Szczepienie p/covid

 • 17 godz.

  Rewelacyjne wykłady, szczególnie doktor Hałat oraz doktor Niezgoda o immunizacji i licznych odczynach poszczepiennych...

  "Grzegorz Braun, Hałat, Płaczek, Korwin-Mikke - Komisja ds. SZCZEPIEŃ I NARUSZEŃ PRAWA ws. C19"
  https://www.youtube.com/watch?v=f2ChD8n0mQo

  od 1:27:20
  Doktor Niezgoda o immunizacji i wywoływanych przez nią chorobach autoimmunologicznych oraz zgonach

  np.
  od 1:38:40 - dane z USA na temat powikłań poszczepiennych u kobiet w ciąży:

  "1/3 kobiet, które były w ciąży, a poddały się szczepieniu doznała poronienia lub wystąpił w przypadku zaawansowanej ciąży przedwczesny poród, zwykle w mechanizmie zakrzepicy naczyń pępowinowych"!!!

  Kto chce być odpowiedzialny za zdrowie swoje oraz swoich bliskich powinien odsłuchać, szczególnie o odczynach poszczepiennych, z którymi w swojej praktyce lekarskiej spotyka się doktor Niezgoda (od 1:36:20)

  6 3
 • 18 wrz

  Wciąż jestem w zadziwieniu dlaczego tak ważnych informacji nie podają nasi doradcy rządowi:

  "Izrael. 59 proc. pacjentów Covid w szpitalach jest po 2 dawkach

  Ponad połowa z 514 pacjentów hospitalizowanych w Izraelu z powodu ciężkiego przebiegu choroby Covid-19 w połowie sierpnia była w pełni zaszczepiona – poinformował portal beckershospitalreview.com powołując się na magazyn Science i oficjalne dane największej organizacji zarządzającej opieką zdrowotną w Izraelu.
  Z danych tych wynika, że zachorowania na Covid-19 po przyjęciu obu dawek szczepienia mogą być częstsze, niż mogłoby się wydawać.

  (...)

  To bardzo czytelny znak ostrzegawczy dla reszty świata – powiedział Ran Balicer, szef pionu informacyjnego w Clalit Health Services, największej organizacji ochrony zdrowia w Izraelu.
  „Jeżeli może się zdarzyć tutaj, może się zdarzyć wszędzie” – powiedział. (...)"

  Cytowałam z :
  https://wgospodarce.pl/informacje/100856-izrael-59-proc-pacjentow-covid-w-szpitalach-jest-po-2-dawkach

  5 8
 • 12 wrz

  Ci wzorowo wyszczepieni doświadczają coraz większej ilości zakażeń, zachorowań i zgonów. Pokazuje to między innymi dziennikarz Maciej Pawlicki:

  "Czy ja dobrze widzę? Wlk. Brytania wzorowo „wyszczepiona”, gdy Polska w tej sprawie oślej ławce. A tymczasem w „zakażeniach” dokładnie odwrotnie… Hm."

  https://mobile.twitter.com/MaciejRPawlicki/status/1436593312853544963

  Można o tych statystykach poczytać też tu:

  "Raport służby zdrowia w U.K. - 80% zgonów na COVID to zaszczepieni !"
  https://www.gloria.tv/post/LXWUw6DLzgQY19ST4wQoADBxg

  10 19
 • 12 wrz

  Spieszmy się poznawać teorie spiskowe, tak szybko stają się prawdą...
  Kolejna porcja informacji o najnowszych badaniach nad wirusem i tzw. szczepionkami. Ważne publikacje naukowe i wypowiedzi specjalistów cytowane przez dziennikarza śledczego Witolda Gadowskiego (oczywiście z odnośnikami do źródeł)

  "Komentarz Tygodnia: Przedziwny przypadek Józefa Kleksa" YouTube GadowskiTV
  https://www.youtube.com/watch?v=N7D59ufVfIg

  Między innymi informacja w jakim celu producenci tak zwanych szczepionek umieścili w nich szkodliwy tlenek grafenu:
  16:40
  Karen Kingston"
  "Tlenek grafenu w suplementach genowych jest wykorzystywany do celów transhumanistycznych"

  Warto poczytać czym jest transhumanizm i rozejrzeć się wokół czy nie nadchodzi właśnie wielkimi krokami...
  Jest też trochę informacji o oddziaływaniu tlenku grafenu na organizm ludzki. Włos jeży się na głowie...

