Małgorzata Miszczak kończy pracę w MOKiS. Ciągle ma szansę zostać radną

 • 13 maj

  Zwolennicy bb i mm, biją pianę ze to okropne . Zapraszam wszystkich do pierwszego lepszego korpo, nagraj kampanie że twój lider jest kiepski i oczekuj że będziesz w tej firmie pracował dalej. Litości.

  9
 • 10 maj

  W sumie skoro pani mm prowadziła kampanie w której głównym postulatem była chęć zmiany szefostwa w gminie to chyba jej na rękę że już nie będzie musiała z tym środowiskiem pracować. W końcu o to postuloawała :)

  38 1

Burmistrz Jarosław Szlachetka złożył ślubowanie. Radni wybrali przewodniczącego i jego zastępców

 • 3 maj

  Brak słów do komenatrzy powyżej. Ludzie szanujmy się...

  8 11

Barbara Bylica bez mandatu radnej? Komisarz Wyborczy wydał postanowienie w tej sprawie

 • 2 maj

  Dokładnie, twierdziła że jest liderem na wysokim poziomie że dokonuje dogłębnych analiz, i nie potrafiła zweryfikować do kiedy złożyć jeden świstek? I jeszcze stwierdzenie że uzyskała od kogoś zle informacje. Dzisiaj mamy dokumenty w telefonie, bierze się przepis czyta się go i sprawdza. Po prostu. A jeśli się go nie rozumie można to sprawdzać dalej, na wyższym szczeblu. Iluś radnych sobie z tym poradziło przez ostatnie lata wiec nie powinna to być wiedza tajemna.

  53 7
 • 2 maj

  A obserwator Myślenicki manipuluje na fb że to wina koleżanek z um lub samego burmistrza. A wygląda jakby to było celowe działanie bb zeby sobie jeszcze kilka miesięcy pociągnąć na "chorobowym ".

  38 9
 • 2 maj

  Lider na wysokim poziomie, który nie dopełnia formalności? To celowe działanie, żeby jednak zostać w UM? Czy o co tutaj chodzi? Górne zostaje jednak bez radnego, w zemście za popracje JS?:)

  46 11

Myślenice. Zmiana na stanowisku dyrektora MOKiS. Łukasz Antkiewicz zastąpi Piotra Szewczyka

 • 26 kwi

  Ludzie, konkurs był już dawno i wiadomo było że rozstrzygnięcie będzie w okolicach kwietnia/maja ogłoszone... Któraś pani z owocnej pisała chyba że z Panem Sz współpraca szła słabo więc powinno to oponentom burmistrza pasować, zwolennikom w sumie też, polityczna gierka z garnuszkiem to była zagrywka by w ciszy wyborczej zmobilizowac zowllennikow MO.. wynik wszyscy znamy

  16 5

Wybory Samorządowe 2024. Jarosław Szlachetka burmistrzem miasta i gminy Myślenice na drugą kadencję

 • 22 kwi

  Owocnie pomogli MO w przegranej niektórzy. Pycha kroczy przed upadkiem.

  55 12
 • 22 kwi

  Takie w filmikach było rozmowa/szacunek a teraz się jad sączy że wieś....dzielenie tych otwartych na rozmowę środowisk z owocnej jacy to zacofani są ludzie ze wsi na fejsbuku pani sekretarz z rady rodziców pluje takim jadem, że przechodzi to jakiekolwiek pojęcie. A gdzie postawa szacunku do innych? Gdzie godność przegrywania? To jest przykład dla młodego pokolenia mówienie że wies to ciemnogród? Że wymiotować jej się chce? To są te ogromy szacunku jakie owocna ma dla innych ludzi ?
  To pani w kościele śpiewa a ludzi dzieli na lepszych i gorszych że względu na ich wybór burmistrza?serio?

  119 26

Wybory Samorządowe 2024. W drugiej turze wybieramy burmistrza Myślenic. Relacja NA ŻYWO

 • 22 kwi

  Ciężko pracować z osobą która publicznie trzy tygodnie mówiła że woli druga stronę. Po co pracodawcy pracownik któremu szef nie pasuje. Gdybyś miał/a firmę trzymała byś kogoś kto publicznie mówi że ta twoja firma jest słaba i wolałbyś inną?
  Ciekawe czy bb będzie miec honor i odejdzie sama z tej jakże okropnej pracy. Przecież próbowała wszystkim wmowi że jej szef to samo zło. Mówiła też że ma ogromne doświadczenie i jest świetna ekonomistka ro że znaleziem innej pracy nie powinna mieć problemu , po co się męczyć?

  13 1
 • 21 kwi

  W 100 trafna analiza. Dodam tylko, że już zaczyna sie dzielenie tych otwartych na rozmowę środowisk z owocnej jacy to zacofani są ludzie ze wsi. Przykre to jest. Dopiero były na sztandarach niesione gornolotne wartości...

