Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 1 wrz 2016

  Witam. Mam pytanie odnośnie sali na OSP Pcim, tak realnie ilu gosci mieści i ogólnie jak tam jest? Mam wesele na max 160 osób. Slyszalam że były jakieś problemy z prądem jak włączyło się klimatyzację a nie chcę dostawać bialej gorączki w takim dniu. Chyba że macie do polecenia jakieś fajne sale na podobną liczbę gości to chętnie przyjmę propozycje☺

  1 2

BUSY: 11 sposobów, aby jazda nimi stała się przyjemniejsza

 • 5 sty 2014

  a jeśli ta osoba nie zdąży usiąść to generalnie chciała "tupnąć nóżką" bo myślała że się coś poprawi:) no ale głową muru nie przebije trudno hehe:)

  1 4
 • 5 sty 2014

  Pisała to podejrzewam osoba, która najczęściej siedzi, bo większość punktów odnosi się do tego aby nie przeszkadzać i nie zakłócać jazdy tym którzy siedzą. Jest to nierealne jadąc tak zatłoczonymi busami gdzie przeważnie nie ma się gdzie chwycić, aby stać stabilnie więc jak dla mnie to bezsens:) a busy mimo że są zatłoczone to kierowcy i tak upychają ludzi do fulla wiec ten poradnik można sobie wsadzić w cztery litery:) codziennie dojeżdżam do pracy i wiem jak jest jak nie usiądziesz tam gdzie bus trasę zaczyna to na matecznym już nie ma szans wiec chcąc nie chcąc mimo, że jesteś styrany po robocie to wsiądziesz do zatłoczonego busa nie patrząc na wygodę innych, bo jak każdy człowiek chcesz jak najszybciej dotrzeć do domu, w końcu większość ludzi ma jeszcze inne obowiązki domowe, z którymi chce się uporać i mieć jak najszybciej chwilę odpoczynku więc komu by si,e chciało czekać do następnego busa by innym jechało się wygodniej:)m pozdrawiam:)

  12 2

Lubień: Zaginęła Cecylia Pandyra