Pierwsza ofiara koronawirusa w Małopolsce. Pacjent zmarł w szpitalu w Myślenicach

Linia miejska zawieszona. Gdzie jeszcze nie dojedzie bus?

 • 20 mar

  zdjecie

  24 1

Na chodniku przy szpitalu nie zaparkujesz. Wjazdu blokują słupki

 • 10 mar

  zdjecie

  13 6

Czy MARG przepłacił za działkę na Zarabiu? Myślenicki wątek w sprawie Mariana Banasia bada prokuratura

 • 9 mar

  zdjecie

  4 1

Korona wirus w Polsce. W myślenickim szpitalu ćwiczenia

 • 6 mar

  Rzeczywistość
  zdjecie

  Wizja
  zdjecie

  2 4

Koniec z parkowaniem za darmo. Przy ul. Szpitalnej stanęły parkomaty

 • 4 mar

  zdjecie

  20 10
 • 3 mar

  zdjecie

  16 23

A co jeśli koronawirus dotrze do Myślenic? Radni dyskutują na temat ewentualnego zagrożenia

 • 29 lut

  zdjecie

  7 2
 • 29 lut

  zdjecie

  12 3

TO JUŻ PEWNE! Radni zdecydowali o zamknięciu szkół

 • 25 lut

  zdjecie

  20 4
 • 24 lut

  zdjecie

  10 11

Dzisiaj tłusty czwartek: Ile pączków można zjeść jednego dnia i czy 380 kalorii to dużo?

 • 22 lut

  zdjecie

  3 1

Gmina odpowiada w sprawie linii miejskiej. Rozkłady zawisną do końca lutego

 • 20 lut

  zdjecie

  5 4
 • 19 lut

  To reklama obwoźna jest naszego wielkiego burmistrza i jego szanownej partyi

  24 8

Bożena Góra: Nie wystarczą nam już słowa

 • 16 lut

  zdjecie

  17 7

Minął miesiąc od uruchomienia linii miejskiej. Na przystankach nadal brakuje rozkładów

 • 14 lut

  zdjecie

  11 4
 • 13 lut

  zdjecie

  29 7

Poprawka na kolej?Burmistrz Szlachetka odpowiada na słowa posła Marka Sowy. „Panowie, po co ta szopka?"

"Dobra zmiana" PiS

 • 12 lut
  robert napisał/a:

  Tak tak pogratulować chwastom, uroczystości państwowe a tu grupa 15 oszołomów gwizdy, wyzwiska, co za kultura, ale czego się nich spodziewać.

  Kolego, masz jakiś namacalny dowód że używali takich słów, na nagraniach nie słychać a Ty o tym wiesz? Skąd?

  "Republika Banasiowa" - wiesz skąd się to hasło wzięło

  "Będziesz siedział" - a tutaj domyślasz się z jakiego powodu?

  "Marionetka" - tutaj też czekam aż wyjaśnisz co mieszkańcy mieli na myśli

  No to dawaj.....

  3 2
 • 10 lut

  Duda wygwizdany dziś w Pucku
  https://m.youtube.com/watch?v=XWkS_g_ClD4

  19 10
 • 6 lut

  Trzeba być kreaturą żeby z uśmiechem na twarzy, ze szczytnymi słowami, potrafić rozwalać w miarę poukładany system. Nie takiej reformy (czyt. czystki pod swoich) potrzebują sądy. Zamiast usprawnienia, upraszczania dostajemy niewyobrażalny chaos. To jakimi sposobami Ziobro szuka haków na sędziego Juszczyna odsłania twarz kryjących się za fasadą sprawiedliwych sądów zamiarów reformy sądownictwa autorstwa PiS. Pewnie nie będzie nam dane zasmakować życia w tak ponurym scenariuszu, scenariuszu sterowania naszym życiem przez partyjnych panów. Wystarczy kilka innych przykładów jak wypadek z Szydło niszczy życie prawdopodobnie niewinnego chłopaka z Oświęcimia (prawdopodobnie bo zniszczono dowody w sprawie), czy to co mówi agent Tomek o sposobach Kamińskiego, a jak się rzucili na Wałęsę czy niedawno Grodzkiego gdy senat pracowal nad ustawą. W identyczny sposób niszczono niewygodne osoby w Rosji.

