TVP-Rządowa SZCZUJNIA?

 • 15 godz.
  1 3
 • 20 maj

  :-) wygląda jakby was PISiorki połączyły :-)

  1 7
 • 17 maj

  Jadu, żółci to jak widzę więcej nie można? Jeden przez drugiego. Jakiś zbor mieliście? :-)))
  Nawet czołg se login przypomniał. Wszystkich już spod kamieni wyciągają :-)

  1 2
 • 16 maj
  bono napisał/a:

  Nie rozumiesz!
  Ja przecież piszę to z sympatii do PiS

  teraz rozumiem, PISometr ci się zepsuł :-)))

  1 5

Czy można żyć blisko Boga i daleko od kościoła ?

 • 15 godz.

  no i będziesz łapał czy nie bo przy "tylko nie mów nikomu" miałeś lokalnie wyłapać wszystkich.....możesz przedstawić co z tym zrobiłeś co deklarowałeś?

  1 3
 • 25 maj

  Ciebie akurat to można za błyskotki kupić więc nie masz się co martwić, już wybrałeś z resztą tą mamonę widać w wątku o EURo :-)
  Poczytaj, przemyśl a nie podpieraj się tu pandemią aby swoje myślenie narzucić
  https://deon.pl/wiara/komentarze-do-ewangelii/nie-mozecie-sluzyc-bogu-i-mamonie-lk161-13,83649

  1 3
 • 22 maj

  Ale teraz chcesz coś wypłaszczać, rozgrzeszać? Chciałeś łapać, gonić, zamykać. No i nie zapomnij, że to twoja opcja polityczna najpierw KODowcy a później POKO z niektórymi tymi celebrytami mocno się utożsamiają. Myślisz, że to nie wpływa na wizerunek co jesteście do kupy z tymi celebrytami warci? O zakłamaniu chcesz porozmawiać?

  1 4
 • 21 maj
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  Masz zaniechanie jako rodzic wobec dziecka - bądź ukarany, tak samo jak zwyrol. To są proste rzeczy.

  Przecież to co piszecie jest nienormalne a przynajmniej ja niektórych nie rozumiem. Co to jest zaniechanie wobec dziecka? Odzianie i nakarmienie nim nie jest ale nie odzianie w markowe ciuchy już jest? A zasypanie markowymi i workiem kasy ale nie zauważenie odczuć to jest czy nie jest zaniedbaniem? Coraz częściej zastępuje się kontakt emocjonalny kontaktem wifi-party ewentualnie rekompensatą pieniężną za brak czasu.
  Oczywiście na to nie ma odpowiedzi, bo wszystko w gestii własnego egoizmu dla dziecka czy wygodnictwa.

  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  Na to jak MY wychowujemy dzieci mamy wpływ - na to jak nas wychowywano - NIE mamy wpływu

  mam wrażenie, że ty dzieci nie masz a wygląda na to, że nie wychowujesz. Przecież kluczowy wpływ ma na obecne wychowanie to jak nas właśnie wychowano. To idzie z pokolenia na pokolenie a każde następne koryguje czasem w lepszą stronę czasem w gorszą. Co ty gadasz, że wpływu nie ma? Chyba u ciebie, ale nie oceniaj tylko wg siebie.
  Rodzina, rodzice, bezpieczeństwo w rodzinie i rodzinne, ideały, wartości być czy mieć, wierzyć czy tylko chodzić do kościoła to są podstawowe przekazywane wartości z dziada pradziada. `Jak możesz powiedzieć, że to wszystko nie ma wpływu? Skąd pochodzisz, kim byli, co przekazali, co pokazali, jak traktowali tak i traktujesz ty. A jak się wychowałeś sam to weź nie przekonuj innych o braku wpływu wychowawczego, bo później mamy korpoludków którzy przypominają sobie o rodzicach jak trzeba słoiki z żarciem przywieź bo sam nie umie nic ugotować, baaaa butów zawiązać bo zna tylko te na rzepy, nie mówiąc już o szacunku bezinteresownym do ludzi wokoło.
  Właśnie te wartości nieprzeliczalne wychodzą z domu rodzinnego i z dzieciństwa. To dziadkowie swoje odbicie widzą we wnukach, jednak ocenę dostaje ich dziecko jako filtr co z nich zostało we wnukach. Nie ma wpływu ???
  .....i dlatego się nie dogadujemy tutaj. Dwa różne światy.

  2
 • 20 maj

  no i kręcimy się w kółko
  https://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/14739,tylko-nie-mow-nikomu.html
  szkoda tylko, że nie idzie do przodu

  2
 • 20 maj
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  Mnie uderza co innego - dlaczego w tych filmach nie poświęca się uwagi roli rodziców w procederze?
  Gdyby rodzice rozmawiali, słuchali i interesowali się dziećmi, dzieci nie byłyby łatwym celem dla pedofili i to niezależnie od tego jaki zawód wykonują.

