Pierwszy dzień bez linii M1 na trasie Myślenice-Kraków. Pasażerowie czekają na busy

 • 4 paź

  Za PO jeździliśmy w rdzewiejących busach ścigających się na złamanie karku i Ostrowski ani Tomal nie przejmowali się naszym losem. Teraz włodarze starają się to zmienić i już pokazali, że da się. Jestem dobrej myśli że sprawę ponownie załatwią choć jak widać kilku trolom to tutaj mocno nie na rękę.

  10 16
 • 4 paź

  Burmistrz nie jest od organizowania linii wojewódzkich. Gdybyś więcej czytał to byś wiedział. Jak zainicjował wprowadzenie autobusów i znalazł przewoźnika to próbowaliście go skrzętnie z tego wymiksować. Jak przewoźnik poszedł w turystykę i zostawił nas z tygodnia na tydzień to plujecie na burmistrza. Co za obłuda !

  7 13

To ostatni dzień, kiedy żółte autobusy wyjechały na linię M1 Myślenice-Kraków. Co dalej z komunikacją zbiorową?

 • 30 wrz

  Do tego wicestarosta Kudas naśmiewa się z zamknięcia linii i na fejsbooku promuje busiarstwo. Strach się bać co w głowie ma ten człowiek.

  28 14

Żółte autobusy dojechały do ściany. Trasę Myślenice-Kraków będą obsługiwać do końca września

 • 26 wrz

  Chyba ci się w główce porąbało. Burmistrzowie znaleźli kogoś kto podstawił autobusy zamiast cuchnących dostawczaków. Wozisz teraz dupę jak panisko. Przewoźnik rezygnuje więc poszukają innego choć to linia poza gminna i mogliby to olać jak ostrowski i tomal urzędujący tu przez lata. Ale ty czerwone kartki obecnemu burmistrzowi i zastępcy chcesz dawać. Puknij się zdrowo!

  8 14
 • 26 wrz

  Hejterzy już się rzucili jak hieny na władze gminy a zasadniczo to dobra wola burmistrza, że podejmuje problem komunikacji z Krakowem bo to nie kompetencje gminy. Przewoźnik jest prywatny jak wszyscy inni w okolicy i ma prawo przestać jeździć czy to się wam podoba czy nie. Nie zauważyłem żeby władze gminy chowały głowę w piasek bo dotowane są kursy na wielu liniach i tych obsługiwanych przez żółte autobusy jak busowe. Znaleźli przewoźnika mpks ale ten po 17 miesiącach rezygnuje bo ma takie prawo i trzeba to uszanować. Z pewnością znajdą innego chętnego.

  13 8

Krzyszkowice. Starosta Józef Tomal apeluje do dyrektora GDDKiA o budowę świateł na Zakopiance. Składa mu propozycję

 • 22 wrz

  Skrzyżowanie zakopianki jest z drogą powiatową = starosta. Niech więc robi to za co mu płacimy czyli skutecznie załatwia przebudowę jako współodpowiedzialny za bezpieczeństwo. Na razie niestety bawi się w Spielberga.

  11 13
 • 22 wrz

  Za robotę niech się panowie wezmą a nie durne filmiki pod publiczkę. Starosta od lat nie potrafi pchnąć sprawy tunelu do przodu a teraz w pół roku żąda sygnalizacji świetlnej. Za durniów panie Tomal i Kudas nas macie ? Wszyscy wiedzą, że w tak nierealnym terminie nikt tego nie wykona. No ale chodzi pewnie o to żeby pieniędzy nie wydać ale pysznić się, że się dać chciało.

  14 20

Gmina Myślenice występuje z Lokalnej Grupy Działania „Między Dalinem i Gościbią”. Burmistrz dyskutuje z radnym o powodach

 • 15 wrz

  Teraz gówno to specjalność PO odkąd rządzi w Warszawie ?

  5 14
 • 15 wrz

  Pogonić to ty możesz co najwyżej kota na drodze albo złodzieji z platformy. A zapomniał bym jeszcze o Ewie przewodniczącej struktur PO, która jak podają próbowała oszukać policjantów.

  8 18
 • 15 wrz

  Robią to do czego upoważnili ich mieszkańcy i zasady demokracji więc nie sil się Darusiu na durne komentarze.

  4 22
 • 14 wrz

  Już wiemy, że radny Tomasz Wójtowicz i Jan Podmokły to ludzie na których nie warto głosować w najbliższych wyborach. Kalają własne gniazdo w imię politycznych rozgrywek. To jak eurodeputowani donoszący na własny kraj w europarlamencie. Zdrada i zgnilizna moralna.

  15 33
 • 14 wrz

  Wróć. Taka jest decyzja demokratycznie wybranej rady miejskiej czyli miasta a nie burmistrza Szlachetki. Odbyło się jawne głosowanie. Swoją drogą tych dwóch radnych z Osieczan i Drogini co głosowali za wykluczeniem włodarza własnej gminy z funkcji wiceprzewodniczącego rady lgd nie ma za grosz wstydu i przyzwoitości. To ich powinno się z rady miejskiej odwołać. Oni działają na szkodę naszej gminy. Nawet o własnych mieszkańcach nie myślą i o nich nie dbają. Przykładem sale gimnastyczne, które dopiero Szlachetka teraz buduje dla tamtejszych dzieci i młodzieży.

