Premier przedstawił plan walki z koronawirusem na 100 dni. Co nas czeka w najbliższych miesiącach?

 • 26 lis

  whitestar1906 napisał:

  "Za samodzielne myślenie kobiety oberwały pałkami teleskopowymi...14 latek miał wjazd na chatę ...a 17 latkowi grozi 2lata ...dziennikarkę zatrzymali ... oto kilka przykładów samodzielnego myślenia 💪🤟😢"

  Pytanie zasadnicze: czy to było samodzielne myślenie czy konsekwencja ulegania manipulacji polityków i/lub hipnotycznym wpływom odpowiednio spreparowanych informacji medialnych.

  "Inżynieria społeczna, inżynieria socjalna, socjotechnika (ang. social engineering) – w politologii, socjologii i marketingu: zespół technik służących osiągnięciu określonych celów poprzez manipulację społeczeństwem. Innymi słowy jest to celowe, przemyślane przekształcanie społeczeństwa." - Wikipedia

  Warto wiedzieć kto pociąga za sznurki wzniecając przewroty uliczne... np.

  "Instytut Tavistock i uliczne metody przewrotu politycznego" wolna-polska.pl

  5
 • 26 lis

  Ciekawi mnie jak ta inżynieria społeczna będzie działać dalej. Ile osób zorientuje się w manipulacjach, a ile osób nadal będzie żyć w tzw. matrixie...

  Jedna z odsłon rzeczywistości:

  "WAŻNE! USA! Prof. Prokopowicz: Są zeznania, że szantażowano liczących głosy. Chodzi o wygraną Bidena" Radio WNET YouTube

  Na każdy problem warto patrzeć z różnych stron. Rzeczywistość ma wiele perspektyw. Dlatego poznając prawdę trzeba analizować warstwę za warstwą...

  6
 • 26 lis

  Doceniam ludzi, którzy myślą niezależnie i analizują problem z różnych perspektyw...

  "Globalna rewolucja elit przy pomocy wirusa! Kroniki pandemii! S. Danilczuk wRealu24!" YouTube

  10
 • 26 lis

  Polecam artykuł: "Pulmonolog, profesor UM w Łodzi: Nie bójmy się. Powikłania po grypie są gorsze niż po COVID-19""
  www.pch24.pl

  Cytuję fragment:
  „Przechorowanie grypy zwiększa ryzyko udarów 8 razy, ryzyko zawałów 10 razy. Przy Covidzie-19 też się to zdarza, ale nie tak często. (…) Zmiany w płucach po koronawirusie ustępują po 3-6 miesiącach. Nie bójmy się. Czy boją się Państwo jechać autem? Też można się zabić” – powiedział pulmunolog prof. Piotr Kuna w programie „Gość Wydarzeń”. (...)"

  9
 • 23 lis

  Wprowadzane są "Zasady dla radykałów Saula Alinsky’ego – Tom White" (pubmedinfo.org)
  W tym artykule wymienionych jest osiem poziomów kontroli, które muszą zostać osiągnięte, aby móc utworzyć państwo socjalistyczne. To jest to, co właśnie dzieje się od jakiegoś czasu u nas i na świecie...

  11 3
 • 23 lis

  Chodzi o tzw. Wielki Reset. Większości ludzi to nie mieści się w głowie ale mamy utracić własność prywatną. Mamy być totalnie uzależnieni od państwa we wszystkich obszarach życia, a państwo ma być uzależnione od Banków Centralnych, Banku Rozrachunków Międzynarodowych, Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW).

  "Independent Trader: Wielki reset ma zniszczyć kapitał. Ma być dwóch pracodawców - korporacje i rządy" YouTube

  14 2

Małopolska ciągle w czołówce ilości zakażeń. Jak w czasach pandemii będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia?

 • 22 lis

  seba napisał:
  "A wystarczy przestać robić testy wtedy będą mogli powiedzieć że pandemia w Polsce się skończyła :)"

  Warto uruchomić myślenie dlaczego tego się nie robi...

