Euro za i przeciw

 • 17 sty
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  A jaki związek z tematem euro ma PAD? Znowu śmiecisz na forum?

  on ma kasę za ruch na forum, bedzie zaczepiał, koloryzował, jątrzył, mataczył bo z tego mu grosz do grosza wpada. Dobrze jest ignorować i schładzać krótkimi wrzutami.

  2 2
 • 17 sty
  bono napisał/a:

  Błędem był wybór dudy na kolejną kadencję.
  Cześć społeczeństwa, łącznie ze mną, liczyła na to że teraz się usamodzielni jako zakończenie kadencji,
  A tu dupa. Gość teraz robi sobie konsumpcję.

  Daj sobie człowieku już spokój. Sięgnąłeś dna w tych koloryzowanych wypocinach dawno.

  3 1

Olimplan - światłowód

 • 11 sty
  dirty_affair napisał/a:

  Olimplan, mam i nie mogę doczekać się końca umowy. 2 dni dzwoniłem na podane numery żeby zgłosić awarie, w końcu się dodzwoniłem i szanowny Pan stwierdził że według niego internet jest sprawny.......Nie polecam nikomu, jak już podpisze się umowę maja klienta głęboko w dupie.

  U mnie było prawie identycznie. Szczęśliwie (nie bez trudności oraz przy dużej dozie nieprzychylności) umowa po wypowiedzeniu już dawno zakończona.

Kierowcy na Zakopiance nie zauważają przejść dla pieszych. "Prędkość i ignorowanie znaków to najczęstsze błędy"

 • 3 sty

  bo w żadnym cywilizowanym motoryzacyjnie kraju takie przejścia dla pieszych już nie istnieją i to nie tylko na drogach tej klasy ale i niższej dwujezdniowej w jednym kierunku.
  Zgony, ranni, renty, odszkodowania, rozbite auta widać że nikt nie myśli tymi kategoriami albo rentowne jest coś innego. Mimo wszystko dobrze, że i te 4 kładki są które są.

  8 2

Gmina Myślenice. Radni przegłosowali podwyżkę cen śmieci. Ile zapłacimy za ich odbiór w 2021 roku?

 • 1 sty

  już ci raz o tym pisałem : w 2004r bańka 5L oleju w Baumarktcie w Niemczech była tańsza od tego samego oleju ale 4L niż w Polsce. Na moje pytanie do wiodącego niemieckiego producenta tego oleju najpierw była woda w ustach a po naciskach lakoniczne : na kimś nasza korporacja musi zarabiać. Podobnie w temacie odzieży, elektronarzedzi itd itd

  4 4
 • 1 sty

  można by wieprzowinę ze śmieci robić, generalnie bez różnicy, może nikt nie zauważy

  2 9
 • 1 sty

  dokładnie to była zielona wyspa na umowie śmieciowej i to dosłownie w temacie :-)))

  2 7
 • 1 sty

  https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=11839
  a przy okazji wróć do audytu w wodociągach i zastanów się kto miał tam i w jaki sposób posprzątać po 15latach oligarchii

  2 15
 • 1 sty

  nie rozpędzaj się z tym paliwem skup się na słowach kluczach tych nie do poważenia : rodzina, bezpieczeństwo, ekologia :-)
  https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/norma-emisji-spalin-euro-7-koniec-diesli-i-benzyniakow-w-2025-roku/5vz8yyq
  wszyscy wielcy z UE już nam gotują nową normę więc wyjdź krok do przodu i pomyśl ile będą śmieci kosztowały jak będzie trzeba tabor śmieciarek wymienić :-)))
  Dalej nie widzisz, że to błędne koło do zarabiania pieniędzy? Takie "ekologiczne" perpetum mobile :-) a jak sapniesz to będziesz płaskoziemcą i ciemnogrodem - to jak będzie ? Sapniesz?

  4 9
 • 1 sty

  zawsze możesz zwrotnie spróbować wywieźć na zachód kilkaset ciężarówek śmieci. Próbuj, bo w tą stronę jechały bez problemu i nikt nic nie widział i nie wiedział :-) w tamtą stronę zdejmą Cię zaraz za granicą :-)

  7 8

"Odkurzona -poprawiona ale nadal aktualna "-Moja własna Pastorałka - aut, Kazimierz Błażej

 • 1 sty

  Bono tobie to już całkiem się odkleiło pod czerepem. Zaszczep się, nie wiadomo na co ta szczepionka to może zadziała, bo wiesz bezbożnik bezbożnikowi bezbożnikiem :-) warto spróbować :-)

  2 3

Gdzie można okleić samochód?

