Polski Ład

 • 27 maj
  Obserwator30 napisał/a:

  to czekają nas ciężkie czasy.

  Ło matko ...a tu ciągle w kółko to samo :-))) ....... jak te "ciężkie czasy" mają nadal tak wyglądać jak do tej pory to ja znów zagłosuje na PiS :-))) a wy nadal tu będziecie biadolić, czołg czołgiem zostanie a bono zrobi wszystko żeby mu było dobrze nawet się sam przenicuje XD

  1 11

Niebezpiecznie na zjeździe z Zakopianki. Dwa dachowania dzień po dniu

"Dobra zmiana" PiS

 • 2 maj

  Ale wiecie że już nikt nie reaguje? Gadacie w trójkę a lewaki poniżej 3% :-))) ....spoko, to ja nie przeszkadzam XD. Dobra robota tak trzymać

  2 5
 • 27 kwi

  .......weź KODziarzu ....guma w majtkach za ciasna? Uwiera? XD

  2 9
 • 27 kwi

  przeleciałem ostatnie dwie strony na prędkości .......aaaa z resztą nic. Wam wystarczy nie przeszkadzać :-))) podsypie żołędzi jak bedzie cisza XD

  4 9
 • 10 kwi
  bono napisał/a:

  "Autorytaryzm – ustrój polityczny, w którym władza jest skupiona w rękach przywódcy i jego najbliższego środowiska. Decyzje podejmowane przez przywódcę autorytarnego zatwierdzane są przez podporządkowany mu parlament. W systemie ważną rolę sprawuje cenzura, policja polityczna i wojsko, które są narzędziami do tłumienia przejawów działalności opozycyjnej i niezadowolenia społecznego."

  "Państwa zbliżające do autorytaryzmu
  Pięćdziesięcioosobowy zespół uczonych z całego świata w ramach projektu V-Dem na Uniwersytecie w Goteborgu w Szwecji opracował ranking państw, które zbliżają do autorytaryzmu.

  Wyniki projektu V-Dem - raport 2021r.
  Miejsce Państwo Zmiana LDI 2010 LDI 2020
  1 Polska -0.34 0.86 0.49
  2 Węgry -0.32 0.68 0.37
  3 Turcja -0.29 0.40 0.11
  4 Brazylia -0.28 0.79 0.51
  5 Serbia -0.27 0.51 0.24 "

  Bono ale pominąłeś parę faktów tych twoich "uczonych"
  "„Autokratyzacja zazwyczaj przebiega według podobnego schematu. Rządzący najpierw atakują media i społeczeństwo obywatelskie i polaryzują społeczeństwa przez brak szacunku dla przeciwników i szerzenie kłamliwych informacji – tylko po to, aby wreszcie podważać formalne instytucje, kontrolujące demokrację” – podkreślili autorzy raportu."
  możesz mi przypomnieć co powiedział Tusk jak wpadł ze służbami do wProst? Spuścił wpierdol i pozabierał nośniki ? Rozumiem, że media w obcych rękach bez wpływu Polaków na przekaz medialny nie jest autokratyzacją? a KOD nie szerzył kłamliwych informacji?
  Ja rozumiem, że chodzisz z innymi KODziarzami tutaj na ruskiej smyczy ale jak to się stało że ten "zespół uczonych z całego świata" słabo się skupił np na Rosji? Czyżby ten "cały świat" był w Rosji a "zespół" miał jakiś udział np w Nord Strem 2 ? Bo rozumiem, że uzależnienie gospodarcze autokratyzacją nie jest ? :-))))
  To ja mam propozycję : ubrać ten zespół wyuczonych w zielone kamizelki i wysadzić np we Francji podczas strajku - powiedzmy w ramach badań. Ciekawe czy mocny wp****ol by dostali :-)))

  1 7
 • 10 kwi
  bono napisał/a:

  Pięćdziesięcioosobowy zespół uczonych z całego świata w ramach projektu V-Dem na Uniwersytecie w Goteborgu w Szwecji opracował ranking państw, które zbliżają do autorytaryzmu.

