No i fajnie jeszcze dziś i po temacie
Zdjęcia pokazały zainteresowanie
O 22 wyłączyli i do spania normalnie sztos impreza bez karuzel bez disco na stojaka w upale a do żarcia się nie odnoszę bo się nie doczekałem a z piwkiem ponoć jakiś dżez był bo nasi nie mogli ino jacyś zewnętrzni bez przetargu ludzie gadali że drogie i słabe to
Logicznyiszczery21 cze
Doliczyłeś auta stojące na tych ulicach ?
Logicznyiszczery19 cze
Bez sensu
Artyści oprócz happysad to jakaś 19 liga i hity z innej epoki plus ciasnota ale robaczki nie martwcie się będzie ciepło wręcz gorąco więc rynek to idealne mniejsze ciasne i duszne
Jak wam tor zrobić jak wam trzeba nowości i adrenaliny oraz zmiennych zbiorników wodnych i innych dupereli
Dla was to sport hobby to ok tylko jeździjcie sobie po swoim a nie po moim i zaznaczam że nie przeszkadza mi nawet po państwowym
Metkę macie przyklejoną i to nie przypadkiem 🤭
Dobre dobre
Z kilku urosło do kilkunastu czy kilkudziesięciu .. bez znaczenia !
Trzeba róbcie tylko skoro wam zależy to się sami ruszcie i ciśnijcie aczkolwiek burmistrz chyba nie ma z tego fejmu bo na sport nie oszczędza kasy podobnie jak na schody i kamienicę obonskich
Ile takich kortów mogłoby powstać z kasy z remontu takiej jednej kamienicy ???
Logicznyiszczery14 cze
Dla jakich mieszkańców te korty ?
Dla kilkunastu ? A remont za miliony czy setki tysięcy ?
I problemem kibel z szatnią ze za wysoki ?
Co ta problemy z du**? Burmiś potrzebuje kolejnego tematu do kłótni z ostrowskim ?
Problem zarabia ? Mało atrakcji !
Zarabie 2.0 było ściemą wyborczą !
Zamienienie lata na zarabiu w velo chyba nie pykło a banderoza gnije na naszych oczach ot to kilka osiągnięć po połowie drugiej kadencji . O dalinie zapomniałem … ale leżącego się nie kopie !
Nikt normalny tego nie kupi bo kupi sto innych nieruchomości ..
Nikt normalny tego nie remontuje za miliony bo ma sto innych wydatkow… a nie czekaj jest taka rada co robi to co burmistrz chce nie patrząc na interes mieszkańców ‚
Dąbrowskiego jeszcze jest jako tako
Wybickiego juz kiepskawo ale na Sikorskiego to już stoją jak chcą i to od początku ulicy aż do końca za nic chodnik za nic pobocze jak chcą tak stoją bo bo na pańskim a pańskie niczyje
Jechałem dziś specjalnie bo nie byłem tam lata a czytałem rano artykuł
Ulicy nie naciągniemy a nikt ze swojego nie popuści bo i czemu niby 🤣
Sami sobie winni a jeszcze głupoty piszą rękami radnego😀🤣
Jedźcie zobaczcie !
Logicznyiszczery9 cze
A przepraszam !
A w której części Myślenic jest luźniej ?
Wszędzie ciasno i wszędzie aut pełno a wkadze w dup!! To mają i przed wyborami przyjdą i coś tam obiecają jakąś rozbudowę czy kolejne rondo !
A na Dąbrowskiego proponuję zacząć od mieszkańców żeby nie parkowali na ulicy
Wtedy śmieciarkę miną nawet jak będą się mijały dwie !
I kto za to zapłaci ?
My
A kiedy się zwróci ?
X lat
Parkingi pod kościołami wszystkimi o ile nie teren kościoła też proszę odgrodzić i pobierać opłaty
To samo wokół szkół skoro wszyscy to wszyscy i wszędzie bez świętych krów z budżetówki bo niby czemu oni mogą parkować na free a ja mam płacić ?
