FORUM PODRÓŻNIKA

 • 16 paź

  Dobrze, że odpowiedziałeś bonowi w taki sposób bo on wiecznie zszokowany i 10 lat temu i teraz. Z szoku nie może wyjśc i drąży a wtedy drogo, a teraz drogo, a nie wiadomo z PLN a wiadomo....już mu temat o EURo nie wystarcza, pierdoły i tutaj opowiada :-)

  1 1

Koronawirus potwierdzony w Polsce!

 • 13 paź
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  Ej pamiętasz jak zwracałeś mi uwagę na niestosowny język? Ten obrazek to troche przeginka...

  ale że niby coś ci sugeruje?

  1

Droga na Burmistrza Marka - zapadliska!

 • 2 paź

  Może warto Nowaka zapytać .... ? XD

  2 8

wybory

 • 29 wrz

  pozycjonowanie wam spadło ?

  2 8
 • 27 sie

  Wiesz, że generalnie mam w dupie to co tobie przypominam, bo zacząłeś teraz gardłować na kościół i kler, wcześniej było kilka kartek nt waluty euro w nawiązaniu do twojej Róży co to bredziła dlaczego Słowacy u nas kupują. W między czasie coś tam mamrotałeś o drogach w Polsce. Człowieku albo nie lepiej Botcie ty mi przypominasz uwiązanego na smyczy trolla.
  Ja mówie, że jesteś pozorantem wierzacego z przykładami i twoimi cytatami ty za chwile piszesz to samo do mnie o mnie, ja ci mówie że łazisz na ruskiej smyczy a ty mi teraz o dyktaturze białoruskiej. Czyś ty jest psychicznie stabilny? Albo czy coś swojego potrafisz sklecić? Czy tylko przepisujesz z cyrylicy?

  2 7
 • 27 sie

  Bono ta twoja trollownia jest chora. Jak tak przescrollujesz to wrzucacie tu wszystko. Po prostu budzisz się rano i jeszcze przed kawą stwierdzasz idę pobredzić na różne fora :-)
  Ty masz od zdania czy od literki płacone ? Ilośc bredni przeraża. Zostawić was na chwilę i jest bono-bono-bono-jasko-bono-bono-anty-bono-bono jak jasko palce złamie to bedzie jak to bono z bono kilkał :-)))
  ale wiesz, że to normalne nie jest, może i dobrze płatne ale nie wiem jak się z tym czujesz. Kręgosłup to już masz połamany w kilku miejscach, mówie o tym moralnym, na ramieniu masz odciski od poklepywania a dupsko w siniakach skopane od doganiania do klikania bzdur :-)
  i taki to obraz trollowego społeczeństwa forumowego :-)

  1 5
 • 17 sie

  uznam to za prawdę jeżeli to ty złapiesz się za pomoc biednym, w fatalnej sytuacji, chorym. Od ciebie nawet dobrego słowa nikt nie usłyszy a chcesz tu empatię oceniać i wyceniać? Wyrównywać i porównywać? Gdybyś zestawił brednie i wylewanie twojego gówna z grupą księży z powołania przekaz byłby zdecydowanie bardziej wyważony. W tej sytuacji stety/niestety świadczy o twoim zacietrzewieniu i gierce emocjonalnej.
  To płytkie bredzenie o tym jakich cudów powinna robić MB jest w Twojej głowie chore na poziomie roszczeń dzieciaka w cukierni.
  I chcesz mnie przekonać do tego, że będąc pozorantem wierzącego nie wzburzasz nienawiści nawet do przekazu cudu, wiary i naśmiewasz się z ludzi którzy cudu oczekują?
  Ja się chyba cofnę do twoich wpisów kiedy wyśmiewałeś się z liturgii mszalnej jako o teatrzyku z jednym aktorem, kiedy przyznałeś że masz problem z tradycjami wigilii bo ściemniasz aby jakoś wyglądać przed rodziną i sąsiadami?
  Jesteś trolem i aktorem "mądrości" forumowych. Siedzisz i wzbudzasz negatywne emocje. Takie masz tutaj i nie tylko tutaj zadanie.
  Nie boisz się odpowiedzialności za to wszystko?

  3 11
 • 17 sie

  wspominałeś o tym wielokrotnie i w kółko. Mówisz o cudach bez wiary czy wierzysz nie wierząc w cuda?
  Życzę ci abyś nie musiał nigdy prosić o cud zwłaszcza w kaplicy szpitalnej, tam zazwyczaj łamią się najbardziej hardzi, którzy w inne cuda wierzyli ale nie w cud wiary.
  Ty wierzysz w cud EURo w wątku o EURo, wierzyłeś w cuda Rostowskiego, w cud zielonej wyspy Tuska z bezrobociem 20% itd. Nie wiem kogo nazywasz narodem wierzącym w cuda. Czy aby to ty najszybciej nie ulegasz zamydleniu?
  To raczej ty tutaj manipulujesz w zależności czy cud jest ci na rękę podobnie jak wiara czy nie.
  Jakbyś miał życzenie to jest tu kilka twoich cytatów o twojej wierze podawanej tylko dla zgodności z rodziną i sąsiadami

  1 5
 • 17 sie
  bono napisał/a:

  Wychowani na tego typu pierdołach głoszonych z ambon, wyrośliśmy na naród czekający zawsze na cud.

