Lidl w Myślenicach

 • 11 kwi
  bono napisał/a:

  Dzięki.
  ale nie mam żadnego doświadczenia w zakupach

  :-))) tekst roku proponuje

  bono napisał/a:

  Robisz z siebie błazna.

  ale na forum turystyki to nie ja jechałem na Chorwację 7 godzin. Tutaj też koloryzujesz jak we wszystkich tematach. Jak zostaniesz złapany za rękę to wtedy nie masz doświadczenia XD ..... czad

  2 5
 • 10 kwi
  bono napisał/a:

  A jak przyjdzie cudzoziemiec, np. Niemiec, Słowak, Ukrainiec?

  pomyliłem się u Słowaka pomarańcz nie po 1,4 ale 1,69.....EURObono :-))) co mnie utwierdza, że bono u nas jest odklejonym cudzoziemcem XD aaaaa bono jak pojedziesz na Słowację po pomarańcze to nie zapomnij zalać paliwa cały zbiornik u nich XD ceny raczej nei pomylisz bo jest dużymi cyframi na dystrybutorze :-)))

  1 9
 • 10 kwi
  bono napisał/a:

  Wa mać- zakląłem, to czemu piszecie cenę jak byk 2.99?
  Trzeba czytać pod ceną, małe literki.
  A jak przyjdzie cudzoziemiec, np. Niemiec, Słowak, Ukrainiec?
  Do widzenia to był mój ostatni raz w Biedronce.
  Dla mnie to zwykłe oszustwo.

  Możesz wrzucić foto bo z palca opowiastkę wyssałeś jak wszystko co klepiesz. W sensie oszukałeś sie sam i nad tym płaczesz? Ostatnio sapałeś, że taki dobrobyt z tym EURo na Słowacji że Słowacy już do nas nie będą jeździć. Za to bono pojedzie na Słowację po pomarańcze :-)))) jedyne 1,40Euro co daje powyżej 6,20 zł .....nie martw się o Słowaka martw się o siebie :-) bo na razie własne kłamstewka cie doganiają ściemniaczu

  3 9

"Dobra zmiana" PiS

 • 10 kwi
  bono napisał/a:

  "Autorytaryzm – ustrój polityczny, w którym władza jest skupiona w rękach przywódcy i jego najbliższego środowiska. Decyzje podejmowane przez przywódcę autorytarnego zatwierdzane są przez podporządkowany mu parlament. W systemie ważną rolę sprawuje cenzura, policja polityczna i wojsko, które są narzędziami do tłumienia przejawów działalności opozycyjnej i niezadowolenia społecznego."

  "Państwa zbliżające do autorytaryzmu
  Pięćdziesięcioosobowy zespół uczonych z całego świata w ramach projektu V-Dem na Uniwersytecie w Goteborgu w Szwecji opracował ranking państw, które zbliżają do autorytaryzmu.

  Wyniki projektu V-Dem - raport 2021r.
  Miejsce Państwo Zmiana LDI 2010 LDI 2020
  1 Polska -0.34 0.86 0.49
  2 Węgry -0.32 0.68 0.37
  3 Turcja -0.29 0.40 0.11
  4 Brazylia -0.28 0.79 0.51
  5 Serbia -0.27 0.51 0.24 "

  Bono ale pominąłeś parę faktów tych twoich "uczonych"
  "„Autokratyzacja zazwyczaj przebiega według podobnego schematu. Rządzący najpierw atakują media i społeczeństwo obywatelskie i polaryzują społeczeństwa przez brak szacunku dla przeciwników i szerzenie kłamliwych informacji – tylko po to, aby wreszcie podważać formalne instytucje, kontrolujące demokrację” – podkreślili autorzy raportu."
  możesz mi przypomnieć co powiedział Tusk jak wpadł ze służbami do wProst? Spuścił wpierdol i pozabierał nośniki ? Rozumiem, że media w obcych rękach bez wpływu Polaków na przekaz medialny nie jest autokratyzacją? a KOD nie szerzył kłamliwych informacji?
  Ja rozumiem, że chodzisz z innymi KODziarzami tutaj na ruskiej smyczy ale jak to się stało że ten "zespół uczonych z całego świata" słabo się skupił np na Rosji? Czyżby ten "cały świat" był w Rosji a "zespół" miał jakiś udział np w Nord Strem 2 ? Bo rozumiem, że uzależnienie gospodarcze autokratyzacją nie jest ? :-))))
  To ja mam propozycję : ubrać ten zespół wyuczonych w zielone kamizelki i wysadzić np we Francji podczas strajku - powiedzmy w ramach badań. Ciekawe czy mocny wp****ol by dostali :-)))