  "JAK ZROBIĆ DOBRY BIZNES NA ŚWIRUSIE" Dziki Trener

  "Czy rząd blokuje skuteczne leczenie koronawirusa?" Konfederacja

  W jednym z wywiadów profesor Włodzimierz Gut powiedział, że epidemia nie skończy się.
  A dlaczego? Odpowiedź w poniższym materiale od 11:40

  "Mamy już trzecią falę KORONAWIRUSA: Przerażające prognozy eksperta!" Super Express

  6

Powiat myślenicki: Wczoraj 190 potwierdzonych przypadków, dzisiaj ponad 50. Rusza punkt wymazowy na Dolnym Przedmieściu

 • 17 lis

  Jak widać na wykresie w artykule liczba testów z wynikiem pozytywnym znacząco spada (16.11). Bardzo dobra wiadomość. Po fali grypy itp. wreszcie nadzieja na unormowanie sytuacji. Dbajcie o odporność. To najważniejsze co można zrobić.

  7
 • 16 lis

  To się doczekaliśmy czasów! Jeszcze latem br. podczas kampanii wyborczej Pan Duda podkreślał, że jest przeciw przymusowi szczepień. Jak tylko został przy władzy szybko zmienił zdanie:

  "Minister zdrowia: planujemy zaszczepić całą populację dorosłych" polsatnews

  Przymuszanie do szczepień jest niezgodne z prawem. Chroni nas przed tym Konstytucja, która jak widać przez obecny rząd jest kolejny raz ignorowana...

  Jacek Wilk - polityk, adwokat i ekonomista:

  "Zaszczepią nas siłą? Jacek Wilk ostrzega! “Przymuszanie może dokonywać się środkami pośrednimi” korwin24.pl

  Cytuję fragment:
  "W pierwszej kolejności zapowiadany jest przymus szczepień dla pracowników wybranych służb. Przymuszenie przyjęcia szczepionki przez pozostałych może jednak dokonywać się środkami pośrednimi, np. poprzez odmawianie osobom niezaszczepionym możliwości korzystania z usług publicznych lub nawet prywatnych – pisze na swoim Facebooku Jacek Wilk.

  – Okazuje się, że KUPOWANA SZCZEPIONKA NIE PRZESZŁA JESZCZE BADAŃ KLINICZNYCH III i IV FAZY. Dlatego też nie mamy pewności, że jest ona bezpieczna. Masowe podawanie takiej szczepionki może nosić znamiona eksperymentu medycznego. Tymczasem prawo zakazuje stosowania na kimkolwiek takich eksperymentów – także medycznych – bez jego uprzedniej, wyraźnej i jednoznacznej zgody – dodaje.

  Jak podkreśla Wilk „system prawa daje skuteczne możliwości obrony zarówno przed bezpośrednim, jak i pośrednim przymusem szczepień”.

  Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.
  Artykuł 39 Konstytucji III Rzeczypospolitej Polskiej: "Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody."

  8 1
 • 14 lis

  Na ludzkim strachu można zrobić niezłą fortunę...

  "Testy na koronawirusa. Zgłoszenie spółki BioMaxima wywindowało akcje" money.pl
  Cytuję fragment:
  "Polska BioMaxima wprowadza szybkie testy przesiewowe do wykrywania koronawirusa. Informacja o zgłoszeniu testów wywołała szaleństwo na giełdzie. Akcje spółki w krótkim czasie wzrosły o ponad 40 proc.(...)"

  "Szczepionka na koronawirusa. Szef Pfizera sprzedał swoje akcje w dniu ogłoszenia sukcesu" money.pl

  Cytuję fragment:

  "Niemiecki BioNTech i amerykański gigant farmaceutyczny Pfizer połączyli siły, by opracować pierwszą na świecie szczepionkę na koronawirusa. W poniedziałek spółki ogłosiły przełom w badaniach klinicznych, czym wywołały euforię na światowych rynkach finansowych. Badania wykazały bowiem 90-proc. skuteczność opracowywanej szczepionki.
  Na ogłoszonym sukcesie skorzystał również dyrektor generalny Pfizera Albert Bourla i tego samego dnia sprzedał 62 proc. swoich akcji firmy - informuje amerykańska odsłona Business Insidera.
  Bourla akcje sprzedał za 5,6 miliona dolarów. Plan handlowy tej transakcji przyjęty został 19 sierpnia. Dyrektor sprzedał akcje po cenie 41,94 dolarów.
  Łącznie menedżer Pfizera sprzedał 132 508 akcji, co oznacza, że zarobił łącznie 5,6 mln dolarów, jak wynika z dokumentów Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd.
  Albert Bourla nadal posiada 81 812 akcji Pfizera."

