Myślenice. Diler - nastolatek zatrzymany z narkotykami przy Domu Kultury. Tuż pod kamerami monitoringu

 • 19 mar

  dobra robota szkoda że głupiego, bo policjanci łapią a Donald będzie wypuszczał. Ciekawe jak długo Policji wystarczy samozaparcia ;-) jeszcze ze dwa otwarcia więzień i policjanci posiedzą z chłopakami przy stoliku i pójdą dalej XD
  "Jednocześnie przypomina, że ..... podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10." Cieszę się, że się przypomina ale czy u nas wymiar sprawiedliwości to jeszcze istnieje?
  Jak to mówi staropolskie powiedzenie "ryba psuje się od głowy" https://www.youtube.com/watch?v=Ymj-ztiIyJ4

  5 12

Ewa Wincenciak-Walas rozpoczyna kampanię wyborczą Koalicji Obywatelskiej. „Być zawsze blisko ludzi i słuchać ludzi, to będzie nasz cel”

 • 16 mar

  To może po kolei :
  Patologiczny transport w rozklekotanych busach był za POprzedników i do końca nic z tym nie zrobili
  Równie patologiczne było zadłużenie za POprzedników włącznie z bankructwem Raciechowic a ta Pani szczyci się pożyczkami z KPO może należy dodać z czego je spłaci, z naszych podatków? KPO to nie dotacja tylko pożyczka z nasuwającym się pytaniem za co zwrotnie?
  Podpieranie się obecnie ekologią jest raczej passe widząc do czego nas ekologia doprowadziła.
  Pani nas wpycha w jakąś katastrofę tymi obietnicami, bo ja nie chcę ekologii w obecnym unijnym wydaniu. Choć z obietnicami uśmiechniętej Polski wiadomo jak jest.
  Mam wrażenie, że rozgrywka trwa jako kopia wyborów parlamentarnych, czyli chodzi tylko o osłabienie Jarka Szlachetki a kto z przeciwników wygra jest bez znaczenia.

  7 1
 • 16 mar

  stan nienormalności : głosować nie ZA ale PRZECIW :-)

  3 3

Pójdą siedzieć?

 • 14 mar

  Czy wyście powaryjowali czy zdrowy rozsądek to Wasza najsłabsza strona? Nikt nie pójdzie siedzieć ani teraz ani później, ani oni ani oni :-) ....taki układ nie rozumiecie tego? Było tyle możliwości i afer że ani jednej stronie włos z głowy nie spadł ani drugiej. Przecież prezes już był pod sądem i bez problemów wyszedł baaaa niczego nie udowodniono. Kamiennice? I co złapali kogoś? Amber Gold czy ktoś siedział? Itd itd Wy macie się tym teatrem karmić a wychodzicie na totalnych ignorantów. Różnica polega tylko na tym kto bardziej elegancko i w lepszym stylu gra ale rezultat jest ten sam.

  6 1
 • 2 lut
  adamos napisał/a:

  Czemu nie odniosłeś się do tych 100 konkretów które mieliście obiecane, co do tej pory zrobili.

  Ja się moge odnieść bo właśnie zrobiłem przelew do ZUS za styczeń i mi się tak to spięło z konkretem wyboru ZUSu. No i mamy konkret podwyżkę XD taki obiecany wybór :-)

  Idzie wyższy podatek gruntowy ale to nic Tusk klepnął (tzn wycofał veto Polski) i idą sporymi krokami 3 fajne i konkretne podatki które będziemy odprowadzać .......do Brukseli. Brawo rozwój lokalny ......ale kabaret XD
  Demontaż Polski już galopuje. Danych Orlenu nie da się wymyśleć ale dzisiaj już i to rozbiorą choć wg konkretów miało nie być kumoterstwa w zarządach, ot kolejny ze 100 konkretów.
  Słuchajcie trzeba być tępym żeby tego nie widzieć? Czy tylko dobrze opłaconym?
  Bo rozumiem, że samopoczucie dopisuje. Chodziło żeby WY***Ć PiS no i przy okazji chyba im się udało własnych wyborców też bez wazeliny XD

  8 7
 • 2 lut
  adamos napisał/a:

  Uwierz mi że za 4 lata nikt nie będzie chciał głosować na tych którzy teraz rządzą bo wystawią sobie właściwą ocenę. Czemu nie odniosłeś się do tych 100 konkretów które mieliście obiecane, co do tej pory zrobili.

  zauważyliście, że nie pracują na twardych danych? Po obietnicach zero realizacji. Ooooo przepraszam przed 13 XII były pyskówki, że PiS gra zbożem z Ukrainy. PiS zamknął możliwość a tego czego nie wiecie to że od 15 stycznia leci zboże pełnym lejkiem do Polski a lewaki stwierdzili że to embargo było nielegalne choć (przypomnę) pyskowali najgłośniej żeby zboże zablokować. Chcecie to sprawdźcie w swoich źródłach choć w TVPorażka tego nie mówią, ogólnie ciężko o ta informację. W każdym razie od 2 tygodni zboże leci pełną rzeką do Polski. O dziwo stało się to po wizycie Tuska w Ukr. Myślicie, że przyjął korzyść czy to tak samo się odblokowało?

  a co do statystyk i tego co się wyprawia z konstytucją, prawem, sędziami to
  https://wpolityce.pl/polityka/680413-sondaz-tusk-sie-zalamie-polacy-ocenili-sytuacje-w-kraju
  i wydaje mi się że zadyma się rozkręca. Dzisiaj już grubo się w Brukseli dzieje. Francja, Niemcy, Irlandia.
  Generalnie widze to tak : złamanie konstytucji to zamach stanu, reszta to zdrada Polski, stan wyjątkowy i jedziemy z lewakami na taczkach z gnojem (może być tym niemieckim), wyjeżdżamy z UE (ja się na taką nie pisałem w 2004r układy, korupcja, Katar-siewny być może, handelek). Później wizy to dla tych Niemców co by chcieli się przeprowadzić do kraju spokojnego rasowo :-) ....albo za pracą XD

  3 5
 • 13 sty
  Prawicowiec napisał/a:

  Bzdury wypisujesz.
  Tamci byliby osądzeni nawet za PiS, tylko prezydent ich uniewinnił, bo ułaskawienie niewinnych byłoby głupotą.

  Zaś Grocki, ma zarzuty, ale nie osądzone, więc sorry…
  Ja tobie też zarzucam, że wypisujesz bzdury i co z tego.
  Grockiego nikt nie uniewinnił ani nie ułaskawił.

  A możemy się tu umówić, po prostu uchwalimy między sobą, że Grockiemu odbieramy immunitet i co wtedy? Teraz można uchwalić co się chce. Prawa nie ma, żadne ustawy nie obowiązują, konstytucji też nie ma.
  Baaa teraz to ten sam SN raz jest OK raz NOK. Raz on jest a raz nie ma. Kompletny chaos ale to jest cel nadrzędny Tuska. Tak jak ten człowiek szerzył mowę nienawiści z serduszkiem w klapie tak teraz odpala lont po to aby poprosić za chwilę w Brukseli o stłumienie tej "niedemokratycznej" Polski. Będzie wojna. Osłabić, rozbić na małe grupy, ubić autorytety, spluć wiarę, zeszmacić prezydenta, zmiąć konstytucję. To jego nadrzędne cele.

  7 5

Daniel Obajtek odwołany. Były wójt Pcimia funkcję prezesa Orlenu sprawował od 2018 roku

Dobra zmiana? antypis

 • 31 sty

  przeszkadzały wam polskie PiSowskie podatki w Polsce to teraz odprowadzicie kaskę do Brukseli
  https://wpolityce.pl/polityka/680203-3-nowe-podatki-blaszczak-tusk-splaca-dlug-wobec-brukseli
  i za tą kaskę będą mogli wam sterować długością smyczy
  chore czasy

  4 3
 • 25 sty

  https://i.pl/dobre-i-zle-organy-panstwowe-czyli-jaki-mamy-w-polsce-ustroj/ar/c1-18242645
  rolnicy dzisiaj w Polsce szczęśliwi, w Niemczech lewacy obesrali zbroje, Słowacy się chwieją a neoTVP nic o Irlandii nie mówi, ogólnie nic nie mówią lecąc na pysk.
  Podśmiechujki fajne tylko będzie się działo grubo i tylko przytrzymany po jakiś szczepieniach może tego nie widzieć.

