Małgorzata Miszczak nie jest już zastępcą dyrektora MOKiS. „Pytacie, potwierdzam zostałam odwołana ze stanowiska”

 • 10 lut

  Pewnie że ustawka. Dlaczego Basi Bylicy nie wyrzucił z urzędu ? Nawet wczoraj podczas relacji Live na fp swojej firmy - ### wygadał całą prawdę. Podczas rozmowy z klijentem( chyba zapomniał że był na żywo) powiedział jaki mają plan żeby Ostrowski nie dostał się do 2 tury muszą mieć wielu kandydatów ;) Panie Szlachetka takie plany trzyma się w zaufaniu wśród najbliższych a nie obgaduje z największymi plotkarzami.

  71 9

Myślenice. Trwa wymiana oświetlenia ulicznego. „Lampy mogą być wyłączone nocą lub święcić w ciągu dnia”

 • 7 lut

  Ja mam wrażenie że mimo wszystko jest ciemniej niż przy tym starym oświetleniu.

  2

Myślenice. Kto przebuduje stadion Dalinu i gdzie w trakcie remontu będą grali piłkarze IV ligowego klubu? „Jest dużo znaków zapytania”

 • 7 lut

  Faktycznie bardzo ciekawie wygląda specyfikacja przetargowa tej inwestycji - już nie dziwi fakt że pewne osoby tak mocno jej bronią. Polecam przyjrzeć się mocniej i spróbować połączyć kropki. Wychodzi ciekawa układanka.

  12 6
 • 7 lut

  No właśnie stadion jak w Wieliczce - takie coś powinno maksymalnie powstać. Czyli bieżnia( oczywiście z wszystkimi zeskokami i innymi elementami lekkoatletycznymi) plus murawa dla Dalinu. Ale to nie jest koszt 30 mln tylko max 7 w najczarniejszym scenariuszu 10 mln. Mam nadzieję że ktoś za to tego gościa kiedyś rozliczy. A wszystkie okoliczne klubu z gminy mają jasny sygnał jak się je traktuje!?! Jeszcze upokarzająco każe przychodzić do zdjęcia przy podpisaniu jałmużny na sport która nie starcza na podstawowe funkcjonowanie klubu. Podziękowania należy skierować przy wyborach za to „równe” traktowanie klubów.

  15 4
 • 6 lut

  Z tego co widać w ogłoszonym przetargu to nie 25 a 30 mln. Przecież to jest nienormalne. Za tyle kasy to można w każdej miejscowości boisko wybudować!?! Zrobić tylko te lekkoatletyczne obiekty za 5-7 mln na Dalinie i to już będzie super dla Myślenic. Resztę przeznaczyć na zadaszenie kortów i inne boiska w miejscowościach w ktorych nie ma! Kto na to pozwala !?!? To naprawdę jest marnotrawstwo. Dlaczego nikt o tym nie mówi? Przecież to jest chore.

  39 6

Myślenice. Burmistrz prezentuje zdjęcia z budowy skateparku. „Z poślizgiem, ale budowa powoli dobiega końca”

 • 5 lut

  Najgłupsza inwestycja tej władzy! Ja rozumiem że Skate park wymagał remontu i to solidnego ale żeby od razu robić coś takiego ??? I to za jaką cenę? A korty obok z których korzysta zdecydowanie więcej ludzi z roku na rok są w coraz gorszym stanie… już pomijam fakt co tam się będzie działo w okresie letnim.

  47 13

Czy Wisła zostanie w Myślenicach? Wyprowadzka klubu może oznaczać tarapaty gminnej spółki Sport

 • 24 sty

  Pozwolę się nie zgodzić. Jezeli gmina nie zapłaciła do tej pory za to ani złotówki a ma gotową bazę która kosztowałaby nas kupę kasy to chyba było to bardzo dobre posunięcie. Nie wspominam już o dużej marce która trenuje w naszym mieście bo nie dla każdego jest to argument, zwłaszcza nie dla tych którzy nie lubią tego sportu. Ale to że mamy gotowy obiekt i nie poszło to z naszej kasy to chyba jasna sprawa że było to dobre.

  10 5

Myślenice. Budżet na rok 2024 przegłosowany. Udało się za drugim podejściem

 • 23 sty

  Tak po prawdzie to jedna wielka ustawka ta sesja. Niektórzy radni PiSu to pierwszy raz się odezwali czytając dziś z kartki przygotowane epopeje jak to jest wspaniale u nich na wiosce. Szlachetka nie wytrzymywał ciśnienia choć widać że bardzo się starał być spokojny. Zalecenia Spin doktora legły jednak w gruzach po głosowaniu. Ocieplanie wizerunku na kilka miesięcy przed wyborami nie zmieni dyktatora - furiata w spokojnego i wyważonego lidera…

  49 6
 • 23 sty

  Jak mogło paść z ust viceburmistrza Sudra sformułowanie, że jeden z radnych opozycyjnych jest „specjalnej troski”? Skandaliczna wypowiedź uderzająca w osoby z niepełnosprawnościami. Ten człowiek przynosi wstyd obecnej władzy.

  62 8

Maciej Ostrowski zapowiada udział w wyborach samorządowych. "Mam nadzieję, że mieszkańcy zdecydują o zmianie władzy w naszym mieście"

 • 21 sty

  Jarosław Szlachetka bez PISu u władzy jest jak Rycerz bez zbroi.

  69 27

Myślenice. Po dwóch tygodniach przerwy wraca całodobowy dostęp do leków

 • 15 sty

  Powiat chciał zaczekać bo po co ma wykładać nasze pieniądze publiczne, skoro ktoś mógłby chcieć prowadzić swój biznes. Oczywiście zgadzam się z tym ze gdyby nie mieszkańcy to akcja trwała by jeszcze miesiącami. Ale najbardziej śmieszna w tym jest nagła chęć pomocy ze strony urzędującego aparatu politycznego czyli naszego pisowskiego burmistrza. Szpitala od początku nie chciał wspierać twierdząc ze to sprawa powiatu a tu jak można zbić kapitał wyborczy to jest chętny do wsparcia - tylko ślepi nie widzą jego prawdziwych intencji.

  19 11

Kiedy wybierać będziemy wójtów, burmistrzów i radnych? Premier Tusk podał najbardziej prawdopodobne daty

 • 4 sty

  Będzie ciekawie!

  10 2

Noworoczne Derby 2024 jednak się odbędą. Dalin zagra z Górkami Myślenice

 • 21 gru 2023

  Dokładnie wszędzie polityka. Brat Ostrego ma znowu startować na Burmistrza to widać, że chłopaki spod zegara zrobili sie aktywni w swojej propagandzie. Boisko na Orle to jedno z nielicznych na którym można pokopać w weekend z dzieckiem w piłkę. Reszta wyzamykana! Dawniej przy każdej szkole można było zagrać.Cały sport dziecięcy jest teraz komercyjny. Każdy rodzic wszędzie za wszystko płaci żeby zapewnić dobre warunki potomstwu. Akurat w naszym mieście mamy duży wybór zajęć, co jest bardzo dobre. No i popisowy numer pislandii manipulacja słowem dochód i przychód. Chyba tylko wasi wyborcy nie potrafią tego odróżnić…

  11 14

Krzyszkowice. Tunel chce budować 7 firm. Na kogo postawi Generalna Dyrekcja?

 • 21 gru 2023

  Kolejna ściema

  1

Michał Dawiec i Hubert Martuszewski z brązowymi medalami

 • 21 gru 2023

  Brawo!