyku dla tęczowych. Na jedną będą transportować po wyrokach lesbijki a na druga gejów.

  taaaa a weź rozróżnij jedno od drugiego :-)))

  1 6
 • 6 sie
  jon snow napisał/a:

  Pisz o konkretach to się odniese

  odniese? co to za składnia? ale mniejsza z tym.
  Powiedz mi po co ty tu jesteś i gardłujesz? Jest tu kilkadziesiąt wątków i stron o tym samym. Było już. Po co to powielasz i jaki jest prawdziwy cel twoich wypocin tutaj?

  2 12
 • 6 sie
  jon snow napisał/a:

  Po 1 Wiwaldi, nie życzę, sobie ....

  Ale wiesz co myśle o twoich życzeniach ???
  tu masz resztę
  https://www.cda.pl/video/509254714/vfilm
  na pewno znajdziesz tam jakiś zgodny wątek
  :-)))

  2 10
 • 4 sie
  jon snow napisał/a:

  3 lata bez wyborów i aż 3 lata, żeby zmotywować Polaków do zmian. Kto ma dumę honor i rozum, nie pozostawia pola bez walki, jeżeli wie, o co walka się toczy. Po za tym, dla słabych intelektualnie ludzi, najlepszą obroną jest atak. Nie wolno nikomu ubliżać, to nie kulturalne. Tak jak pisałem wcześniej, podziwiam Posła Nitrasa, że chamstwo zwycięża chamstwem, bardziej on mi się podpina pod męża stanu, człowieka, który w większym stopniu broni demokracji niż ciaptaki z PiSu, na czele z Kaczyńskim i Jego dyktaturą. Pokazują, jak rządzą brednie pierniczą, mówią o wirusach w odwrocie, a tym czasem wirus się nie cofa. To są ludzie, którzy na cukierka powiedzą truskawka, i tyle tak wynika ich rządzenie. Bieda i chwasty. Gierek podobnie rządził, był Górnikiem. W ciekawej pozycji była Polska za Jego rządów, a "spasiony" był, jak dobra świnia w ubojni.

  ale piejesz :-))) na jakiej smyczy teraz pracujesz? A w domu jak pytają jak zarabiasz na życie? Co wtedy mówisz?
  Nitras i mąż stanu??? Wiesz co jesteś niesmaczny na publicznym forum :-))) ale wiem że ty to nie zupa pomidorowa nie musisz być smaczny zarabiasz za skuteczność :-)
  Opisałbyś jak to się odbywa? Dostajesz zlecenie, tani długopis, dwa zegarki :-) i lapka z jabłkiem i to już wszystkie błyskotki za które napiszesz co każą? Później oszukujesz sam siebie, że to tylko praca?

  10
 • 4 sie
  jon snow napisał/a:

  Wiwaldi, dlaczego próbujesz temu Panu wmowic, że Onet jest zły. Onet utrzymuje się sam od dawien dawna z reklam.

  czyli przylazł tutaj następny pilnujący lewaków. Mi się już nie chce w kółko to samo pisać. Weź poczytaj tematy które bono pozakładał i klepie w nich co chwile to samo co teraz ty zaczynasz. Chyba że jakiś ten sam troll założył drugi nick albo palce macza redakcja chcąc wypozycjonować forum. Różne są metody, dlatego sorry ale szkoda mi opuszków palców i będę cie odsyłał do innych wypowiedzi bo zostało już wszystko tu napisane
  Co do utrzymania się z reklamy nie wchodząc w temat pozycjonowania się forum :
  https://natemat.pl/167401,chcieli-byc-jak-bauer-w-polsce-i-zalozyli-gazete-w-niemczech-szybko-zrobiono-z-nimi-ordnung #

  https://naszdziennik.pl/polska-kraj/223542,niemieckie-media-wykrzywiaja-obraz-polski.html
  chcesz coś o Onecie dodać ?

  9
 • 3 sie
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/nowa-umowa-wojskowa-z-ameryka-zolnierze-usa-nie-beda-podlegac-polskiemu-prawu/0gfsmck,79cfc278

  "Amerykanie uzależnili przeniesienie swego dowództwa korpusu do Polski od podpisania porozumienia wojskowego, które zapewni ich żołnierzom szczególny status w naszym kraju. Z informacji Onetu wynika, że rząd zgodził się na wyłączenie personelu amerykańskiego spod polskiej jurysdykcji oraz eksterytorialność amerykańskich baz. Dodatkowo zapłacimy za budowę infrastruktury wojskowej dla Amerykanów."

  Wstaliśmy z kolan.

  Powiem ci że bawisz mnie fakenewsami z onetu. Po co ty tu jesteś? Chcesz wszystkim wmówić i napisać, że onet posiada już kopię podpisanej umowy na biurku? Rozumiem, że Niemce wku****ni bo USA wywozi wojskowych m.in do nas ale czy musisz się poddawać takiej histerii? Rozhuśtało cie już mocno. Ustabilizuj lot :-) W jakim celu rozlewasz te fakenewsy?