  5 4
 • 14 sty

  Patryk bardzo merytorycznie tutaj wytłumaczyło co chodzi z NEO
  https://www.facebook.com/PatrykJaki/videos/276107021854594/

  2 2
 • 14 sty
  4 3
 • 13 sty
  jaskokrakow napisał/a:

  Dajmy sobie czas - czekajmy na te obiecane programy - na razie piach w tryby sypią odcinani od koryta

  Dobre słowa dajmy czas tylko .....zauważ jakżeście pyskowali tutaj że drogo, że podatki, że masakra. Dlaczego nie zaczęli od cofnięcia Ładu, ZUS do 2014 roku :-))), które te podatki mogliby cofnąć? Teraz to nie jestem pewny z jakiego podatku zrezygnują? Możecie mi wskazać daniny wprowadzone przez PiS? Najlepiej te które planują wycofać.
  Nie zaczeli od nas, tylko od siebie. Ups, nie zgadza sie bo jednak zaczeli od nas : podatek rolny do 21%, od nieruchomości idzie w górę, zerowy ZUS teraz to +250zł i raczej nie mogę wybrać nie płacenia, prąd za chwile bez osłony, o kwocie wolnej tej co deklarowali możecie zapomnieć, młodzi zapłacą na start także.
  No to jak będzie z tym masłem i paliwem? Jest drożyzna czy nie? Może jakiś bilansik, bo to niebawem 100 dni minie i na razie haracze w górę.
  Tusk jest tylko po to teraz aby podpalić Polskę i podpali. A przy Niemcach i Słowakach będzie grubo w Eurokołchozie.

  6 4
 • 13 sty
  t-34 napisał/a:

  Musi być z pisowcami cienko bo już wszystkich uruchomili.... Brakuje jeszcze chyba Bagietki...

  przecież Wy to raptem 2 może 3 osoby pod różnymi nickami. Bono wróci? Tzn przeloguje się? Andrzej z Pcimia, sołtys to się dwa razy zmieniał tutaj. Raz udawał że to nie on nie on XD. Ale najlepszą gafę miał jak mu się ruskie (tylko w cyrylicy występujące) czcionki wkleiły :-) ale była jazda.
  Był jeszcze strozaninek gej (podobno a przynajmniej tak się określał opisując swoje szczęście nocne tutaj XD - pamiętacie) ale styl miał trzeba mu przyznać a format wypowiedzi mi do obecnego AntyPatusa pasuje. Zaś Bono miał dwa rodzaje wypowiedzi jeden inteligentniejszy a drugi zmiennik pusty jak pustak. Chyba że jeden trzeźwy a drugi po chochelce pisał. Ej bono weź sie zaloguj..... XD ..... brakuje mi Ciebie czytając jak czołg się odzywa, poziom forum leci na pysk.
  I tak się to forum soków z buraków kręci, 2-3 osobowy przelogowane. Sok skisł ferment został.

  4 3
 • 13 sty

  ale podkręciłem znowu, bo nudy tu były .....wrócę za jakiś czas XD.
  Miasto-Info gdzie wysłać f-rę? XD

  1 1
 • 12 sty
  Prawicowiec napisał/a:

  Czyli trojwladza stała się jednowladzą

  zauważasz analogię oddania Polski decydentom e EU kołchozie? Postkomuna doszła teraz do władzy i nie ma nawet jednowładzy tylko służba wykonawcza.

