Jarosław $zlachetka (vel Jaro) w aferze mailowej!!!

 • burzumsquat666@wp.pl 14 lip

  A może taki pomnik: w wygodnym fotelu siedzi dziadek z Żoliborza, na kolanach trzyma tłustego kota z twarzą "Wójta nic nie mogę", zaś ten na sznurkach trzyma całe stado mniejszych (ale tłustych) kotów z twarzami dobrze nam znanych i "zasłużonych" dobrej zmianie aparatczyków.

  O "zaszczycie" umieszczenia twarzy na tym pomniku powinien zdecydować niezawisły sąd w ramach postępowania karnego.

  Tłusty kot powinien mieć możliwość sprzeciwu, jeśli odda cały swój majątek państwu i będzie do końca życia pracował społecznie.

  Taka moja wizja.

  Zaś w Myślenicach powinien się odbyć trybunał karny na wzór procesów norymberskich. Mamy do czynienia z partią faszystowską.

  20 3
 • burzumsquat666@wp.pl 11 lip
  marko napisał/a:

  Jestem ZA!
  Nawe się dorzucę do składki.
  Już widzę ten pomnik... takie stojące wielki kotki :-) - dzieci będą zachwycone!

  I świetna lokalizacja byłoby rondo przy Shellu.

  Trawnik przy Orlenie też by się nadawał do takiego pomnika. Do tego widziałbym kocie łapy z mosiądzu przyklejone do ratusza, Wędzonki, Orlenu, szkoły w Czechówce, czy urzędu gminy Pcim. Do niektórych nagrobków też. Można by nawet gry terenowe organizować...

  Epoka Tłustych Kotów (ETK) - jako ważny (choć niechlubny) epizod z najnowszej historii Myślenic - powinna zostać dokładnie zbadana i opisana. Tu widzę zadanie dla Muzeum Niepodległości. To są rzeczy, którymi powinni zajmować się prawdziwi historycy, a nie bieganie z patykiem na Zarabiu, jak to robi pewien pajac z doktoratem.

  19
 • burzumsquat666@wp.pl 11 lip

  Czy w Myślenicach powinien powstać pomnik tłustych kotów? Moim zdaniem tak - ku przestrodze następnych pokoleń: niech wszyscy pamiętają jakie instynkty mogą się zbudzić w ratowniku basenowym, czy w nauczycielce plastyki, kiedy ktoś zaoferuje im hajs z publicznej kasy...

  20
 • burzumsquat666@wp.pl 6 lip
  Pablo napisał/a:

  Ja tam nikogo nie bronię, a nawet potępiam, bo w kompetencje nauczyciela WF czy Pani od plastyki w szeregach zarządu spółek związanych z kopalniami czy energetyką (paliwa kopalniane) to ja, zresztą jak większość rozsądnych ludzi, po prostu nie wierzę....
  ale... popatrzymy na całość tych rządów, a nie tylko na wybrane zagadnienia, które naszego terenu dotyczą.
  Gdybym był na miejscu Pana Obajtka to zrobiłbym dokładnie tak jak to zrobił On. Znam ludzi i mam do nich zaufanie, to bym ich poobsadzał tam gdzie się tylko da, bo miałbym pewność, że będą działać zgodnie z tym, co wspólnie nami kieruje i działają tak jak powinni i zgodnie z moją wizją celu. Nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń. Tak działa każdy normalnie i racjonalnie myślący menadżer.

  Nie podoba mi się tylko to, że są to ludzie w mojej opinii totalnie nie kompetentni - ale może się mylę. Poczekajmy więc spokojnie na wyniki finansowe i realizację celów tych spółek, bo... może się okazać, że za kilka miesięcy w Polsce zostanie znalezione takie źródło ropy naftowej, że Amerykanie zaczną myśleć jak nas podbić i zrobić z nas 50-ty stan USA... ;-)
  Ale do rzeczy. Poniżej małe podsumowanie:

  1. PO to nie jest coś co może być w jakimkolwiek stopniu wiarygodnym następcą po PiS, oni (czyli PO) mieli już swój czas i nic lepiej nie było. Myślę, że nawet gorzej, bo tym razem chociaż rodziny zyskały na tym całym 500+, do którego osobiście mam zastrzeżenia, ale to osobny temat.... Jednak co by nie mówić to nawet Ci co narzekali i w dalszym ciągu narzekają na PiS, to jednak jakoś bardzo chętnie wyciągają rączki po tę kasę... :-) (1:0 dla PiS)