Logicznyiszczery1 cze
Dużo zamieszania ale ok
Skoro to tak to to samo na starym jarmarku
Pod kościołem też
Zero straganów bo plac jest na dolnym i nie ja go tam przeniosłem a na Końskim i pod kościołem parking bo osiedle już nie mieści aut !
Nic nie powstaje
Nic nie budują
Nikogo nie wywłaszczają
Jesteście narzędziem w ręku polityka który was cynicznie wykorzystuje by uderzać w innego polityka
Jak te barany odchodzicie od dyskusji z fochem jak dziecko w piaskownicy a potem będziecie zdziwieni że zdecydują za was bez was
Droga powinna być już dziś otwierana a nie planowana
Nie mówię którędy bo się nie znam ale jak każdy nie po moim to może niebem !?
Rudy i ekipa mieli pozamykać wszystkich pisowskich przestępców !
Minęło dwa i pół roku !! A żaden nie siedzi!jedni się bawią w stanach inni gdzieś tam !
Nawet gdy ścigali Romanowskiego to polski podatnik wydał w tym czasie gdy przebywał na Węgrzech 287 tysi na jego pensje biuro itp! To jest chore
Ba nawet tych przekrętów nie rozliczyli z pandemi
Czy to przypadek ? Nie sądzę …
Łatwo gang będzie dymal na rowerze żeby zebrać kasę na chore dzieci a my płacimy typowi co siedzi za granicą bo się boi prawa które tworzy a obecnie rządzący nie dość ze go nie zatrzymali to jeszcze utrzymywali 🙃
Jarkowa sprawa potrwa kilka lat
Zmieni się władza załatwi się umorzenie
Proste
Może wykonawca schodów się dorzuci i tego remontu kamienicy obonskich !
Budynek po przedszkolu stoi pusty na zarabiu
Nie można przekazać a za pieniądze wyremontować ?
Tak
Ja uważam że od kiedy zawierzył nas Maryi to jakby w mieście wszystko lepiej jest i jeszcze ten vice burmistrz Potylica świetny DJ i ponoć organista w bylinie czy bulinie
Logicznyiszczery20 maj
Brawo Jarek kolejny sukces !
Idziesz jak błyskawica
Rewelacja
Dziś korek od Krzyszkowic także brawoioo
Przejazd z Jawornika na Krk graniczy z cudem
Zresztą od Myślenic na Jawornik też
Radzę cześć przełączek zamknąć albo wrzucić przed każdą fotoradar bo będziecie mieć krew na rękach
Chore kłótnie polityczne kontra życie ludzi
Po siedmiu latach zorganizowali Dni Myślenic. Teraz tłumaczą się dlaczego w Rynku, a nie na Zarabiu
Opinia z 2o24 mamy 2026
Tymczasowe kładki tymczasowy most nie wystarczy ?
A ile to wogole kosztowało ? Bo sześć niby gwiazdek to tanio nie było
Borzęta. Smród z wysypiska ciągnie się od dwóch tygodni. Czym oddychają mieszkańcy?
Śmiej się mordeczko.. tylko twój nosek i twoja rodzinka tego nie czuje więc zachowujesz się jak pisior lub jego typowy wyborca
Dni Myślenic 2026. Scena stanęła w Rynku. Tak po siedmiu latach przerwy miasto obchodziło swoje święto
No i fajnie jeszcze dziś i po temacie
Zdjęcia pokazały zainteresowanie
O 22 wyłączyli i do spania normalnie sztos impreza bez karuzel bez disco na stojaka w upale a do żarcia się nie odnoszę bo się nie doczekałem a z piwkiem ponoć jakiś dżez był bo nasi nie mogli ino jacyś zewnętrzni bez przetargu ludzie gadali że drogie i słabe to
Doliczyłeś auta stojące na tych ulicach ?
