Spółdzielni ZORZA strona internetowa i informacje

 • 13 wrz 2014

  Czy sądzicie że osoby które zostały wybrane aktualnie do rady nadzorczej ZORZA zrobiły coś dobrego dla os. 1000lecia w poprzedniej kadencji ??? NIC nie zrobiły, prawdopodobnie były i są figurantami i nie potrafią nic dobrego zrobić !!!! Na niczym się nie znają !!!
  Ludzie - "kontrowersynie" wybrani są.... myślący/nie myślący zostali wybrani przez wybranych ludzi zaproszonych przez "Rządzących" - w spółdzielni ZORZA !!!

  Co może powiedzieć że taka Pani/Pan, która została wybrana do rady nadzorczej i nie ma pojęcia na temat nieruchomości, administracji nieruchomości, spraw związanych z remontami, Finansami, itp , nic nie wie ....!!! Ci ludzie nie mają pojęcia o tym co powinni robić dobrego dla mieszkańców os.1000lecia... zobaczcie że od lat się nic nie zmenia na Naszym osiedlu 1000-lecia.... - za wyjątkiem zwiększających się OPŁAT !!!!

  LUDZIE - przecież przez tyle lat płacimy......... płacicie wszyscy i żeby tylko prawdopodobnie PREZESI ZORZY mieli dobrze...????????????????
  .... i chcemy żyć na stare lata spokojnie na emeryturze??????
  , żyć na odnowionym osiedlu ... ?? a płacimy żeby Zarząd spółdzielni zarabiał ?????.... i co z tymi pieniędzmi się dzieje ??? !!! .......znikają.....
  Oczywiście przyjdzie czas że obecni rządzący odejdą w "dostatku" a Nam mieszkańcom zostaną długi !!!! BRAWO....
  - nie przychodzcie na WALNE ZGROMADZENIA i czekajcie aż "bliScy" spółdzielni ludzie przyjdą i wybiorą...." AKTUALNĄ" radę Nadzorczą tak jak to się stało tego roku !!!!

  Ludzie - Pamiętajcie - że RADA NADZORCZA takiej "instytucji" typu Spółdzielni mieszkaniowej nie zarabia szalonych pieniędzy ale ma w swoich zadaniach KONTROLOWANIE - "Zarządu".... i w tym i Naszym przypadku PREZESÓW Spółdzielni ZORZA.....!!! Rada nadzorcza otrzymuje bardzo minimalne wynagrodzenie... ale zawsze może tylko chodzić o to żeby popierać ZARZĄD.....
  Zastanówcie się !!! Mnie nikt nie przekupi!!! Ja jestem mieszkańcem takim jak Wy...Cieszę się że nie jestem SAM !!!

  POZDRAWIAM
  P.S.
  Pamiętajcie - że to My Mieszkańcy Naszego osiedla powinniśmy rządzić w Naszym ogródku !!! Ja zamierzam wspólnie z Wami... w końcu jestem współwłaścicielem ... tak jak Wy !!!

  JESZCZE BRAKUJE JEDNEGO SŁOWA ZA DUŻO po stronie Zarządu ZORZ-Y.... ŻEBY ludzie zaczęli upubliczniać błędy aktualnych rządzących.... A Ja w tym pomogę !!!

  Kończy się monopol !!!

  Ludzie, walczcie....... !!!

  14 6

Znaleźli wnyki w lesie. Idąc tym tropem trafili na przerobioną broń

 • 27 lut 2014

  czemu?? rozwiń wątek

  5 6