  2. Nie da się przecenić działań PiS w temacie ochrony wschodnich granic, Zwłaszcza granic z Białorusią, Moim zdaniem uratowali nas i Ukrainę przed bałaganem w Polsce, który skutecznie wpłynąłby na to co się stało po wybuchu wojny na Ukrainie. Gdybyśmy mieli u siebie bałagan z nielegalnymi migrantami" to na bank nie tak wyglądałaby nasza pomoc dla uciekinierów z Ukrainy.... (2;0 dla PiS)

  3. Covid-19. Ja jeszcze nie zapomniałem, że to było. Błędów PiS popełnił mnóstwo. Jeszcze więcej pewnie ludzi z PiS na tym zarobiło, ale jednak w jakiś sposób działania rządu pomogły w przetrwaniu wielu podmiotom. Oczywiście, że przekrętów nie brakowało, bo niektórzy nawet tego nie ukrywali, że firmy pracowały - nikt nie wystawiał paragonów (czysta kasa bez podatku), a dotacje rządowe z tarcz kowidowych brali, aż miło.... Niemniej i tak wydaje mi się, że poradzili sobie 100 razy lepiej niż mógłby to zrobić rząd oparty na PO. (3:0 ?)
  W zasadzie to 3:0 powinno być dla Putina, bo to on doprowadził do wyleczenia Europy (a może i nawet całego świata) z Covid-19... niestety zrobił to poprzez rozpętanie piekła wojennego na Ukrainie. :-(

  4. Przekop Mierzeji wiślanej. Genialne posuniecie i uniezależnienie Polskiej żeglugi od widzimisię Rosji. Bezapelacyjnie popieram to działanie. Tego typu inwestycje mimo wielkiej krytyki PO doszły do skutku i moim zdaniem są niepodważalnym sukcesem. (4:0)

  5. Budowa s7 w południowej (naszej) części kraju. Przypomnieć Wam jak długo stało to w miejscu? Teraz się fajnie jeździ przez tunel pod Małym Luboniem? A kto zaprzestał działań z budową tej drogi...no kto? Budowa też poszła sprawnie i inwestycja doprowadzona do końca.... Do tych inwestycji można by dorzucić jeszcze wiele innych, ot chociażby tu w regionie - szpital w Prokocimiu. Idealnie był potrzebny na czas kowida. Nie jedno życie uratował i dalej ratuje.... PO nawet go w planach nie miało. (5:0 dla PiS)

  6. Trafność polityki wobec agresora Rosji. Donek raczej na bank chciał się dogadać z Niemcami i Francją i wspólnie prowadzić politykę klaskania Rosjanom, a ci jakie mieli plany to dopiero teraz widzimy... Niestety ale Ś.P. Prezydent Lech Kaczyński miał nosa do tego co chcą zrobić Rosjanie w Gruzji, a potem Ukrainie. Tylko nikt go nie słuchał... My też nie umiemy słuchać siebie na wzajem... To widać nawet tutaj na tym forum. Niestety.... :-(

  7. Na tym kończę, bo nie chce mi się dalej mnożyć kolejnych punktów i przykładów.

  Podsumowanie.
  Ani nawet niech Wam do głowy nie przyjdzie, że jestem zwolennikiem czy jakimś aktywistą PiS. Nic z tego. :-)
  Wk****ją mnie jak nie wiem. Prowadzę swoją działalność gospodarczą i tak jak mi podcinają skrzydła to głowa mała... Podatki i ZUS zabijają mi interes. Składka zdrowotna - kto wie o co chodzi to się pewnie tylko uśmiecha pod nosem. A mnie krew zalewa... :-/

