Wybory Parlamentarne 2023. Oni startują do Sejmu w okręgu nr 12. Kto ma największe szanse na mandat poselski?

 • 8 wrz

  Bożenka ? To już wiemy dlaczego zadymę tyle czasu robiła na Zakopiance w Krzyszkowicach, miało być głośno i było. Ale ma parcie na szkło, szkoda że szanse zerowe, ale tacy jak ona się nie poddadzą jestem pewny że zaatakuje samorząd na wiosnę. Nie na darmo się kobieta opisała pism i okrzyczała w sprawie zakopianki.

  Maciej, podobno narobione fuszery w gminie, podobno zabytki burzone, acz deweloperka się ponić dobrze kręci, basenu nie ma, ratusz zadłużony, co tam się nie działo kiedyś ? Najwyższy czas uciec w (p)osły. No co, immunitetem ktoś pogardzi (i zwrotem za paliwo z kasy podatnika) ?

  Niezłomny Józef, jak wyżej, immunitet się przyda bo po jaką cholerę smutni panowie mają chłopa zaś dręczyć, telefony zabierać ? Po co to komu ?wspominał coś kiedyś że (p)osłowanie to fajna lekka robota, izi mani (łatwa kasa) a i może umiejetność kładzenia regipsu się w tym sejmie przyda ? Zawsze można dorobić nie ?

  Władysław z Pisu, jest ale tak jak by gościa nie było, on zaczął już kampanie ? Kogoś trzeba było wystawić przecież. Jedyny z całej 4 z doświadczeniem w (p)osłowaniu. Trudna robota, kontrkandydaci mocni (no poza Panią z Krzyszkowic, czy tam Krakowa ?)

  Obstawiam że nie dostanie się nikt. Bożenka zaatakuje samorządy, Jozef z Maciejem skoczą sobie do gardła (przecież ten drugi zabierze głosy temu pierwszemu albo pierwszy drugiemu ? nie ważne) a Władziu będzie się przyglądał temu wszystkiemu z boku.
  A może jednak ktoś zaskoczy ?

  Ja zagłosowałbym na Jana „kiełbasę” ale startuje z platformy, więc nie zagłosuje. Proste ? Proste ! Wszystko tylko nie po.
  Zagłosowałbym na Ewke ale….no właśnie……..

  16 17

Mąż przewodniczącej PO uciekł z miejsca wypadku?

Temat „starej szkoły” w Krzyszkowicach ożywił polityków. Były burmistrz nagrywa film, obecny publikuje papiery

 • 19 maj

  Jakim czerwcu ???? Konserwator w marcu 2016 roku pisał że szkoła jest wpisana do rejestru. Sprawdź sobie fakty zanim jakieś brednie przekopiujesz

  7 44
 • 19 maj

  O co tutaj chodzi ??? Skoro według pisma Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora zabytków w Krakowie z marca 2016 roku NIE WYRAŻONO ZGODY na rozbiórkę przedmiotowego budynku ponieważ „dawna szkoła w Krzyszkowicach OBJĘTA JEST OCHRONĄ KONSERWATORSKĄ NA PODSTAWIE WOJEWÓDZKIEJ EWIDENCJI ZABYTKÓW.” To jakim prawem myślenicki sąd uznał że budynek nie był wpisany na listę zabytków ???? Na jakiej podstawie ?????

  Wojewódzki konserwator coś sobie ubzdurał czy sędzina wydająca wyrok czytać dokumentów urzędowych nie potrafi i stanowi prawo według własnego widzimisię ????
  Farsa i kompromitacja jak zwykle. Ciekawe kto miał wtedy chrapkę na atrakcyjną działeczkę po wyburzonej szkole a kto teraz zapłaci za samowolę ??? My wszyscy !!!!

  11 46

Myślenice. Zmiany w radzie. Mirosław Fita przewodniczącym, Izabela Kutrzeba wice

 • 17 maj

  Ale gdyby w drugą stronę zdradziła to byłaby pewnie wtedy „świadomym, słuchającym ludzi i bardzo odważnym politykiem” ???

  14 40
 • 17 maj

  Tak chciał suweren, taki był głos ludu ! gratuluje i życzę owocnej i wytrwałej pracy dla dobra mieszkańców ziemi myślenickiej !

  11 50

Politycy KO w Myślenicach: O państwie, przyszłości, lokalnych problemach i otwarciu zbiornika dobczyckiego

 • 16 maj

  Gość nie ma pojęcia kto odpowiada za zbiornik dobczycki ale będzie się wypowiadał ! Cała platforma ! Sami „specjaliści” którzy nie mają pojęcia o tematach które poruszają ! Cyrk obwoźny zawitał do Myślenic !!!!
  Polacy pamiętają doskonale wasze ułomne rządy !! Rozkradli i przehandlowali prawie całą Polskę a dzisiaj o rozkradaniu hipokryci będą mówić !!! Szkoda że cichaczem tą hucpę urządzili bo myśleniczanie na taczkach by dziadów wywozili partiami !!! „Zbawiciele” którzy po swych ułomnych rządach zostawili kraj w ruinie !!!!! a jedyne czego na prawdę chcą to ponownie dorwać się do koryta bo przez 8 lat za mało się nachapali !!!! Nigdy w życiu nie oddam głosu na tych nierobów !!!!
  Jak można to coś popierać
  To jest niepojęte !!!