  Ty najwyraźniej zostałeś wychowany na cudach Rostowskiego więc wszystkie inne ci przeszkadzają. Co ty tak najeżdżasz na wiarę?
  Wierzysz w błyskotki to wierz, łapiesz się na korpododatki to konsumuj i nie pluj jadem. Co to za nowa moda trollingu, żeby rozmawiać z własnym sumieniem na forum? :-)))

  1 4

"Dobra zmiana" PiS

 • 14 wrz

  oooo JEST !!! Pierwszy troll Miasto Info :-)
  Bono taka propozycja : podrzesz łacha z wylajtowanego Rafałka :-) ja miałem ubaw

  1 1
 • 12 wrz

  a o czym ma obecnie rozmawiać lewak z lewakiem? Już sobie chyba wszystko powmawiali jeden drugiemu :-) bono jest tu tylko po to aby irytować, temat nie ma znaczenia. Może przelewu nie dostał z trollowni? Kto to wie?

  3 4
 • 7 wrz

  może to terroryści z Warszawy :-)))
  wy tu normalni jesteście? to jakiś blog zakręconych inaczej? Przecież tyle krwi co tu upuściliście, odchodziliście już kilkaset razy, gasiliście światło i znów jesteście ? :-))))

  1 6
 • 7 wrz
  jon snow napisał/a:

  Dlaczego jasko krakow tak bardzo rozni sie w pogladach od vivaldiego, no bo jest troche bardziej rozumny.

  zawsze dowartościowujesz się sam? No to mi ciebie żal, ale może jeszcze poznasz kogoś kto cie doceni :-))) poza sobą samym :-)

  2 2
 • 7 wrz
  dirty_affair napisał/a:

  Nie wiem co ty masz do działań policji, jeśli jakiś zboczeniec czy jak ty go tam nazywasz gej, złamie prawo to ma chodzić bezkarnie?

  Bo jak leją Margot to jest źle ale jak Margot leje to jest obrona :-)
  Zachowanie bono mi margot przypomina jest byle być byle irytować :-)))

  1 3
 • 27 sie

  Lula po co takie brednie piszesz. Chyba się Twoi "eksperci" z niemieckich FACKtów nie dogadali z "ekspertami" z TVNu :-))) chyba, że już przebijacie się nawzajem bredniami :

  "Kasa nie pójdzie za żaden ocean dlatego, że takie jest polskie prawo. Wszystkie złoża są własnością państwa. Myśmy to złoże odkryli, udokumentowali, ale to złoże jest własnością państwa. My dostajemy jedynie koncesję na wydobycie” – wyjaśnia profesor Stanisław Speczik portalowi tvn24.pl"

  Podobnie Niemce bredzili o przejęciu wyspy Greckiej w zamian za pożyczki :-)))
  Weź deko filtruj u siebie w głowie zanim coś podpalisz na forum :-)

  1 6
 • 27 sie

  Lula po co takie brednie piszesz. Chyba się Twoi "eksperci" z niemieckich FACKtów nie dogadali z "ekspertami" z TVNu :-))) chyba, że już przebijacie się nawzajem bredniami :

  "Kasa nie pójdzie za żaden ocean dlatego, że takie jest polskie prawo. Wszystkie złoża są własnością państwa. Myśmy to złoże odkryli, udokumentowali, ale to złoże jest własnością państwa. My dostajemy jedynie koncesję na wydobycie” – wyjaśnia profesor Stanisław Speczik portalowi tvn24.pl"

  Podobnie Niemce bredzili o przejęciu wyspy Greckiej w zamian za pożyczki :-)))
  Weź deko filtruj u siebie w głowie zanim coś podpalisz na forum :-)

  2 7
 • 17 sie
  obserwator 3 napisał/a:

  Bono, ja nie mam już problemu. Dziś w sejmie dali głos. PISOWCY i TZW, TOTALNA OPOZYCJA. Z wyjatkami, które znam. Nie trzeba było tego robić pod osłoną nocy. Wystarczyło zrobić to pod koniec wakacji, przy okazji Białorusi.Ale niech decydenci wiedzą, że dziś nasz PKB spadł o 8,2 %. Ale co im zrobimy? Zobaczymy.

  porównaj jeszcze to PKB do reszty Europy i będzie komplet informacji a nie wrzucisz, że coś spadło i tyle.
  https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/polski-pkb-spadl-o-82-proc-najwiekszy-spadek-w-historii-iii-rp/s4f7kbp
  jakiś komentarz teraz? Liderzy się już chwieją a wzorniki gospodarcze lewaków mają przerażenie w oczach.

  bono napisał/a:

  takie jakie zastosował w ostatnich wyborach prezydenckich - PiS.

  to już wiemy, że jak nie jest po Waszemu to oszustwo ale mniejsza z tym : będziesz w stanie obronić tego co napisałeś?

  bono napisał/a:

  Tak rodzi się totalitaryzm i dyktatura- z początku niewinnie.

  czym się różni wpierdol makarona na ulicy we Francji od wpierdolu na ulicy od Łukaszenki? A może strzelanina za Tuska do górników nie ma nic wspólnego z dyktaturą?

