Małgorzata Miszczak nie jest już zastępcą dyrektora MOKiS. „Pytacie, potwierdzam zostałam odwołana ze stanowiska”

 • 10 lut

  Nie należysz do DRUŻYNY masz prześrane.
  A tak na poważnie była to osoba która od samego początku odnalazła się na tymże stanowisku. Jak ciężkie były początki to wie tylko niewielka grupa osób z Nią współpracujących. Ale dała rady. Jako jedyna była zawsze na stanowisku, reprezentowała godnie stanowisko które piastowała.
  Pracownicy mieli wolne a ona przychodziła do pracy otworzyć MOKiS dla wydarzeń organizowanych przez firmy zewnętrzne. Była dostępna dla pracowników i potrafiła ich wysłuchać i zaradzić w problemach MOKiSowych których nigdy nie brakowało.
  Na temat Jej następcy lepiej nie będę się wypowiadał ponieważ redakcja skasowała by cały post a troszkę się nastukałem w klawisze.
  A dyrektor cóż ......... bedzie dalej przychodził do pracy a jak już przyjdzie, skonfliktowany z całym zespołem /no oprócz jednego współpracownika/ będzie zajmował się głównie organizacją swojego corocznego festiwalu folklorystycznego.
  Mam cichą tylko nadzieje że już niedługo swój cenny czas poświęci tylko festiwalowi a nie MOKiSowi. Aczkolwiek widząc jakie starania poczynia ..............

  45 10

Myślenice. Burmistrz prezentuje zdjęcia z budowy skateparku. „Z poślizgiem, ale budowa powoli dobiega końca”

 • 5 lut

  To ja zapytam, co było przyczyną opóźnienia zakończenia tej inwestycji i czy była ona po stronie wykonawcy? Jaki jest koszt kary dziennej za niedotrzymanie terminu wykonania i kto z ramienia urzedu bedzie się zajmował wyegzekwowaniem tego świadczenia od wykonawcy ?

  36 6

Czy Wisła zostanie w Myślenicach? Wyprowadzka klubu może oznaczać tarapaty gminnej spółki Sport

 • 24 sty

  Tak tak.
  do WISŁY Kraków.
  NIE strasz nie strasz bo się zesr.......
  Ciekawe gdzie odejdzie z dnia na dzień.
  Groszem nie śmierdzicie, liczycie na obiecanki poprzedniego rządu i poprzedniego premiera że dostaniecie publiczne pieniądze na budowę własnej bazy. To se ne wrati.

  Zarówno w Dobczycach jak i w Zabierzowie nie istnieje nic oprócz gruntów pod obiecane obiekty.
  I nie wierzę że któraś z gmin to wybuduje za własne pieniądze i wynajmie wam za parę groszy.
  Prestiż prestiżem ale w gminach jest jeszcze coś takiego jak rachunek ekonomiczny.
  A włodarzom gminnym radzę -ręce precz od sprzedaży tych naszych obiektów w tym miejscu. Zmienić zarządzającego, dobudować zaplecze noclegowe nawet z prywatną firmą i ośrodek sportu będzie hulał pełną parą przynosząc zyski każdemu z mieszkańców gminy. Przy takich terenach treningowych /Uklejna , dolina Raby/ istniejące boiska, hala na Zarabiu, planowana rozbudowa stadionu Dalinu to nie ma prawa nie działać. No chyba że ktoś przychodzi do pracy posiedzieć 8 godzin i pobłyszczeć na imprezach na Hali zorganizowanych tylko poprzez prywatne firmy zewnętrzne

  54 9

"Dobra zmiana" PiS

 • 3 lis 2023
  klisdis napisał/a:

  Bagietko - zawiodłem się na Tobie!

  Ni ma miedzi to się cicho siedzi..............

  5 1

KINO MUZA

 • 26 wrz 2023

  Chciałbym zacząć nowy temat. Kino Muza czy jeszcze istnieje, czy dyrekcja wraz z nowym pracownikiem specjalistą ds. kina już dokonała aktu zagłady.
  Chętnie obejrzałbym tą Zieloną Granicę ale widzę że lista wyświetlanych filmów zamyka się tylko na bajkach i filmach religijnych. Mamy jeszcze szansę na coś normalnego?

  17 4

Kampania wyborcza w toku. Przed szpitalem dwie konferencje. Pieniądze na SOR kontra recepta na zdrowy szpital