Myślenice. Wakacje bez basenu letniego na Zarabiu? Nie ma dzierżawcy, obiekt stoi pusty

 • 23 cze

  Szkoły i przedszkola w naszej gminie właśnie zaczęły się grubo remontować za bagatela 26 milionów, które zadysponował J. Szlachetka jakbyś nie zauważył. To pokazuje skalę zaniedbań jaśniepanującego księciunia Macieja w tym temacie. Dla mnie logiczne, że dziś dzieci są priorytetem a basen musi poczekać. No ale ty pewnie na 2-3 tygodnie słonecznych wakacji wolałbyś wypiąć tylną część do słońca na basenie. Zresztą masz muzeum, które poprzednik Szlachetki wybudował zamiast remontować wtedy zdezelowany basen na Zarabiu, więc podczas upałów możesz pozwiedzać bo będzie tam chłodniej 🤣.

  8 33
 • 22 cze

  To śmieszne jak za wszystkie grzechy tego świata ktoś usilnie próbuje tu rozliczać obecne władze. O ile mi wiadomo to ten basen od wielu lat prowadził dzierżawca z którym wieloletnią umowę podpisał poprzedni burmistrz, zamiast wykonania potrzebnej już wtedy modernizacji. Ten obiekt to od lat jest ruina a korzystało z niego raptem kilka osób dziennie, stąd pewnie nie opłacało się tego interesu dalej prowadzić.

  8 37

Politycy KO w Myślenicach: O państwie, przyszłości, lokalnych problemach i otwarciu zbiornika dobczyckiego

 • 16 maj

  Straszenie i zero programu oraz bujanie w obłokach. Tak można podsumować to wczorajsze spotkanie koalicji, której przedstawiciele kiedy rządzili pozwalali na grabienie Polski i Polaków.

  54 32

Myślenice. Radni podjęli uchwałę w sprawie obrony dobrego imienia Jana Pawła II

 • 28 mar

  Aktorzy i lewicowi politycy UE też zaglądają i jeszcze się tego nie wstydzą, więc może przestań oglądać telewizję i chodzić do kina. Czarna owca może się trafić w każdym stadzie.

  14 30
 • 28 mar

  Przecież przyjaciel wicestarosty Rafała Kudasa niejaki Dariusz Szczota chce burzyć pomniki ? Nawołuje do tego w internecie.

  17 30
 • 28 mar

  Radna Grażyna Ambroży przeciw a jej kolega Wojciech Malinowski reprezentant Trzemeśni też nie odważył się nawet określić. Wstyd. Co to za ludzie, którzy nie potrafią stanąć po stronie pamięci człowieka co tyle dobrego dla Polski i świata uczynił 😞

  22 53

Czy to już koniec dotowanego przewoźnika Myślenice - Kraków

 • 28 mar

  Masz kurs A1 o 7 i 7:45 nie widzę w tym nic nieprzemyślanego. Co do Kowala to dzisiaj jest dany kurs a za miesiąc może sam bez pytania zmienić godzinę. To normalne, że nim się nie sugerują.

  7 3
 • 28 mar
  Alina Przedział napisał/a:

  Żeby nie było szoku - od 1 kwietnia, czyli dla większości z nas od poniedziałku 3 kwietnia, poranny rozkład po zmianach Kolei Małopolskich, prezentuje się następująco: 6:30 autobus, 6:55 Kowal, 7:00 autobus, 7:34 Kowal, 7:45 autobus. Powodzenia Kochani!

  https://myslenice.pl/autobusy-na-linii-myslenice-krakow-beda-jezdzic-czesciej,art-4266

  No i jak kolesiu zwany Alina Przedział, skończysz wreszcie kłamać i rozpuszczać podłą propagandę czy poprostu masz coś z głową ? Burmistrz ogłosił 42 kursy na linii do Krakowa, to samo podały Koleje. Od 1 kwietnia wchodzi nowy rozkład jazdy.

