Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

 • Marzena 5 maj 2017

  Witam, mam pytanie czy ktoś z Państwa poleci mi dobrego pediatrę w Myślenicach lub niedalekiej okolicy??

Samochodów zostawianych na całe dni ubyło. Gdzie się przeniosą kierowcy?

 • Marzena 5 mar 2015

  Uważam, że miasto powinno wybudować bezpłatny parking tak aby wszyscy znaleźli tam miejsce a nie wyganiać ludzi z ulic wprowadzając absurdalne opłaty. Miasto powinno rozwiązywać problemy wszystkich mieszkańców a nie jednostki.

  22 5

Gdzie tanio i szybko można rozliczyć pit?

 • Marzena 6 lut 2013

  Najlepsze biuro w Myślenicach znajduje się na ulicy Słowackiego 23, nazywa się TAXPOINT

  2 19

Powiat: Pijemy na potęgę, a potem wsiadamy za kółko

 • Marzena 13 wrz 2011

  W każdej wsi i mieście są osoby które jeżdża po pijaku nie tylko w tych wsiach ja mam bliskie przykłady z mojej wsi ale narazie to im się jakoś udaje dlatego skuteczność policji oceniam na 0

 • Marzena 6 wrz 2011

  W polsce zawsze przy każdej możliwej okazji jest podawany alkochol więc nie ma się co dziwić, często słychać na przystankach czy w miejscach publicznych jak ludzie chwalą się ile oni to nie wypili. W wielu kręgach patrzą na Ciebie jak na "upośledzonego" jak odmówisz spożycia alkoholu (wiem to z własnego doświadczenia) dlatego tak wielu młodych ludzi ulega presji wywieranej przez innych choćby zdaniem "ze mną się nie napijesz?" a potem dostaje się małpiego rozumu i nawet ledwo trzymając się na nogach myślą że mogą wszystko, dlatego tak wiele ludzi wsiada do auta lub robi inne głupie rzeczy. Mało kto ma cywilną odwagę żeby odmówić spożycia alkoholu.

  6 2