  9 17
 • 12 wrz

  Najbardziej zaskakuje mnie dziwne zaślepienie, które powoduje, że spora część osób nie analizuje statystyk, ani też nie interesuje się najnowszymi badaniami nad wirusem i nad tzw. szczepionkami...

  "Wstępne badania pokazują, dlaczego osoby zaszczepione zarażają się wariantem Delta"
  https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/wst%C4%99pne-badania-pokazuj%C4%85-dlaczego-osoby-zaszczepione-zara%C5%BCaj%C4%85-si%C4%99-wariantem-delta/ar-AANMhHX?ocid=entnewsntp&pc=U531

  "Wstępne badania Oxford University Clinical Research Group wskazują, że osoby zaszczepione mają w swoich nozdrzach 251 razy więcej wirusa COVID-19 niż osoby, które nie przyjęły szczepionki. (...)"

  Wystarczy spojrzeć na statystyki krajów o najwyższej "wyszczepialności". Ilość zakażeń, zachorowań i zgonów poszybowała tam w nieboskłony...

  7 17
 • 29 cze

  Richard ale Ty chyba właśnie mówisz o wierzących w nową religię covidiańską, którą zostali oświeceni i nie dopuszczają żadnej innej narracji.. Tam jest pewność często wbrew wszelkiej logice. Tam jest kara za niezależne myślenie i podważanie ogólnie narzuconego kierunku. Lekarzy i naukowców, którzy odważą się sprzeciwić głównej narracji wzywa się na przesłuchania.
  Nie wolno mieć innego zdania, nie wolno debatować, poszukiwać i konsultować się. Nie wolno wątpić, a przecież na tym właśnie opiera się wszelka logika badań. Zadaje się pytania i podważa odpowiedzi, aż argumentów potwierdzających jakąś tezę będzie wystarczająco dużo.

  Gdybyś zechciał zapoznać się z materiałami na które się powołuję, to MUSIAŁBYŚ ZWĄTPIĆ w swoje tezy i jeszcze raz to przeanalizować. Ale Ty się raczej nie wysilisz żeby obejrzeć/odsłuchać i przemyśleć, tylko a priori wszystko odrzucisz i wyśmiejesz. Kiedyś też większość myślała, że Słońce kręci się wokół Ziemi...

  Jeśli jednak chciałbyś podjąć pewien wysiłek, to proszę bardzo:

  3:25
  "(...) Według wstępnych badań, co prawda na małej próbce, bo około 4 tysięcy osób odejść z tego świata jest SZEŚCIOKROTNIE WIĘCEJ po przyjęciu antidotum, niż tych osób bez przyjęcia żadnej dawki (...)"."

  Cytowałam z :
  "Izrael: połowa nowych zakażeń to ZASZCZEPIENI" YouTube Bądź Na Bieżąco

  Kolejny głos światowej sławy naukowca wart zastanowienia:

  "Zdobywca Nagrody Nobla: to szczepienia tworzą nowe warianty koronawirusa"
  naszapolska.pl

  "(...) Epidemiolodzy wiedzą, ale „milczą” na temat zjawiska znanego jako „wzmocnienie zależne od przeciwciał” (ADE) – twierdzi prof. Luc Montagnier, francuski wirusolog, współodkrywca HIV i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny.

  Prof. Montagnier twierdzi, że program szczepień przeciwko koronawirusowi to „niedopuszczalny błąd”. Masowe szczepienia są „błędem naukowym, jak również medycznym” – powiedział. „To niedopuszczalny błąd. Książki historyczne to pokażą, ponieważ to szczepienie tworzy warianty ”- kontynuował prof. Luc Montagnier. (...)"