  Na 100% PiS nie dostanie mojego głosu w nadchodzących wyborach, bo mam już dość ich nędznej polityki wykańczania małych firm. Ale to nie tylko to, bo mają o wiele więcej na sumieniu.
  Ale PO tym bardziej nie dostanie mojego głosu. Uważam, że Ryzy "zdradził" nas i nasz kraj i w najbardziej potrzebnym momencie, kiedy mógł coś tutaj zmieniać i kształtować to w dobrym kierunku, to jak szczur uciekł do Angeli i udawał, że to "dla Polski". Wierutna bzdura.....
  Do tego nie umiał nawet połknąć żaby i pomóc Polsce w uzyskaniu kasy z UE na KPO, tylko jeszcze to blokował. I teraz ten człowiek ma czelność wrócić do Polski i opowiadać nam głupoty na temat lepszej Polski? Przecież jego jedynym planem na przyszłość jest wywalenie rządu PiS od władzy, a potem się zobaczy... Dla mnie to jednak jest zdecydowanie za mało. Żadnego konkretnego planu. Przepraszam jest jeden - uzależnić nas od Niemców i Rosjan, a na to mojej zgody nigdy nie będzie.
  Nie wiem dla czego ale mnóstwo ludzi jeszcze mu wierzy... tego nie umiem zrozumieć, bo ten gość to powinien zacząć w końcu odpowiadać za to robił i robi obecnie, a do tej pory to raczej działał na szkodę naszego kraju, a nie jego korzyść. I tego zrozumieć nie potrafię, bo to oznacza zdradę. Tak trzeba to nazwać w końcu po imieniu. Tylko nie wiem czemu mnóstwo Polaków mu przyklaskuje, czyżby też zdradzili....? A może po prostu coś się w głowach tym ludziom pomieszało....? No chyba, że oni wszyscy nie są Polakami. To w jakis sposób by tłumaczyło to co robią.
  Teraz pytanie: to co oni w takim razie wszyscy robią u sterów władzy???

  Puenta:
  Jedno jest pewne, że tak jak PO i PiS nas skłóciło pomiędzy sobą to takiego czegoś nawet za komuny nie było. Nie umiem tego zrozumieć, ale wydaje mi się, że jednak wyłączyli nam myślenie, bo niektórzy się tak zachowują, jakby nie mieli kompletnie swojego zdania.
  Liczę jeszcze na przebudzenie polskich polityków i wyłonienie się jakiejś "nowej" grupy politycznej, która będzie jednak w końcu miała na celu dobro nas wszystkich, a nie tylko dobro swoich kieszeni... Czas zmian nadchodzi ! :-)

  Nam wszystkim życzę mądrych wyborów w nadchodzącym czasie. :-)

  Widzę pełne portki mają pisiory, skoro opłacają trolla, który za nasze podatki pisze te wypociny.

  Tego już na pewno nie pisał Sekretorz. Zajęło by mu to kilka dni. To pisał płatny pisowski troll!!!

  11 2
 • burzumsquat666@wp.pl 5 lip
  toman1995 napisał/a:

  A szkoła w krzyszkowicach przechodzi remont!!! Co prawda nie ta co powinna, (mam na myśli zabytek) natomiast ciekawa jest zbieżność nazwisk dyrekcji i firmy wykonującej prace. Miejmy nadzieje że przetarg poszedł tak jak powinien....

  Z pewnością zorganizowali przetarg zgodnie z przepisami i kierowali się wyłącznie obiektywnymi kryteriami. Tak samo jak ten na worki, który wygrała firma Obajtka z synem Szydło (eks klechą) na pokładzie. Ktoś śmie wątpić? 🤣🤣🤣

  16
 • burzumsquat666@wp.pl 5 lip
  t-34 napisał/a:

  Ale się chłopcy napracowali żeby ciekawe tematy wyciszyć.....

  Oj tak. Codziennie pojawiają się tutaj nowe postacie. Udzielają dobrych rad w sprawie odzyskiwania długów, potencji czy nadruków na samochodach. Wszystko żeby przykryć aferę $zlachetki i Ka$przyckiej.

  Redakcjo! Parę razy ocenzurowaliście moje wpisy nieprzychylne lokalnej władzy. Zróbcie więc porządek z tymi fałszywymi kontami. Niech Sekretorz pisze pod jednym nickiem i niech nie robi sztucznego tłumu!!!