  5 5

Myślenice. Rodzicie dzieci z przedszkola nr 3 przeciwko ograniczeniu rekrutacji. "To powolne wygaszanie placówki taktyką salami"

 • 3 mar

  Ostrowski to szczególnie zaś modernizował przedszkole nr 3 jak podała przedstawicielka rodziców na sesji rady. Od 2007 zalecenia pokontrolne nie wykonane. To kwintesencja jego modernizowania i obecne problemy !

  5 34
 • 2 mar

  Dziś wszyscy już widzą bezsens utrzymywania dwóch publicznych przedszkoli w tym samym miejscu.

  7 68
 • 2 mar

  Co za tłum. Raptem kilka osób ze zdjęcia żąda prywatnego przedszkola za publiczne pieniądze. Skoro do dyspozycji macie przedszkole obok szkoły nr 4 do której następnie pójdą wasze dzieci z Zarabia jak również niepubliczne przedszkole nad jazem to widać, że chodzi wyłącznie o polityczną awanturę.

  12 73

Myślenice. Marek Sowa przeprowadza kontrolę poselską w sprawie przedszkola nr 3. Burmistrz odpowiada. Rodzice zbierają podpisy

 • 6 lut

  O ile pamiętam to PiS przywróciło ośmioletnie szkoły podstawowe stąd logiczne, że wszędzie zrezygnowano z śmiesznych 3-letnich gimnazjów. I to nie to samo co likwidacja
  Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach, którą to na szczęście obecny burmistrz reaktywował.

  10 29
 • 6 lut

  Tak, tak, a komitet na jednym z powyższych zdjęć nic wspólnego z polityką nie ma 🤣

  9 28
 • 6 lut

  Ja ze swoich podatków za fanaberie kilkunastu rodziców płacić nie będę. Obok na Zarabiu macie nowocześniejszy budynek z przedszkolem nr 4 do dalszej rozbudowy. Tam jest nawet sala gimnastyczna, kuchnia i stołówka do tego hektar terenu zielonego i duży parking dla rodziców. Tam trzeba inwestować. I dlatego p. Bruzda ma świętą rację, że zgadza się z burmistrzem. Trzeba być ślepym żeby nie widzieć, iż ten wrzask i wasza petycja to działania wyłącznie polityczne. Za nic macie nawet troskę o własne dzieci !

  17 40
 • 6 lut

  Co za hipokryzja. Czy na zdjęciu z biura zatroskanego pana posła widzę Macieja Ostrowskiego i Tomasza Wójtowicza - likwidatorów Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach ? 🤣

  16 37

Myślenice. Być, albo nie być dla Przedszkola Samorządowego nr 3. Czy radni poprą zamiar jego likwidacji? Dzisiaj głosowanie

 • 27 sty

  Nie rozumiem o co ta burza skoro wiadomo że dostosowanie tego domu do wymaganych standardów wygeneruje kilkuset tysięczne lub nawet milionowe koszty. Na logikę wiadomo, że nie da się poszerzyć klatki schodowej lub zmienić wysokości stopni bez naruszenia konstrukcji budynku. Obok nie ma parkingu, dojazd jest wąskimi uliczkami koszmarny. No ale jakiejś jednej czy drugiej odrealnionej mamuśce wydaje się, że przedszkole tam ma być bo ona łaskawie do przedszkola które jest kilka minut drogi dalej dziecka nie pośle. Dlaczego my podatnicy mamy płacić za takie absurdy! Nie ma wyżu demograficznego więc dwa przedszkola w jednej dzielnicy to fanaberia !

  10 30

Myślenice. Jaki los czeka Przedszkole Samorządowe nr 3 na Zarabiu? Trwają przymiarki do jego likwidacji

 • 23 sty

  Skoro kilkaset metrów dalej jest przedszkole z wolnymi miejscami dla dzieci, z wygodnym parkingiem dla rodziców i to spełniające obecne wymogi to po co utrzymywać jakąś starą chałupę, z której ktoś kiedyś na siłę zrobił przedszkole ? Bo ktoś dzisiaj jak np. anterka ma taki kaprys ? Przenieść dzieci i personel od nowego semestru a oszczędności przeznaczyć np. na podniesienie standardu w innych placówkach. Z czego tu robić aferę i nad czym debatować.