Bez sensu
Artyści oprócz happysad to jakaś 19 liga i hity z innej epoki plus ciasnota ale robaczki nie martwcie się będzie ciepło wręcz gorąco więc rynek to idealne mniejsze ciasne i duszne
Myślenice. Ulica Pardyaka do przebudowy. Remont „przewyższa możliwości finansowe gminy”
To najpierw pardyaka ludziom potem schody i kamienicę płońskich nie wiadomo komu i będzie git ‼️
Sypią się mandaty. Policja i straż leśna na tropie quadów i crossów
Jak wam tor zrobić jak wam trzeba nowości i adrenaliny oraz zmiennych zbiorników wodnych i innych dupereli
Dla was to sport hobby to ok tylko jeździjcie sobie po swoim a nie po moim i zaznaczam że nie przeszkadza mi nawet po państwowym
Metkę macie przyklejoną i to nie przypadkiem 🤭
Korty na Zarabiu doczekają się remontu? „Daj Panie Boże, abyśmy otrzymali środki na modernizację”
Dobre dobre
Z kilku urosło do kilkunastu czy kilkudziesięciu .. bez znaczenia !
Trzeba róbcie tylko skoro wam zależy to się sami ruszcie i ciśnijcie aczkolwiek burmistrz chyba nie ma z tego fejmu bo na sport nie oszczędza kasy podobnie jak na schody i kamienicę obonskich
Ile takich kortów mogłoby powstać z kasy z remontu takiej jednej kamienicy ???
Dla jakich mieszkańców te korty ?
Dla kilkunastu ? A remont za miliony czy setki tysięcy ?
I problemem kibel z szatnią ze za wysoki ?
Co ta problemy z du**? Burmiś potrzebuje kolejnego tematu do kłótni z ostrowskim ?
Problem zarabia ? Mało atrakcji !
Zarabie 2.0 było ściemą wyborczą !
Zamienienie lata na zarabiu w velo chyba nie pykło a banderoza gnije na naszych oczach ot to kilka osiągnięć po połowie drugiej kadencji . O dalinie zapomniałem … ale leżącego się nie kopie !
„Każdą nieruchomość sprzedaje się tylko raz”. Radny apeluje o ponowne rozważenie losów działki po przedszkolu nr 3
Nikt normalny tego nie kupi bo kupi sto innych nieruchomości ..
Nikt normalny tego nie remontuje za miliony bo ma sto innych wydatkow… a nie czekaj jest taka rada co robi to co burmistrz chce nie patrząc na interes mieszkańców ‚
Myślenice. Alarmujecie: Coraz ciaśniej w tej części miasta. Radna zabiega o budowę drogi
Dąbrowskiego jeszcze jest jako tako
Wybickiego juz kiepskawo ale na Sikorskiego to już stoją jak chcą i to od początku ulicy aż do końca za nic chodnik za nic pobocze jak chcą tak stoją bo bo na pańskim a pańskie niczyje
Jechałem dziś specjalnie bo nie byłem tam lata a czytałem rano artykuł
Ulicy nie naciągniemy a nikt ze swojego nie popuści bo i czemu niby 🤣
Sami sobie winni a jeszcze głupoty piszą rękami radnego😀🤣
Jedźcie zobaczcie !
A przepraszam !
A w której części Myślenic jest luźniej ?
Wszędzie ciasno i wszędzie aut pełno a wkadze w dup!! To mają i przed wyborami przyjdą i coś tam obiecają jakąś rozbudowę czy kolejne rondo !
A na Dąbrowskiego proponuję zacząć od mieszkańców żeby nie parkowali na ulicy
Wtedy śmieciarkę miną nawet jak będą się mijały dwie !
Myślenice. Zmiana organizacji ruchu na Zakopiance. Tym razem w rejonie kładki dla pieszych
Kładka za miliony która przejdzie 5 osób dziennie ..
Myślenice. Powiat chciał kupić Willę Krzyszkowskich. Rozmowy zakończyły się fiaskiem
Można by zablokować te miliony na kamienicę obonskich na początek to ważniejsze niż obalenie burmistrza który kończy kadencję za 1.5 roku
Jak już tu nie było nieprawidłowości to już chyba wszystko wolno🥲
Myślenice: Zastępca burmistrza odpowiada na pytania dotyczące działań CBA na terenie gminy
Tak ale to jest zapłata za ciepłą posadkę i normalka
Kamery, szlabany, parkomat. Tak ma wyglądać płatny parking przy ul. Solidarności
I kto za to zapłaci ?
