Myślenice. Strefa kibica Igrzysk Europejskich stanęła na Zarabiu. W hali można oglądać pokazy kickboxingu oraz muaythai

 • 26 cze 2023

  Kickboxing , muaythai zwyczajne propagowanie kopaniny po głowach. Kick, Kick i cieszmy się z tej głupoty. Kopać i tłuc po ciele się nie powinno , bo to jest pogarda dla Stwórcy i prowadzi do choroby i śmierci.

  15 6

Myślenice. Remontować, burzyć, a może sprzedać? Co dalej z blokiem pielęgniarskim i jego mieszkańcami?

 • 19 cze 2023

  Czy sprzedał już co komu, skoro tak mówisz?

  4 5

Myślenice. Coraz ciaśniej na parkingu przy nowej siedzibie starostwa. Józef Tomal zapowiada jego rozbudowę

 • 12 cze 2023

  Skoro zbierają pieniądze przy rejestracji pojazdów, zbierają w paliwie, zbierają przy przeglądach, to łaski nie robią i powinni parkingi zabezpieczyć, a nie wszystko przejeść na premie dla urzędasów.

  23 11
 • 12 cze 2023

  Jak można było pozbyć się nieodwracalnie takich wielkich powierzchni parkingowych w centrum miasta po byłym dworcu PKS, przy Dekadzie i Galerii Myślenickiej na rzecz prywaty? Teraz tam rządzą jakieś Europarki z Warszawy i polują jak wściekłe na mieszkańców. Wystarczy minuta nieuwagi i już kierowca ma za szybą mandat karny na 150 zł. To skandal, jak można tak rządzić w tym mieście i prywatyzować zagrabiać ludziom tereny publiczne do zera, a potem pobierać opłaty.

  32 11

Myślenice. Budynek starostwa od roku stoi pusty. Józef Tomal zapowiada jego modernizację

 • 5 cze 2023

  Sprzedać i zatrudnić dodatkowych urzędników i zakupić im komputery i klimatyzację do pokoi. To wy potraficie najlepiej. To wam pozostało od komuny, tylko unowocześnione przez darmozjadów z eurokołchozu.

  31 13
 • 5 cze 2023

  Coraz więcej inwestować w rozrost biurokracji, a ludzi golić na podatkach do upadu. To jedynie ci komuniści umieją najlepiej.

  35 12

Myślenice. Dyrektorka przedszkola nr 3 odwołana ze stanowiska. Radny Czesław Bisztyga przepytuje burmistrza

 • 29 maj 2023

  Co znaczy dobry szewc wiadomo, a Pytanie co to znaczy dobry polityk- np Tusk?

  3 2

Myślenice. Radni podjęli uchwałę w sprawie obrony dobrego imienia Jana Pawła II

 • 3 kwi 2023

  Mógł, tylko go Kiszczak nie wybrał. Nikt nie chciał widocznie podzielić losu ks Popieuszki, którego Kiszczak wybrał, ale do czego innego, za działalność. Tylko Wałęsa mógł nikt więcej, a dlaczego?

  3

Podpisali umowę na przygotowanie dokumentacji dla „złotego pociągu" z Krakowa do Myślenic. „To pierwsze kilometry maratonu"

 • 27 mar 2023

  A platfolandia nie tak samo działa? Dwie frakcje, które jedno wiedzą, jak upłynniać ciężko zarobione pieniądze Polaków i jeszcze ich zadłużyć pod korek. Drobne różnice są nie powiem, bo jedni czarują kredytem na 2%, a drudzy przelicytowali na 0%, tylko komu na to zabiorą, to cisza. Jedni gwizdnęli ludziom uzbierane przez lata pracy pieniądze z OFE, a drudzy zainteresowali się zebranymi na funduszu demograficznym. Sporo tych podobieństw.

  8 11
 • 27 mar 2023

  Nie taka mała cena tego projekciku-może ze 150 nowiuśkich autokarów.

