Busy odjazdy rozkłady trasy

 • 3 sie 2012

  [quote=gość: //// ,,, /// f] takbo to ty niepotrzebujesz wysiasc miedzy przystankiem i sie cieszysz przyjdzie i czas na ciebie tobis [/quote]

  Tak sie składa ze nie jestem busiarzem,,,,i czas na mnie nie przyjdzie!. A jak staja w miejscach niedozwolonych,to niech płaca za swoja głupote!!, Maja wykaz przystanków na jakich moga sie zatrzymywac.... Ale pazernosc nie ma granic-jak sie nie zatrzyma to juz z nim drugi raz nie pojedzie. Niech płaca barany!. A za 3 lata bedzie przetarg na linie to wszyscy legna na łopatki. Przyjdzie przewoznik z innego województwa,da najlepsza oferte, i kariera naszych Myslenickich monopolistów legnie w gruzach. I znajac zycie to kilku pójdzie na wierzbe sie powiesic,bo nie beda mieli za co spłacic swoich kredytów...które wzieli na zakup busów,i budowe domu.... O kogo chodzi , to kazdy wie.... Oby jak najszybciej...pozdro!

  4 13
 • 3 sie 2012

  To dzisiaj był nalot na busiarzy?. Jechałam z panem K-wysadził w miejscu niedozwolonym pasażera i mu sie dostało....(3000zł) . A najlepsze jest to ze w jego busach pisze informacja typu: Proszac kierowce o zatrzymanie sie poza przystankiem,narazasz kierowce na kare w wysokosci 3000zł!!!. Ciekawe kto by płacił jak by to jeden z jego kierowców dostał 3000zł??.

  4 8
 • 1 sie 2012

  Czy ktoś jeszcze z busiarzy zatrudnia niewidomych kierowców tak jak Pan P...?

  3 6
 • 12 maj 2012

  Mam takie ciekawe pytanie dla własciciela FIRMY S-BUS... Mianowicie chodzi o to ze na busach jest napisane- PROMOCJA 27% TANIEJ NA karnet 10-cio przejazdowy.. Cena zwykłego biletu z Myslenic do Krakowa wynosi,według zamieszczonego cennika w busie 5,5zł-tak?. A znizka przy zakupie 10-ciu przejazdów wynosi 27%-tak?. Odejmujac 27% z biletu który kosztuje 5,5zł,to taki bilet powinienn kosztowac 4,015zł. !! To karnet na 10-cio przejazdowy powinien kosztowac 40zł15gr. Prosze mi powiedziec dlaczego karnet kosztuje 45zł,a nie jak wychodzi z całej tej promocji 40zł i 15groszy. Krótko mówiac oszukujecie pasazerów!!!-pasazerowie płaca wiecej niz powinni , swiadomie oszukujecie na sume 4zł85groszy!!!!.

  11 3
 • 18 lis 2011

  To pewnie u Maksa,albo u Króli... U tych pierwszych to samowolka,ile chca tyle biora.,,,,

  7
 • 4 sie 2011

  No niby nie ma problemu,ale wiekszosc ludzi siada na placu Kupców.. A z tego co mi wiadomo to były kierowca busów otwiera swoja linie Kraków-Myslenice,która ponoc ma ruszyc od polowy wrzesnia,ma miec tansze bilety niz nasi przewoznicy,i duzo szybszy czas przejazdu do i z Krakowa niz Mysleniccy busiarze---tj:około 50minut z Krakowa do Myslenic. Kto z nim jezdził ten wie jak szybko i bezpiecznie mozna z nim dojechac i wrócic. Z tego co wiem to ma na imie Daniel. Ma zaczynac z dworca,ale bedzie przejezdzał przez osiedle,pod 18,i blok nr 1. A nie tak jak inni zawijaja koło kefira i jada na zakopianke. Obiecał mi ze za 2,lub 3 dni poda mi rozkład jazdy,wiec go napisze na forum.

  3 3
 • 4 sie 2011

  Tylko tu jest problem w tym ze nawet jak by chciał wejsc jakis bardziej konkurencyjny w cenach i komforcie jazdy przewoznik to nie łatwo mu bedzie dostac sie na plac Kupców,poniewaz nikt go tam nie pusci!. Czy to chodzi o linie Myslenice-Kraków czy na podmiejskie miejscowosci. A problem tkwi w tym ze nasi busiarze zawarli układ z kupcami ze nie maja prawa dac zgody na przystanek poczatkowy i koncowy innemu przewoznikowi któren chce wejsc na tutejszy rynek,pomimo ze ma tansze bilety i lepsze i wygodniejsze busy. Tak ze mówiac tutaj o zdrowej konkurencji to takiej nie ma!!!!. A panowie busiarze mieli wielkie pretensje do PKS-U ze stosuja nieuczciwa konkurencje.... I kto tu kłamie????. Tak ze jestesmy skazani na nasze miejscowe firmy przewozowe,na ich podwyzki biletów,a co sie z tym wiaze to nie bedziemy mogli wybrac lepszego i tanszego przewoznika.., a z tego co wiem to tacy chca wejsc do myslenic z cenami przejazdów tanszymi o 40%. Powodzenia zycze,i sorki za błedy.

  4 7

Myślenice - Kraków ,busy,autobusy.

 • 20 sie 2011

  Witam wszystkich. Od połowy wrzesnia rusza nowy przewoznik z Myślenic do Krakowa. Bedzie startował z dworca,i co najwazniejsze bedzie jechał przez osiedle ( przystanek koło bloku nr.1!!!!!,gdzie nikt nie zatrzymuje sie tam bo wszyscy jada przed Kefirkiem w lewo na orlen,a pasażerowie siadajacy koło jedynki musza chodzic pod blok nr 18.

  2 5