  "Dr Zbigniew Martyka OBALA propagandowe tezy rządu! Absurdalne tłumaczenia "ekspertów" YouTube KrulTVPlus

  W powyższym materiale są przytoczone statystyki Ministerstwa Zdrowia, które podsumowują rok 2020. W tymże roku wśród wszystkich hospitalizacji hospitalizacje z covid stanowiły około 1 procent. (!!!)

  "J. Pospieszalski, Basiukiewicz: KoronaSZALEŃSTWO, a wolność debaty publicznej - Warto rozmawiać" YouTube (Wolność i Niepodległość)

  Wiele osób ślepo i bezrefleksyjnie podąża za większością. Funkcjonuje tzw. społeczny dowód słuszności, zwany również „dowodem tłumu”. To jedna z fundamentalnych zasad rządzących ludzkim zachowaniem. Głosi ona, że ... poszukaj sobie:)

  19 31
 • 28 cze

  Podsumuję to niniejszym cytatem, bo w pełni oddaje to, co sama chciałabym wyrazić:

  "Na świecie są dwa rodzaje ludzi:
  - Tacy, którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą."
  Nathan Fraser

  11 10
 • 27 cze

  Dla pogłębienia tematu zachęcam do przeczytania dwóch prac:

  "MEDYKALIZACJA W KULTURZE STRACHU:
  PRZYKŁAD MEDIALNEJ EKSPOZYCJI GRYPY A/H1N1"

  MIECZYSŁAW GAŁUSZKA
  Uniwersytet Medyczny w Łodzi*
  DOI: 10.26485/PS/2017/66.1/3

  Cytuję fragment:

  "(...) ZAKOŃCZENIE

  10 sierpnia 2010 r. podczas telekonferencji dyrektor WHO Margaret Chan ogłosiła koniec pandemii grypy A/H1N1. Przekazano informację, że wirus zaatakował 214 krajów, zabijając około 18,5 tys. ludzi.

  Media lakonicznie potraktowały te doniesienia, zeszły one na dalsze strony prasy, stacje telewizyjne opatrzyły wydarzenie jedynie krótkim komentarzem8. W prasie pojawiły się artykuły podsumowujące temat. Prezentacja danych miała charakter rozliczeniowy, akcent położony był na: straty ekonomiczne państw, które zakupiły szczepionkę, marnotrawstwo publicznych pieniędzy pod wpływem lobby farmaceutycznego, zyski firm farmaceutycznych, toczone śledztwa w sprawie powiązań ekspertów WHO z firmami farmaceutycznymi, konieczność regulacji prawnej odpowiedzialności za ogłaszanie pandemii, odbudowę moralną i popularyzację zasad etycznego zarządzania informacjami. Warto w podsumowaniu podkreślić, że media były jedynie narzędziem ekspozycji problemu grypy A/H1N1 i jego ramowania.

  Pamiętajmy o tym, że to WHO ogłosiło pandemię, zmieniając nawet na tę okoliczność jej definicję, a media tę instytucjonalną decyzję komentowały i nadawały jej znaczenie. Dawało to możliwość produkowania wielu tekstów i podtrzymywania napięcia społecznego. Dyskurs medialny w początkowej fazie ekspozycji tematu grypy nakierowany był na wywołanie masowej psychozy i strachu. Prowadziło to do powstania psychologicznego mechanizmu strachu, a w dalszej kolejności do działań prewencyjnych instytucji medycznych i państwa oraz indywidualnych zachowań prozdrowotnych. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne obywateli i wiarygodność instytucji państwowych.

  Wśród zachowań ochronnych, popularyzowanych przez media, a zalecanych przez rządy większości państw europejskich i USA, były szczepienia ochronne. Pomimo tego, że państwa wydały na szczepionkę na całym świecie miliardy euro i dolarów, chętnych na szczepienia było znacznie mniej. Przy tym bardziej sceptyczni byli mieszkańcy Starego Kontynentu, a w większym stopniu panice uległy np. Meksyk i USA.

