Myślenice. Kto przebuduje stadion Dalinu i gdzie w trakcie remontu będą grali piłkarze IV ligowego klubu? „Jest dużo znaków zapytania”

 • 6 lut

  Wspaniały pomysł, żeby przebudowywać stadion klubu, który istnieje tylko dlatego, że pompuje się w niego kasę gminną, bez żadnych przesłanek sportowych ani organizacyjnych.
  Trybuna na 2000 osób jest tam faktycznie niezbędna, żeby pomieścić tą garstkę emerytów. Do tej pory nie miał kto nawet umyć obecnych krzesełek i trzeba przychodzić z gazetami, żeby sobie nie pobrudzić kurtek i spodni, a ciekawe kto się będzie zajmował i utrzymywał tym niby nowym stadionem.
  Mecze wiejskich klubów, gromadzą większą publikę.
  Pan Prezes z Panem Burmistrzem chyba zbyt daleko się zagalopowali w udowadnianiu wszystkim jaki to Dalin jest wspaniały i nie zauważyli, że reprezentuje go w głównej mierze banda przypadkowych przyjezdnych, najczęściej z krakowa, którzy odcinaja tylko kupony - ale po to tak wielka dotacja gminna + sponsoring orlenu, bo przecież nie idzie na młodzież, której prawie wogóle nie ma, a jak już jest to nie ustanawia zbyt wysokich wynikow sportowych.
  Ostatnio z graniem pożegnało się kilku wychowanków, którzy chyba jako ostatni mieli to wszystko w sercu - przykre to, może ktoś tam w końcu przejrzy na oczy.

  Jedyne co faktycznie jest potrzebne i miasto na tym zyska, jeżeli będzie ogólnodostępne to bieżnia i na tym możnaby tą modernizację zakończyć, a resztę spożytkować na faktyczny rozwój sportu w gminie, żeby zyskali na tym wszyscy mieszkańcy gminy, a nie garstka ludzi spoza...

  66 11