Lepiej już było.... Teraz strach tam iść... Po tym co zobaczyłem w mediach na Instagramie. Omijam szerokim łukiem..... Tam to tylko temat dla uwagi i sprawa dla reportera. Albo inne media żeby zrobiły porządek i
Ośrodek Interwencji Kryzysowej- jak aktualnie funkcjonuje?
Lepiej już było.... Teraz strach tam iść... Po tym co zobaczyłem w mediach na Instagramie. Omijam szerokim łukiem..... Tam to tylko temat dla uwagi i sprawa dla reportera. Albo inne media żeby zrobiły porządek i