Tour de Konstytucja wróciła do Dobczyc. Owacja dla zawieszonej dyrektor szkoły, tłumy i wystąpienia zaproszonych gości

 • 9 lis 2021

  bylo 5 oznakowanych radiowozów - tylko, że 300-500m dalej od tej szopki

  2 1
 • 7 lis 2021

  ha ha ha mieszkańcy Dobczyc???? Chyba dawno nie byłem w Dobczycach, bo nie kojarzę ani jednej osoby ze zdjęć, a jestem rodowitym mieszkańcem "Koziarowa". Nie powiem bo w centrum było ciężko zaparkować samochód przed msza ale co się dziwić skoro połowa aut na rynku była z rejestracją KR i trochę mniej na warszawkich, Najlepsi to byli "krakusy" (3 pojazdy w tym jeden operator kamery" którzy zaparkowali na miejscu dla inwalidów na przeciw kościoła - oczywiście plakietki były, że inwalidzi ale...pozostawię to bez komentarza....

  56 32

Mieszkańcy Dobczyc dołączają do strajku kobiet. Protestujący przeszli ulicami miasta

 • 27 paź 2020

  hasło typu: wyp**** totalna żenada - niski poziom inteligencji organizatorów tej niby manifestacji, nie pisząc o babce, która pokazuję fuck do aparatu - wieje totatalną wiochą, aż wstyd to oglądać będąc rodowitym mieszkańcem tego miasteczka. Mała mieścina, a nie kojarzę żadnej osoby z Dobczyc - oglądając zdjęcia.

  55 25

Płatne parkingi przy ul. Szpitalnej. Radni myślą o kolejnych parkomatach w okolicach galerii

 • 7 gru 2019

  podam przykład Dobczyc - są nowe parkingi blisko rynku ( w tym roku wybudowane - chyba na około 160 miejsc) nie ma żadnych stref płatnego parkowania choć w samym centrum też ciężko zaparkować.

  24 1
 • 7 gru 2019

  Panie wiceburmistrzu..."zawsze może skorzystać z aplikacji mobilnej...". Człowieku osoby starsze ledwo radzą sobie z wykręceniem numeru na komórce. Idziesz do lekarza wydaję się, że godzina i załatwi się sprawe< a potem okazuje się, że się siedzi pół dnia. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wprowadźcie jeszcze płatne krzesła w poczekalniach w szpitalu - więcej kasy będzie do budżetu.

  70 5

Komu przeszkadzał mural? Wandale zniszczyli malunek przy Zakopiance

 • 30 sie 2019

  Endrju - pisałem czym wg. mnie sugerowała się osoba , która to zamalowała.
  Ty piszesz mi o moim ograniczeniu umysłowym?! Wciskasz swoim dzieciom tak obleśny kit.?Ostatnio głośnio o marszach tzw. lgbt. Czy to wg. Ciebie jest normalne, że te osoby ubliżają Innym? Tym Którzy wierzą w Boga?! To jest dla Ciebie tolerancja?!?! Katolików można obrażać bo wiara Ich jest miłosierna. Muzułmanina nigdy byś nie obraził, bo wiesz co mogło by Cie spotkać. Facet, który parodiuje Mszę Świętą, przebiera się za kobietę, obraża ludzi wierzących w Boga! Chcesz aby dzieci uczyły się o masturbacji i zmianie płci w takim w wieku, w którym dziecko bawi się klockami lego?! "Ja w takim wieku atakowałem mlecze kijem" i cieszyła mnie każda chwila spędzona z rówieśnikami na świeżym powietrzu. Jak widzisz nikt nie zamalował rysunku koguta, któremu nie podobał się proboszczowi tylko słowo INNOŚĆ. Czym dla ciebie jest słowo inność? Znam kilka osób, którzy są gejami i lesbijkami i mają takie samo zdanie jak ja. Nie chodzą na "parady lgbt" , bo twierzdzą, że jest to pod publiczke, niektórych tv. Mi nie przeszkadza, że ktoś ma inną orientacje, wierzy w innego boga czy ma inny kolor skóry. Prawda jest taka, że jesteśmy krajem katolickim i osoby Twoje pokroju tego nie zmienią.

  7 40
 • 28 sie 2019

  dlaczego słowo "inność" jest innego koloru namalowana - czy to nie nawiązuję właśnie do zboczków? Widać tak to rozumiała ta osoba, bo tylko ten napis jest zapaskudzony.

  43 66

Myślenicki Festiwal Lata 2018: Są wyniki ankiet. Chcecie Sławomira i disco polo

 • 7 lut 2018

  Na dni Dobczyc też narzekali jak byli: Boys, Ich Troje...a były to najlepsze koncerty na jakich byłem, a byłem na wielu i mówiąc o liczbie uczestników tego typu impez to na tych koncertach było ich najwięcej taka jest prawda. Wszystkim ludziom nigdy nie dogodzi, zwłaszcza Polakom niestety - muszą ponarzekać na to i owo...nie podoba mi się to, to nie idę i tyle.

  25 17

Sułkowice: 100 lat Ludwiki Frosztęgi

 • 21 maj 2013

  tacy ludzie to skarbnica wiedzy swojej "małej ojczyzny" zdrowia życzę

  14

Dni Dobczyc 2012: Zagra Arka Noego, The Postman, Helenine Oci i zespół Ino Ros

Dobczyce: Kabaret Moralnego Niepokoju

 • 10 maj 2012

  Galaktikos nie jest nowym programem, rok temu byl w tv

  5

Dni Dobczyc 2011: Brathanki gwiazdą imprezy [wideo]

 • 19 lip 2011

  dni Dobczyc...totalne dno. Zespoły ,,drugiej kategorii" - jak najtańszym sposobem zorganizować impreze? No takim jak w Dobczycach haha. Nawet taki Gdów bedzie mial Big Cyc w tym roku ( w zeszłym był Kukiz ), a przypomne, ze to wies. Dobczyce - miasto bogate, pełne firm w strefie ekonomicznej, a Dni Koziarowa...Co do Brathanków? Piosenki Skaldów - dno. Trasa koncertowa po powiecie myslenickim...Suyłkowice, Dobczyce, Pcim...haha musieli byc drodzy

  2 7

Pcim: Święto Kliszczaka 2011: KONCERT BRATHANKI

 • 16 lip 2011

  światowa trasa koncertowa po powiecie myślenickim

  4 2

Myślenice: Demolowali miasto pod okiem kamer

 • 13 lip 2011

  zabawek w dzieciństwie nie mieli

  6 1

Siepraw: Zaskroniec w ogrodzie

 • 11 lip 2011

  węże...o ble....

Dobczyce: KRAK 2011: Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych

 • 3 lip 2011

  niestety zlot odbył się wcześniej niż zapowiadano ze względu chyba na pogodę, zmienił się kompletnie plan zlotu