  Warto podkreślić to zdanie: "Plan handlowy tej transakcji przyjęty został 19 sierpnia."

  Przypominam, że firma Pfizer była karana za korumpowanie lekarzy i polityków:

  "Pfizer znów zapłaci za łapówki
  Największy koncern farmaceutyczny świata Pfizer z USA będzie musiał zapłacić za korumpowanie lekarzy 60 mln dol. grzywny." Prawo.pl

  "Koncern farmaceutyczny Pfizer znów zapłaci karę za łapówki" FORSAL.PL

  10 2

Dyrektor szpitala w Myślenicach: Dzisiaj doszliśmy do ściany, której już przekroczyć się nie da

 • 12 lis

  U nas największym problemem jest to, że rząd nie chce słuchać ekspertów. Zamiast zaprosić do współpracy i debaty specjalistów z różnych dziedzin, by opracować merytoryczny program, to działa się chaotycznie. Na specjalistów nakłada się cenzurę. Mówił o tym Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski z Białegostoku. Przecież to totalnie nielogiczne!

  Tak jak powiedział Pan dyrektor Adam Styczeń:

  "Na chwilę obecną w szpitalu przebywa 78 pacjentów u których potwierdzono zakażenie. To mniej więcej tyle samo, ile mamy w decyzji administracyjnej wojewody na dzień 9 listopada."

  Czyli rządzący co chwilę zmieniają strategię w większości bez merytorycznych podstaw... Nie dziwię się dyrektorowi, że mu ręce opadają. Jak można tyle razy zmieniać zasady i wytyczne!

  Dlaczego Szwecja poradziła sobie z koronawirusem i panuje nad sytuacją? Dlaczego ani Szwedzi, ani Norwegowie, którzy po przeanalizowaniu sytuacji poszli Szwedzką drogą nie zarżnęli gospodarki?

  Lekarz: lockdown NIE MA SENSU, to Szwedzi mieli rację! Radosław Czosnowski YouTube

  Lockdown zbierze WIĘCEJ OFIAR niż pandemia. Wolność w Remoncie #115 YouTube

  13
 • 11 lis

  Dokładnie tak jak piszesz Obama!
  O kuluarach tego mega przekrętu można dowiedzieć się z lektury książki "ZAPIS ZARAZY."
  "Historia, którą opowiadają dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński i major ABW Tomasz Budzyński, to nie tylko unikalny dziennik zarazy i opowieść o naturze zła ujawniającego się w sytuacjach ekstremalnych, ale przede wszystkim przedstawienie odpowiedzi na pytania, które dotąd pozostawały bez odpowiedzi.
  W swoim śledztwie, prowadzonym w myśl sentencji hokeisty wszechczasów, Wayna Gretzkyego "Podążaj tam, dokąd zmierza krążek, a nie tam, gdzie, jest" autorzy odsłaniają opatrzone klauzulą tajności materiały i nieznane opinii publicznej fakty ujawniające prawdę o świecie, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje, zmuszające do spojrzenia w nowym świetle na tajemnicę globalnego dramatu i gigantycznego kłamstwa uznawanego za zbyt prawdziwe, by o nim opowiadać."
  Już nie wspomnę ile na tym wielkim przekręcie zarobili globaliści i ile jeszcze zarobią...

  21 5

Temat offtopowy , czyli czego teraz słuchasz ?

Święto Niepodległości 2020 w reżimie sanitarnym. Msza, kwiaty na Rynku i widowisko online

 • 11 lis

  kkkk napisał/napisała:

  "Czy to prawda, że władze Myślenic planują postawienie masztu z biało-czerwoną flagą? Już ponad 1000 gmin zwróciło się do rządu o sfinansowanie. Koszt 5 000 zł. Tylko drobiazg: nasz rząd finansuje to z funduszu do walki z COVID !!! Wydano już około 6 mln.zł. Ile osób można by przetestować, ilu pomoc w - zmaganiach z chorobą? Chory kraj (mam na myśli nieudolny rząd, partię rządzącą naszymi pieniędzmi oraz wszystkich ślepych miłośników pis )"

  Rząd lekką ręką szasta pieniędzmi, które pożycza. Dlatego dług narodowy rośnie w zawrotnym tempie! Ktoś, kto zna się na ekonomii wie jak jest to niebezpieczne dla suwerenności kraju.