  razem ze swoimi kolegami z całego świata zajmij się tematem Goteborga a nie zastępczym Państw które im przeszkadzają w budowaniu innych kręgosłupów moralnych bo w Szwecji już są problemy we Świętami Bożonarodzeniowymi. Ciesz się, że bez problemu możesz u nas nocą po Krakowie pochodzić. Przecież nikt Szewdów do tego naszego autorytarnego Państwa nie zaprasza
  https://natemat.pl/200085,szwedzi-milcza-i-ustepuja-im-miejsca-ten-kraj-niedlugo-sie-rozleci-mieszkancy-malm-boja-sie-w-innych-miastach-tez #

  a tym czasem w samym Goteborgu pod nosem tych "uczonych" :-)))
  https://euroislam.pl/wiecej-dzihadystow-z-goteborga-niz-z-usa/

  ale bono wyciągnie jakiś hejciarski lewy artykuł i mani bzdurami, bono już nie raz ci proponowałem pomoc : pomogę z walizkami i na dworzec podwiozę, pomacham na koniec nawet :-))) w prezencie wazelinę na drogę ci kupię XD

  2 8
 • 9 kwi
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  W Państwie PiS mówi się jedno, robi się drugie.

  Nie dalej jak 2 dni temu Dworczyk kwękał coś o harmonogramie szczepień dla roczników 1962-1973, a wczoraj wieczorem w IKP pojawiała się możliwość rejestracji z przyczajenia dla ludzi w wieku 40-60 lat. Dzisiaj w mediach poszła ta informacja i systemy padły.

  Mnie się udało zarejestrować przez infolinię 989 - wystarczyło zignorować komunikat, że szczepią tylko 1961 i wpisać swój Pesel i mam termin (Pfizer). Nie mniej takie akcje znienacka są skandalem i powodują spotęgowanie chaosu.

  Nikt nad tym burdelem nie panuje, tu nie ma żadnej strategii, żadnej komunikacji.

  Plus teraz Dworczyk, ten nieudacznik (inaczej się go nie da nazwać), teraz się z tego wycofuje okrakiem. Burdel.

  Jeszcze uruchomili to wtedy kiedy poszedł internetowy spis powszechny więc profil zaufany i inne interfejsy e-Państwa nie działają na ten moment.

  "WSTALIŚMY Z KOLAN"

  Vivaldi, do nogi - obroń to!

  Mam cie obronić przed szczepionką? :-))) Ale wiesz że na twoją dolegliwość ona nie pomaga :-))) więc i ja nie mogę ci pomóc. Jakbyś się rozpłakał że 8 godzin do sanepidu dzwonisz bo nie chcą ci kromki chleba przynieść to dzwoń podrzucę ci bułkę z dżemem :-))) tylko nie wiem czy się nie obesrasz ze strachu, bo ja nie zaszczepiony :-))) jeszcze ci pikawka ze strachu stanie i będzie na ......Pfizera ? Aaaaaa nie wy to Sputnikiem to luzik :-)))

  7

jak się wam żyje w czasach zarazy?

 • 2 maj
  bono napisał/a:

  Szczepią już ci z Brzeszcz na Zarabiu?

  pytasz żeby coś napisać?

  1
 • 25 mar
  bono napisał/a:

  Jakie macie doświadczenia po przyjęciu szczepionki?

  po przyjęciu ale przez kogo? U tych których znam bez zmian ale bono niepotrzebnie dopytujesz ona nie jest na twoje przypadłości :-)))

  1 3
 • 25 mar
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  + właśnie zacytowany komentarz.

  nie widzę związku

  1

Remont ul.Kniaziewicza

 • 27 kwi
  Kemicz napisał/a:

  Zasadniczo to kierowca powinien mieć wzrok skupiony na jezdni podczas jazdy, a nie na pierdyliardzie krzykliwych świecidełek.

  "Less is more."

  masakra jakaś, ciemno źle, doświetlone ledami źle, mało miejsca do parkowania źle, dołożyli postojowe źle, na tej ulicy za szybko źle, za wolno źle, brak przejścia źle, przejście z wysepką źle. Co za naród.

  2 14
 • 27 kwi

  jest dobrze nie róbcie dramatu. Co wam mieli, garby, leżących policjantów zainstalować żeby tam ruch spowolnić? To by dopiero był lament i paranoja narzekających https://www.youtube.com/watch?v=KZP5aZ5HqzA

  2 11

Są pasy, miejsca parkingowe i prędkościomierz. Oceniacie ulicę Kniaziewicza po remoncie

 • 27 kwi
  3 13
 • 27 kwi

  polecam postudiować inżynierię ruchu ;-)

  2 15
 • 27 kwi

  nooo jest dobrze , dali radę z tą ulicą. Obietnica dotrzymana.

