Myślenice. Rodzicie dzieci z przedszkola nr 3 przeciwko ograniczeniu rekrutacji. "To powolne wygaszanie placówki taktyką salami"

 • 3 mar

  Ostrowski to szczególnie zaś modernizował przedszkole nr 3 jak podała przedstawicielka rodziców na sesji rady. Od 2007 zalecenia pokontrolne nie wykonane. To kwintesencja jego modernizowania i obecne problemy !

  5 34
 • 2 mar

  Dziś wszyscy już widzą bezsens utrzymywania dwóch publicznych przedszkoli w tym samym miejscu.

  7 68
 • 2 mar

  Co za tłum. Raptem kilka osób ze zdjęcia żąda prywatnego przedszkola za publiczne pieniądze. Skoro do dyspozycji macie przedszkole obok szkoły nr 4 do której następnie pójdą wasze dzieci z Zarabia jak również niepubliczne przedszkole nad jazem to widać, że chodzi wyłącznie o polityczną awanturę.

  12 73

Myślenice. Marek Sowa przeprowadza kontrolę poselską w sprawie przedszkola nr 3. Burmistrz odpowiada. Rodzice zbierają podpisy

 • 6 lut

  O ile pamiętam to PiS przywróciło ośmioletnie szkoły podstawowe stąd logiczne, że wszędzie zrezygnowano z śmiesznych 3-letnich gimnazjów. I to nie to samo co likwidacja
  Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach, którą to na szczęście obecny burmistrz reaktywował.

  10 29
 • 6 lut

  Tak, tak, a komitet na jednym z powyższych zdjęć nic wspólnego z polityką nie ma 🤣

  9 28
 • 6 lut

  Ja ze swoich podatków za fanaberie kilkunastu rodziców płacić nie będę. Obok na Zarabiu macie nowocześniejszy budynek z przedszkolem nr 4 do dalszej rozbudowy. Tam jest nawet sala gimnastyczna, kuchnia i stołówka do tego hektar terenu zielonego i duży parking dla rodziców. Tam trzeba inwestować. I dlatego p. Bruzda ma świętą rację, że zgadza się z burmistrzem. Trzeba być ślepym żeby nie widzieć, iż ten wrzask i wasza petycja to działania wyłącznie polityczne. Za nic macie nawet troskę o własne dzieci !

  17 40
 • 6 lut

  Co za hipokryzja. Czy na zdjęciu z biura zatroskanego pana posła widzę Macieja Ostrowskiego i Tomasza Wójtowicza - likwidatorów Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach ? 🤣

  16 37

Myślenice. Być, albo nie być dla Przedszkola Samorządowego nr 3. Czy radni poprą zamiar jego likwidacji? Dzisiaj głosowanie

 • 27 sty

  Nie rozumiem o co ta burza skoro wiadomo że dostosowanie tego domu do wymaganych standardów wygeneruje kilkuset tysięczne lub nawet milionowe koszty. Na logikę wiadomo, że nie da się poszerzyć klatki schodowej lub zmienić wysokości stopni bez naruszenia konstrukcji budynku. Obok nie ma parkingu, dojazd jest wąskimi uliczkami koszmarny. No ale jakiejś jednej czy drugiej odrealnionej mamuśce wydaje się, że przedszkole tam ma być bo ona łaskawie do przedszkola które jest kilka minut drogi dalej dziecka nie pośle. Dlaczego my podatnicy mamy płacić za takie absurdy! Nie ma wyżu demograficznego więc dwa przedszkola w jednej dzielnicy to fanaberia !

  10 30

Myślenice. Jaki los czeka Przedszkole Samorządowe nr 3 na Zarabiu? Trwają przymiarki do jego likwidacji

 • 23 sty

  Skoro kilkaset metrów dalej jest przedszkole z wolnymi miejscami dla dzieci, z wygodnym parkingiem dla rodziców i to spełniające obecne wymogi to po co utrzymywać jakąś starą chałupę, z której ktoś kiedyś na siłę zrobił przedszkole ? Bo ktoś dzisiaj jak np. anterka ma taki kaprys ? Przenieść dzieci i personel od nowego semestru a oszczędności przeznaczyć np. na podniesienie standardu w innych placówkach. Z czego tu robić aferę i nad czym debatować.