  Cel biznesowy, jaki postawiły sobie firmy farmaceutyczne, które zainwestowały w produkcję szczepionki znaczne kwoty, mógł zostać osiągnięty jedynie poprzez masowe zakupy szczepionek przez bogate państwa Zachodu. W świetle dzisiejszych informacji wiadomo, że wiele milionów osób zaszczepiło się przeciwko grypie A/H1N1 niepotrzebnie, a państwa zakupiły nieprzetestowane do końca szczepionki, za których skutki uboczne firmy farmaceutyczne nie chciały ponosić odpowiedzialności. Ryzyko utraty zdrowia przez osoby, które się zaszczepiły i te, które się nie zaszczepiły, było na podobnym poziomie.

  Głównymi beneficjentami były więc firmy farmaceutyczne, zaś straty ekonomiczne poniosły poszczególne państwa, ludzie i niektóre branże gospodarcze (turystyka, lotnictwo).

  Polska, nie kupując szczepionek, stała się mimochodem również beneficjentem, a działania polskiego ministra zdrowia stanowiły przykład racjonalnych decyzji politycznych i ekonomicznych dla państw UE. (...)"

  oraz pracy:

  "Nadciąga zagłada! Retoryka strachu w polskich mediach na przykładzie prasowych relacji
  z epidemii ptasiej i świńskiej grypy"

  Magdalena Hodalska
  Institute of Journalism, Media and Social Communication
  Jagiellonian University, Cracow, Polan
  KULTURA – MEDIA – TEOLOGIA
  ISSN 2081-89-71
  2018 nr 32, s. 25–40

  8 16
 • 27 cze

  Na covid mamy kilka skutecznych leków. To po pierwsze.
  Po drugie jestem za otwartą dyskusją wszystkich środowisk związanych z medycyną i nauką nad sposobami zapobiegania/leczenia covid.
  Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, iż wszelkie odmienne zdania są w tym temacie całkowicie negowane. Nigdy tak w nauce i medycynie nie było. To jest dla mnie bardzo niepokojące.

  Ten temat poruszany jest np.w niniejszej debacie:

  "J. Pospieszalski, Basiukiewicz: KoronaSZALEŃSTWO, a wolność debaty publicznej - Warto rozmawiać" YouTube (Wolność i Niepodległość)

  A przy okazji:

  "Dane z Ministerstwa Zdrowia: Czy covid to choroba szczególnie niebezpieczna i wysoce zakaźna?" YouTube (prosto o prawie)

  9 23
 • 27 cze

  Już powiedziałam: "większość preparatów medycznych, leków itp. ma skutki uboczne. Nie można stosować ich bezkrytycznie bez analizy za i przeciw."
  Nie wiem czy KAŻDY, możliwe, że tak. Ostrożnie powiem, że zdecydowana większość.

  10 23
 • 27 cze

  W innym wątku dotyczącym szczepień pisałam, cytuję samą siebie: "większość preparatów medycznych, leków itp. ma skutki uboczne. Nie można stosować ich bezkrytycznie bez analizy za i przeciw."

  Wyjaśniam jeszcze raz: podałam przykłady dwóch preparatów stosowanych w Polsce ale zachęcam do analizy wszystkich stosowanych przeciw temu jakże medialnemu wirusowi. Nie uważam, że któryś preparat jest lepszy czy gorszy. Choć pewnie z czasem różne badania będą mogły to określić. Być może już jakieś są. Moja intencją było odesłanie do źródeł wiedzy o produkcie czyli do Charakterystyki Produktu Leczniczego.

  9 21
 • 27 cze

  AntyPatusMyslenice napisał/napisała:

  " (...) wyspecjalizowalas sie w propagandzie antyszczepionkowej tylko, że wybiórczej i argumenty dajesz takie, żeby ci do tezy pasowały"

  Po pierwsze jak napisałam powyżej podaję przykładowe opisy dwóch wybranych produktów (nie będę pisać elaboratu o wszystkich).

