Tour de Konstytucja zbiera żniwo. Dyrektorka szkoły w Dobczycach zawieszona

 • 13 paź 2021

  Obserwator - Ty napewno brałeś udział w propagandowej ustawce Bąkiewicza kiedy jego opłacana przez pieniądze podatników brunatna bojówka krzyczała na powstańców warszawskich. Tacy sami patrioci jak Ty.

  2
 • 10 paź 2021

  A co ma Unia do ministra Czarnka, Basi Nowak i Prezydenta Susia - niedługo będziesz winił Unię, że zaspałeś do pracy...

  4
 • 8 paź 2021

  Gdyby było więcej wiedzy w społeczeństwie na temat konstytucji, systemu demokratycznego i trójpodziału władzy państwowej, którą to wiedzę powinna dawać szkoła, nie doszłoby do tego, co się stało wczoraj, kiedy to kucharka przywódcy, magister prawa ogłosiła w swoim własnym Trybunale, że ten przywódca przejmuje władzę także w Unii Europejskiej bo tak mu się podoba i basta! Sobiepanek na zagrodzie równy wojewodzie... Wszystko wolno , hulaj dusza. a że niezgodnie z prawem? - Tym gorzej dla prawa! Ale nie życzę nikomu, żeby go spotkało zderzeniem z sądownictwem Pisowskim, kiedy jakiś partyjniak zakapuje, że krytykował przywódcę i naczelnika - Ojca Narodu...

  16 2
 • 8 paź 2021

  Ludzie, dajcie spokój, odczyty o konstytucji to nie propaganda. To elementarna wiedza, który każdy obywatel powinien posiadać! Ci, którzy chcą obalić konstytucję i trójpodział władzy wmawiają Wam, że to propaganda, bo boją się, że stracą władzę i sami staną przed Trybunałem Stanu!

  23 4
 • 7 paź 2021

  To skandal na skalę międzynarodową o czym burmistrz Pcimia, pardon, Dobczyc nie kuma. Odpowiednik to procesy stalinowskie za odchylenia ideologiczne. Wstyd, hańba i wieczna poruta.
  Pani Aleksandrze szacun i wszelką pomoc jesteśmy winni. Wiem co piszę bo sam siedziałem za komuny za poglądy niezgodne z doktryną.

  46 16