  Dokładnie taka sama była i moja reakcja. Mając dobry kontakt z dzieckiem nie ma możliwości nie zauważyć w nim zmiany i to najdrobniejszej. W filmie jest teoretycznie "usprawiedliwienie" rodziców poprzez skupieniu się na chorym bracie, ale nie do tego stopnia aby wręcz zaniedbać kolejne. Wiadomo prosto się mówi. No i oczywiście to żadne usprawiedliwienie dla chorego oprawcy.
  Całość wygląda jak zasada dziurawego sera w kostce. Aby przez niego popatrzyć dziury musza nałożyć się na siebie. Cały ten problem to nałożenie się zaniedbań od sprawcy przez rodziców po tuszowanie.

  1
 • 17 maj
  jaskokrakow napisał/a:

  więc najlepsza odzież ochronna do bezpiecznego prowadzenia procederu to sutanna

  z tym się zgodze, oba filmy były bezwzględnie potrzebne. Problem w tym, że po pierwszym bono chciał wspólnie łapać zwyrodnialców. Okazało się, że wokół siebie nie znalazł ani jednego choć ci bywali i bywali tuszowani co okazało się największym przekleństwem KK i największym błędem. Błędem na których taki bono może grać obecnie. A że gra na emocjach to podsyca cokolwiek dorwie w łapę.
  Całość nie zmieniło sytuacji, nie odebrało wiernych ale wręcz oczyściło sutannę na pochybel bonom
  https://www.youtube.com/watch?v=SqvUVM9PERA

  1 1

Czy ktoś otrzymał pieniądze z Tarczy Rządowej?

 • 16 godz.
  bono napisał/a:

  Ci którzy otrzymali pomoc z trzeciej tarczy, mieli lub będą mieć kontrole skarbową.
  Takie jest zalecenie, duże biuro podatkowe już to doświadcza, prześwietlają ich klientów z trzeciej tarczy.

  jakie jeszcze bzdury wymyślisz??? Możesz mi powiedzieć po co judzisz i grasz na emocjach? Już się sam z sobą prześcigasz w wymyślaniu jatki trolując.
  Zgodność deklaracji pomocowej z JPK jest kontrolowana cały czas. Trzeba być dzbanem żeby na tym żerować na forach.

  1 3
 • 28 maj
  alapatala napisał/a:

  Ja na twoim miejscu zmienił bym biuro skoro nie potrafią wysłać kompletnych prostych wniosków

  "on mo kięgowo" :-) choć wniosek do ZUSu wymagał postawienia raptem dwóch krzyżyków :-))) ale cóż począć taką mamy lewicę. Dasz im dwie kulki stalowe to jedną zepsują a drugą zgubią :-)

  2 2
 • 27 maj

  to bono mogłeś złożyć w ZUSie bo nie wiem jak w ZUZie rozpatrują :-)

  2 5

Tak będzie wyglądać lokal na Górnym Jazie. Ma powstać w 2022 roku

 • 28 maj

  zaskoczyłeś mnie, że rozróżniasz te szumy? :-)))
  ale faktycznie -masz racje- ekrany na tym a nawet dłuższym odcinku wręcz wskazane.. Droga w niecce więc i tak ją będzie słychać ale zawsze coś by pomogło. Wystąpić o pieniądze na jakąś nautrę 2020 i zaekranować.

  6 8
 • 28 maj

  Podoba mnie się. Rozsądnie podnieśli na palisadzie jak dawniej, byleby nie za nisko bo czasami bywało lustro wody wysoko.

  11 2

Kocham PiS

 • 28 maj

  Co ty powiesz? Czasu ci braknie? Ale na co na podmianę kandydata? Przecież już chciałeś Małgosię za przedstawiciela? Teraz Rafałka Usterkę? A jak się znów nie dogadacie sami ze sobą to co dwa dni podmienisz swoją twarz, swojego reprezentanta i będziesz płakał za każdym razem że czasu nie masz na podpisy? To czyja to wina? Dzień przed wyborami zmień se kandydata i rozpłacz się przed lokalem wyborczym, że znów cie ktoś okrada i krzywdzi. Człowieku już ci raz pisałem wam wystarczy nie przeszkadzać a sami siebie pozamiatacie :-)
  Co do Rafałka : on tak samo "porządnie" kandyduje jak i zbiera podpisy i podobnie drzwi naprawia: taśma, trytytka, klej biurowy i na słowo ma się to trzymać kupy i dupy (z przewagą kupy) :-) i zaKODuj sobie w końcu : nie oni ci inni są tego winni ale wy sami :-)

  2 2

Koronawirus potwierdzony w Polsce!

 • 25 maj

  Przecież jak o tym mówiłem w marcu to chcieli spalić na stosie :-) taki bono nawet klaskał, że siedzi se nad grilem a kasa mu z firmy leci :-) ale potem spanikował i szukał apki jak się szyje maseczki

  2 3
 • 21 maj

  ale zauważyłaś, że jesteś ignorowana

  3 5
 • 20 maj
  bono napisał/a:

  Pierwsze dostały firmy jednoosobowe takie 5 tys, ci którzy maja 9 pracowników a są spółkami, to ci czekają dalej.