  10 68

Burmistrz i jego zastępca odwołują kryzys komunikacyjny. Na linię Myślenice - Kraków wyjadą autobusy Kolei Małopolskich

 • 4 sty

  Człowieku ty jakiś psychicznie zachwiany jesteś. Jako pasażer mam zdanie na temat porzucenia przez ciebie ludzi przed samą zimą bo uważam jak większość co dawała ci zarobić, że nas wszystkich zlekceważyłeś. Co do jakichś domen internetowych to mocno ci się w główce nagrzało. Dla mnie możesz sobie kupić i "odpalić" nawet domenę Trumpa albo Messiego. Kto teraz w czasach Facebooka i tweetera zawraca sobie głowę jakimiś stronami internetowymi 🤣🤣🤣 Z drugiej strony widzę, że ty ludziom zaczynasz pisać jakieś pogróżki, uważaj lepiej żeby się twoją osobą jakieś organy ścigania nie zainteresowały.

  5 1
 • 30 gru 2022

  Z jakiej planety nadajesz trollu bo od razu widać żeś nie w temacie. Jeszcze 4 lata temu wszyscy zapylaliśmy na Kraków ciasnymi busikami bo władze centralne i lokalne miały nas gdzieś. Tak było przez 20 lat. Teraz mamy do wyboru nowoczesne autokary. I nie interesuje mnie to, kto z jakiej jest partii lewej czy prawej tylko to, że wreszcie to rozwiązał na lepsze. Dzięki za to p. Szlachetce !

  13 16
 • 30 gru 2022

  Człowieku zluzuj, gdzie ja tu coś piszę o polityce ???

  13 3
 • 30 gru 2022

  Widać liczyć nie umiał skoro zbyt dużo kursów zrobił i się nie bilansowały to trzeba było zmniejszyć a nie oczekiwać, że do jego prywaty podatnicy jaśniepanu dorzucą.

  9 9

Linia Myślenice-Kraków. Czym będziemy jeździć od 2023 roku?

 • 2 sty

  No i autobusy przybyły ładniejsze i nowsze niż żółte a do tego bilet tańszy. Spurałeś się hejterze po całej linii. A i jeszcze odpowiedzialna firma co nie zawinie się z dnia na dzień jak ten mpks.

  5 1

Myślenice. Linia miejska nadal będzie wozić mieszkańców w 2023 r. Autobusy pojadą też do Poręby

 • 2 sty

  Co to znaczy, że miał wygrać bo czegoś tu nie rozumię skoro był ogłoszony ogólnodostępny przetarg ? Może objawiasz nam co masz na myśli bo ja tu nic nadzwyczajnego nie widzę.

  5 2
 • 30 gru 2022

  ChUdy1O Przestań powielać te stankowe brednie i majaki. Niby na jakiej podstawie ktoś miał mu pomagać, biznes prowadzi się na własny rachunek. Zaś z publicznych środków można skorzystać w ramach dedykowanych programów czy funduszy i to po konkursie albo przetargu. Tu też były teraz przetargi ale facet nie był jak widać zainteresowany.

  9 10

Linia Myślenice-Kraków na liście rezerwowej? Starosta relacjonuje przebieg rozmów z marszałkiem

 • 31 gru 2022

  No i jak tam etatowi hejterzy ? Rozumiem, że po 24.00 wraz z Nowym Rokiem 2023 zaczynacie wywozić Starostów Tomala i Kudasa na taczkach ? Pogadali, lulki popalilili, nastraszyli a tymczasem Autobusy nam znów władze miasta załatwiły choć to nie ich obowiązek. Do spotkania na trasie: martazmyslenic / jacekkarwatowski / Prawicowiec / Agulek no i 123 tymczasowe konta niejakiego stanka 🤣🤣🤣🙋

  6 1