  10 68

Burmistrz i jego zastępca odwołują kryzys komunikacyjny. Na linię Myślenice - Kraków wyjadą autobusy Kolei Małopolskich

 • 4 sty

  Człowieku ty jakiś psychicznie zachwiany jesteś. Jako pasażer mam zdanie na temat porzucenia przez ciebie ludzi przed samą zimą bo uważam jak większość co dawała ci zarobić, że nas wszystkich zlekceważyłeś. Co do jakichś domen internetowych to mocno ci się w główce nagrzało. Dla mnie możesz sobie kupić i "odpalić" nawet domenę Trumpa albo Messiego. Kto teraz w czasach Facebooka i tweetera zawraca sobie głowę jakimiś stronami internetowymi 🤣🤣🤣 Z drugiej strony widzę, że ty ludziom zaczynasz pisać jakieś pogróżki, uważaj lepiej żeby się twoją osobą jakieś organy ścigania nie zainteresowały.

  5 1
 • 30 gru 2022

  Z jakiej planety nadajesz trollu bo od razu widać żeś nie w temacie. Jeszcze 4 lata temu wszyscy zapylaliśmy na Kraków ciasnymi busikami bo władze centralne i lokalne miały nas gdzieś. Tak było przez 20 lat. Teraz mamy do wyboru nowoczesne autokary. I nie interesuje mnie to, kto z jakiej jest partii lewej czy prawej tylko to, że wreszcie to rozwiązał na lepsze. Dzięki za to p. Szlachetce !

  13 16
 • 30 gru 2022

  Człowieku zluzuj, gdzie ja tu coś piszę o polityce ???

  13 3
 • 30 gru 2022

  Widać liczyć nie umiał skoro zbyt dużo kursów zrobił i się nie bilansowały to trzeba było zmniejszyć a nie oczekiwać, że do jego prywaty podatnicy jaśniepanu dorzucą.

  9 9
 • 30 gru 2022

  Stanek nie truj juź bo tych bzdur się już czytać nie da. Przytulałeś łatwy publiczny hajs od wojewody, marszałka i gminy a potem jak się odwidziało to szybko zawinąłeś interes z Myślenic lekceważąc pasażerów. Teraz boli, że inni jeżdżą bo burmistrz sprawę elegancko załatwił 🤣🤣🤣

  16 5
 • 30 gru 2022

  Tyś dostał niewiele mniej na żółte i jeszcze podali, że kilka milionów z tarcz covidowych i zawinąłeś cztery litery. Teraz skamlesz bo co ci zostało.

  15 7
 • 28 gru 2022

  Przestały jeździć bo prezesik, który teraz hejtuje tu już z kolejnego konta pn. "kochampis" zapewne myślał, że łatwo wyciągnie publiczną kasę na prywatny biznes i się zbłaźnił. Do tego czekał jak ruszą wycieczki turystyczne, żeby prościej i za łatwiejszy geld wozić Żydów do Auschwitz. Nachapał się publicznej kasy po czym olał nas pasażerów 🤨

  27 38
 • 28 gru 2022

  Jednym słowem burmistrz Szlachetka i wiceburmistrz Suder was tu wszystkich ograli i wykpili. Żółtek z powodów polityczno-biznesowych chciał im zrobić na złość i wycofał tabor przed końcem roku pomimo wsparcia finansowego i nowych kontraktów a do tego nie w smak była linia autobusowa towarzystwu z powiatu. Bo wszyscy już wiedzą, że Autobusów nie potrafił załatwić mierny poprzednik obecnego burmistrza oraz obecni starostowie ! Wszystko szło na złość włodarzom gminy i ich ekipie a wicestarosta Kudas już zapewne zacierał ręce żeby jakieś videło nagrać, a tu goście z ratusza już kolejny raz pokazali, że się da 😃 I nawet wasz hejt i ujadanie na tym portalu i fejsbukach nie przykryje tego, że autobusy są dzięki temu, że mamy nowego lepszego burmistrza.