  4 13

cięcie laserem

 • 18 kwi
  ybasiay napisał/a:

  W marcu sam dałeś opinie w innym poscie na temat tej firmy A teraz zadajesz durne pytanie to nie wiem czy jesteś umysłowo chory czy kolejna reklama na zamówienie

  oj tam mu się zapomniało może. A tak w temacie to ja bym u nich nie ciął skoro na reklamę nie ma i trzeba kryptoreklamę
  stosować :-)

  2 1

Szczepienie p/covid

 • 16 kwi
  zygi napisał/a:

  Pytanie sadazowe ,czy szczepicie sie p/covid
  jakie jest wasze zdanie na poszczegolne preparaty

  XD

  jakie pytanie taka sondażowa odpowiedź :-)))

  3 2

Z nożem w ręce obrobił stację benzynową w Myślenicach. Wszystko nagrała kamera

 • 16 kwi

  skąd wiesz, że na nazwisko miał Nowak lub POdobnie ? XD

  3

Lidl w Myślenicach

 • 11 kwi
  bono napisał/a:

  Dzięki.
  ale nie mam żadnego doświadczenia w zakupach

  :-))) tekst roku proponuje

  bono napisał/a:

  Robisz z siebie błazna.

  ale na forum turystyki to nie ja jechałem na Chorwację 7 godzin. Tutaj też koloryzujesz jak we wszystkich tematach. Jak zostaniesz złapany za rękę to wtedy nie masz doświadczenia XD ..... czad

  6 5
 • 10 kwi
  bono napisał/a:

  A jak przyjdzie cudzoziemiec, np. Niemiec, Słowak, Ukrainiec?

  pomyliłem się u Słowaka pomarańcz nie po 1,4 ale 1,69.....EURObono :-))) co mnie utwierdza, że bono u nas jest odklejonym cudzoziemcem XD aaaaa bono jak pojedziesz na Słowację po pomarańcze to nie zapomnij zalać paliwa cały zbiornik u nich XD ceny raczej nei pomylisz bo jest dużymi cyframi na dystrybutorze :-)))

  5 10
 • 10 kwi
  bono napisał/a:

  Wa mać- zakląłem, to czemu piszecie cenę jak byk 2.99?
  Trzeba czytać pod ceną, małe literki.
  A jak przyjdzie cudzoziemiec, np. Niemiec, Słowak, Ukrainiec?
  Do widzenia to był mój ostatni raz w Biedronce.
  Dla mnie to zwykłe oszustwo.

  Możesz wrzucić foto bo z palca opowiastkę wyssałeś jak wszystko co klepiesz. W sensie oszukałeś sie sam i nad tym płaczesz? Ostatnio sapałeś, że taki dobrobyt z tym EURo na Słowacji że Słowacy już do nas nie będą jeździć. Za to bono pojedzie na Słowację po pomarańcze :-)))) jedyne 1,40Euro co daje powyżej 6,20 zł .....nie martw się o Słowaka martw się o siebie :-) bo na razie własne kłamstewka cie doganiają ściemniaczu

  8 12

Narodowy Spis Powszechny

 • 9 kwi

  Bono bardziej już bredzić jak ty to robisz to się nie da. Normalnie żenada. Wpadasz tu i afiszujesz się tym coś tam w spisie nabazgrał i co mamy cie pogłaskać po główce czy w kopnąć w dupę bo nie wiem o co ci z tymi deklaracjami chodzi? Ja rozumiem, że walczysz z klerem na każdym etapie i każda możliwością ale chłopie wygląda to tak żenująco tutaj.

  jaskokrakow napisał/a:

  widzę ze do spisu tylko z biblią - samych kaznodzieji mamy .
  a spisac sie po ludzku i po sprawie, --- Com napisał napisałem .-

  Jasko oczywiście. Też myślałem, że spisać się i po kłopocie. Ale przyszedł osioł i się zaczęło : "ja znam drogę, ja , mnie weź, odmówiłem odpowiedzi, ja wiem, ja" potem ktoś mu zacytował że jest praktykującym a ten dalej tym maslane oczy kota na zasadzie "że ja samą prawdę mówie, nie skłamałem i o co ogólnie chodzi"

  jak bono zna drogę :-)))
  https://www.youtube.com/watch?v=gwBXc3uW07s

  2 5

Euro za i przeciw

 • 22 mar
  bono napisał/a:

  Ale czy chęć posiadania złotówek jest obsesja na punkcie zł?

  nie to jest rozsądek

  2 2