  Coś masz więcej do powiedzenia o totalitaryzmie w Europie?

  1 5
 • 12 sie

  jaki ty biedny jesteś, a skrzywdzony, a miałeś czas POprzedznio 8 lat i do czego doprowadziłeś? Bida, brak pracy, praca za jakieś drzazgi na 2-3 etaty, pusta kasa, rozkradanie, rozprzedawanie no a teraz widzisz jaki ty biedny. Można by rzec, że masz kłopot bo jak się nie obrócisz dupa jest z tyłu :-)
  Mówisz, że ci jakieś krzywdy jeszcze trzeba naprawić? W mojej ocenie chyba już bez szans, raczej pozostaje tylko leczenie. Wiesz, że ja już nie czytam co klikasz. Mniej więcej się co trzeci post powtarzasz i co trzeci post trzeba cie ratować bo schodzisz z tego bólu społecznego :-)
  coś o korupcji teraz mówisz? POpatrzmy:
  http://www.grzechy-platformy.org/korupcja/

  lokalnie w temacie Raciechowic też sprawdź wątek pożyczek od ..... Magellana. Ten Magellan to też ciekawy trop do POprzedników. Poszukaj i poczytaj a nie klep jak dzieciak bo to forum się zapętla.

  2 2

Deszcz nie wybacza błędów. Karambol w Pcimiu, kolejne stłuczki na Zakopiance

 • 12 wrz

  właśnie dlatego, że kilka kropli spadło. Nie zabierać tylko niektórzy po prostu za wcześnie odebrali prawo jazdy....albo znaleźli w chipsach :-)

  1 1
 • 7 wrz

  Zastanawiające jest to, że do tej pory nikt nie zwrócił uwagi na jeden fakt. W szczególności w poniedziałek (jak dzisiaj) zakopianka jest tak śliska jak lodowisko. Zjeżdżasz z niej w bok i auto odzyskuje przyczepność. W suchy poniedziałek jeszcze jest ok ale gdy trafi się deszczowy zaczyna się taniec na szkle. Prawdopodobnie to efekt zatankowanych pod korek ciężarówek gdzie po każdym ostrym zakręcie znaczą swój przejazd wyciekiem. Do tego z Limanowej i Nowego Sącza czyli zagłębia transportowego zakopianka to główna trasa na A4. Od dawna interesuje mnie ten brak przyczepności zwłaszcza po weekendzie. Coś jest na rzeczy.

  A żartobliwie o pierwszym foto: kozacka naklejka na lewym lusterku, pięknie pomalowany na sportowo zacisk hamulca i .....prawie łysa opona która już dawno jest podatna na aquaplaninag. Przecież tam już tuż tuż do znacznika zużycia, ta opona nie miała prawa odprowadzać wody. Efekt widać. To nie prędkość jest winna tylko selekcja naturalna matki natury :-)

  15 1

zapach benzenów wokół cpn Jawornik orlen

 • 7 wrz

  musi, że terroryści trujo XD ale kto wie może znajdą się ekolodzy albo się ściągnie tych z Wwy co to ich nie ma

  1 8

ZŁOM

 • 17 sie
  ryho napisał/a:

  Myślenice kojarzą się wielu jadącym Zakopianką z wielką górą ZŁOMU !!!!
  To skandal, żeby wizytówką miasta była była hałda żelastwa !!!
  Nikomu z władz miasta to nie przeszkadza ?!!!
  Turyści mają zwracać na to uwagę ? Można zmienić nazwę z Myślenice na Złomowice będzie bardziej pasowało .
  Ogarnijcie się i zróbcie coś z tym.

  o czym konkretnie piszesz bo jak o kontenerach 4ro piętrowych to się zgodzę

  9 3

Praca w Cooper Standard - operator maszyn

Myślenicka patologia

 • 12 sie
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  Tak Waldku, Masakra z tym Twoim kaznodziejstwem na forum. Forum jest piękniejsze bez Ciebie.

  dlaczego używasz moich zwrotów? za krótko na coś własnego? :-)
  ja do ciebie kaznodziejo a ty do mnie kaznodziejstwo ..... nooo widzę kreatywność max XD takie na pilota

  2 6

Wychowanek Orlików Myślenice zagrał w sparingu pierwszej drużyny Wisły Kraków

 • 12 sie

  Jak się ma do tego skostniały i zdrewniały Dalin? Niesamowite to jak Orzeł inwestuje długofalowo w młodych dając im i sobie szanse. Jedno miasto dwa kluby i dwa światy. W jednym inwestuje się kasę w rozwój i atmosferę w drugi utrzymuje się przy życiu jakieś stare, zbladłe, niedoszłe gwiazdy. W jednym dobra inicjatywa idzie na światło dzienne w drugim każda inicjatywa jest .....zwalniana. Gdzie są młodziki Dalinu?

  9 4