  Po drugie wg. Ciebie cytując opis produktu sporządzony przez samego producenta (CHPL) robię propagandę antyszczepionkową. Ciekawa logika. Czyżby ten opis odstraszał? Ale ja go nie sporządziłam, a jedynie cytuję.

  Kto chce się szczepić, nich to czyni.
  Nikogo nie zachęcam, ani też nie powstrzymuję.
  Ludzie mają wolną wolę i sami decydują.

  8 27

Punkt szczepień w Myślenicach przeniesiony. Teraz znajduje się w centrum miasta

 • 19 sie

  Kolejne badania zawiera materiał:

  "Komentarz Tygodnia: Kto nas posiada?"
  YouTube GadowskiTV

  To się w głowie nie mieści, że nie jest to powsze3chnie upubliczniane!!!

  1 1
 • 19 sie

  konsument_ napisał/napisała:

  "Wszelkie ruchy antymedyczne, antyszczepionkowe są od wszelakich badań naukowych bardzo dalekie, biorą się z jakiś teorii spiskowych i lęków."

  Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

  Jest wręcz przeciwnie!!!

  Materiał na ten temat przedstawił między innymi Pan Pospieszalski w temacie najnowszych badań tzw. szczepionek oraz masek:

  "Dr n med. Piotr Witczak punktuje politykę wobec pandemii, która nie uwzględnia najnowszych badań"
  w YouTube

  Dlaczego te badania nie ogólnie dostępne dla opinii publicznej?
  Dlaczego mainstream milczy?

  Dla mnie ukrywanie tak ważnych faktów to skandal!

  1 1

W rankingu „Najbardziej odpornych gmin” wypadamy blado. Niespełna 40% mieszkańców powiatu myślenickiego zaszczepiona

 • 19 sie

  Ciekawy wywiad przeprowadził Pan Pospieszalski w temacie najnowszych badań tzw. szczepionek oraz masek:

  "Dr n med. Piotr Witczak punktuje politykę wobec pandemii, która nie uwzględnia najnowszych badań"
  w YouTube

  Dlaczego te badania nie ogólnie dostępne dla opinii publicznej?
  Dlaczego mainstream milczy?

  Dla mnie ukrywanie tak ważnych faktów to skandal!

  1

Afrykański pomór świń dotarł do Małopolski. Czy hodowcy w powiecie myślenickim powinni czuć się zagrożeni?

Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski apeluje o przyśpieszenie szczepień przeciwko Covid-19

 • 4 lip

  Uważam, że każdy kto ma na względzie dobro swojego dziecka i dobro przyszłych pokoleń powinien posłuchać:

  "List do szkół skierowany przez Stowarzyszenie Lekarzy i Naukowców w obronie dzieci" YouTube NEOS
  https://www.youtube.com/watch?v=_3XuozWuBl0

  Na stronach Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) można przeczytać między innymi, że:

  „Na chwilę obecną dzieci nie powinny być szczepione”.
  „Nie ma jeszcze wystarczających dowodów na stosowanie szczepionek przeciw COVID-19 u dzieci, aby sformułować w tej sprawie zalecenia."

  8
 • 3 lip

  Redaktor Witold Gadowski przedstawia informacje o tym co słychać u naszej kadry lekkoatletycznej, która niedawno wzięła udział w akcji "Ostatnia prosta"

  Zaczyna od stwierdzenia: "Nagły pomór w Polskiej reprezentacji lekkoatletycznej, która szykuje się na igrzyska w Tokio (...)"

  Całość od 15:30 poniższego materiału:

  "Komentarz Tygodnia: Król wszystkich wyjaśniaczy" YouTube GadowskiTV

  8 1
 • 3 lip

  Przerażające informacje z badań o szczepionkach:

  "Białko spike, białko S, białko które powstaje po wprowadzeniu do naszego organizmu tych substancji nazywanych szczepionkami, czy to wektorowych czy genetycznych, bo innych jeszcze nie ma (...) Otóż białko spike jak twierdzą specjaliści jest CYTOTOKSYCZNE. (...) Jest szkodliwe na poziomie komórkowym. Krąży we krwi przez kilka dni po zaszczepieniu. A potem gromadzi się w tkankach wielu narządów naszego ciała. Między innymi odnaleziono już to białko w sercu, w płucach, w wątrobie, w nadnerczach, w jelitach, w mózgu i jajnikach (...) I MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ WIELU SCHORZEŃ (...)"