  Ciekawe w czyją kieszeń pójdą pieniądze przy okazji "inwestycji" stawiania tych masztów?

  W innym wątku tu na forum zostało to przedstawione tak:

  "Strategie PiS dokładnie pokazał nam były minister Szumowski.
  🤑 maseczki od instruktora narciarstwa
  🤑 przyłbice od jego żony
  🤑 respiratory od handlarza bronią
  🤑 Chiński niecertyfikowany sprzęt, który dostarczył Antonov.

  Tak działa państwo PiS.
  KOLESIE NA SWOIM."

  "Mateusz Morawiecki: Jesteśmy w sytuacji w pewnym sensie nie do odwrócenia, ponieważ jesteśmy krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy. "
  Źródło:
  "POLSKA JEST KOLONIĄ - Mateusz Morawiecki." YouTube

  19 11

Od soboty w galeriach czynne tylko wybrane sklepy. Premier przedstawił nową listę obostrzeń

 • 7 lis

  Te fragmenty, które cytuję w powyższym wpisie zaznaczając, że są od 24:40, to już niestety nie z filmu. To plan, który jest właśnie realizowany, a który opisuje prelegent z
  "Wielki Reset - najwyżej ocenione wystąpienie na XTB Masterclass 2020" YouTube
  Independent Trader

  8
 • 7 lis

  Czy czekają nas czasy niewolnictwa?
  Merytoryczny materiał. Spojrzenie na to co nas czeka z ekonomicznego punktu widzenia.

  "Wielki Reset - najwyżej ocenione wystąpienie na XTB Masterclass 2020" YouTube
  Independent Trader

  Początek materiału to fragment świetnego filmu "The Interational" (2009)

  "Kontrolujesz dług, kontrolujesz wszystko. Przyznacie, że to przykre, tak? Ale to jest esencja sektora bankowego.
  Zrobić z nas wszystkich - obojętne czy z krajów - czy indywidualnych osób – niewolników długów."

  Cytuję fragmenty
  24:40

  "(...) Globaliści chcą wprowadzić bezwarunkowy dochód gwarantowany. Z dwóch powodów:

  1. Zniechęcamy ludzi do pracy czyli niszczymy gospodarkę.

  I najważniejsze:
  Uzależniamy społeczeństwo od siebie. Czemu? Bo jeżeli przykładowo się nie zaszczepisz, to przestaniemy ci wypłacać bezwarunkowy dochód gwarantowany.
  Jeżeli pójdziesz na protest, na manifestację przeciwko działaniom rządowym, to programy do rozpoznawania twarzy, które są już szeroko stosowane w Chinach i implementowane właśnie w Europie rozpoznają cię i przykładowo wstrzymamy ci wypłacenie bezwarunkowego dochodu na kolejne miesiące.
  (...)
  2. Kolejna rzecz: Ogromne Programy Rządowe czyli globaliści pod płaszczykiem walki z covidem chcą realizować czy to programy infrastrukturalne czy generalnie zwiększać wydatki. Ale rząd nie ma własnych pieniędzy. Może albo nas zadłużyć, co właśnie robi albo zebrać więcej pieniędzy z podatków czyli z tej produktywnej części gospodarki. Albo po prostu realizować to przez deficyty. Czyli mówiąc wprost niszczymy klasę prywatną poprzez wyższe opodatkowanie i my decydujemy w jaki sposób będzie gospodarka funkcjonowała.
  (...)
  3. Więcej ingerencji w gospodarkę czyli wsparcie korpo kosztem małych i średnich firm
  (...)
  4. Społeczeństwo bezgotówkowe. Eliminacja gotówki równa się totalna inwigilacja. Ludzie na szczycie władzy natychmiast będą wiedzieli co kupiliśmy, od kogo, kiedy. Czy zapłaciliśmy podatki. (...) To jest kolejny element niszczenia gospodarki (...)"
  itd...

  Warto odsłuchać. Być może to ostatni moment na sprzeciw...

  8
 • 7 lis

  Gruntowna analiza wypowiedzi premiera oraz zaproponowanych przez niego rozwiązań...

  "Morawiecki szykuje BANKRUCTWO polskiej gospodarki! A dziś stawia zasłonę dymną! SPRAWDŹ!" YouTube
  Tomasz Sommer

  Miałam skomentować wypowiedź premiera ale po przesłuchaniu brak mi już sił. Jedyne co mogę napisać, to że cofnęłam się w "Rok 1984" G. Orwella...

