Rząd przedłuża obostrzenia. Oto lista aktualnych ograniczeń

 • 8 kwi 2021

  Kazik śpiewa „Bomba na parlament”

  7 3

Firma na KRUSie w trakcie epidemii

 • 23 mar 2020

  Pytanie do osób prowadzących działalność gospodarczą na KRUSie. Wszędzie trąbią o chwilowych zmianach w płaceniu składek ZUS w przypadku małych firm. Zapewne decyzje zapadną w ciągu najbliższych dni. Nigdzie nie widać informacji na temat działalności na KRUSie. Czy ktoś wie coś więcej? Albo czy lepiej chwilowo zawiesić działalność?

  1 5

Zakaz handlu w niedzielę: Najpierw dla dwóch w miesiącu, następnie dla wszystkich

 • 26 lis 2017

  A czy ktoś zmusza do pracy "w pampersie na kasie"?

  18 33

Zgnilec amerykański atakuje pszczoły na terenie powiatu myślenickiego

 • 4 lis 2017

  Zwłaszcza, że ta choroba pszczół nasila się ( jeśli jest) w drugiej połowie lata...a tu baaa nasz powiat atakuje w zimie praktycznie...chyba specyficzny zgnilec myślenicki.

  1

Myślenice: Jarosław Pietrzak nie jest już dyrektorem Muzeum Niepodległości

 • 17 wrz 2017

  Muzeum podległości ...idealne określenie. Zostałam zaproszona na "Ascot kapeluszy" w ostatnim czasie. Koncepcja może i fajna, ale tak mnie jakoś zniesmaczyło to co się teraz w byłym Domu Greckim dzieje. Odniosłam wrażenie, że Dyrektor nie ma nic do powiedzenia, więc decyzja o rezygnacji wcale mnie nie dziwi. Miałam ze swojej strony propozycję wystawy, ale ważniejsze było wyjście na papierosa niż rozmowa ze mną ( NIE Pan Dyrektor). Dostałam odpowiedź "na odpieprz się", więc uznałam, że szkoda czasu na kolejny "udział w jakiejś imprezie". Nie chodzi o mnie i moje pomysły, ale klimat się tak zmienił, że szkoda czasu, żeby udzielać się tam "kulturalnie", a było to najlepsze , najciekawsze miejsce w naszym małym miasteczku

  11 1

Jak można zorganizowac kurs- np kurs kroju i szycia ??? I z czym to się wiąże?

 • 25 lip 2017

  Cały czas aktualny. Wypraktykowałam też pojedyncze godziny. Robimy co nam się podoba, czyli po kolei jak nam przyjdzie wena, raz sukienka, raz dzianina i szyjemy.

 • 8 lis 2015

  Tak, tu nie poszerzałam tematu po raz kolejny bo zainteresowanie było małe. Nowe programy wrzucałam raczej na fb. W tym momencie przerwę miałam z powodu remontu, szukała Pani możliwości dokształcenia się w konstrukcji odzieży damskiej/męskiej czy w szyciu?

 • 9 lut 2015

  ze mną na privie, podam numer :)

  2 1
 • 15 sty 2015

  Podzieliłam na 4 części , żeby przy wpłacie ratalnej można było zrezygnować w każdej chwili. Początek Luty 2015,

  1 2
 • 15 sty 2015

  Stopień I
  Część 1
  -Sposób pobierania miary, obsługa maszyny, wykonanie podstawowych szwów, początki na maszynie, szycie ręczne,
  -Spódnica, konstrukcja, modelowanie, przekształcanie w inne wzory, szycie dowolnego modelu
  Część 2
  -Sukienka, konstrukcja, modelowanie, przekształcanie w inne wzory
  -Rękaw, konstrukcja, modelowanie, przekształcanie w inne wzory
  -Szycie sukienki
  Część 3
  -Spodnie damskie, konstrukcja, modelowanie, przekształcanie w inne wzory
  -Szycie spodni damskich
  -Detale- różne opcje wszywania zamka, różne warianty kieszeni etc
  Część 4
  -Bluzka, konstrukcja, modelowanie, przekształcanie w inne wzory
  -Recykling, przeróbki nieużywanej odzieży
  - 3h do decyzji uczestników
  Rozdanie dyplomów
  Możliwe zmiany do wprowadzenia zgodnie z Waszym życzeniem

  1 1
 • 15 sty 2015

  Moje Panie, wklejam przemyślany ogólny plan zajęć podzielony na 4 części. Tym które będą bliżej zainteresowane ujawnię dokładną rozpiskę co do godziny. Program "I STOPIEŃ" podzieliłam na 4 części. Każda część składa się z 4 spotkań po 3 godziny.
  1 spotkanie za free, żeby było wiadomo o co tu chodzi, komu się podoba zostaje, komu nie, to nie.

  2 1

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 19 lip 2017

  Szukam ciekawych wzorów sukni ślubnych do wzięcia w komis. Nie stare i leciwe, ale jasne, po czyszczeniu i mające ciekawy wzór. Wyjaśniam niektórym, że branie w komis to nie zakup, tylko podpisanie umowy komisowej. Reszta na priv.

  1
 • 17 maj 2017

  Szukam sukni ślubnych które mogę wziąć w komis. Chodzi mi o jakieś ciekawe wzory, nie ze stażem 10 letnim, które znalazły się przy okazji sprzątania. Zmieniam trochę swoją pracownię, a bywa, że ktoś nie wie czy uda się nawet oddać. Suknia ma być po czyszczeniu. Może się komuś przysłużę.