  1 5
 • 10 kwi
  bono napisał/a:

  Pięćdziesięcioosobowy zespół uczonych z całego świata w ramach projektu V-Dem na Uniwersytecie w Goteborgu w Szwecji opracował ranking państw, które zbliżają do autorytaryzmu.

  razem ze swoimi kolegami z całego świata zajmij się tematem Goteborga a nie zastępczym Państw które im przeszkadzają w budowaniu innych kręgosłupów moralnych bo w Szwecji już są problemy we Świętami Bożonarodzeniowymi. Ciesz się, że bez problemu możesz u nas nocą po Krakowie pochodzić. Przecież nikt Szewdów do tego naszego autorytarnego Państwa nie zaprasza
  https://natemat.pl/200085,szwedzi-milcza-i-ustepuja-im-miejsca-ten-kraj-niedlugo-sie-rozleci-mieszkancy-malm-boja-sie-w-innych-miastach-tez #

  a tym czasem w samym Goteborgu pod nosem tych "uczonych" :-)))
  https://euroislam.pl/wiecej-dzihadystow-z-goteborga-niz-z-usa/

  ale bono wyciągnie jakiś hejciarski lewy artykuł i mani bzdurami, bono już nie raz ci proponowałem pomoc : pomogę z walizkami i na dworzec podwiozę, pomacham na koniec nawet :-))) w prezencie wazelinę na drogę ci kupię XD

  2 6
 • 9 kwi
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  W Państwie PiS mówi się jedno, robi się drugie.

  Nie dalej jak 2 dni temu Dworczyk kwękał coś o harmonogramie szczepień dla roczników 1962-1973, a wczoraj wieczorem w IKP pojawiała się możliwość rejestracji z przyczajenia dla ludzi w wieku 40-60 lat. Dzisiaj w mediach poszła ta informacja i systemy padły.

  Mnie się udało zarejestrować przez infolinię 989 - wystarczyło zignorować komunikat, że szczepią tylko 1961 i wpisać swój Pesel i mam termin (Pfizer). Nie mniej takie akcje znienacka są skandalem i powodują spotęgowanie chaosu.

  Nikt nad tym burdelem nie panuje, tu nie ma żadnej strategii, żadnej komunikacji.

  Plus teraz Dworczyk, ten nieudacznik (inaczej się go nie da nazwać), teraz się z tego wycofuje okrakiem. Burdel.

  Jeszcze uruchomili to wtedy kiedy poszedł internetowy spis powszechny więc profil zaufany i inne interfejsy e-Państwa nie działają na ten moment.

  "WSTALIŚMY Z KOLAN"

  Vivaldi, do nogi - obroń to!

  Mam cie obronić przed szczepionką? :-))) Ale wiesz że na twoją dolegliwość ona nie pomaga :-))) więc i ja nie mogę ci pomóc. Jakbyś się rozpłakał że 8 godzin do sanepidu dzwonisz bo nie chcą ci kromki chleba przynieść to dzwoń podrzucę ci bułkę z dżemem :-))) tylko nie wiem czy się nie obesrasz ze strachu, bo ja nie zaszczepiony :-))) jeszcze ci pikawka ze strachu stanie i będzie na ......Pfizera ? Aaaaaa nie wy to Sputnikiem to luzik :-)))

  7
 • 17 mar

  Bono ale wiesz, że to wszystko najbardziej przeszkadza Wam dwóm tzn tobie i .... tobie :-)))

  3 5
 • 14 mar
  bono napisał/a:

  Cóż, rozszyfrowałeś nas. Podziwiam twoje umiejętności dedukcji. Obajtek przy tobie to gówniarz. Że to nie ty spotkałeś na swojej drodze prezesa Kaczyńskiego?
  Zrobiłby z ciebie pewnie dyrektora tego przedsiębiorstwa które dla Polski miało produkować samochody elektryczne.
  A teraz wyznam ci tajemnicę. Jest nas pięciu, piszemy pod różnymi nickami: tomel, Bolek, reszta jest głębiej zakamuflowana.
  Tak naprawdę pracujemy dla PiS, robiąc udawaną dywersję na zmianę z lizusostwem.
  Tylko tyle na tym etapie mogę zdradzić.

  Chłopie ktokolwiek kto przeglądnie twoje wpisy doskonale zauważy, że pomiędzy wylewaniem hejtu jak nie masz nic mądrego do powiedzenia lub po złapaniu za rekę uciekasz w robienie hehejki luzackiej ostatecznie piszesz że żartowałeś i trochę luzu. Potem uruchamiasz hustawkę i udajesz wesołka. Może poczytaj własne wpisy na początek, bo jest nad czym zapłakać. Generalny przekaz to żenada i kłamstwo w połączeniu z hejtem i fejkami od wiary, przez kler potem euro, maseczki, covid po rząd w między czasie jakieś opowieści koloryzowane o ciotkach, wycieczkach w 7 godzin na Chorwacje, jerozolimach itd. Napisz jeszcze jakieś heheszki bo u mnie i tak już niżej nie spadniesz :-)

  1 3
 • 13 mar
  bono napisał/a:

  Zapatrzony w swą aktywność w PiS, nie przyjmujesz że są ludzie którym przynależność partyjna jest obojętna.
  Mogę sympatyzować z PiS tak jak kiedyś sympatyzowałem z PO. Z jednej opcji biorę co najlepsze i takiż z drugiej.
  To wyborcy wybierają kierunek polityczny.
  UE , do której się wprowadziliśmy wybrała lewicę jako reprezentanta UE.
  W rozrywkowych Wiadomościach słyszę codzienne ujadanie na obywateli UE. którzy wybrali lewicę. To takie humorystyczne przekomarzanie się z tym na co nie ma się wpływu, jak kawały o teściowej.
  Widzę podobna narrację u ciebie, równie humorystyczną, bo przecie nie zakładam , że jesteś tak naiwny aby narzucać wszystkim swoje ideały.

  Bono tyle gówna tu wylewałeś z każdej strony, grasz na uczuciach i emocjach, kłamiesz i piszesz fakenewsy że kompletnie ja ci nie wierzę kim jesteś(cie) a dodatkowo jesteś(cie) niewiarygodni do bólu więc nie wybielaj się, to nic nie da. Jak chcesz na każde twoje zdanie mogę znaleźć twój cytat kompletnie sprzeczny z tym co obecnie klepiesz. Po prostu twoje kłamstwa dogoniły cie i zjadasz własny ogon. Zauważyłeś że od dłuższego czasu nie zwracam się do ciebie z dużej litery :-))) tyle jesteś u mnie wart :-) więc generalnie mam wedeupie co o mnie z założenia zakładasz :-)

  2 7
 • 12 mar
  bono napisał/a:

  Z kimś mnie drogi przyjacielu mylisz z jakimś działaczem pisz

  jak miło :-)
  po prostu pamiętam jak od kilku lat gasisz światło :-) i tak mnie zastanowiło

  1 4
 • 12 mar
  bono napisał/a:

  Ktoś te środki musiał przecież załatwić.

  chcesz bono porozmawiać o tych załatwionych (na cacy) środkach?
  http://www.grzechy-platformy.org/rekordy/
  drogo? musiało być drogo bo musiało zostać i do tej pory nie jest rozliczone gdzie reszta z dolomitu, gdzie pieniądze nie wypłacone podwykonawcom to nie jest najgorsze jeszcze. Środki środkami, ceny cenami ale to co zrobiono albo się psuje albo rozlatuje, bo od poczatku nie ma winnych i winnych, że nie ma winnych też nie ma. I tak ma wyglądać jak wyglądała ta jakoś(ć) ? Jak można poprawnie wystartować skoro trzeba się wracać i naprawiać, dofinansowywać, budować, poprawiać. To się pytam co to było i gdzie te milionowe środki, kto i jak je nadzorował skoro cała scheda PO POprzednikach się sypie a w najlepszym wypadku wymaga remontu. Może wy już nic nie budujcie .... nigdy

