Myślenice. Radny prowadzi działalność gospodarczą na mieniu gminnym. Czy powinien stracić mandat?

 • 21 mar

  A gdzie ma prowadzić działalność? Ma wybudować sobie nowe boiska czy halę albo jeździć poza Myślenice? Przecież to nonsens, żeby szkółka klubu z Myślenic trenowała poza Myślenicami, bo nagle po tylu latach komuś się to nie podoba...

  78 11

Dalin Myślenice 2015

 • 12 lis 2022

  Podobnie jak w poprzednim roku, jesienną rywalizację piłkarską na boiskach w naszym Podokręgu zakończy finałowy pojedynek okręgowego Pucharu Polski. W sobotę, 19 listopada o godz. 13:00 na stadionie Raby Dobczyce, dojdzie do derbowego starcia pomiędzy drużynami z Myślenic- czwartoligowym Dalinem i występującym na poziomie Klasy Okręgowej- Orłem. Zapraszamy kibiców do Dobczyc, wstęp wolny!

  zdjecie

  5 1

Wisła Kraków

 • 4 lip 2022

  W środę 6 lipca o godz. 17.00 Wisła zagra z izraelskim Hapoelem Beer Sheva swój czwarty mecz kontrolny. Mecz będzie można obejrzeć na żywo w bazie treningowej.

  4 3
 • 22 cze 2022

  W sobotę 25 czerwca o godz. 11:30 Wisła Kraków w meczu sparingowym zmierzy się ze Stalą Mielec. Wstęp wolny, baza treningowa na Zarabiu w Myślenicach.

  5 4
 • 17 maj 2022

  Niestety przyszła pora pożegnać się z Ekstraklasą... Na jak długo tego nie wie nikt, tym bardziej trzeba być na ostatnim meczu w tę sobotę o godz. 17:30 na Reymonta i pokazać, że pomimo przeciwności losu kibice są z Wisłą na dobre i na złe! Bilety zostały na ten mecz obniżone, a kibice proszą o przyjście na czarno.

  3 6

Niebezpieczne, zapadające się studzienki na ul. Piłsudskiego- wypadek.

 • 29 cze 2022

  Precyzując to chodzi o parę studzienek przed skrzyżowaniem do Lidla i przed wiaduktem jak jedziemy w stronę Zarabia. Nawet auta zwalniają i próbują ominąć te dziury. Mam nadzieję, że ktoś z "góry" to przeczyta ;)

  11 1
 • 29 cze 2022

  Do założenia tego tematu zmusił mnie wypadek rowerzysty, którego byłem świadkiem. Koło roweru wpadło w rozlatującą się studzienkę i Pan przewracając się o mało nie został potrącony przez nadjeżdżający samochód. Czy reprezentatywna ulica Myślenic, która prowadzi na Zarabie i jeżdżą nią dziennie setki rowerzystów nie zasługuje na remont zapadających się studzienek? Czy znowu mamy czekać aż dojdzie do wypadku w którym ktoś poniesie poważniejsze obrażenia albo nawet zginie? Z tego co wiem ulica należy do Starostwa Powiatowego, może Panie i Panowie z Zarządu Dróg nie jeżdżą na rowerach, ale dla innych wypadałoby podnieść te kilka studzienek na tej ulicy żeby w przyszłości zapobiec takim sytuacjom, tym bardziej, że rozpoczynają się wakacje. Myślałem, że do tego czasu temat zostanie rozwiązany, ale chyba muszę poruszyć go na publicznym forum.

  17 1

ORZEŁ MYŚLENICE

 • 10 lis 2021

  Ostatni mecz w tym roku, ale jaki:

  Finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Myślenice: Orzeł Myślenice - Jordan Zakliczyn.

  Orzeł jeszcze nigdy w historii nie wygrał tego trofeum, czy w sobotę w końcu się to zmieni i drużyna będzie się cieszyć z jego zdobycia? Przyjdź i wesprzyj myślenicki zespół!

  Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę na stadionie Dalinu Myślenice przy ul. Zdrojowej o godz. 13:00. Wstęp wolny!

  4 1
 • 27 paź 2021

  Ligowy klasyk powraca, w sobotnie popołudnie Orzeł Myślenice podejmie na własnym boisku Karpaty Siepraw. Zapraszamy na mecz z wiceliderem! zdjecie

  3