  10 1
 • 5 lis

  Komentarz do rządowej statystki zakażeń i zachorowań. Lubię, kiedy ludzie myślą i wyciągają wnioski...

  "NARODOWA KWARANTANNA" YouTube
  Dziki Trener

  6 3
 • 5 lis

  Cóż... w świetle scenariusza, który się teraz realizuje doprowadzenie do "wielkiego resetu" i pracy za "miskę ryżu" staje się coraz bardziej prawdopodobna. Polecam odświeżyć tzw. "Taśmy Morawieckiego." Nagrane wtedy rozmowy rzucają więcej światła na problem...

  13 2
 • 5 lis

  Doprowadzą do ruiny gospodarki wielu państw, a później wykupią je za bezcen. Tak się tworzy fortuny!

  16 1
 • 5 lis

  Skoro o służbie zdrowia mowa, to w Myślenicach na Zarabiu działało kiedyś Liceum Medyczne i Studium Położnicze. Chyba zostało zlikwidowane. Dlaczego?

  20 1
 • 5 lis

  Rzetelna analiza sytuacji w służbie zdrowia na przestrzeni ostatnich lat pokazuje, że rząd już dawno wiedział, że będzie zapaść tego systemu...
  "Lekarz: lockdown NIE MA SENSU, to Szwedzi mieli rację! Radosław Czosnowski" YouTube
  namzalezy.pl

  12 3

Władysław Kurowski: Życie trwa od poczęcia do naturalnej śmierci, a Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia. Koniec i kropka

 • 6 lis

  Jeśli powyższe analizy to za mało, to proszę zapoznać się z kolejnymi materiałami:

  "Lockdown zbierze WIĘCEJ OFIAR niż pandemia. Wolność w Remoncie #115" YouTube
  Warsaw Enterprise Institute

  Wpiszcie w wyszukiwarkę:

  "Na twardy lockdown jest za późno
  Opinia Warsaw Enterprise Institute w kwestii polityki epidemiologicznej polskiego rządu
  Warsaw Enterprise Institute wskazuje, że słabości instytucjonalne nie mogą być usprawiedliwieniem dla wprowadzenia szkodliwej polityki epidemiologicznej, jaką byłby kolejny twardy lockdown."

  Mam nadzieję, że winni tej sytuacji poniosą konsekwencje.

  12 3
 • 6 lis

  "(...) Życie ludzkie trwa od poczęcia do naturalnej śmierci, a Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia. Koniec i kropka. (...)
  Wybierając cywilizację życia lub cywilizację śmierci osobiście zawsze będę za życiem. Pamiętajmy, że aborcja to zabicie bezbronnego człowieka! Ci, którzy są katolikami muszą pamiętać o piątym przykazaniu: Nie zabijaj! (...)"

  Czy doprowadzenie do sytuacji kiedy osoby z poważnymi schorzeniami i zagrożeniem życia nie mogą być na czas diagnozowane i leczone, to realizacja tych szczytnych haseł?
  Onkolodzy już wiosną bili na alarm, że przez blokowanie dostępu do leczenia, to na same nowotwory umrze dużo więcej osób niż na covid. A gdzie leczenie schorzeń kardiologicznych, neurologicznych itd...

  "Trzeba rozróżnić czy pacjent umiera rzeczywiście z powodu infekcji koronawirusa czy z koronawirusem. Do tej pory kilkaset osób w Polsce zmarło wyłącznie z powodu koronawirusa.
  Natomiast większość osób, prawie 90 procent osób umierających z infekcją wirusową umiera nie z powodu koronawirusa tylko z koronawirusem. Oni mają udary, mają zawały, mają nowotwory, mają wiele rożnych schorzeń, które doprowadzają do śmierci. I mają infekcję koronawirusową. Ale oni nie umierają z powodu koronawirusa."

  Pełna wypowiedź lekarza w materiale poniżej"
  "Lekarz: lockdown NIE MA SENSU, to Szwedzi mieli rację! Radosław Czosnowski" YouTube
  namzalezy.pl

  PILNE! Przez lockdown umiera więcej Polaków! Co ukrywa rząd RP? Klimczewski/Sumliński wRealu24 YouTube

  25 3