Burmistrz jak zwykle swoje, że on nic nie wie i oczekuje wyjaśnień. Przecież oni wszyscy (i UMiGM i ZUO) doskonale wiedzą jaka jest przyczyna. A jak ktoś jest zainteresowany to niech podrąży temat oczyszczalni ścieków 🤫.
Borzęta. Smród z wysypiska ciągnie się od dwóch tygodni. Czym oddychają mieszkańcy?
Burmistrz jak zwykle swoje, że on nic nie wie i oczekuje wyjaśnień. Przecież oni wszyscy (i UMiGM i ZUO) doskonale wiedzą jaka jest przyczyna. A jak ktoś jest zainteresowany to niech podrąży temat oczyszczalni ścieków 🤫.