  1 6
 • 4 mar
  dirty_affair napisał/a:

  Dlaczego topnieją? Nie miałeś podwyżki wynagrodzenia?

  jego pytasz dlaczego topnieją? No toś trafił :-))) gość kiedyś pytał o mieszkanie w Kraku, że niby czy to opłacalne i jakie i w ogóle. Równolegle uskuteczniał skowyt błagalny o EURo w Polsce bo nie chciał płacić za lizaka 3zł tylko 1 euro. Bono się marzy budowlanka z PO budować najdrożej w Europie ale nie wypłacać podwykonawcom, ukręcić na dolomicie, zajumać cement. Nooo ma chłop talent i szczególne postrzeganie słowa oszczędzanie tyle, że teraz dali mu narzędzie będzie się tłumaczył lockdownem albo klasycznie tekstem : "wie Pan ni mom oszczędności bo ten wirus....." :-))) najpierw wszyscy naokoło źli bo podwyżki, potem źli bo za mało zarabiają, potem lockdown i nikt nie zarabia no bo wirus :-))) łazi taki i marudzi wiecznie. Koło niego wpadnie czołg baryłka i napisze, że za Tuska to paliwo po prawie 7zł było tańsze niż obecnie poniżej 6zł no bo baryłka :-) No będziesz tu zdrowy? Jeden lewak nie umie oszczędzać, drugi lewak ma dwie lewe ręce do roboty i siedzą i zrzędzą jak to było kiedyś z cudownie : paliwo po 7zł, za godzinę 5zł, do tego bezrobocie dwucyfrowe no i piniendzy ni ma, nie będzie bo nie było :-)))
  Jest tu kabaret .... :-)
  a tymczasem w tym zarządzanym państwie same problemy, bo jest się czym pochwalić i porównać do lewackiego zarządzania a to dla nich problem
  https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-eurostat-stopa-bezrobocia-w-polsce-najnizsza-w-ue,nId,5086025

  5
 • 3 mar
  t-34 napisał/a:

  My tu gadu gadu, a benzynka niedługo piątkę przekroczy jak za Tuska..... (choć wtedy baryłka była ponad 120 $ a teraz coś koło 60 $) Cud Brudnej Pały po prostu !!!!!
  A pamiętacie jak Sasin obiecywał, że podwyżek prądu nie będzie , a jak będą to rząd rekompensaty dołoży ?????? Czy ktoś gdzieś widział te rekompensaty ?????? Bo podwyżki to chyba wszyscy, no może nasz towarzysz dzbanuszek powie teraz, że wszystko OK ??
  No i zgodnie z nowymi trendami grzecznościowymi pozdrawiam was szanowni forumowicze 250 K...wami i 55 Ch...jami.... Czołem Wuje Brudne Pały !!!

  i po co dzbanuszku pajacujesz? Co chcesz wykrzywić? Jak dzisiaj pamiętam za Tuska paliwo za 6zł a biorac pod uwagę, że wtedy była Polska na 5tkę bo po tyle płacono na śmieciówkach za roboczogodzinę to masz coś jeszcze do porównania?

  1 2
 • 2 mar
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  https://www.wykop.pl/link/5980919/horban-gdyby-przedsiebiorcy-sie-wzieli-za-produkcje-masek-to-mieliby-z-czego-zyc/
  pisowskie rady

  to nie sa PISowskie rady tylko lewackie. Nie dalej jak pół roku temu - już prawie rok- bono radził, szyć chciał tylko niestety on ma lewe obie ręce. Jedną do brania a drugą do brania. Nie pokazał jak to się robi. Więc nie pajacuj tylko ze swoim waflem po lewiźnie porozmawiaj o maseczkach.

