Oddając samochód wynajmowany należy się liczyć z drobiazgowym rozliczeniem każdej "ryski" na karoserii. Z drugiej strony nie trzeba sobie "zaprzątać głowy" szukaniem klienta, który łaskawie taki samochód kupi - zwłaszcza, gdy jest to droższy model, bo rozumiem, że o taki chodzi.
Czy ktoś z forumowiczów miał może przekroczoną prędkość na tym "nowym" fotoradarze w kierunku KRK i czy przypadkiem było to przekroczenie z jedynką na końcu?( tj o 11km/h, 21km/h, 31km/h...itd)
A ja dalej w temacie Centralnego Rejestru Wyborców. Zalogowałam się właśnie przez profil zaufany i pokazała się (szczęśliwie) lokalizacja siedziby obwodowej komisji wyborczej ta sama , której się spodziewałam. Cóż, od kilkunastu lat jestem pod tym samym adresem, nazwiska też nie zmieniałam... Jedynie numer obwodu jest 14, myślałam , że 12 , ale widocznie okręg wyborczy a "obwód" to co innego. Polecam się "sprawdzić" - kieruję to do osób, które ostatnio zmieniały coś w swoim życiu typu : nazwisko, adres itp
Nie wiem, czy wszyscy zauważyli pewną prawidłowość: im więcej afer pis zostaje ujawnianych w ostatnim czasie tym większe notowania wyborcze tej partii....
Do tego należy jeszcze dorzucić głosowanie za nowelizacją prawa geologicznego i górniczego ( druk 3238) pozwalającą na wywłaszczenie Polaków bez odszkodowania i możliwość wtłaczania odpadów niebezpiecznych pod ziemię. Francuzi i Niemcy podobno już przebierają z radości nóżkami, że będzie gdzie wywozić odpady z elektrowni atomowych.
Leasing czy wynajem długoterminowy samochodu
Oddając samochód wynajmowany należy się liczyć z drobiazgowym rozliczeniem każdej "ryski" na karoserii. Z drugiej strony nie trzeba sobie "zaprzątać głowy" szukaniem klienta, który łaskawie taki samochód kupi - zwłaszcza, gdy jest to droższy model, bo rozumiem, że o taki chodzi.
Fotoradar Głogoczów
Czy ktoś z forumowiczów miał może przekroczoną prędkość na tym "nowym" fotoradarze w kierunku KRK i czy przypadkiem było to przekroczenie z jedynką na końcu?( tj o 11km/h, 21km/h, 31km/h...itd)
WYBORY 2023
A ja dalej w temacie Centralnego Rejestru Wyborców. Zalogowałam się właśnie przez profil zaufany i pokazała się (szczęśliwie) lokalizacja siedziby obwodowej komisji wyborczej ta sama , której się spodziewałam. Cóż, od kilkunastu lat jestem pod tym samym adresem, nazwiska też nie zmieniałam... Jedynie numer obwodu jest 14, myślałam , że 12 , ale widocznie okręg wyborczy a "obwód" to co innego. Polecam się "sprawdzić" - kieruję to do osób, które ostatnio zmieniały coś w swoim życiu typu : nazwisko, adres itp
Pod koniec marca wprowadzili Centralny Rejestr Wyborców. Nie zdziwcie się udając na wybory 15.10.2023 jak nie znajdziecie Waszego nazwiska na liście.... Źródło: https://www.prawo.pl/samorzad/czy-mozna-glosowac-bez-meldunku,93629.html
na dokładkę : https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/minister-finans%C3%B3w-ue-mo%C5%BCe-obj%C4%85%C4%87-polsk%C4%99-procedur%C4%85-nadmiernego-deficytu/ar-AA1ggjrS?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=c3e429354c1b4111acff5bc63d60f312&ei=25
To jeszcze na poparcie https://www.money.pl/gospodarka/to-jedna-z-najwiekszych-porazek-rzadu-pis-jestesmy-znaczaco-w-tyle-6938255010372224a.html
Nie wiem, czy wszyscy zauważyli pewną prawidłowość: im więcej afer pis zostaje ujawnianych w ostatnim czasie tym większe notowania wyborcze tej partii....
Cztery lata temu otrzymał listę zadań od samorządowców. Poseł nawiązał do niej podczas sesji rady powiatu
Do tego należy jeszcze dorzucić głosowanie za nowelizacją prawa geologicznego i górniczego ( druk 3238) pozwalającą na wywłaszczenie Polaków bez odszkodowania i możliwość wtłaczania odpadów niebezpiecznych pod ziemię. Francuzi i Niemcy podobno już przebierają z radości nóżkami, że będzie gdzie wywozić odpady z elektrowni atomowych.
FORUM PODRÓŻNIKA
https://www.money.pl/gospodarka/bedziemy-podziemnym-skladowiskiem-spalin-niepokoj-przed-nowym-prawem-6924137247845344a.html