Za 30 srebrników

 • 19 kwi

  Barbara Bylica niezależna kandydatka na burmistrza Miasta i Gminy Myślenice, niosąca hasła nowej jakości. Chcąca zmienić oblicze lokalnej polityki. Zapewniająca wszem i wobec, że nie po drodze jej z jakimkolwiek z kandydatów z tzw. establishmentu. No i wszystko byłoby wspaniałe gdyby nie dziwne decyzje i kroki. A co one pokazują ? Że Barbara Bylica to nie jest " silna kobieta" ( na jaką pozuje i jak chcą ją pokazać elektorat Pana Macieja) ale zwykły człowiek, trochę zagubiony ( któż z nas nie był ) ze swymi słabościami, bolączkami i rozterkami. Bo jak inaczej nazwać to, co wyrabia? Rozumiem, że jej otoczenie, a zwłaszcza mentalny guru w osobie nawiedzonej COUCHyni ;) Małgorzaty M. cały czas jej wpaja wielkość, dorabia skrzydła, i w basku " ochów i achów " nie dopuszcza słów krytyki i głosu zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Ale odpowiedzcie sobie Panie - Barbaro i Małgorzato - warto było tak się zaprzedać. To tylko wybory. Emocje opadną, kurz się przerzedzi, wróci codzienność . A niesmak, a wręcz smród ( niezależnie od wyniku wyborów ) będzie za wami dłuuugo się ciągnął.

  24 29

Politycy KO w Myślenicach: O państwie, przyszłości, lokalnych problemach i otwarciu zbiornika dobczyckiego

 • 17 maj 2023

  Zwykła obywatelka z zarzutami prokuratorskimi. Oto nędzna twarz Myślenickiego PO.

  23 10

Mąż szefowej PO w Myślenicach brał udział w kolizji na Zakopiance? Sprawa budzi kontrowersje. Ewa Wincenciak-Walas publikuje oświadczenie

 • 13 wrz 2022

  No cóż. Było to do przewidzenia. Po pierwsze - Myślenickie PO straciło wyborem tej niedoświadczonej dziewczynki( której program dla Platformy myślenickiej to tylko memy - patrząc na jej profil.). Po drugie ( o ironio ) to co robi (ta zwykła obywatelka) to jeden wielki mem. A po trzecie - no sory.- jakim trzeba być kretynem ,żeby liczyć na to że taki przekręt się uda. Teraz ta zwykła obywatelka straszy jakimiś pismami do prokuratury, bo ktoś coś udostępnił i jej dobre imię zszargał. Hmmm....zwykła obywatelka, dziewczynka zagubiona "w wielkiej polityce" nawet tej myslenickiej....chyba nie wie z czym co się je i popija ( choć z tym ostatnim nie ma ona problemu ;) .Bystrości umysłu Najwyższy jej poskąpił. Więc droga platformo Myślenicka. Wstydu sobie oszczędź i kopniak w tyłek tej waszej przewodniczce do niebiańskiego dobrobytu.

  37 7