  Cytowałam z :
  od 29:30
  "Komentarz Tygodnia: Godzina pąsowej róży" YouTube GadowskiTV

  Tu jest więcej na ten temat:

  "Białko kolcowe SARS-Cov-2 jest bardzo niebezpieczne, jest cytotoksyczne."
  pubmedinfo.org

  9 1
 • 2 lip

  whitestar1906 napisał/napisała:
  "jeśli tylko taka mamy broń to trzeba jej użyć"

  Broń powiadasz. Brzmi to złowrogo...

  10 1
 • 1 lip

  Myślę, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy z procesów i manipulacji, którym podlegamy.

  "(...) istnieje potężny przemysł, który pracuje nad wymyślaniem nowych chorób i stara się nas przekonać, że na nie cierpimy.

  To działanie jest znane pod nazwą „podżegania chorobowego” (ang. disease mongering). Termin ten wymyśliła pisarka Lynn Payer w książce pt. “Disease-Mongers: How Doctors, Drug Companies, and Insurers Are Making You Feel Sick”, wydanej w 1992 roku.

  Payer zdefiniowała podżeganie chorobowe jako „próbę przekonania zasadniczo zdrowych ludzi, że są chorzy, oraz lekko chorych – że są ciężko chorzy”. Ta strategia została nazwana również „korporacyjnym konstruowaniem choroby” przez Raya Moynihana, Ionę Heath oraz Davida Henry’ego w „British Medical Journal”. Napisali, że „można zarobić masę pieniędzy na wmawianiu ludziom, że są chorzy”. „Firmy farmaceutyczne najpierw biorą udział w procesie definiowania chorób, a potem głośno o nich mówią pacjentom i konsumentom”.
  (...)
  Powstrzymanie podżegania chorobowego nie będzie proste. Ilość pieniędzy, które można zarobić na sprzedawaniu leków farmaceutycznych dla chorób, które istnieją głównie w wyobraźni, jest niemal nieograniczona. Co więcej, istnieją potężne ekonomiczne, polityczne i branżowe interesy, które zdecydowanie chcą kontynuować ten proceder.

  Krokiem naprzód może być psychologiczne uodpornienie się na przekaz ze strony Wielkiej Farmacji, która próbuje wtrącać się do naszego życia na wiele sposobów. Musimy oduczyć się naiwności. (...)"

  Cytowałam z:

  "Fabrykowanie chorób: Wielka Farmacja (BIG PHARMA) i podżeganie chorobowe"
  Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
  http://www.psychologia.edu.pl/obserwatorium-psychologiczne/1386-fabrykowanie-chorob-wielka-farmacja-big-pharma-i-podzeganie-chorobowe.html

  13 2
 • 1 lip

  No to się nam szykuje zacieśnianie i zamykanie na jesień:

  Od 10:50 poniższego materiału:

  Paweł Usiądek (Konfederacja):

  "Pan Girzyński, który w ostatnich dniach odszedł z PIS w różnych wywiadach powtarza, że Pan Kaczyński na zamkniętym spotkaniu ze swoimi posłami powiedział, że NA JESIENI BĘDĄ TAKIE RESTRYKCJE, ŻE SIĘ NAWET MYSZ NIE PRZEŚLIZGNIE PRZY TYCH RESTRYKCJACH."

  Inny fragment od 7:10

  Redaktor Karol Plewa:

  "Minister zdrowia Adam Niedzielski prognozuje czwartą falę na koniec sierpnia. To jest wszystko dokładnie zaplanowane czy rzeczywiście tutaj minister Niedzielski ma takie informacje z pierwszej ręki od naukowców, od lekarzy?

