Tenis Ziemny: Piotr Zięba liderem Myślenickiej Ekstraklasy Tenisowej 2018

 • 5 paź 2018

  gratulacje :) cieszy jak za pracą z pasją idzie dobra passa :)

  1

Parkingi w Myslenicach

 • 18 mar 2018

  A czy ktoś wie, czy na dawnym placu targowym zostanie udostępniony parking po wybudowaniu Muzeum?

  5 2

Okna

 • 18 mar 2018

  ja mam podobne pytanie, ale dotyczy okien Okonoplusa i Dar Plastu, jakie macie zdanie, głównie chodzi o ekipy monatażowe

  1

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

 • 19 maj 2017

  polecam Karen Bar koło Orlenu, jedzenie zdrowe, świeże i bogate menu. Obsługa bardzo miła. Restauracja, w której można się zrelaksować podczas jedzenia.

  12 5

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 24 kwi 2016

  Ja chodzę do Pani dr Nalepowej, bardzo dobra dentystka. Trafiłam na nią, kiedy po usunięciu chirurgicznym zęba w Krakowie, dostałam krwotoku i w całych Myślenicach nie mogłam znaleźć dentysty, który by mi zszył dziąsło, ona nie miała problemu. Tylko ceny mają wysokie :) jak dla mnie.

  15 1

Kładka dla pieszych w Jaworniku.

 • 29 lis 2014

  moja opinia jest oczywiście subiektywna, ale nie podoba mi się projekt tej kładki, wydaje mi się, że gdyby projektanci poszli w kierunku nawiązującym do wiaduktu w Mogilanach, byłby zachowany jakiś ciąg kolorystyczno-konstukcyjny na Zakopiance, ten w Mogilanach wydaje mi się trafiony. Ale uważam, że to bardzo rozsądna inwestycja, przejście w tamtym punkcie związane było zwykle z biegiem, przejście normalnym krokiem graniczyło z cudem, miałam okazję doświadczyć tego biegu :)

  7 3

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 29 lis 2014

  a ja trafiłam na młodą Panią ginekolog, Katarzynę Borczak, przyjmuje w Dobczycach. Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta. Konkrety i właściwe działanie.

  21 15