  10

Czesław Bisztyga: To co zrobiła Fundacja Rozwoju Regionu Myślenickiego z pieniędzmi na nagrobki jest nieetyczne

 • 20 mar 2023

  Szkoda, że tego samego nie napisałeś, jak trzech radnych w powiecie wzięło mandaty z PIS, a potem przeszło na stronę PO, wybierając starostę z PO. Wyborcy doznali szoku. To było dopiero spustoszenie moralne i wtedy było OK?

  14 19

Raciechowice. Koniec programu naprawczego. Gmina nie zbankrutowała. "Ostro płyniemy do przodu"

 • 13 mar 2023

  To trzeba było startować bez znaczka pis. Teraz każdy cudotwórca w ratowaniu gminy, jak wpompowano do gminy tyle publicznych pieniędzy, które mogły iść na szpitale. Cynizm i nawijanie makaronu na uszy.

  20 1

Wiosna za rogiem. Radni przypominają o rozjeżdżaniu lasów. Policja mimo braków sprzętowych zapowiada działania

 • 6 mar 2023

  Nie no masakra, quada nie mają. Tyle qadów było kupione dla różnych, ale akurat dla policji nie kupiono, choć to najważniejsza służba. Jest wytłumaczenie, jest.

  32 1

Politycy z Polski 2050: Wchodzimy do gry i tworzymy struktury na terenie powiatu myślenickiego

 • 20 lut 2023

  Żenua. Przystawka Donka i Trzaskoskiego. Richo Swetru z sześcioma królami wymiękł, to teraz płaczącego teletubisia się chwycili aby mamić ludzi. Dojechać ludzi ekologią, nowoczesnymi certyfikatami covidowymi, elektrykami, robakami w mące, plastikowym pieniądzem i robieniem z dzieci teletubisiów w szkołach, a w domach dwóch tatusiów, czyli ogólnie ściąganiem majtek przez głowę.

  4 2

Linia Myślenice-Kraków. Czym będziemy jeździć od 2023 roku?

 • 19 gru 2022

  wicestarosta rozwiązanie problemu określa mianem „wyzwania na poziomie Sejmu” Ten to jest już posłem, czy jeszcze starostą, że ciągle wskazuje zadania dla sejmu?

  18 4

Jarosław Szlachetka o kolei Kraków-Myślenice: Był taki pewien dyrektor tego urzędu, który drwił. Dzisiaj to jest konkret, to nie są mrzonki, nie są opowiadania

 • 5 gru 2022

  Wykonanie takiego odcinka notabene bardzo potrzebnej kolei to byłby pikuś, gdyby w poprzednich latach nie przetracono miliardów unijnych funduszy na pseudo szkolenia, dotacje dla swoich i centra szkoleniowo-kongresowe, które teraz pochłaniają kolejne miliony na utrzymanie, pod bankiety i rauty dla nierobów. To właśnie zrobili oni ci antypolacy, a dla zmylenia zrobili bezsensowne kładki nad zakopianką i wymienili przy kościele klasyczne otaczaki z raby na włoski marmur, aby kler ich popierał. Teraz donoszą do unii aby zablokowała środki dla Polski, wyśmiewają, aby przypadkiem nie zrobić coś sensownego dla zwykłych ludzi, jak ta kolej.

To już pewne. Wybory samorządowe przesunięte z jesieni 2023 na wiosnę 2024

 • 28 lis 2022

  Tylko po co?

  1 2

Krzyszkowice. Historia o tym jak samorządowcy zapowiadali budowę tunelu i jak ten ciągle nie powstał oraz o dyskusji mieszkańców z władzą 

 • 21 lis 2022

  Wężykiem totalsów, dla których im gorzej tym lepiej. Mieli władzę na przemian od 89r SLD i PO-PSL, mieli wielkie pieniądze unijne i zamiast wykupić teren, porobić wjazdy na zakopiankę, to wydali pieniądze na bezsensowne kładki, a resztę na pełne paśniki przygotowane dla nich przez gospodynie, a teraz krytykują i mamią ludzi nierealnymi pomysłami.