  Paweł Usiądek:

  "Ja się obawiam, że niestety interesy BIG PHARMA, interesy koncernów farmaceutycznych, interesy polityków, biznesmenów są tak duże, że ciężko będzie zrezygnować z tego wspaniałego narzędzia jakim jest dla Prawa I Sprawiedliwości lockdown, jakim jest ta sytuacja pandemiczna, gdzie można sobie nakazami, zakazami regulować całe obszary społeczne, gospodarcze, polityczne i z tego powodu to jest w dużej mierze planowane. Zresztą widzieliśmy to w mailach, które wyciekły czy to pana Dworczyka czy innych aktorów tego spektaklu..."

  Cytowałam z :

  "Przebiegły plan Kaczyńskiego?! Usiądek ostrzega Polaków! YouTube Media Narodowe

  15 2
 • 30 cze

  W poniższym materiale przytaczane są statystyki Ministerstwa Zdrowia, które podsumowują rok 2020. W tymże roku wśród wszystkich hospitalizacji hospitalizacje z covid stanowiły około 1 procent. (!!!)
  Polegając na przekazie mediów i polityków można by odnieść wrażenie, że proporcje były zgoła odwrotne... Czy nikogo to nie dziwi taka promocja wirusa?

  "Dr Zbigniew Martyka OBALA propagandowe tezy rządu! Absurdalne tłumaczenia "ekspertów" YouTube KrulTVPlus

  Profesor Gut w wywiadzie dla Super Expresu powiedział prorocze słowa"

  "Mamy już trzecią falę KORONAWIRUSA: Przerażające prognozy eksperta!"
  https://www.youtube.com/watch?v=HiK3qBRco3Q

  Cytuję od 11:40

  "Redaktorka: Panie profesorze kiedy Pana zdaniem świat poradzi sobie z pandemią koronawirusa? Jesteśmy w stanie w ogóle odpowiedzieć na to pytanie czy to jest wróżenie z fusów na razie?

  Profesor Gut: To znaczy z punktu widzenia tzw. myślenia zdroworozsądkowego mógłby to zrobić. Z punktu widzenia rozgrywek, które są przy okazji prowadzone NIGDY.

  Redaktorka: Co to znaczy, że przy okazji są prowadzone jakieś rozgrywki?

  Profesor Gut: W momencie kiedy zaczynają się działania przechwytywania szczepionki, prób monopolizacji przez poszczególne kraje, rozproszenia właściwie wszystkich działań jak tylko się da. No i KONIECZNOŚCI UTRZYMANIA PEWNEJ LICZBY ZACHOROWAŃ, CHOCIAŻBY PO TO, ŻEBY SWOJE SZCZEPIONKI ROZPROPAGOWAĆ NIE WIERZĘ, ŻE ŚWIAT SOBIE PORADZI. ALE NIE JEST TO WYNIK STRASZLIWEGO WIRUSA TYLKO PRZYJĘTYCH EGOISTYCZNYCH INTERESÓW POSZCZEGÓLNYCH.

  Redaktorka: Czyli mam rozumieć, że kwestia istnienia w dalszym ciągu epidemii koronawirusa jest w interesie FIRM FARMACEUTYCZNYCH. Dobrze interpretuję to co Pan mówi?

  Profesor Gut: Między innymi ale nie tylko.

  Redaktorka: To jeszcze w czyim interesie?

  Profesor Gut: Koronawirus daje bardzo szerokie możliwości. Od możliwości protestu do możliwości zamykania i zacieśniania. Zależy w czyje ręce wpadnie pomysł."

  24 1
 • 30 cze

  A kto to wie? Przecież nawet producenci tego nie wiedzą. Można o tym poczytać w Charakterystyce Produktu Leczniczego, który umieszczony jest na stronach URZĘDU REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH

  Inna sprawa, że wcześniej zanim jakaś szczepionka została przez Polskę zatwierdzona, to była u nas badana i dodatkowo były później badane poszczególne partie preparatu. Teraz nikt tego nie robi...

  21 3