  ale o ironio.....tego nie zobaczycie w waszych mediach. Dzisiaj Słowacy byli na ulicach. Z pierwszej ręki info, czują się oszukani. Ich władza chce kumoterstwa z Ruskimi a punktem wspólnym jest złagodzenie kar za korupcję, u nas ludzi którzy złapali korupcję za rękę zamyka się się i to w uwłaczający sposób (grubo musieli potracić na aferze z odrolnieniem ziemi - zakres musiał być potężny skoro do teraz im nie przeszło a sednem problemu nie zrobiła się korupcja ale czy mieli prawo nagrywać łapówkarzy - cyrk).
  Mamy Słowację z lewackim oszustwem, Niemcy nadal zablokowane bo Scholz oszukał ludzi i nie wytrzymują. U nas nawet nie ma co komentować tego popiołu co został z konstytucji.
  Tego nie znajdziecie w mediach TVN

  http://radio.opole.pl/104,786464,slowacja-kolejny-protest-opozycji-przeciwko-rzad

  Eurokołchoz się chwieje. Nigdzie gdzie mają władzę lewaki nie dzieje się dobrze. Od katarkorupcji w Brukseli przez Niemcy, Słowację do nas. Tylko głupi i przekupieni za błyskotki tego nie widzą. Ale już sie chwieją. Trzeba tylko dobrego kopa w dupę aby gruchło. Wszystko w rękach narodowców w tych krajach i jest szansa rozpieprzyć te układy lewackie ponad ludźmi i granicami a przynajmniej przywrócić unię ludziom na takich warunkach jak do niej wchodziliśmy a nie uzurpującą sobie prawa do danego kraju.
  Mur berliński zaczął pękać u nas. Może tym razem szklana kopułą UE też zacznie u nas pękać. Rysę było widać dzisiaj u nas.
  Lewaki już jeńców nie biorą. Lekcja odrobiona. My Naród też nie będziemy. Łatwo nie będzie bo wiemy i wiedzą że to ostatnia dosłownie ich ostatnia próba.

  3 5
 • 12 sty
  t-34 napisał/a:

  No i towarzysz pisowski Vivuś wali żołędzie ile wlezie a tu cisza i spokój, spokojnie czekamy aż to pisowskie dziadostwo zniknie..... A ten kwik za korytem...... Boski po prostu.....

  a jakieś konkrety, bo jak bredziłeś tak bredzisz, coś wpadniesz, coś naklikasz co usłyszałeś od innych, własnej perspektywy brak.

  2 6
 • 11 sty
  irussus napisał/a:

  a już 100 dni minęło że rozliczasz? nie pytam o komentarz do sytuacji politycznej tylko do programu który cytujesz, czy wg ciebie to już 100 dni minęło? bo wydaje się, że nie, a jeżeli nie to po co pajacujesz na forum i siejesz dezinformację popartą pupulizmem?

  dezinformacją ?
  https://niezalezna.pl/polska/petru-zapowiada-likwidacje-trzynastek-i-czternastek-kuzmiuk-czesc-emerytow-stracilaby-wszystko/508260

  jak was cisnęły podatki za PiS to teraz PO wylewa "miód" przez biało czerwone serduszko miłości w linku wyżej, a do tego : podatek rolny w górę na 21%, od nieruchomości na 15%, zdjęcie zamrożenia prądu, do 25go roku życia wraca podatek od młodych, darmowy ZUS czyli 250zł w górę i przymusowy. Teraz to się konkretnie zaczyna z tych konkretów. Miłość kwitnie, Bruksela milczy twierdzą że teraz to już nie ich sprawy (taki przypadek) XD

  Pamiętajcie : będą strzelać nie cofną się, następnie im pomoże Białoruś .....krok przed wojną jesteśmy. Paradoksalnie strajkujący Niemcy nam mogą pomóc. Tam już lewacki rząd cofa się wystraszony a Scholz szuka drogi ucieczki.

  4 5

"Dobra zmiana" PiS

 • 1 lut
  Prawicowiec napisał/a:

  Vivaldi!
  A ty byś nie wystartował na burmistrza?
  Łeb masz jak ćwierć, kasę masz, księgowego masz, pracowników masz, zaplecze polityczne masz, realia niemieckie znasz, transport znasz, paliwa też.
  Zawieź folie prezesowi na powódź (Mazowsze teraz pod wodą), prezesem Orlen cię już nie zrobi, ale namaści na burmistrza, spokojnie.
  Obajtek to mógłby Ci buty czyścić.