  14 4
 • burzumsquat666@wp.pl 3 lip
  Vivaldi napisał/a:

  A co wyście tacy jacyś zdziwieni? A kim się mają otoczyć? Wami? Przecież mieliście swoje 5 min na zielonej wyspie i lokalnie dla Raciechowic wiadomo jak się to skończyło. To czego teraz płacz i lament? Przecież Wam nie wolno dać dwóch kulek stalowych, bo jedną zgubicie a drugą zepsujecie. To to jakaś afera, że swój swojego bierze do pracy?
  U mnie patrzyłbym Wam na ręce nawet podczas zamiatania placu :-) ..... i to ma być problem? Afera bo liczyliście na coś? Szczyt waszych możliwości to od lat gaszenie światła, problem polega na tym że tylko tutaj, wirtualnie :-)
  .....dla przypomnienia niebawem Reset cz 4 - polecam dla ochłonięcia

  Sekretorzu, dluuugo musieliśmy czekać na odpowiedź. Szczerze mówiąc, to myślałem że coś lepszego wymyślisz. Czyli rozumiem, że nepotyzm i kumoterstwo to wasze jedyne kryterium wyboru kadr. Dobrze żeś to napisał i sam się do tego przyznał. Próba obrony jakichkolwiek merytorycznych stron $zlachetki była z góry skazana na niepowodzenie. Koń jaki jest każdy widzi! 🤣🤣🤣

  14 2
 • burzumsquat666@wp.pl 2 lip

  $zlachetka, komu żeś jeszcze wyżebrał posadę? Powiesz sam, czy mamy czekać na kolejne odsłony afery mailowej???

  22 1

Nauczycielka plastyki z Wiśniowej wiceprezesem w PGNiG

 • burzumsquat666@wp.pl 12 lip
  t-34 napisał/a:

  Jak dla mnie to..... OK... Zresztą nasz burmiś też może się chłopcom podobać 🌈🌈..

  Dziadkowi z Żoliborza się spodobał 🤣🤣🤣

  14
 • burzumsquat666@wp.pl 12 lip

  Tłusta Kotka XD

  12
 • burzumsquat666@wp.pl 11 lip
  t-34 napisał/a:

  Widocznie miała coś czego nie ma burmiś nasz kochany.....

  Miała to czym jest Jaro? Chyba o to chodziło 😊

  A skoro miała to dała xd

  8
 • burzumsquat666@wp.pl 10 lip
  Prawicowiec napisał/a:

  Jakoś pomijają naszego burmistrza w stanowiskach, a powinien być już szefem jakieś spółki skarbu PiS. przynajmniej za 50 tys miesięcznie.
  a tak to dziaduje na stanowisku burmistrza
  za 20 tys i wprasza się do zarządu kolejnych spółek skarbu PiS,

  Też nad tym ubolewam... Stacha pokonała go w tej dyscyplinie, pomimo tego, że startowała z gorszej pozycji - ona nigdy żadnych wyborów nie wygrała, "Jaro" wygrał.

  9
 • burzumsquat666@wp.pl 6 lip
  klisdis napisał/a:

  Najlepsza to była posłanka PiS z nowosądeckiego, za ich poprzedniej kadencji rządzenia. Spytał się jej dziennikarz: czemu została Pani posłanką? Bo nie mogłam znaleźć pracy.

  Pół biedy że przynajmniej posłanką. Będąc posłem pis-u ciężko coś s*********ć. Wystarczy spojrzeć na dziadka Władka z Jawornika. Jego jedyne zajęcie to festyny, koła gospodyń wiejskich, sterczenie z kartonowymi nadrukami o milionach z PISu, sesje zdjęciowe na pogrzebach, I co jakiś czas wystąpienia historyczne w sejmie, które niczego nie wnoszą do aktualnej polityki. Zresztą dawniej takich wystąpień nawet nie miał, ale zaczął mieć jak mu ludzie wytknęli, że nic nie robi. Będąc posłem pis-u i tak nie masz żadnego prawa głosu. Dostajesz instrukcję który przycisk nacisnąć. I na tym koniec. Każdy nadaje się do takiej roboty. Byle był w stanie na tyle kontrolować alkoholizm, żeby dotarł na posiedzenie sejmu. To nie trzeba ani analitycznego myślenia, ani elokwencji, ani żadnych innych kwalifikacji...

  15 1
 • burzumsquat666@wp.pl 5 lip

  Co to babsko będzie robiło jak PiS przegra wybory? Ludzie będą pluć jej w twarz.

  13 1
 • burzumsquat666@wp.pl 5 lip
  t-34 napisał/a:

  Oj tam, oj tam....... Tyle zrobiła na ile gmina dała pieniędzy...... Więc wielkie aj waj z tego powodu......