  66 47

Myślenice. Radni podjęli uchwałę w sprawie obrony dobrego imienia Jana Pawła II

 • 28 mar

  Wystarczą komentarze lewactwa na tej stronie.

  15 47
 • 28 mar

  Lewactwo chciało zaatakować JPII ale coś nie pykło, to teraz że to niby PiS. Ja zawsze wiedziałem że mamy kretyńską opozycje ale że aż tak ????

  P. Grażyna rozumiem że jest przeciwko JPII ? Zapamiętamy.

  17 46
 • 28 mar

  Jak lewactwo zajmie się normalnymi sprawami a nie atakowaniem papieża to normalni ludzie nie będą musieli się takimi głupotami zajmować!

  18 46
 • 28 mar

  No to coś ci nie pykło bo to lewactwo zaatakowało papieża, nie PiS.

  15 38

Myślenice. Radny prowadzi działalność gospodarczą na mieniu gminnym. Czy powinien stracić mandat?

 • 21 mar

  Aha, jak radny powiatowy miał budkę z pieczywem na działce powiatu to przecież musiał mandat oddać bo na stosie go grillowaliście. Jak braciszek Maciusia podobnego fikoła odstawił to nagle wszystko jest super i zgodnie z prawem ????????? Tak samo jak przed wyborami w jego okręgu jeden urzędas w swoim domu meldował kilkudziesięciu jego kolegów żeby się dostał do rady ????? jakież to było szlachetne i uczciwie !!!!! Sprawa prosta albo jesteś radnym albo trzepiesz kasiore na majątku gminnym !!! Ale no zapomniałem to brat Maciusia wiec jemu wolno !!!!!

  19 37

Myślenice. Być, albo nie być dla Przedszkola Samorządowego nr 3. Czy radni poprą zamiar jego likwidacji? Dzisiaj głosowanie

 • 27 sty

  Kraść ??? Podaj z imienia i nazwiska kto kradł !! No śmiało ale pewnie jak zwykle jaj zabraknie bo trzeba by było ponieść konsekwencje swoich pomówień co ???

  1 11
 • 27 sty

  Z tego się cieszysz że bąbelki będą chodzić do nieprzystosowanego i zagrażającego im budynku ???? Gratuluje !!! Brawo

  2 16
 • 27 sty

  Dokładnie, ile budynków mógł Maciek przystosować pod obowiązujące przepisy to pomników mu się zachciało !!!

  3 11
 • 27 sty

  „Złodzieje, kombinatorzy, przekręty” jakich jeszcze inwektyw użyjecie do ludzi którzy wykonują swoje obowiązki ?????? Zróbcie zrzutę i zaproponujcie że wybudujecie nowe przedszkole co ???? Roszczeniowi krzykacze wszystko by chcieli ale zaproponować skąd wziąć na to pieniądz to już zbyt skomplikowane jak widać !!! Dla takich jak ty ważniejsza polityczna wojna niż bezpieczeństwo bąbelka !!!

  6 22
 • 27 sty

  Ja już tyle tutaj prawd czytałem że nic tylko zapłakać nad głupotą niektórych

  2 17
 • 27 sty

  I masz pierwszego opłacanego długo nie musiałeś czekać !!!!
  A Szlachetka ile rządzi, a ile rządził Maciula ??? Dlaczego on przez kilkanaście lat tego nie zrobił ???? Może i ty zapytaj swojego pana skoro już cię utrzymuje ????

  3 24
 • 27 sty

  Jak nie baraki z źulami to obajtek będzie działkę kupował. Wy tak serio ? Może na jakieś leczenie się zapisać póki nie jest za późno ??????

  3 19
 • 27 sty

  No przecież buduje w Jaworniku nowe przedszkole. Co ty myślałeś że za 1 kadencje 20 przedszkoli i żłobków wybuduje ???? Jest ponad 50 wolnych miejsc w innych przedszkolach więc gdzie tych miejsc niby nie ma ?????

  3 22

Myślenice. Jaki los czeka Przedszkole Samorządowe nr 3 na Zarabiu? Trwają przymiarki do jego likwidacji

 • 24 sty

  Tak już będą utrzymywać cały budynek dla 12 bąbelków !!! Ruszcie głowa bo z waszym myśleniem to jest jakiś dramat !!!!

  2 26
 • 24 sty

  Chyba do zamiatania rynku a raczej tej patelni którą nam zafundował !!!

  1 28
 • 24 sty

  Niesamowite jak ty mu głęboko sam wiesz gdzie siedzisz !!!

  1 20
 • 23 sty

  Każdy rodzic będzie płacił dodatkowo + 2 tysiące złotych miesięcznie od bąbelka, aby utrzymać budynek i całą kadrę dla garstki dzieci, zgoda ??????

  2 63
 • 23 sty

  One by chciały pod swoim domem mieć przedszkole, szkołę średnią, najlepiej filie uczelni dla bąbelka i koniecznie przystanek z autobusami do Krakowa i podstawa - na żądanie - kiedy chce to jadę !!!! żaden nie pomyśli ile to kosztuje i że najzwyczajniej w świecie nikt nie będzie utrzymywał całego budynku przedszkola dla garstki dzieci !! przyzwyczajaj się kolego bo tu jest wylęgarnia takich roszczeniowych ludzi

  5 62