Wybory Samorządowe 2024. Pięć dni do głosowania. Co wydarzyło się w ostatnim tygodniu?

 • 15 kwi

  Tak teraz patrzę na to nagranie i rzeczywiście jest to symptomatyczne tak jak oceniali, bo widać do kogo umizgi robi TW, a kto siedzi sam.

  5 16
 • 15 kwi

  Po co kłamać, jak długa debata była w Polance, sołtys prowadził, Konfederacja publikowała, czyż nie?

  8 36
 • 15 kwi

  No na zabytek.pl pisze co innego niż twierdzisz: https://zabytek.pl/pl/obiekty/g-280870

  11 30
 • 15 kwi

  Co mają mieszkańcy do prawa o zabytkach? Zwykłe czarowanie pod wybory. Jakby mieszkańcy decydowali o zabytkach, to deweloper Wawel by zburzył i apartamentowiec wystawił dla kasiory.

  17 52
 • 15 kwi

  A poza tym co się działo?. No kilka klasycznych zdrad i wyciągania ludzi z obozu przeciwnego za coś. W tym są dobrzy, bez skrupułów, cynicznie i do celu. Hit zdrady z Barbarą na razie przebił wszystkich. Ale i ten osesek, co ma jeszcze mleko pod nosem z Konfy też dobry. Zasadził Konfie niezłego samobója najpierw kartoteką TW kandydata, a potem z poparciem przedstawiciela Trzeciej Drogi, która, która proceduje frre aborcję w sejmie i jeszcze mówi, że widział go w kościele? Hehe następnie w Głogoczowie tez kupił byłego radnego powiatu z PIS itd itp. Po prostu widać, że tchórz nie potrafi sam startować, tylko zawsze musi podpierać się jakimś zdrajcą albo strajkiem kobiet.

  21 55
 • 15 kwi

  Nie no HIT z satelity: Główny konserwator zabytków, która prawnie jest zobligowana do ochrony zabytków (nawet gdy zostaną same fundamenty), ma zdecydować o wyburzeniu starej ZABYTKOWEJ szkoły w Krzyszkowicach Takie rzeczy tylko w Erze i za rządu PO-PSL są możliwe.

  19 57

Wybory Samorządowe 2024. Kampania na ostatniej prostej. Na Zarabiu bieg z Maćkiem

 • 15 kwi

  Taaa dobra, w wydawaniu publicznych pieniędzy na dziwne fundacyjne rzeczy

  9 4

Jarosław Flis: Wybory to dość skomplikowane gry, a największym wrogiem zwycięstwa jest przekonanie, że ono jest nieuniknione

 • 18 mar

  A kandydaci Hołowni, PSL, SLD-Lewicy i PO nie zrzucili szyldów partyjnych? Gdzie są ich kandydaci na wójtów burmistrzów, gdzie są ich kandydaci do powiatu? Co znikli, czy się sprytnie ukryli pod innymi niebiesko-zółtymi i pstrokatymi barwami, dla zmylenia wyborców? Farbowane lisy, kameleony, jak to nazwać?

  11 12
 • 18 mar

  Przez takich mistrzów socjotechniki wyborczej tylko cierpią ludzie, bo wygrywają nieraz cwani manipulanci, a porządni ludzie odpadają. Weź się pan wreszcie do porządnej roboty, a nie bierz pieniędzy za takie coś.

  12 9

Jawornik. Polityczne przepychanki o węzeł na Zakopiance. Burmistrz Jarosław Szlachetka z kolegami pojawia się na konferencji prasowej Macieja Ostrowskiego

 • 18 mar

  Rzeczywiście, uciekają jak szczury z tonącego okrętu. co to za tchórzostwo, 18lat był burmistrzem i nic nie zrobił tym temacie, a teraz nagle okrywa barwami PSL Myślenice, jako przyjazną wersją PZPR? hehehe

  15 50

Krzyszkowice. GDDKiA podpisała umowę z wykonawcą tunelu. Ten ma powstać do końca 2025 roku

 • 26 lut

  Większego kłamstwa to ciężko spotkać. Projektowanie i uzgodnienia takiej inwestycji zawsze trwają kilka lat i to nie była robota? tylko teraz się zaczęła robota, jak PiS odsunięto? Trzeba być sporo skrzywionym umysłowo, aby takie głupoty pisać.

  32 23

GDDKiA wybrała projektanta przebiegu S7 Kraków-Myślenice. Na wykonanie zadania ma czas do 2030 roku

 • 20 lut

  Ludzie ich pogonią i pójdą tan skąd przyszli, chyba że wkroczy unijna jednostka specjalna.

  13 2

Daniel Obajtek odwołany. Były wójt Pcimia funkcję prezesa Orlenu sprawował od 2018 roku

 • 5 lut

  A czy dochody ze sprzedanego Lotosu też w tym są? Monopol i przejęcie całego rynku hurtowego tak działa. Prawdopodobnie ten zysk powstał na klientach, bo małe stacyjki nie mogły i nie mogą zejść z ceny, bo muszą drogo kupować u tego samego hurtownika monopolisty.