  To prawda, pieniądz potrafi zaślepić, ale "sztuka dla sztuki" w takiej materii znaczy chaos i anarchia. Czy nasz kraj nas, stać na takie eksperymenty? Jeśli za coś się zabierasz, zwłaszcza w takiej materii, nie rób po łebkach jeśli nie masz lepszego pomysłu. Najgorszym doradcą jest egoizm, zwłaszcza ten partyjny czy nacjonalistyczny. Ta reforma jest zła, zepsuta i nie jest w stanie w ŻADEN sposób się obronić bo ze sprawiedliwością ma tyle wspólnego co słowo na papierze.

  8 3

Marek Sowa: Dlaczego w przypadku inwestycji w Krzyszkowicach, oczekuje się wsparcia finansowego od samorządów?

 • 11 lut

  @Bono, przecież za PiSu wyrósł Pcim, tam było ściernisko tera yes San Francisco. Daniel pocił się nad fontanną, Beata pomalowała szkołę. Aż wreszcie buchła orlenowska fontanna, no jeszcze nie w Euro ale melony płyną w Pcim. W Pucku krzyczą na Dudę "będziesz siedział", "republika Banasiowa" zaś w Pcimiu po rękach całują! Bo PiS wciela obecnie program 'Tanie śmieci dla wszystkich miliony z Orlena'. Majster Hajduk złota ręka.

  Oczywiście nie wszystko się udaje tak jak w Pcimiu. Raciechowice rokowały dobrze, ale się zrokoszowały. Tu złoty potok z Warszawy nie popłynie. Może odkryją ropę i Orlen łaskawiej spojrzy a póki co grosza poskąpił krajan bogaty, prawy i sprawiedliwy. O zdroju dóbr wszelakich, zlej na tą gminę morze łask!

  Tak jak kum w Pcimiu, tak i w Myślenicach, na krześle siadły katolycko patryjotyczne 4 litery... Tu się to nazywa k o n t y n u a c j a. Duda dogląda, Szydło zagląda jak nowy rynek się staje. A tuż na winklu lodziarnia, pamiątka po synu tej ziemi. Tu wszystko się zaczęło, lody się zaczęły i wszystkie dobre pomysły. Dobra zmiana!

  Krzyszkowice - temat dobry, zainteresował nie tylko pisowskke gremium. Każdy się żali, łzy płyną do Raby nad losem mieszkańców. Orlen milczy, niechże by chociaż stacja paliw z prawoskrętem... Minister czyta listy z 'prawaków' i 'lewaków'. On ma plan. Plan budowy. Bądź litościwy wodzu! Kaczyński i tu zielone światło dać musi. A oni nawet Dudę od skoków w Zakopanem odwiedli - poczekają, niech się ukorzą przed majestatem najwyższym. Pomnik smoleński, tylko pomnik dobre imię mieszkańców uratować może i ruch przyspieszyć! Namiestnik z Myślenic śle obietnice, on wie, ma łączność z centralą. Ale nie wolno protestować, bo nic nie będzie!!!

  9 13

Piotr Szewczyk poprowadzi MOKiS do 2024 roku

 • 7 lut

  Jaki konkurs? Pisowcom nawet pozorów nie chce się stwarzać. Bo po co? Mają rację i basta. A Szlachetka czerpie jak widać najlepsze zorce od partyjnych przodowników. Wierny sluga to taki, który wie, że jego los jest w 100% zależny od pana, choć Piotra zdaje mi się stać na niezależność i łasił ni kłaniał się nie będzie. A może to pozory?

  32 16