My
A kiedy się zwróci ?
X lat
Parkingi pod kościołami wszystkimi o ile nie teren kościoła też proszę odgrodzić i pobierać opłaty
To samo wokół szkół skoro wszyscy to wszyscy i wszędzie bez świętych krów z budżetówki bo niby czemu oni mogą parkować na free a ja mam płacić ?
Dużo zamieszania ale ok
Skoro to tak to to samo na starym jarmarku
Pod kościołem też
Zero straganów bo plac jest na dolnym i nie ja go tam przeniosłem a na Końskim i pod kościołem parking bo osiedle już nie mieści aut !
Wielka blokada dróg pod Krakowem. Mieszkańcy po raz kolejny mówią „dość” planom S7
Nic nie powstaje
Nic nie budują
Nikogo nie wywłaszczają
Jesteście narzędziem w ręku polityka który was cynicznie wykorzystuje by uderzać w innego polityka
Jak te barany odchodzicie od dyskusji z fochem jak dziecko w piaskownicy a potem będziecie zdziwieni że zdecydują za was bez was
Droga powinna być już dziś otwierana a nie planowana
Nie mówię którędy bo się nie znam ale jak każdy nie po moim to może niebem !?
Myślenice. Petycja z podpisami mieszkańców trafiła do sieci. UODO nakłada na burmistrza karę administracyjną
Rudy i ekipa mieli pozamykać wszystkich pisowskich przestępców !
Minęło dwa i pół roku !! A żaden nie siedzi!jedni się bawią w stanach inni gdzieś tam !
Nawet gdy ścigali Romanowskiego to polski podatnik wydał w tym czasie gdy przebywał na Węgrzech 287 tysi na jego pensje biuro itp! To jest chore
Ba nawet tych przekrętów nie rozliczyli z pandemi
Czy to przypadek ? Nie sądzę …
Łatwo gang będzie dymal na rowerze żeby zebrać kasę na chore dzieci a my płacimy typowi co siedzi za granicą bo się boi prawa które tworzy a obecnie rządzący nie dość ze go nie zatrzymali to jeszcze utrzymywali 🙃
Jarkowa sprawa potrwa kilka lat
Zmieni się władza załatwi się umorzenie
Proste
Myślenice: Piknik integracyjny na Zarabiu i zbiórka na budowę Centrum Wsparcia PSONI
Może wykonawca schodów się dorzuci i tego remontu kamienicy obonskich !
Budynek po przedszkolu stoi pusty na zarabiu
Nie można przekazać a za pieniądze wyremontować ?
Myślenice zawieszają udział w pracach nad S7. Burmistrz sprzeciwia się wszystkim wariantom
Tak
Ja uważam że od kiedy zawierzył nas Maryi to jakby w mieście wszystko lepiej jest i jeszcze ten vice burmistrz Potylica świetny DJ i ponoć organista w bylinie czy bulinie
Brawo Jarek kolejny sukces !
Idziesz jak błyskawica
Myślenice. Na stałe zmienią ruch na ulicy Sobieskiego. Zakopianka z utrudnieniami przez najbliższe dni
Rewelacja
Dziś korek od Krzyszkowic także brawoioo
Przejazd z Jawornika na Krk graniczy z cudem
Zresztą od Myślenic na Jawornik też
Radzę cześć przełączek zamknąć albo wrzucić przed każdą fotoradar bo będziecie mieć krew na rękach
Chore kłótnie polityczne kontra życie ludzi
Paradoks Góry Chełm: Budują park, parking i plac zabaw, ale wjazd możliwy jest tylko dla mieszkańców
Parkujesz na Chełmie i busem do centrum załatwić sprawy
Czego nie rozumiesz.
Miał być parking to będzie tylko że nie tam gdzie trzeba 😂