Myślenice. Zmiana na stanowisku dyrektora MOKiS. Łukasz Antkiewicz zastąpi Piotra Szewczyka

 • 25 kwi

  Czyli MOKiS zostanie filią Polish Art Philharmonic (wcześniej działającej pod nazwą Myślenicka Orkiestra Kameralna „Concertino”). Dojenie gminnych pieniędzy przez zawodową prywatną orkiestrę będzie jeszcze większe.

  79 8

Barbara Bylica: Mimo nieuzasadnionej fali nienawiści wylanej na mnie, nie poddaje się

 • 16 kwi

  Nie znam sprawy pozyskiwania środków na fundację Owocna. Z Twojego tekstu wynika cytuję: " Kasę na jej Fundację Owocną załatwiał Szlachetka" i "Czy kasa powinna być transferowana do tej Owocnej Fundacji prowadzonej przez Basię to NIK się wypowie."
  Jak więc z tego wynika Twoim zdaniem NIK powinien sprawdzić działalność burmistrza Jarosława Szlachetki w tym zakresie. No to czekamy.

  100 7

Wybory Samorządowe 2024. Pięć dni do głosowania. Co wydarzyło się w ostatnim tygodniu?

 • 15 kwi

  W niedzielę rano pojawiają się plakaciki w chamski sposób atakujące pana Ostrowskiego. Może rozwieszali je jacyś kosmici. Wieczorem obecny burmistrz zamiast odciąć się od takich działań i wezwać kosmitów do zaprzestania takich obrzydliwych praktyk dołożył "do pieca".
  Faktycznie, Mamy jasność o co będą te wybory.

  158 17

Wybory Samorządowe 2024. Kampania na ostatniej prostej. Na Zarabiu bieg z Maćkiem

 • 14 kwi

  Przeczytałem cały artykuł w którym pani B. Bylica poparła jednego z kandydatów przedstawiając swoje argumenty. Można się z nią zgadzać lub nie ale na pewno nie było tam żadnej agresji czy złośliwości. Powiem więcej była w tym duża doza kultury. I o to mi chodzi.

  63 18
 • 14 kwi

  Negatywna kampania nabiera rozpędu. To przerażające jak można w takim stylu walczyć o utrzymanie stanowisk w urzędzie. Opluć, wyszydzić, obrazić, zainsynuować, obrzucić błotem z nadzieją że coś się przylepi i pozwoli pozostać przy władzy. Kim trzeba być aby tak postępować.

  157 9

Wybory Samorządowe 2024. Barbara Bylica poparła jednego z kandydatów. "Mój głos 21 kwietnia otrzyma burmistrz Maciej Ostrowski”

 • 12 kwi

  Jarosław Szlachetka i Mateusz Suder - toksyczny duet. Pycha i arogancja widoczne na co dzień to i tak nie są ich najgorsze cechy. Uśmiechnięte twarze to tylko maski.
  W wyborach startowało kilka komitetów. To nie przypadek że żaden z nich nie zadeklarował chęci współpracy z tymi panami.

  303 39

Myślenice. Burmistrz z zastępcą prezentują Zarabie przyszłości. Koncepcję nazywają Zarabiem 2.0

 • 28 mar

  Jak dzieci które dostały nową zabawkę. Szkoda że nie płacą za nią ze swoich pieniędzy. Kolejna koncepcja. Na jej realizację potrzeba raptem 100 milionów.

  130 4

Myślenice. Tak dyskutują samorządowcy: "Chamstwo, a nie inteligencja” kontra "biznesik na mieniu gminnym i brak honoru"

 • 27 mar

  Urzędujący burmistrz i zastępca burmistrza - niestety reprezentują miasto i jego mieszkańców.. To co zaprezentował Szlachetka w Jaworniku i Suder na sesji poraża. Wstyd że tacy ludzie piastują takie stanowiska.

  137 22

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę na zaprojektowanie nowej linii Kraków-Myślenice

 • 26 mar

  Na przygotowanie projektu 3 lata. Ileż to kampanii wyborczych będzie można jeszcze obskoczyć na tym temacie.

  60 3

Jawornik. Polityczne przepychanki o węzeł na Zakopiance. Burmistrz Jarosław Szlachetka z kolegami pojawia się na konferencji prasowej Macieja Ostrowskiego

 • 17 mar

  Czy Szlachetka, Kurowski i Bylica posprzątali chociaż tę słomę co im się z butów wysypała?

  92 11