Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 17 paź 2011

  A co sądzicie o sali bankietowej w Gali w Rundiku (nie mylić z Rezydentem:))? Ktoś miał tam wesle
  Pozdrawiam

  2 9
 • 31 sie 2011

  Ponawiam pytanie:), możecie polecić jakiegoś dj/wodzireja z okolic m-ce/k-ów, który potrafi rozbawić towarzystwo, już w przyszłym roku:) A tak przy okazji to gdzie w Myślenicach można zamówić ładny bukiet ślubny? Zastanawiam się tez gdzie zamówić dobre ciasto :).....

 • 30 sie 2011

  dzięki Monikass:) w tą sobotę idę oglądać udekorowaną sale bo ma odbyć się tam przyjęcie weselne:)

  A możecie polecić jakiegoś dj/wodzireja z okolic myślenic/krakowa? rozważam taką formę oprawy muzycznej wesela, gdyż ciężko wybrać zespół na rok przed planowanym weselem:))) co prawda nie byłam nigdy na takim weselu, ale chyba nie wygląda to jak dyskoteka?:))) podzielcie się swoimi doświadczeniami:)))

 • 30 sie 2011

  Witajcie, jestem na etapie poszukiwania lokalu na przyjęcie weselne, czy ktoś z Was był na przyjęciu w Hotelu Gala w Rudniku (sala bankietowa) lub organizował tam wesele, bo nie znalazłam zbyt wielu opinii na forum o tym miejscu, sala jest bardzo ładna natomiast szukam informacji na temat jakości posiłków, obsługi i ogólnie wrażenia po imprezie?:)))

 • 29 sie 2011

  [quote=bebeto] Mam pytanie odnośnie organizacji wesela Krakowiakach i Góralach, w tej małej sali (budynek motelu). Mam spore wątpliości co do tego lokalu, chce zrobić przyjecie na 80-90 os. może ktoś z Was ma to już za sobą i również wybrał ten lokal?:) możecie coś poradzić? obawiam się co do zbyt małej ilości miejsca do tańczenia, wielkich słupów na środku no i sąsiedztwa kuchni:) Będe wdzięczna za Wasze opinie. [/quote]

  A te ławki są w miarę wygodne? bo tam właśnie nie ma krzeseł, no taka stylistyka:) może napiszesz coś na temat jedzenia?:)

 • 29 sie 2011

  Mam pytanie odnośnie organizacji wesela Krakowiakach i Góralach, w tej małej sali (budynek motelu). Mam spore wątpliości co do tego lokalu, chce zrobić przyjecie na 80-90 os. może ktoś z Was ma to już za sobą i również wybrał ten lokal?:) możecie coś poradzić? obawiam się co do zbyt małej ilości miejsca do tańczenia, wielkich słupów na środku no i sąsiedztwa kuchni:) Będe wdzięczna za Wasze opinie.

  1 1