  Nawet jeśli to gmina ją ograniczała, to i tak zasługi wątpliwe jak na takie stanowisko.

  3
 • burzumsquat666@wp.pl 5 lip

  Osiągnięcie życiowe Ka$przyckiej: wymiana okien w Czechówce!!! 🤣🤣🤣

  6
 • burzumsquat666@wp.pl 30 cze

  Stacha, uchyl rąbka tajemnicy, co tak właściwie robisz w Orlenie?

  6
 • burzumsquat666@wp.pl 30 cze
  Prawicowiec napisał/a:

  Wy tu o złodziejstwie PiS,
  Tusk chodzi w zamszowych butach, podobnych do modelu Zegny które kosztują 3 tys coś 400.zł
  Pytanie ile kosztują buty Tuska?
  Oryginał czy podróba?

  Stać go. Mieć a ukraść to dwie różne rzeczy

  5 1

Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem 2023. Wiemy, co nas czeka w najbliższych dniach. Zobacz PROGRAM

 • burzumsquat666@wp.pl 11 lip

  A Golce? PiS lubi im dawać hajs. Nic nie dostaną od Jarka?

  17 5

"Dobra zmiana" PiS

 • burzumsquat666@wp.pl 10 lip
  t-34 napisał/a:

  A jak się wam podoba najnowszy prezent dla Rydzyka od Sasina za 250 tysiaczków?????

  Skromny. Rydzyk lubi przyjmować w milionach PLN

  5
 • burzumsquat666@wp.pl 3 lip

  Prosty żart, a niezmiennie bawi:

  Co robi $zlachetka jak nie może zasnąć?
  Liczy ile Byliców zatrudnia w urzędzie miasta

  🤣🤣🤣

  12

Myślenice. Szpital na celowniku radnych PiS. Jan Bylica chce powołania komisji weryfikującej sytuację na SOR

 • burzumsquat666@wp.pl 6 lip

  Ja proponuję komisję która zbada kilka rzeczy:
  1) ilu Byliców zatrudnionych jest w urzędzie miasta i gminy Myślenice, w urzędzie gminy Pcim i w podległych im jednostkach;
  2) ile z tych stanowisk zostało objęte na podstawie kompetencji, a ile z uwagi na nepotyzm i powiązania z PiSem.

  79 5

Odzyskanie długu

 • burzumsquat666@wp.pl 5 lip
  Krzysztof1982R napisał/a:

  Istnieje kilka kroków, które możesz podjąć w celu odzyskania swoich pieniędzy. Po pierwsze, skontaktuj się z firmą, z którą podpisałeś umowę i zapytaj o status swojego płatności. Jeśli nie otrzymasz zadowalającej odpowiedzi lub nie otrzymasz płatności w terminie, skonsultuj się z prawnikiem specjalizującym się w sprawach finansowych lub prawnikiem ds. kontraktów, który pomoże Ci zebrać niezbędne dowody i podjąć dalsze działania prawne w celu odzyskania swojego należnego wynagrodzenia. Pamiętaj, że każda sytuacja jest indywidualna, dlatego warto uzyskać profesjonalną pomoc w przypadku problemów z odzyskaniem pieniędzy od zadłużonej firmy.

  Seriously? 🤣🤣🤣 Zalożyłeś tytaj konto, żeby dodać ten jeden nic niewnoszący wpis?!

  To forum to już kabaret. Sekretorz mnoży wirtualne byty, żeby przykryć aferę $zlachetki...

  3 1
 • burzumsquat666@wp.pl 4 lip
  taaaaaaaadzio napisał/a:

  Obawiam się, że już zakombinowali z tym i pewnie nic się nie uda ściągnąć... Ale może, kto wie. Jak do władzy dojdzie PO to też wiele nie zmieni się.

  Nie pocieszaj się. Ściągniemy co do grosza. Będziesz bide klepać

  3 2
 • burzumsquat666@wp.pl 3 lip
  taaaaaaaadzio napisał/a:

  Dobry prawnik i do sądu, póki jest z czego ściągnąć środki. O ile jeszcze jest z czego...

  Dobrze gadasz Taaaaadzio. Dlatego cieszę się niezmiernie z każdej nieruchomości Obajtusa i $zlachetki - będzie z czego ściągać długi, jak zmieni się rząd

  3 1