Korty tenisowe w Myślenicach

 • 16 mar
  mknp napisał/a:

  W Dobczycach są zadbane korty, oprócz tego organizują tam treningi i ligi, bywałem czasem na kortach w Myślenicach, ale szkoda na nie kasy i nerwów.
  Chociaż mam te myślenickie korty praktycznie pod nosem, to uważam, że lepiej przejechać się do Dobczyc, też w sumie nie jest jakoś daleko, a gra się zdecydowanie przyjemniej i w końcu o przyjemność tutaj chodzi.

  Właśnie dokładnie o to mi chodzi że mam pare kroków tutaj, w dobczyach też sporo grałem, również w turniejach. Chyba czas zapomnieć o kortach na zarabiu bo kiedyś przynajmniej było taniej niż gdzie indziej w okolicy. Może wtedy się obudzą jak klientów braknie.

  4
 • 14 mar

  Witam!
  Z racji że powoli rozpoczyna sie sezon wiosenny, co za tym idzie sezon sportów na świerzym powietrzu i jednnym z moich ulubionych jest tenis ziemny.
  Tutaj chciałem odnieść sie do kortów na zarabiu które są w tragicznym stanie, wykładzina jest pofalowana, korty mają bardzo dużo pustych miejsc (miejsca w których piłka poprostu się nie odbija) co sprawia że zwykła gra nie należy do przyjemnych, nie mówiąc już o rozgrywaniu turniejów czy meczy ligowych które jest praktycznie nie możlwe z racji że 30% punktów wygrywa kort. Wiele osób których tam spotykam mówi o tym, ale tylko między sobą i duża część z nich woli jechać na inne korty oddalone o 15-30 kilometrów żeby normalnie zagrać, dlaczego? Bo cena jest ta sama na innych zadbanych kortach. Piszę tutaj z myślą że ta wiadomość dojdzie gdzieś "wyżej" ponieważ to miejsce ma ogromny potencjał który sie marnuje.

  8 3