  11 1

Barbara Bylica: Mimo nieuzasadnionej fali nienawiści wylanej na mnie, nie poddaje się

 • 20 kwi

  Te nieuzasadniona fale jak pani mówi wylał pani były sąsiad pan darek wszystkim znany, z tego co można wnioskować była to przez was zaplanowana akcja aby najpierw zrobić właśnie taki negatywy odbiór a później budować na tym kampanie że jest pani biedna hejtowana kobieta. To są czasty w których wszystko można kupić, poza czystym sumieniem. No cóż, najwidoczniej pani to nie przeszkadza..

  5
 • 16 kwi

  Sytuacja wygląda co najmniej jak wybory do kongresu USA.. Mnie najbardziej razi stosowanie co rusz odniesień do wiary "po owocach nas poznacie " Bóg nas wyprowadzi z tej ciemnej doliny "itp. LUDZIE, co będzie jak przyjdzie nam walczyć o ważniejsze sprawy niż ta ? Gdzie się wówczas będziecie odwoływać? Czy to faktycznie powino tak wyglądać postepujac zgodnie z sumieniem?

  17 9

Wybory Samorządowe 2024. Barbara Bylica poparła jednego z kandydatów. "Mój głos 21 kwietnia otrzyma burmistrz Maciej Ostrowski”

 • 18 kwi

  Ta kampania pokazała jak bardzo ludzie są wobec siebie nie lojalni. Pokazała też że powoli stajemy się społeczeństwem jednego przekazu byle by był ładnie opakowany, pokazała, że ludzie są cholernymi hipokrytami jak np. Ci piszący o tym że będą rozmawiać z każdym ale każde odmienne zdanie okrzykuja od razu jako hejt
  Pokazała też że kandydujący maja ludzi za idiotów:
  ...Pani Basia obiecuje plac zabaw tuż poniżej nowych bloków na osiedlu, (pomijam fakt że jeden plac zbaw już wsparła swoją inicjatywa i wyszedl z tego parking pod domem ludowym) to już zarządzający nowymi blokami maja z głowy jeden problem, obiecuje regulacje potoków choć z tego co mi wiadomo te należą do wód polskich..i można tak do rana...

  5
 • 17 kwi

  O lepsze dzisiaj ! Pani Basia zgłasza że będzie tworzyć centrum aktywności społecznej z panem Maciejem, tyle że już od jakiegoś czasu prace nad takiem miejscem trwają a pani jako urzędnik konsultowała takie inicjatywy, teraz to co i tak się już dzieje chce przypisać nowemu ruchowi. No tak wszystkie chwyty dozwolone...

  2 1

Wybory Samorządowe 2024. Druga tura w niedzielę 21 kwietnia. Jak do dogrywki przygotowują się kandydaci na burmistrza Myślenic?

 • 17 kwi

  A kto bardziej zaradny i lepiej mu sie wiedzie dom..na wsi stawia. Czasy chłopstwa minęły.

  2

Ewa Wincenciak-Walas: Swój głos oddam na ciebie Maciek

 • 17 kwi

  Taki oxymoron życiowy popierać tradycyjne wartości i popierać Ostrowskiego. Ale cóż, ludzie nie zadali sobie trudu żeby poznać poglady swojego kandydata, ufają frazesom.

  14 12
 • 17 kwi

  Starostwo w ostatnim czasie pokazało szcegolniwe te współpracę ponad podziałami jak był problem z aptekami. Hejt jaki wtedy płynął na osoby próbujące rozwiązać problem społecznie był spory. Już wszyscy zapomnieli?

  17 9
 • 17 kwi

  Pewnie dlatego, że układ trwa już dłużej pan Maciek juz w 2019 roku używał obecnego hasła owocnej , czyli to jest po prostu walka o poprzedni porządek, pod przykrywką spontanicznych działań. Ludzie uwierzyli bo przekaz brzmi ładnie na tik toku. I takie modne to wspólne bieganie.
  A prawda jest prosta, to zwyczajna walka starego porzadku o powrót na posady.

  https://miasto-info.pl/myslenice/25888,maciej-ostrowski-nie-musze-grac-pierwszych-skrzypiec.html

  16 23

wybory samorządowe

 • 16 kwi

  Liczy się ładny filmik na tik toku i slogany. Merytorycznie wiadomo -chodzi o zabezpieczenie interesów określonej grupy biznesu. Tylko tych kobiet szkoda, co idą i wierzą w te piękne treści, teraz będą silne jak nigdy. I szczęśliwe w betonowym mieście:)

  10 4

Wybory Samorządowe 2024. Kampania na ostatniej prostej. Na Zarabiu bieg z Maćkiem

 • 16 kwi

  Siła kobiet -tych od błyskawic? Bo część uczestniczek chyba ta sama...

Wybory Samorządowe 2024. Pięć dni do głosowania. Co wydarzyło się w ostatnim tygodniu?

 • 16 kwi

  W punkt. Jednemu i drugiemu udało się podzielić lokalna społeczności. Tutaj maja obaj złoty medal. A ostatnie wydarzenia z premedytacja dolały oliwy do ognia....koszulki, banery spoty to wszystko przygotowano w ciągu dwóch dni ? I te nowe banery pani Basi z Panem Maćkiem a coś tam kww owocna mówiła o ekokampani i tym że mało banerów drukują, to tamte co Pan maciek miał wcześniej były złe? Koniecznie trzeba było wydrukować nowe?

  9 1