Samochodem osobowym zamiast ciasnym busem

 • 16 sty 2014

  A czy jedzie ktoś może w poniedziałek 20.01 w kierunku Nowego Sącza?

  1 2

Busy Myślenice - Kraków. 11 listopada. jeżdżą?

 • 8 lis 2013

  I na co komu punk informacji turystycznej skoro nic tam nie wiedzą?

  3 1
 • 8 lis 2013

  Tylko jeśli ktoś nie ma samochodu, to już w długi weekend się nigdzie nie ruszy, bo o ile wyjedzie to będzie musiał wrócić w niedzielę, kiedy jeszcze cokolwiek jeździ albo nie wracać wcale.

  Zgadzam się - kursy w święta i niedziele to porażka. Szkoda, że to nie busy są dla ludzi tylko ludzie dla busów.

  3 3

RĘKODZIEŁO CZY TANIA CHIŃSZCZYZNA

 • 6 lis 2013

  problem tkwi w tym, że chińskie jest tanie...a że ciężko teraz z pieniędzmi to ludzie wybierają tańsze rzeczy. A sama po sobie wiem, że produkty ręcznie robione, z dbałością o każdy element, z najlepszych materiałów i tym samym droższe - nie znajdują zbyt wielu zainteresowanych. A jeśli tylko zniżę cenę do takiej, że w sumie zwracają mi się jedynie koszty zakupu materiałów i nie zarabiam na tym nic - od razu więcej zainteresowanych. Ale jaki sens w biznesie, gdzie nie zarabiam ? Żaden...
  Przykro, że świat zalała chińszczyzna.

  6 1

Busy odjazdy rozkłady trasy

 • 5 lis 2013
  bag napisał/a:

  Orientuje się ktoś czy 11 listopada będzie jakaś możliwość dojechania do Krakowa? Obawiam się, że może nie być żadnego kursu bus czy autobusu, nie pamięta ktoś jak bywało we wcześniejszych latach?

  Dołączam się do pytania, niestety nie mam możliwości zapytania kierowców dlatego jeśli ktoś będzie wiedział cokolwiek to bardzo proszę o zamieszczenie tej informacji tutaj.
  Serdecznie dziękuję.