Kryzys komunikacyjny. Gmina znalazła przewoźnika. Pasażerów na trasie Myślenice-Kraków będą wozić busy i autobusy z Jerzmanowic

 • 30 wrz

  Patrząc po opiniach i taborze tej firmy obawiam się, że wracamy do sytuacji jaka działa się przed pandemią. Czarno to widzę; mam nadzieję, że się mylę.

  71 2

Kto zatrzyma to szaleństwo

 • 15 maj
  ybasiay napisał/a:

  [cytat=Anonimus1] A skąd ty masz pewność że były zdrowe. A te co ostanio padły tez na pewno były zdrowe. Szczęście że nikogo nie zabiło.
  Weźmiesz odpowiedzialność za śmierć kogoś przez takie drzewo.

  Proszę się przejść i obejrzeć pnie tych drzew. Na kilkadziesiąt drzew wyciętych z cmentarza i wokół kościoła zaledwie trzy sztuki były chore. Do tej pory na cmentarzu leżą ścięte drzewa i są one zdrowe. Drewno z tej chorej wycinki magazynowane jest koło przedszkola i ono jest również zdrowe. Jeżeli mówimy o bezpieczeństwie to jest coś takiego jak cięcie korekcyjne prowadzone przez dendrologa.

  26 4
 • 15 maj

  Wokół kościoła w Wiśniowej zostało wyciętych kilkanaście zdrowych lip w tym kilka, które miały ponad 100 lat. Cmentarz został ogołocony, wycięto kilkadziesiąt zdrowych drzew; powstała pustynia. W starej części cmentarza ostało się kilka drzew ale obawiam się, że w najbliższych dniach zostaną ścięte. Kto powstrzyma to szaleństwo? Kto normalny wydał na to zezwolenie o ile wydał? W całym cywilizowanym świecie sadzi się drzewa a u nas na potęgę wycinają. Komu one przeszkadzają?

  37 5