  22 51
 • 28 gru 2022

  O tym gada, że znów załatwił nam autobusy z prawdziwego zdarzenia a nie jak Maciej Ostrowski i Józef Tomal bagatelizował temat przez lata oraz tolerował zdryndziałe sprintery. Choćby autobusy były co 1,5 godziny to jeszcze cztery lata temu wzięlibyśmy je z pocałowaniem ręki. Więc nie siej fermentu.

  25 38
 • 28 gru 2022

  Panie Stanek nie kompromituj się już. Trzeba było przemyśleć biznes i rzadziej jeździć a nie żądać żeby ci ktoś do prywatnego biznesu dosypał z publicznej kasy !

  23 42

Linia Myślenice-Kraków. Czym będziemy jeździć od 2023 roku?

 • 2 sty

  No i autobusy przybyły ładniejsze i nowsze niż żółte a do tego bilet tańszy. Spurałeś się hejterze po całej linii. A i jeszcze odpowiedzialna firma co nie zawinie się z dnia na dzień jak ten mpks.

  5 1

Myślenice. Linia miejska nadal będzie wozić mieszkańców w 2023 r. Autobusy pojadą też do Poręby

 • 2 sty

  Co to znaczy, że miał wygrać bo czegoś tu nie rozumię skoro był ogłoszony ogólnodostępny przetarg ? Może objawiasz nam co masz na myśli bo ja tu nic nadzwyczajnego nie widzę.

  5 2
 • 30 gru 2022

  ChUdy1O Przestań powielać te stankowe brednie i majaki. Niby na jakiej podstawie ktoś miał mu pomagać, biznes prowadzi się na własny rachunek. Zaś z publicznych środków można skorzystać w ramach dedykowanych programów czy funduszy i to po konkursie albo przetargu. Tu też były teraz przetargi ale facet nie był jak widać zainteresowany.

  9 10

Linia Myślenice-Kraków na liście rezerwowej? Starosta relacjonuje przebieg rozmów z marszałkiem

 • 31 gru 2022

  No i jak tam etatowi hejterzy ? Rozumiem, że po 24.00 wraz z Nowym Rokiem 2023 zaczynacie wywozić Starostów Tomala i Kudasa na taczkach ? Pogadali, lulki popalilili, nastraszyli a tymczasem Autobusy nam znów władze miasta załatwiły choć to nie ich obowiązek. Do spotkania na trasie: martazmyslenic / jacekkarwatowski / Prawicowiec / Agulek no i 123 tymczasowe konta niejakiego stanka 🤣🤣🤣🙋

  6 1
 • 21 gru 2022

  Czyli panowie Tomal i Kudas jak zawsze pogadali i tyle. Co starosta poza gadaniem przez ostatnie 4 lata zrobił abyśmy mieli autobusy do Krakowa. Nic !

  23 19

Myślenice. Dolne Przedmieście zakorkowane. Ruch rozładować ma północno-wschodnia obwodnica miasta

 • 28 gru 2022

  Prawicowiec ale o co ci chodzi bo kłapiesz jęzorem chyba żeby tylko zaistnieć. Burmistrz robi co może aby rozwiązać doskwierające nam problemy starsze niż ostatnie 10lat a ty dla zasady drwisz i ośmieszasz. Ostrowski zasiadał kilkanaście lat w fotelu burmistrza i nie doprowadził do budowy obwodnicy zachodniej ani wschodniej bo wolał muzeum ze swoją tablicą dla upamiętnienia. Obecny burmistrz dwoi się i troi aby te inwestycję ruszyły a mógłby tematu w ogóle nie podejmować bo sam przecież nie jest inwestorem na drogach wojewódzkich, powiatowych czy krajowych.

  18 56