  Nie przesadzaj, tak na prawdę wystarczy tylko po staropolsku : zbudować dom, zrobić syna (lub dwóch) i posadzić drzewo..... XD .....spiąć to z dekalogiem i ot cały sukces
  A Tobie coś z powyższego się udało w życiu? XD Czy tylko karta do LuxMedu i na siłkę w korpo ?

  1 5
 • 1 lut
  Prawicowiec napisał/a:

  Ja to nazywam przywracaniem - „ Państwa PiS”,
  Polsce Rzeczpospolitej.

  https://www.youtube.com/watch?v=TVjlY6AINRQ

  1 2

Szczęść Boże

Co powie Ryba która psuje się od ogona?

 • 25 sty
  Prawicowiec napisał/a:

  Gdyby Rosjanie chcieli zabrać Polskę, zrobili by to już za Stalina.
  Owszem zabrali to, co uważali za swoje. Czyli wschodnią Polskę dzisiaj w granicach Ukrainy.

  Tu masz odpowiedź na tą pierwszą brednie https://www.youtube.com/watch?v=FkQvc2fMAC4

  Prawicowiec napisał/a:

  Gdy wkroczą w granice NATO rozpoczną trzecią wojnę światową.
  To nie jest ich intencją, bo tu nie ma surowców,

  Druga twoja brednia jest totalnie płytka. Po pierwsze czarne złoto (jest na topi nadal np Niemcy otwierają kolejne kopalnie) i srebro jest u nas pod dostatkiem. Jest sporo więcej pierwiastków ale to trzeba trochę mieć rozszerzoną wiedzę ogólną a nie podstawy #sokuzburaka
  Po drugie od wieków stoimy na drodze handelku RUS-DE i od wieków Polska co po chwile z tego powodu płonie

  Prawicowiec napisał/a:

  A że protestantyzm niósł rozwój, postęp i cywilizację tego się ogólnie nie kwestionuje.

  Trzecia brednia najbardziej bezpodstawna. Rozumiem że ten protestancki postęp np Niemiec absolutnie nie jest związany z powojennym rozwojem PRZEGRANEGO wojnę państwa z zaborem i kradzieżą wszystkiego co wartościowe. Też bym chciał nieść postęp napadając i czyszcząc twój dom ze wszystkiego. Na koniec bym go zburzył ale pozwolił pracować w mojej firmie budowlanej która by go podnosiła z ruiny (oczywiście za Twoje pieniądze). Zajebisty ten postęp cywilizacyjny. Oczywiście zgwałciłbym i wyrżnął wszystkich bliskich tobie a zwłaszcza tych wykształconych co krótko po wojnie Ruskie przy wtórze Niemiec zrobili. Nieee nooo wiadomo tak można postęp nieść nawet 50 lat od "przegranej" wojny. W momencie kiedy zaczęliśmy za swoje pracować na swoje i rozdawać karty w UE tego było za dużo w tym i dla ciebie. Zatem należy wrócić do roli ciemnoty.
  Jak można tankować w Niemczech czy Austrii na ORLENie ??? Nie możesz tego przeżyć. Twoi mocodawcy to właśnie Niemcy sterowani ruskimi układamy. Od wieków wam przeszkadzamy tym bardziej teraz jak się okazało, że dajemy radę sami (to was przeraziło), nie potrzebujemy waszej smyczy walutowej, potrzebujemy tylko jednego aby Polakom nie przeszkadzać. A szlag was już do konca trafił jak patrzycie za Odrę a tam kraj w miarę spokojny (był), czysty rasowo, rozwojowy, z zasadami, pracowity i dumny.
  Zapamiętaj bo po to chcą zatrzeć historię w szkołach : historycznie Niemcy to kraj nieudaczników, dlatego że nie istniał jeden wiek w któym samodzielnie potrafiliby zarządzać własnym państwem bez okradania któregoś z sąsiadów w tym i ich byłych kolonii. Naród nieudolny, chowający sięz niedowartościowania za hasłem "rasy panów". Kiedyś robili co chcieli w imię krzewienia chrześcijanizmu teraz jest to np ekologizm. Byle o historii cicho sza......
  Posłuchaj tego jeszcze raz :
  https://www.youtube.com/watch?v=FkQvc2fMAC4

  4 3