  24 5

Myślenice. Były prezes Myślenickiej Agencji Rozwoju Gospodarczego z drugim wyrokiem

 • 29 sty

  Tusk też na widok Kaczki wpada w furrrję"

  7 5

Maciej Ostrowski zapowiada udział w wyborach samorządowych. "Mam nadzieję, że mieszkańcy zdecydują o zmianie władzy w naszym mieście"

 • 22 sty

  To jest droga zabawa, jedynie deweloperka, albo gruby biznes jest w stanie opłacić takie startowanie.

  34 7

Myślenice. Po dwóch tygodniach przerwy wraca całodobowy dostęp do leków

 • 15 sty

  Może właśnie chodzi o to, aby tej konkurencji nie zrobić, podobnie jak z gabinetami. To co nie przynosi dochodów to szpital, a to co dochodowe prywatne spółki.

  16 1
 • 15 sty

  Zawsze jest tak, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Udało się stworzyć kryzys, aby potem wspaniałomyślnie go zażegnać. Najłatwiej jest wpompować dodatkowe 500 tyś złotych z samorządowej kasy akurat do najdroższej apteki w mieście, choć za to wszystko powinien zapłacić NFZ, bo zżera ludziom co miesiąc 9% składki. Tak rządzi władza, najwyższe składki i najwyższe ceny za leki, ale jest się czym chwalić, że jesteśmy najlepsi.

  45 10

Utrzymanie linii autobusowej Myślenice-Kraków w 2024 r. będzie kosztować nas więcej. Radni zabezpieczyli pieniądze

 • 9 gru 2023

  Interesujące się okaże, ile ludzi z PIS weźmie teraz Tusk do swojego rządu, skoro Kaczyński w ludziach Tuska gustował i Morawieckiego z zapleczem szybciutko ustawił do rządzenia. Będzie chyba jednak inaczej, bo Tusk nie zaczął jeszcze rządzić, a już 3 komisje śledcze do rozliczenia PIS powołał. Pisowcy nadawali psioczyli, oskarżali o wyprzedaż majątku narodowego, przejęcia kamienic, rozdzielenie wizyt w Smoleńsku i inne machloje, a przez 8 lat ani jednej komisji śledczej nie powołali. Nawet w samorządach, gdzie wygrał PIS, to na kierownicze stanowiska powołali głównie ludzi z PO. Ciekawe jak Tusk się im odwdzięczy.

  17 5

Spór o grób żołnierzy Armii Czerwonej. Czy przedstawiciele gminy powinni składać tam kwiaty? Zdania samorządowców są podzielone

 • 6 gru 2023

  Ale przywódców wybierają społeczeństwa. Hitler został wybrany w demokratycznych wyborach. Przywódca jest emanacją myślenia społeczeństwa. Dlatego nie można wszystkiego zwalać na jednego oszołoma.

  6 1
 • 5 gru 2023

  Ale z własnego wyboru naciskają na spust w kierunku napadniętego człowieka.

  10 4
 • 5 gru 2023

  Ale z tym przykrywaniem się Janem Pawłem II, przy każdej okazji, jak się nie ma argumentów, albo się chce coś zmanipulować, to już przesada. JP2 też nie był nieomylny, albo był źle rozumiany, a historii nie należy przekłamywać nawet gdyby JP2 nakazał. Szli tu nie aby nas wyzwalać, tylko aby zaanektować kolejne tereny dla Stalina. Przejęli tu władzę i długie lata po wojnie zabijali tu AKowców i niepodległościowców, a ktoś tu mówi o tolerancji, bo JPII użył? Wystarczy tolerancja dla Jaruzela i Kiszczaka, za przyklepanie morderstw w 1970 na wybrzeżu i w kopalni Wujek. Powinni dostać czapę, a włos im z głowy nie spadł, własnie dzięki takim manipulacjom z JP2.

  15 10

Myślenice. Policjanci czekają na nową siedzibę. Samorządowcom przypomniał o tym komendant

 • 3 gru 2023

  Jeszcze dobrze ludzie kaczki nie oddali władzy, a już polecieli odznaczać apolitycznie powców.

  9 6
 • 2 gru 2023

  Najpierw w Andrychowie wybudujcie, bo się należy.. I jeszcze ze dwa nowe samochody.

  17 2

Wiśniowa. Gmina przypomina; w zalewie obowiązuje zakaz pływania i morsowania

 • 2 gru 2023

  Takie zalewy z reguły są ogólnodostępne do rekreacji, a rybki dla swojego użytku, to na prywatnych stawach można hodować.

  15 3

Myślenice. Dobiegł końca remont elewacji Urzędu Miasta i Gminy

 • 30 lis 2023

  190 za pogłaskanie kamieni kosmiczna cena,

  13