  1 4
 • 28 lut

  Seneka nooo nie wierzę. To już chyba wszyscy wrócili. Stróżaninek też jest :-) A miałeś się Andrzej emeryturą cieszyć. Znów się będziesz denerwował niepotrzebnie.

  3 7
 • 26 lut
  jaskokrakow napisał/a:

  Komu zalezało zeby teraz wyciekły nagrania z rozmów

  ale że jak wyciekły? Jeszcze nie wiadomo kto gdzie i kogo nagrał? :-))) Gruby kapiszon lewaków :-) bo choćby nawet poprzeklinał to udowodnić będzie trudno zarzadzanie firmą jako samorządowiec. Chłop dzbanem nie jest dlatego uważam, że to kapiszon a dziki żrą :-) ale Patus czyta wieści24.pl :-))) a tam wołami stoi że trza ściepę zrobić "Chcesz poznać prawdę? Zbieramy na śledztwo dziennikarskie, które wyjaśni jak to się stało, że ...." rozłożyło mnie to ze śmiechu. Patus pomogę, zrobię ściepę nawet dla ciebie tylko mi przedstaw czy pójdzie to na leczenie, bo się martwię :-)

  2 9
 • 25 lut
  bono napisał/a:

  A ja w tvn24 oglądałem Pcim i Stróże i byłego wójta i jakiegoś Gładysza, przedsiębiorcę.
  Słyszałem o Gładyszu z Jawornika byłym importerze śniegu na choinkę, ale on poszedł z torbami.
  To chyba nie ten sam.

  i co w związku z tym?

  2 4
 • 23 lut
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  A po polsku byś to napisał, bo Kuś to dobrze polskiego uczył,

  A weź sobie patus namaluj punkt na murze, dobrze się rozpędź i traf. Może ci się poprawi z tym rozpamiętywaniem półwiecza. Może ci się jeszcze coś przypomni jak się pierwszym raz jednym piwem opiłeś, jak chłopaki nie chcieli żebyś się za nimi pałętał - bo jakiś uraz Ci na pewno został. Ludzie takich bredni nie wypisują jak wyżej. Człowieku ogarnij się, podciąg skarpetki, ubierz sandały i wyjdź na świeże powietrze. Przewietrz głowę....może Spyrę spotkasz to sobie selfi z nim zrobisz :-)))

  3 7
 • 23 lut

  Patus ty się musisz leczyć ale nie na serce choć z takim podejściem to i serducho nie wytrzyma. Znasz to powiedzenie? "Szkoda głową o mur tłuc....." Jakiś masz problem z samoakceptacją i emanujesz wokół jakąś toksyną bo ja nie mam sobie nic do zarzucenia a Ty bredzisz o życiu innych :-))) chłopie drugi raz ci powtórze ogranij się sam ze soba nie ogarniaj innych

  3 13

Narodowy Spis Powszechny

 • 9 kwi

  Bono bardziej już bredzić jak ty to robisz to się nie da. Normalnie żenada. Wpadasz tu i afiszujesz się tym coś tam w spisie nabazgrał i co mamy cie pogłaskać po główce czy w kopnąć w dupę bo nie wiem o co ci z tymi deklaracjami chodzi? Ja rozumiem, że walczysz z klerem na każdym etapie i każda możliwością ale chłopie wygląda to tak żenująco tutaj.

  jaskokrakow napisał/a:

  widzę ze do spisu tylko z biblią - samych kaznodzieji mamy .
  a spisac sie po ludzku i po sprawie, --- Com napisał napisałem .-

  Jasko oczywiście. Też myślałem, że spisać się i po kłopocie. Ale przyszedł osioł i się zaczęło : "ja znam drogę, ja , mnie weź, odmówiłem odpowiedzi, ja wiem, ja" potem ktoś mu zacytował że jest praktykującym a ten dalej tym maslane oczy kota na zasadzie "że ja samą prawdę mówie, nie skłamałem i o co ogólnie chodzi"

  jak bono zna drogę :-)))
  https://www.youtube.com/watch?v=gwBXc3uW07s

  1 5

jak się wam żyje w czasach zarazy?