  2 6
 • 8 maj 2017

  Zainteresowane już "żony"!
  Wezmę w komis ciekawe wzory sukni ślubnych, ale PO czyszczeniu, a nie BEZ. Dodatkowe informacje na priv lub telefonicznie 607766573

  1 2

POLECIE JAKAS KRAWCOWĄ

 • 12 mar 2017

  Temat ożył po roku znów :))))

 • 19 mar 2015

  Widać kamil nosisz i regularnie pierzesz suknie ślubne, skoro masz tak tak wyrobioną opinię, bo materiały na rzeczy pozostałe klienci moi kupują sobie sami, więc trochę się mieszasz w zeznaniach. Oczywiście przekazuj swe opinie gdzie Ci się żywnie podoba. Efekt końcowy jest widać taki, że klientów mam wystarczająco dużo, ale opinii nie muszę wystawiać sobie tutaj, bo ludzie docierają do mnie sami. Jakoś kamil ucichł dopóki temat znów nie wyskoczył na pierwszą stronę. Pisz co Ci się żywnie podoba, tylko najpierw się zastanów czy piszesz o odzieży codziennej czy o sukniach ślubnych bo Ci się chyba nie zastanawiasz. Uczciwe i miłe byłoby gdyby się to w logiczną całość zgadzało.

  4 5

NIE BEDZIE SYLWESTRA NA RYNKU!!!

 • 12 gru 2016

  uff wszystkie psy klaskają uszami z radości :D

  6 10

Fatalne zachowanie lekarki w WR Medica w Myslenicach

 • 12 gru 2016

  A wiecie co mnie dziwi? Wprawdzie tam się nie leczę, raz byłam, ale jeśli nawet byłaby nagonka i ktoś chce strasznie "bronić", to niech po prostu napisze o swoich doświadczeniach a nie rzuca się. Pisanie "czy to nie była recepta na psychotropy"... może jeszcze melisa by się tu komuś przydała- jest bez recepty.

  16 2

Myślenice: Muzeum w "Domu Greckim" czy w nowej siedzibie?

 • 7 sie 2016

  Jagienka50 , chciałabyś spać w takim pokoju?

  3
 • 4 sie 2016

  Skończyć, czy wykończyć?

  9 2

LIKWIDACJA DOMU GRECKIEGO- DECYZjĄ NASZYCH WŁODARZY

 • 4 sie 2016

  Nie wiem skąd ta liczba 20 osób? A przede wszystkim informacja, że muzeum odwiedzają tylko szkoły ???I porównywanie swojej pracy do pracy Pani Kobiałki... Nie uwłaczając Twojej osobie seba. Miałam tam swoją wystawę kiedyś, poprzedzoną przemiłym wernisażem. Wcześniej czekałam na termin w istniejącej też Galerii Sztuki Współczesnej, no ale oczywiście zanim się "doczekałam" władze już doprowadziły do zamknięcia galerii. W zmienionym z MOK na MOKIS wystawa nie była możliwa do zorganizowania, pozostawał jedynie Dom Grecki. Czasem zastanawiałam się nad wystawą czy pokazem zorganizowanym w Myślenicach, ale po prostu nie ma gdzie. Wystawy malutkie były swego czasu jeszcze w Jędrusiu ale też trochę "umarł" bo zabiła go konkurencja- siła wyższa. Galeria w Janie padła po tym jak myślenicki KKK wysłał tam policję, nie rozumiejąc czym jest wystawa graffiti. I w mojej opinii od tej strony wychodzi między innymi ta małomiasteczkowość i słoma z butów która wystaje wielu osobom ( nie wymieniam komu).

  17 10

Myślenice: W Rynku powstaje lodowisko

 • 24 gru 2015

  jak dla mnie tragedia, widać w sam raz na "tą zimę", pół rynku zajęte dechami jak w tartaku, już lepszej koncepcji nie miał, może liczy, że długi których narobił "odbije"

  7 10

Galeria Myślenicka prawie gotowa. Otwarcie 28 listopada

 • 21 lis 2015

  No cóż… Miałam nadzieję że "Galeria" bardziej ambitna, nie spodziewałam się tam ISPOT'a, ale czegoś ciekawszego, rzeczywiście DH Myślenice, lepiej by brzmiałw tym wypadku , ostatecznie do Bonarki daleko nie macie.

  5 10

Górne Przedmieście - zapomniania dzielnica

 • 30 paź 2015

  A po co bankomat na Górnym? Na spacer się możemy przejść :) Ja tam dziękuję , że w tej "strefie ekonomicznej" Dólniewsi nie mieszkam, jedyne co mi przeszkadza tutaj to nadmierna ilość ciężarówek czasem. Jest niejednokrotnie tak duży ruch przed moim domem, że większy mi nie potrzebny i nadmierna prędkość powinna być kontrolowana, przynajmniej wieczorem mogę pobiegać po drugiej ulicy, co dużo osób robi i jest "strefa czasu wolnego", psy o dziwo nie biegają późnym wieczorem nawet. Potrzebujemy zakupów, robimy większe raz na kilka dni i tez problemu nie mamy. Jeśli kogoś suszy, wtedy pewnie widzi problem- na butach do "rybki" na osiedlu tam macie otwarte 24h. I tak jest nieźle dla tych którzy nie posiadają samochodu bo bus jeździ co pół godziny w obie strony- dawniej tak nie było. Ze spokoju tej części ja jestem w pełni zadowolona- kto chce mnie znaleźć ten mnie znajdzie. Mój mąż przeprowadził się z krakowskiego osiedla na Górniewieś, świetnie się czuje. Warunkiem "luzu" jest posiadanie samochodu.

  12 9