Myślenice. Czy w miejscu blaszaków na Osiedlu Tysiąclecia powstanie wielopoziomowy parking?

 • 11 lut

  Nie, dziękuję.

  1 7

Myślenice. W weekend Finał Memoriału im. Stacha Cichonia. „Gramy dla Mateuszka Chrobaka i Frania Foremnego”

 • 4 lut

  O której rano się zaczyna ?

  2

Myślenice. Biorą się za skatepark, ale będzie poślizg. Nowy ma być gotowy do końca 2023 roku

 • 12 paź 2022

  Ani z tego ani z tego. Chciałbym zaznaczyć że czekamy na ten skatepark już około 8 lat. Więc to nie jest inwestycja z dnia na dzień. W dodatku ten skatepark jest zasłużony, bardzo długo o niego się staraliśmy i walka nie jednego człowieka w końcu zadziałała!

  5
 • 12 paź 2022

  Bardzo dobrze! W końcu czekamy na to już długie lata żeby ktoś chwycił się za ten skatepark, mam nadzieję że całe 3 miliony pójdą na ten skatepark, ludzie będą mogli się rozwijać i ćwiczyć. Cieszę się że to nastąpi, już od bardzo dawna czekamy na ten skatepark od około 8lat!!!!

  5 1

Myślenice. W mieście trwa znakowanie ulic. „Na Osiedlu Tysiąclecia tracimy miejsca parkingowe”- piszecie

 • 2 lip 2022

  Przepraszam, czy ich nie pop**rdolilo?
  Był dostateczny dojazd na osiedlu, z tymi liniami teraz to nie źle im się odkleiło od racy że je wstawili. Gdzie mam teraz parkować, przed blokiem ? Rozum postradali już kompletnie, mam nadzieję że ich odklejka szybko zniknie i zobaczą co zrobili. Bo wcześniej było ciężko z miejscem a teraz to już będzie masakra.. naprawdę gratulacje za tak nie inteligentny pomysł, polecam do rozmowy z psychologiem może wam pomoże, bo najwidoczniej już nie myślicie... Pozdrawiam :) ***** ***!!!!!

  15 1