  4 12

Za nami tydzień bez żółtych autobusów. Kiedy na trasę wyjedzie nowy przewoźnik?

 • 10 paź 2022

  Wydaje mi się, że obalał po to aby było dobrze. Nie wiedział, że Bolek to Bolek, że żydki tak się podzielą i że Kuroń, Mazowiecki , Frasyniuk, Gil, Michnik, Tusk, geremek itd ,wywiną takie numery zwłaszcza podczas "nocnej zmiany"

  5 7
 • 10 paź 2022

  ta demokratyczny, pod warunkiem, że jest zgodny z naszymi oczekiwaniami (demokrata von der Leien).

  5 3
 • 10 paź 2022

  PKS był, majątek był, kierowcy byli, warsztaty były, tereny były, autobusy były,w czyje ręce poszło to wszystko?A ty teraz każesz od nowa PKS budować z ludzkiej krawawicy? Gdyby nawet, to napiszecie znowu ustawy i sposób, aby ponownie to zachachmęcić!!!

  5 10
 • 10 paź 2022

  umowy niepisane z ludźmi są też ważne.

  7 3

Pierwszy dzień bez linii M1 na trasie Myślenice-Kraków. Pasażerowie czekają na busy

 • 3 paź 2022

  Był PKS Myślenice, mieli wszystko, kierowcy chcieli jeździć, wpłacili udziały, a wiadome było, że czymś wozić ludzi na tym terenie trzeba. Wiadome było dla wszystkich, tylko nie dla byłego burmistrza. Majątek poszedł za czapkę gruszek w prywatne ręce, a wy ludzie (kobity)dalej wzdychajcie do przystojnego blondyna, a jeźdźijcie z nosem wbitym w szybę cuchnącego busa. Tylko nie zapomnijcie na niego zagłosować, przy następnych wyborach.

  57 12

Facebookowe nieroby

 • 19 wrz 2022
  Obserwator30 napisał/a:

  Wczorajsza sesja dziadka Władka z przekopu mierzei to wygłup porównywalny z tym pogrzebowym. Jak tylko udało mu się dorwać co bardziej znanego pisiora (np. Rafalską), to robił sobie z nim zdjęcie. Miny te pisiory miały nie tęgie, że zabiera im czas. Wyglądało to trochę jak słynna sesja Kingi Rusin na imprezie po rozdaniu Oscarów... Tyle że w wydaniu prowincjonalno-jarmarcznym. Grande finale to zdjęcie, na którym inny pisior robi sobie fotę z pisowską aktorką telenowelową, a Władek strzela sobie samojebkę, żeby być w jednym kadrze z tymi "celebrytami".

  Próżność.

  Swoją drogą, to pokazuje jak niską pozycję ma w PiS. Musi czekać na tego typu spęd, żeby zrobić sobie fotkę ze znanymi pisiorami. Efekty tej pozycji wszyscy znamy - nie załatwione bezpieczne przejazdy na Zakopiance i nierozwiązane inne ważne sprawy dla naszego regionu.

  A ty tego nie robisz? Ty możesz, Kinga lewaczka może, Donek może, Trzask może, bo jesteście warszawką która chce dorwać się do koryta i zniszczyć- wyśmiać , tych jak to nazywacie prowincjonalno-jarmarcznych.

  5 12

Światła w Krzyszkowicach? GDDKiA odpowiada. Burmistrz: „Dzięki mojemu wystąpieniu”. „Mamy dość Pana wysokiej samooceny”- ripostują społecznicy

 • 19 wrz 2022

  A czy ktoś się zastanowił, że przy kolejnych zatrzymujących ruch światłach, ze strefy przemysłowej Polanka, już w ogóle nie da się wyjechać ani doń wjechać?

  5