Hinduskie kino w Myślenicach

 • 4 kwi 2017

  Kcroot, byłeś na pokazie?

  2 1

Busy odjazdy rozkłady trasy

 • 13 mar 2017

  W dni robocze na pewno jedzie bus przez Aleje o 6:52 z Dekady, potem zatrzymuje się przy ul. Słowackiego, na Osiedlu i koło ronda nad Domem Greckim.

  1

Paczka w RUCH

 • 4 mar 2017

  Para - buch! Paczka - w ruch!

  2

Chcę zatrudnić nianię - jakie stawki za h?

 • 1 mar 2017

  7,20 zł na godzinę - od 1 stycznia to niezgodne z prawem. Według nowych przepisów powinnaś dostawać min. 12 zł.

  3

Muzeum Regionalne przeszło do historii. Przy ul. Sobieskiego działa teraz Muzeum Niepodległości

 • 1 lut 2017

  Czarny dzień w historii naszego miasta.

  33 17

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 23 sty 2017
  lieszkaniec10251 napisał/a:

  szczerze denerwujące jest (delikatnie powiedziane), że skoro dr Chęciński prowadzi prywatny gabinet, do którego rejestrowane pacjentki są na konkretną godzinę, a jak się wchodzi, to na poczekalni brak wolnego miejsca do stania i godziny nic nie znaczą, trzeba znowu zająć sobie kolejkę i czekać aż wszyscy przejdą mimo, że o 14 przychodzą osoby z 18 itd. masakra! powinien wołać wg godzin nie byłoby czekania, niejednokrotnie po 1h

  Nie denerwuj się. Czyżbyś zaczynała karierę polskiego pacjenta? Takie są realia, nie tylko w przypadku tego lekarza. Czekanie 1 h... Ah, moje marzenie. Czekało się i po 6 h (ale to na NFZ, więc chyba się nie liczy).

  4 6

Lepiej zaklejaj kamerkę w laptopie!

 • 12 sty 2017

  Uff. Całe szczęście, że korzystam z Internetu za pomocą pralki.

  15

Sympatycy ruchu społecznego KOD MYŚLENICE

 • 12 sty 2017
  WKibic napisał/a:

  Niszczone są autorytety, a to młodzieży zawsze się podobało.

  To we współczesnej Polsce jest osoba, której grozi owo niszczenie?

  5 3
 • 11 sty 2017

  Wprowadzenie monarchii rozwiązałoby problemy. Demokracja nie jest dla Polaków ustrojem, niejako, naturalnym (wystarcz przyjrzeć się naszej historii). Nie potrafimy właściwie zdefiniować pojęcia "demokracja" i nie odnajdujemy się w demokratycznej rzeczywistości. Stąd powstają takie dziwolągi, jak np. KOD. Choć nastroje społeczne są tak zaostrzone, że wybór rodziny, z której miałby pochodzić król i jego następcy (elekcja odpada) doprowadziłby pewnie do rzeczywistego rozlewu krwi. Ot, Polacy.

  Przeraża mnie średnia wieku sympatyków KOD-u, także w Myślenicach. Przecież to są osoby, które pamiętają, co się działo w PRL. A teraz wychodzą na ulicę i krzyczą, że zasady demokracji i podstawowe prawa człowieka są łamane. Ludzie, litości.

  18 7

MYŚLENICE RYNEK -sprzeciw wobec powrotu dyktatury i PRLu w rocznicę stanu wojennego

 • 14 gru 2016

  Zebranie zwolenników KOD na Rynku i wygłaszanie antyrządowych haseł było niestosowne. Ludzie, to był 13 grudnia. Średnia wieku wykazywała, że dla zgromadzonych osób wprowadzenie stanu wojennego było czymś więcej niż brakiem Teleranka.

NIE BEDZIE SYLWESTRA NA RYNKU!!!

 • 13 gru 2016

  Moje marzenie się spełni. Koniec huku, unoszącego się odoru szampana, pijanej i rozwrzeszczanej młodzieży. Na Rynku było po prostu niebezpiecznie.

  14 22

Kurs makijazu

 • 5 gru 2016

  Youtube?

  4

Dietetyk

 • 24 lis 2016

  Brawo, brawo, brawissimo! Brawo, brawo, brawissimo! Brawo, brawissimo, brawo, brawissimo. Brawo, brawo, brawissimo!