  11 30

Mąż szefowej PO w Myślenicach brał udział w kolizji na Zakopiance? Sprawa budzi kontrowersje. Ewa Wincenciak-Walas publikuje oświadczenie

 • 15 wrz

  Podają, że lokalna działaczka PO jest biegła w takich tematach, może zna aktualne stawki za taki zwrot ? ?

  14 8
 • 15 wrz

  Takiś hojrak ale nazwiska nie podasz. Rozpuszczasz jakieś ploty i piszesz bzdury.

  8 7
 • 15 wrz

  O karę zapytaj Ostrowskiego bo to jego zasługa gdyż "olał" przepisy za co teraz tłumaczy się przed sądem. To on nakazał burzyć starą szkołę a teraz gmina ma za miliony odbudować żeby jego błędy naprawiać. Skąd nagle wziąć te miliony ? Może sal gimnastycznych, dróg i obiektów sportowych na które ludzie od lat czekają nie budować ?

  11 11
 • 14 wrz

  Whitestar1906 odpłynął Odrą napruty rzekomą rtęcią albo inną zmyśloną przez platformersów aferą ?

  13 5
 • 13 wrz

  Ukarana została za ordynarne zaśmiecanie miasta. Wyssane z palca dyrdymały jakie na tych śmieciach napisała nie zmieniają faktu naruszenia prawa. Logika nie boli.

  15 10
 • 13 wrz

  Pani Wincenciak Walas niech pani przestanie straszyć tylko potwierdzi albo zdementuje osobistą obecność na miejscu wypadku po ucieczce męża i próbę oszustwa. To chcemy usłyszeć ale o tym w oświadczeniu cisza. Swoją drogą tak idiotyczne oświadczenie podszyte groźbą to odwzorowanie pani poziomu a raczej jego braku.

  46 9
 • 12 wrz

  Wincenciak Walas odmówiła komentarza czyli coś kręci. Sprawa śmierdzi utrudnianiem postępowania policji i nakłanianiem do fałszywych zeznań. No to na to już nawet Tusk może nie wystarczyć ale Doktryna Neumana nadal żywa.

  112 26

Alarmujecie: W Myślenicach wycięto kolejne drzewa. Tym razem na Zarabiu

 • 6 wrz

  Czyli co na boisku miały rosnąć. Puknij się w pusty łeb zanim coś napiszesz. Ja jutro wycinam 8 drzew na swojej działce bo są już zbyt duże i mam taki kaprys. Możesz mnie cmoknąć. Postawię tam altanę i też drewnianą. Drzewa są po to żeby je sadzić i wycinać jeśli trzeba coś wybudować albo gdy ze względu na stan fitosanitarny zagrażają mieniu lub życiu.

  8 3

Którędy poprowadzić drogę S7 z Krakowa do Myślenic? W starostwie obradował zespół parlamentarny. „Wariant społeczny to pułapka” – mówią politycy

 • 5 wrz

  Starosta Józef Tomal w sprawie budowy drogi S7: „Zorganizuję spotkanie z udziałem Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka”. PANIE TOMAL KIEDY WRESZCIE TO OBIECANE SPOTKANIE Z MINISTREM ???? BO ZARAZ PÓŁ ROKU MINIE OD TEJ OBIETNICY !

  20 8
 • 5 wrz

  Ten zespół to jakaś kompromitacja. Nic nie mogą poza utyskiwaniem i gadaniem pod publikę. Nawet GDDKiA czyli kluczowa w sprawie S7 instytucja ich olała, starostę to już zresztą po raz drugi co pokazuje jego nieskuteczność jako polityka. Członkowie zespołu jak można przeczytać z ich wypowiedzi powielają to samo co już przed wakacjami powiedzieliśmy jako mieszkańcy na spotkaniu w domu ludowym na górnym przedmieściu. A starosta to już odleciał z obietnicami przedwyborczymi. Teraz chętnie podpiąłby się po inicjatywę burmistrzów i żółte autobusy. A niedawno wspierał busiarzy finansując wożenie przez nich powiatowych plakatów. Pamiętamy !

  15 16

Myślenice. Na Zarabiu stanęło miasteczko rycerskie. Doszło do bitwy ze zbójnikami

 • 5 wrz

  Pan Malinowski to gość z doktoratem, któremu do pięt nie dorastasz. Tak zaślepiony jesteś w swoich "obsrywacjach" Obserwatorze30, że nawet nie dostrzegłeś informacji na oficjalnym plakacie z wydarzenia o dofinansowaniu zewnętrznym, które na turniej pozyskali w kwocie ponad 50000 złotych. Szach Mat zaorałeś się hejterze po raz kolejny.

  9 22
 • 4 wrz

  Zawiszy nie ma ale jest Spytko z Melsztyna również zacny rycerz.

  11 9
 • 4 wrz

  Ty Darusiu z wyglądem i zachowaniem flinstona to z epoki kamiennej nie wyszedłeś a do średniowiecza jeszcze ci lat świetlnych brakuje choćbyś nie wiem jak szybko Szczotkował. Dobrze, że kolejne ciekawe wydarzenie w mieście się dzieje co jak widać cię bardzo boli. Ilość widzów potwierdziła, że ten turniej to świetna promocja dla miasta i zabawa dla mieszkańców.

  10 23