Wisła Kraków

 • 11 lis 2021

  Witam serdecznie.
  Przed chwilą założyłem konto aby pozdrowić młodzieńca, który wczoraj około godziny 18.00 na starym osiedlu swoim bohaterskim czynem wsławił się zdobyciem gadżetu Cracovii. Młodzieniec ten swoim odważnym czynem chciał zerwać 45 latkowi czarną czapkę ze złotym napisem i herbem Cracovii. Jako, że mu się to nie udało za pierwszym razem zdobył się na groźbę karalną (artykuł 190 kodeksu karnego) mówiąc, że jak jej nie odda to faceta potnie. Jako, że prezentował się tak, jakoby trenował sporty walki wzbudził strach co pozwoliło mu zbliżyć się do faceta, rozpiąć mu zamek w kieszeni kurtki i wyciągnąć czapkę.
  Osoba, która ją straciła, prowadziła rower idąc po chodniku z człowiekiem, który z powodów zdrowotnych poprosił go o towarzyszenie w drodze do domu gdyż ma poważne problemy z poruszaniem się. Kibic Cracovii pracuje w myślenickich instytucjach pomocowych.
  Kradzież, przywłaszczenie, rozbój, groźba karalna.
  Miał swoją czapkę na głowie. Drużyny, która wygrała ostatni mecz derbowy. Zatem nie było mu zimno w głowę.
  Ja wywnioskowałem, że ten skradziony (skrojony? dalej tak się mówi) gadżet będzie się palił na stadionie znajdującym się w Krakowie na ulicy Reymonta 20. Nie podpalcie krzesełek.
  PS. Liczę na komentarz.

  10 12