 • 24 gru 2020
  dirty_affair napisał/a:

  Juz się dowiedziałem, żeby uzyskać efekt wizualny, na folię nakłada się powłokę ceramiczną. W dużym skrócie folia nie jest idealnie gładka, auto będzie się bardziej brudzić, będzie na niej znać to, czego nie znać na zwykłym lakierze.

  aż takim detalista nie jestem, fakt że sam sobie poleruję auta i sam sobie nakładam ceramikę. Mam też auta oklejone częściowo i ceramikę kładłem na całość. Nie chodziło mi o idealny odcień ale właśnie o właściwości niebrudzące. Może pozostań na 1 etapie. Daj do dobrego oklejenia i dalej dbaj dobrym quick detailerem albo porzelackiem. W zupełności wystarczy jako dodatkowe zabezpieczenie.
  Co to za auto, że tak na bogato chcesz zabezpieczyć? Jakaś Mazda pomalowana wodnoekologicznym szajsem? Przy obecnych lakierach to trzeba już uważać podczas samego przygotowania pod folię i ceramikę.

  1 2
 • 23 gru 2020

  Tomek w Autofolia chyba nie robi ceramiki. Oklejenie jest ogólnie na bardzo przyzwoitym poziomie i chyba najlepszym w mieście.
  A że zapytam z ciekawości : w jakim celi kładziesz ceramikę na folii? Chyba, że oklejenie nie jest całe to wtedy wiadomo.
  Jak znajdę podeślę Ci namiar do Skawiny. Tam znajdziesz tego czego oczekujesz.

  1

Te placówki będą szczepić jako pierwsze. „Nasz szpital jest przewidziany, jako centrum szczepień dla całego powiatu, przynajmniej na pierwszą linię”

Czy można żyć blisko Boga i daleko od kościoła ?

 • 23 gru 2020
  bono napisał/a:

  Gratuluję ci.
  Masz w pare minut nieskończenie dużo polubień.
  Zazdroszczę ci.

  bono napisał/a:

  O Chryste, ty masz zeto polubień.
  Wcześniej ci się to mie zdrożało.
  I obserwuj czy nie budują ci się ślady stygmatów..

  ale wiemy, że miarą twojego życia jest to jak jesteś postrzegany nie musisz tego dwa razy powtarzać. Jesteś pozorantem -już ci to kiedyś mówiłem- grasz na emocjach, za to masz płacone i z lajków jesteś rozliczany. Wymyślasz, koloryzujesz, naginasz rzeczywistość. Zostałeś na tym przyłapany dziesiątki razy tutaj.
  Zrób sobie sam kilkanaście podbić jeszcze i uśniesz (samo)zadowolony :-) ....a jutro będzie nowy dzień tylko, że taki sam :-)))

  2 2
 • 21 gru 2020
  bono napisał/a:

  Czas pandemii wyraźnie ci nie służy.
  Gdzie masz mój tekst o kolędzie?

  to ilu was klepie tutaj nie przekazując sobie co naklepał zmiennik trollowania ? :-))) ale żenada

  1 2
 • 21 gru 2020

  [cytat=bono]To proste.
  Ja zrobiłem transmisje mszy z Kanady na żywo i brałem udział we mszy [cytat]
  :-))))
  Brałeś udział ??? Widzę, że nie przestajesz koloryzować (zerknij w twój stary temat Jerozolimy). Rozumiem, że być może oglądałeś. Gdybyś brał udział to włączył być transmisję z naszego sanktuarium i był świadomy, że kolędy w sensie wizyt duszpasterskich w tym roku nie ma. Ale nieeeee wpadniesz z gównonewsami i siejesz jakąś chorą propagandę oparta o emocje

  https://sanktuarium.myslenice.pl/ogloszenia-iii-niedziela-adwentu-13-12-2020/

  jako ciekawostka to już tydzień temu była mowa o braku wizyty duszpasterskiej ale nieeeee bono musiał odpalić i teraz tym razem bzdetami kanadyjskimi :-)))

  1
 • 7 gru 2020
  bono napisał/a:

  Bóg w sekcie Rydzyka, odgrywa taką rolę, jak złoto w Amber Gold.

  głębokie sentencje......ci ktoś podrzuca :-)))

  2 3
 • 29 lis 2020
  bono napisał/a:

  Niekoniecznie.
  To cwaniacy którzy przenikają do kleru robią tam swoje kariery i traktują religie jak partie polityczną , czyli do sterowania ludźmi.
  Poza tym wiary to realizacja naszych dziecięcych fantazji, jak baśnie z tysiąca i jednej nocy.
  Każda kultura miała swoje mitologie. Czy w nie wierzyli?
  Chyba tak jak nasi hierarchowie, czyli nakazał taki na spowiedzi czystość przedmałżeńską, po czym w przerwie pomiędzy spowiedziami, wybzykał partnera.
  Religia zawsze była traktowana jako przekomarzanie się -jak zasady ominąć, doktryny oszukać, i to ludziom dostarczało adrenalinę.
  Lubimy różne reguły i sami sobie je wymyślamy, wiec religia jest nam przypisana w postaci tych reguł.
  Najgorzej jest gdy grupa ludzi , którymi łatwo manipulować , kupują te baśnie w ciemno. Tak powstają sekty, które robią z ludźmi co chcą.
  Każda religia była na początku sektą.