  Po co się wycofujesz i furtkę sobie robisz. Przecież podjudziłeś że są odrzucane (wszystkie) i nie wypłacane (nikomu), że stawiając dwa krzyżyki i swoje dane to wniosek trudny do wypełnienia a teraz nagle ktoś dostał, komuś wypłacają? Twoja retoryka wcześniej była inna.
  Po co ty to robisz czyli podjudzasz, manipulujesz, piszesz nie prawdę , zakrzywiasz rzeczywistość?

  3 2
 • 17 maj
  bono napisał/a:

  A nie elaboraty na postojowe. gdzie pani po miesiącu dzwoni z ZUS i mówi ze ten NIP jej odrzuca weryfikacja. Ale ja weryfikowałem i był poprawnie. No to ja nie wiem mówi pani bo mnie nie przyjmuje.
  Ale już inna pani pisała mi emaila żebym napisał oświadczenie, ze konto które podałem we wniosku jest moim kontem zeskanował oświadczenie i jej wysłał i tak zrobiłem.
  A to nie wiem - może poszło już dalej, to niech mi pan poda meila do niej to ustalę z nią.

  To fragment ze starań o postojowe. Papiery poszły na początku kwietnia.
  Kasiory dalej ni ch. ja.

  Rozumiem, że to znów opisujesz wymyśloną sytuację którą opowiadał ci ktoś kto to słyszał :-))) bono weź ty se jakieś psychotropy zażyj. Napisz to co sam zrobiłeś albo nie pisz wcale.
  Jakie elaboraty przy postojowym?
  RSP-D oprócz danych podstawowych wymaga się 4 krzyżyków i podpis. Razem to na 2ch stronach. Ten twój znajomy jest na twoim poziomie i razem mieliście największy problem z tymi krzyżykami?
  Jak wy się odnajdujecie w życiu? W ubikacji podcieracie się sami czy też trzeba pomagać żebyś się sam własnym gównem nie umazał?
  Popatrz ja złożyłem raz i do mnie żadna Krysia z ZUSu nie miała potrzeby dzwonić :-) a u ciebie z tego co czytam ch*j, dupa i kamieni kupa co wpis i problem goni problem.
  Nie męczysz się z soba i z tymi co cytujesz?

  2 4

Jak wygląda kwarantanna domowa - ta obowiązkowa?

 • 25 maj
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  Nie chcę, żeby tutaj ludzie uzewnętrznili się o swoim zapatrywaniu na covid, a raczej opisali trudy codzienności związane z kwarantanną i ich przeżycia

  z tych wszystkich ludzi to jesteś ty i jeszcze ty :-))) ....pamiętnik?
  ale nie opisałeś czy w końcu ci harcerze z jedzeniem dotarli :-)

  jaskokrakow napisał/a:

  ale czekamy - pierdolę te maseczki nie chodze w nich choć kiedyś ich szukałem - w dupie mam pytanie czemu nie nosisz maseczki=- odpowiadam - jestem zdrowy
  i czekam na poprawe naturalna - czyli na zrozumienie większosci że to ściema .

  noooo i w końcu gadasz jak chłop z jajami i głową na karku

  3 10
 • 22 maj
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  Proces wyłapywania ludzi wygląda na nieefektywny i zbyt wolny.

  Ty to jakiś felerny jesteś albo kreujesz własną rzeczywistość. Jak nie brak bateryjek do Holtera właśnie akurat dla ciebie to teraz jakaś magia. Już Ci wierzę, że czekałeś (-ła) 4godziny na telefonie :-))) jako połączenie oczekujące. Wg mnie bredzisz. Nie mogę tego potwierdzić czy bredzisz czy nie, bo nie znam nikogo bliskiego w kwarantannie domowej. Ale znam kilka osób które po kontakcie z sanepidem w jeden dzień po południu, na drugi dzień były już w Prokocimiu w dedykowanym szpitalu.
  Jak ty dzwoniłeś do sanepidu? Nie lepiej było przez telefon XD ? Z robiłem test i ja połączyłem się od razu.
  :-)))
  No to jak jest ściemniasz, czy ty jakiś felerny i masz pecha w stylu : jak się nie obrócić to dupa z tyłu?
  Ale mnie rozbawiłeś tym, że harcerze jedzenia nie przynieśli :-))) noooo wg twojej roszczeniowości tu bym to nawet podciągnął pod próbę zabójstwa a co najmniej znęcania się :-) a się zapytam gdzie była rodzina? Gdzie ojciec?

  1 19

Tylko nie mów nikomu

 • 21 maj
  piękny maryjan napisał/a:

  Latkowski jest tak niewiarygodny jak jego dokument , nie dorasta do pięt Sekielskiemu .

  ale chcesz zrobić konfrontacje i licytacje dokumentów czy ocenić ich twórców czy może ocenić fakty przedstawione w dokumentach?

  1 3

jak się wam żyje w czasach zarazy?

 • 21 maj
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  Może warto by założyć nowy temat na to...

  NIEEEE.....weź......daj se spokój z opowieściami. Nie wymyślaj, że masz dziecko objęte kwarantanną. Napisz o własnej kwarantannie, bo skoro dziecko to ty też z automatu.

  8 21