  1

Zagraniczny gość

 • 24 lis 2016

  Brawo, brawo, brawissimo! Brawo, brawo, brawissimo! Brawo, brawissimo, brawo, brawissimo. Brawo, brawo, brawissimo!

  20

Marsz w obronie praw kobiet - Rynek Myślenice pon. 03.10.2016 g.13:00

 • 18 paź 2016

  Bono, jak Ty słabo znasz Boga. Jak można mówić o Kimś, nie będąc z Nim blisko?

  8 4

Lodowisko

 • 7 sty 2016
  sh_ma napisał/a:

  kierowałem

  Kurza melodia, zawsze myślałam, że jesteś płci żeńskiej.

  9 3

ANEMIA

 • 30 lis 2015

  Sposób nie domowy, acz skuteczny - idź do lekarza.

  1

Wybraliście najlepsze kąpieliska w powiecie myślenickim [RANKING]

 • 14 sie 2015

  To na Górnym Jazie można pływać?

  5 4

Saksy

 • 1 sie 2015

  Niezgodność tematu z postem.

  5 4

Pizzeria w myślenicach

 • 21 lip 2015
  Kaper napisał/a:

  Alina, tym ostatnim zdaniem pobiłaś wszelakie rekordy wścibstwa.

  Cóż poradzisz? Taka już moja żabio - trollowa natura. A natury (jak wiadomo z jednego z polskich filmów) - nie oszukasz.

  5 14
 • 20 lip 2015

  Gdy pewnego dnia skacząc po chodniku wracałam do domu i spostrzegłam, że nie ma już Legendario - zrobiło mi się bardzo smutno. To było kultowe miejsce, z przepięknym wnętrzem i pizzą o niepowtarzalnym smaku. Pierwsza pizzeria z prawdziwego zdarzenia w Myślenicach i lokal, do którego miło było zaprosić kogoś spoza miasta. Trudno będzie to odbudować przy ul. Jagiellońskiej, niemniej życzę powodzenia!
  Pewnie nie doczekam się odpowiedzi od Pani Renaty Turczyniak, gdyż są to sprawy delikatne, ale czy można wiedzieć dlaczego zmieniliście adres, skoro lokal Legendario stał w Waszym ogrodzie?

  9 21

religia jak supermarket?

 • 20 lip 2015

  Pod latarnią nie stoję, pod kościołem z resztą też. Zdecydowanie lepiej czuję się w kościele, a już najlepiej w Kościele.

  4 1
 • 19 lip 2015

  Nie wiem, nie stoję.

  3
 • 19 lip 2015
  bono napisał/a:

  Nie uczestniczy i nie wskazuje jak realnie osiągnąć efekty. Po prostu....nakarmić biednych, uleczyć chorych, zlikwidować ubóstwo itd i te slogany powielane są w każdym społeczeństwie.

  Nie wchodząc w szczegóły (...)

  Moim marzeniem, jest kościół, który by mnie dowartościował, że pracuję, że wychowuję dzieci, że wypoczywam, że staram się odchudzać, że staram się zdrowo odżywiać, że uczę się śpiewać, że uczę się tańczyć, że staram się pomagać innym, że nie płacę mandatów, że nie mam konfliktu z prawem, że jestem szanowanym sąsiadem że..................

  A może warto jednak wejść w te szczegóły, a wtedy zobaczysz, że Kościół nie jest gnijącą instytucją, która tylko się modli. Wtedy Twoje marzenie się spełni (tak, jak moje spełnia się każdego dnia). Polecam!
  Łatwo jest pisać o aferach, niesubordynacji księży i ich wygodnictwu, bogactwach, pedofilii, pouczeniach bez własnego przykładu, kochankach, przyziemnych sprawach, itd. ... Pora zrozumieć, że chyba nie o to w tym całym Kościele chodzi i zastanowić się, że Kościół to nie tylko księża - pijawki. Rozejrzyj się dookoła.
  Zawsze mnie fascynowało, że najwięcej do powiedzenia o słabych stronach Kościoła (żeby była jasność - nie twierdzę, że wszystko w Kościele jest OK) mają osoby, które są od niego nieco dalej, powtarzające utarte frazesy.

  Koniec kumkania, wracam do stawu. Bez odbioru.

  5

Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem 2015

 • 1 lip 2015

  Twój komentarz jest niestosowny.

  7 10