  Kończąc te twoje wywody teologiczno-socjologiczne z nutą analizy i jak zwykle twoich złotych środków i cudownych rad zacznij jak zwykle od siebie albo inaczej zastosuj sumiennie to o czym sam piszesz najpierw od siebie
  https://www.youtube.com/watch?v=MthFMqgsr6g

  1 5

Tak wyglądają płuca po dwóch tygodniach spędzonych na Rynku w Myślenicach. Co w tym czasie pokazał pyłomierz?

Polacy nie gęsi, swoje kryptowaluty mają

 • 8 gru 2020

  nie przejmuj się Renee Bono ma płacone za to więc każdy temat nagina żeby sobie na emocjach pograć :-)

  2 2

Mam dość

 • 8 gru 2020
  jaskokrakow napisał/a:

  Bono - on bez Ciebie żyć nie może jesteś jak powietrze dla niego . - - przeglądnąłem wpisy i takiej polemiki jak V/B nie ma na żadnym temacie - i żadnych innych forumowiczów tak nie jara jak na Twoje wpisy adwersarza V

  przeglądnij jego wpisy a zobaczysz przekrój zmian w zależności na którym półdupku siedział :-) ja to już dawno zauważyłem, a nawet hipokryzję wskazałem :-) do tego jest złapany na podwójnym loginie (takie dyżury mają) a później się okazało, że koloryzuje, kłamie i ściemnia :-))) o tym było jak to po to pojechał do Jerozolimy żeby się tu na forum kłócić :-) ....no tych bzdur się nazbierało trochę generalnie jak na dobrego trolla przystało. Aaaaa i wrzuca tyle tematów, że często sam nie pamięta o czym klepie, trzeba cytować ale gdy złapać za rękę mówi że to nie jego ręka :-) o liczeniu nie wspomnę, było w miejscu waluty Słowackiej vs dotacje :-)

  2 5

zdrowie

 • 7 gru 2020

  jasko zauważyłeś na jakiej płaszczyźnie panaceum działa? Jak wyłączyć wieczne polskie narzekanie jest zdecydowanie łatwiej :-) widzisz bono nawet zauważył ale musiał se od razu podciąć żyły, krwi utoczyć :-)

  1 1
 • 6 gru 2020
  jaskokrakow napisał/a:

  Wykonałem zlecenie i koło 15 wróciłem do Myślenic . po odswiezeniu wybrałem sie na nasz sor . i o dziwo - grzecznie i fachowo - najpierw wywiad w namiocie mierzenie temperatury odwiniecie bandaża , krew jak z wieprzka sie zaczela lac . i skierowanie do chirurga na terenie sor .tam p doktor młody chirurg zapoznał sie z przyczyną tego zdarzenia skierował na foto i zeszył cerujac brak kawałka skóry .Całosc trwała ok 2,5 godziny . Życze wszystkim szpitalom takiego personelu , takiego podejscia do chorego , takiego oddania pacjentowi .
  Zycze zdrowia personelowi i składam podziękowanie za zajęcie się moim problemem

  oj tam jasko oj tam zawsze się znajdzie jakiś bono i wleje że jest dno i metr mułu, a że mało łóżek, a że za dużo, a że umierajo :-) a że nie umierajo, a że piniendzy :-) ni ma i ni ma większy nędzy jak ni ma piniendzy. Później wpadnie drugi z płaczem, że mu nie dali bateryjek do holtera i zapyta Cię dlaczego nie zrobiłeś zadymy, że to 2,5 godz trwało :-)))

  To miłe że piszesz o pozytywach. Ja też uważam, że nasz szpital na tle innych jest na bardzo dobrym poziomie i przyzwoicie zarządzany a personel jeden z lepszych w powiecie.

  2 7

jak się wam żyje w czasach zarazy?

 • 6 gru 2020

  Ty już sam ze sobą piszesz? To nawet nie jest 3/4 tylko wszyscy Polacy piszą ze sobą :-)))

  3 3