 • 25 mar
  bono napisał/a:

  Jakie macie doświadczenia po przyjęciu szczepionki?

  po przyjęciu ale przez kogo? U tych których znam bez zmian ale bono niepotrzebnie dopytujesz ona nie jest na twoje przypadłości :-)))

  1 3
 • 25 mar
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  + właśnie zacytowany komentarz.

  nie widzę związku

  1
 • 4 mar
  jaskokrakow napisał/a:

  Czas zarazy czas sciemniania - Szczepionki,testy antyciała ...........

  lepszy numer : przebyłeś lub nie Covida, w każdym razie masz przeciwciała naturalne a tu Cię prawie przymuszają, że musisz się szczepić (np.służba zdrowia) i nikt nie umie odpowiedzieć na pytani w jakim celu szczepić jeśli masz przeciwciała.
  Ja się pytam czas jakiej zarazy? Zauważyłeś, że nie ma obecnie bardziej uniwersalnego zdania i odpowiedzi na wszystko, dosłownie wszystko jak : "nie umiem, nie wiem, nie da się, nie dojechało, nie dostarczyli, nie będzie, nie wiadomo, co ja mogę, ja to bym chciał ale wie Pan wirus........noooo tak wirus aaaa no to wiadomo" :-)))

  3 6

Euro za i przeciw

 • 22 mar
  bono napisał/a:

  Ale czy chęć posiadania złotówek jest obsesja na punkcie zł?

  nie to jest rozsądek

  2 2

Pociągiem z Myślenic do Krakowa

 • 22 mar
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  Manipulacja. Przecież nie chodzi o to, że firma jest z Myślenic, a o to co opisują media: https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,26893717,tvn24-parowki-na-stacje-orlenu-dostarcza-mala-firma-z-myslenic.html

  https://tvn24.pl/polska/orlen-rodzinna-firma-z-myslenic-jednym-z-dostawcow-parowek-dla-stacji-benzynowych-koncernu-5046332

  Proponuje ci to przeczytać i potem napisać, czy uważasz że nadal wszystko jest w porządku.

  wyborcza to nie media tylko manipulant

  bono napisał/a:

  Mam optymistyczna wiadomość dla Mysleniczan.
  Ten pociąg Myślenice Swoszowice
  Naprawdę będzie.

  Czymś parówki trzeba wozić

  jaskokrakow napisał/a:

  sprawa z tymi parówkami to kogo moze bulwersować ? Wydaje mi się ze Myśleniczan nie powinna - jest zakład , jest praca dla kilkudziesięciu osób

  Przecież wiadomo. Patus nawet to zauwazył, ze nie chodzi o parówki, o Obajtka, o pociąg. Chodzi o to żeby bruździć, grać na emocjach. Komuś przeszkadza wpływ naszej firmy na region i Europę. Wszyscy zdziwieni, że tak doskonale poszło Orlenowi a staje się jeszcze większy i mocniejszy. Jeśli lewaki (jak i tutaj) nawołują do nie tankowaniu na Orlenie to chyba nie jest normalne. Kiedyś to widziałem ale Niemcy nawoływali aby tankować tylko na ich stacjach. I tym się różni a może nie różni ......opozycja (???)

  2 11
Mobilny Serwis Opon 24h

Mobilny Serwis Opon 24h

Mobilna Naprawa Opon z Dojazdem do Klienta Pracujesz samochodem, masz awarię opony, pracujesz na budowie, musisz dowieźć ładunek? Mobilny Serwis Opon PNEUMASTER pracuje w wysokim stopniu profesjonalizmu co potwierdzają liczne certyfikaty renomowanych firm oponiarskich. Nasze profesjonalne woz...

791 305 030 zł Myślenice 6 kwi
ramki różne GRATIS

Ramki różne GRATIS

Oddam za darmo używane, różne ramki tablic rejestracyjnych, niektóre w parach. Unikatowe TUNINGKINGZ i CONTINENTAL. Zapraszam

1 zł Myślenice 22 mar