  1 10
 • 3 sie
  Lula napisał/a:

  Jedyny pożytek z tego posunięcia pożal się boże rządu, to ładne dzieci. Nawet jeżeli będą pochodzić z gwałtu.

  rozwiń, bo niby co to miało być?

  2 2

KATOLICYZM W ZYCIU CODZIENNYM

 • 4 sie

  wycierasz mi monitor, bo parsknąłem ze śmiechu. Mamy więc co najmniej kaznodzieje co to biblię cytuje na potrzeby własne wmawiając jednocześnie swoje zgorszenie reszcie, sędziego który osądził wg swojej hierarchii że jest on sam jak czysta lilia z prawami nadanymi vivaldi to łżekatolik a kurski belzebub, adwokata bono dla psychotechniki poparcia przez innych i kata w jednym. Nie za duże to mniemanie o sobie? W głowie ci się nie pomieszało od tych praw co to myślisz, że je masz?
  Słuchaj biblisto. Znajdź fragment w którym mowa o tym, że "każda władza pochodzi od Boga"

  6
 • 3 sie
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  To pokazanie Twojej hipokryzji jako ŁŻEkatolika.

  z resztą panie sędzio ty mnie już osądziłeś, oceniłeś chciałbyś jeszcze tylko kary ale generalnie spadaj, bo nie po chrześcijańsku jest się dać wciągnąć w brednie. Poszukaj Mateusza 7 od 1 do 6
  No i nara bo mi szkoda czasu. Życzę zdrowia i serducho oszczędzaj, nie ma się co nakręcać. Po co ty się tak Kurskim denerwujesz? I nie wiadomo czemu tutaj szukasz upustu gdy bod czachą ci paruje. Wyluzuj.

  5
 • 3 sie

  To nadal wszystko prawda. Przeczytaj uważnie. Różnica jest dość znaczna. Łazisz i oceniasz, mącisz, nagle należysz do zgorszonej części wspólnoty kato a dobrze wiemy, że masz inny cel. Dlaczego? Dlatego, że nie pyszczyłeś na Kurskiego w 2015roku a przecież wtedy unieważnił. Teraz Ci się w tym momencie przypomniało? W sensie dociekasz teraz dlaczego unieważnił czy dociekasz teraz po ponownym ślubie?
  Jakieś cytaty z biblii mające uwiarygodnić to twoje zgorszenie :-))) weź wyluzuj. Nie mam pojęcia kogo chcesz zmanipulować ale mocno widać, że celem nie jest wspólnota ale jednostkowa chęć wywołania gównoburzy. Jeszcze raz zapytam gdzie byłeś w 2015 roku? Chyba, że 5lat tak cie mdliło od tego czynu, że słowa nie mogłeś wydobyć? A może wcześniej byłeś kimś innym, takim no wiesz bez obrzydzeń i zgorszeń ? :-)))
  Teraz cie na koronki wzięło? Bo widzisz Kurski co dziennie odmawia (stąd umiłował Łagiewniki).
  Mocne masz ciągoty na sędziego i kata w jednym, guru plemienno-wspólnotowym.
  Jednak wybieram biblię jako drogowskaz i wolę strzec się przed fałszywymi prorokami :-))) tym razem....z Krzyszkowic

  1 5
 • 3 sie
  Lula napisał/a:

  Anty, zszedłeś na ziemię.

  ale jak Lula na ziemię. Myślisz, że był w niebie i tam dostał prawa do nauczania, oceniania, rozgrzeszania i nakazywania wspólnocie w imię tejże wspólnoty :-) ? Czy w sensie przenośni, że po odklejeniu posklejał wszystkie klepki do kupy?

  1 5
Wulkanizacja z Dojazdem Koparki Ładowarki Agro Wozidła

Wulkanizacja z Dojazdem Koparki Ładowarki Agro Wozidła

Wulkanizacja z Dojazdem na budowę, plac. Koparki Ładowarki Agro Przemysł lekki. Opony przemysłowe, budowlane i agro w najlepszych cenach, dostępność od ręki. Budujesz, remontujesz, kopiesz, zasypujesz, wiercisz, utwardzasz i masz awarię opony. Nie przedłużaj przestoju - zadzwoń 24h tel 79130503...

791 305 030 zł Myślenice 4 sie
Naturalny Dywan BELUCHI solidny

Naturalny Dywan BELUCHI solidny

Witam. Do sprzedania solidny, belgijski, naturalny dywan BELUCHI z wiskozy w rozmiarze około 2x3m. Trzy lata temu kosztował około 1100zł. Nie wydeptany, nie potargany, bez zapachów. Posłuży jeszcze kilkanaście lat. Parametry dywany jak tutaj https://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Ragotex-Beluchi-61178-27...

300 zł Myślenice 24 lip